О внесении изменений в решение XLI сессии Карагандинского областного маслихата от 29 ноября 2011 года N 464 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Х сессии Карагандинского областного маслихата от 5 декабря 2012 года N 106. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 11 декабря 2012 года N 2012
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XLI сессии Карагандинского областного маслихата от 29 ноября 2011 года N 464 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1902, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 22 декабря 2011 года N 212-213 (21201), "Индустриальная Караганда" от 22 декабря 2011 года N 145-146 (21159-21160)), в которое внесены изменения решением III сессии Карагандинского областного маслихата от 3 апреля 2012 года N 37 "О внесении изменений в решение XLI сессии Карагандинского областного маслихата от 29 ноября 2011 года N 464 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1906, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 19 апреля 2012 года N 64-65 (21272), "Индустриальная Караганда" от 19 апреля 2012 года N 46 (21210), решением V сессии Карагандинского областного маслихата от 8 июня 2012 года N 55 "О внесении изменений в решение XLI сессии Карагандинского областного маслихата от 29 ноября 2011 года N 464 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1914, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 21 июня 2012 года N 101 (21308), "Индустриальная Караганда" от 21 июня 2012 года N 74 (21238)), решением VII сессии Карагандинского областного маслихата от 10 августа 2012 года N 77 "О внесении изменений и дополнений в решение XLI сессии Карагандинского областного маслихата от 29 ноября 2011 года N 464 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1917, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 23 августа 2012 года N 142-143 (21349), "Индустриальная Караганда" от 23 августа 2012 года N 102 (21266)), решением IX сессии Карагандинского областного маслихата от 6 ноября 2012 года N 101 "О внесении изменений в решение XLI сессии Карагандинского областного маслихата от 29 ноября 2011 года N 464 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1965, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 15 ноября 2012 года N 192-193 (21399), "Индустриальная Караганда" от 15 ноября 2012 года N 139-140 (21303-21304)), следующие изменения:

Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 29 қарашадағы XLI сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 464 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының Х сессиясының 2012 жылғы 5 желтоқсандағы N 106 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 11 желтоқсанда N 2012 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 29 қарашадағы ХLI сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 464 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1902 болып тіркелген, 2011 жылғы 22 желтоқсандағы "Орталық Қазақстан" газетінің N 212-213 (21201), 2011 жылғы 22 желтоқсандағы "Индустриальная Караганда" газетінің N 145-146 (21159-21160) газеттерінде жарияланған), оған Қарағанды облыстық мәслихатының 2012 жылғы 3 сәуірдегі ІІІ сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 29 қарашадағы XLI сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 464 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 37 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1906 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" газетінің 2012 жылғы 19 сәуірдегі N 64-65 (21272) санында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2012 жылғы 19 сәуірдегі N 46 (21210) санында жарияланған), Қарағанды облыстық мәслихатының 2012 жылғы 8 маусымдағы V сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 29 қарашадағы XLI сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 464 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 55 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1914 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" газетінің 2012 жылғы 21 маусымдағы N 101 (21308) санында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2012 жылғы 21 маусымдағы N 74 (21238) санында жарияланған ), Қарағанды облыстық мәслихатының 2012 жылғы 10 тамыздағы VІІ сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 29 қарашадағы XLI сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 464 шешіміне өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы" N 77 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1917 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" газетінің 2012 жылғы 23 тамыздағы N 142-143 (21349) санында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2012 жылғы 23 тамыздағы N 102 (21266) санында жарияланған), Қарағанды облыстық мәслихатының 2012 жылғы 6 қарашадағы ІХ сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 29 қарашадағы XLI сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 464 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 101 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1965 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" газетінің 2012 жылғы 15 қарашадағы N 192-193 (21399) санында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2012 жылғы 15 қарашадағы N 139-140 (21303-21304) санында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:

3169
006
Капитальные расходы государственного органа
420651
008
Обеспечение безопасности дорожного движения за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета
50414
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
51424
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
28438
015
Организация содержания служебных животных
32637
019
Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
254845
020
Содержание и материально-техническое оснащение центра временного размещения оралманов и центра адаптации и интеграции оралманов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
22277
021
Содержание штатной численности, осуществляющей обслуживание режимных стратегических объектов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
93890
04
Образование
16737857
1
Дошкольное воспитание и обучение
2214784
261
Управление образования области
2214784
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1485386
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
729398
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
5205427
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
2432008
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2058227
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
373781
261
Управление образования области
2773419
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1495748
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
1131358
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
129506
061
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"
15803
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета

3169
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
420651
008
Республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер есебiнен автомобиль жолдарының қауіпсіздігін қамтамасыз ету
50414
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
51424
014
Әкімшілік тәртіпті тұтқындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
28438
015
Қызметтік жануарларды ұстауды ұйымдастыру
32637
019
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен көші-қон полициясының қосымша штаттық санын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
254845
020
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
22277
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен режимдік стратегиялық объектілерге қызмет көрсетуді жүзеге асыратын штат санын ұстау
93890
04
Бiлiм беру
16737857
1
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу және оқыту
2214784
261
Облыстың білім басқармасы
2214784
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1485386
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
729398
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
5205427
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
2432008
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
2058227
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
373781
261
Облыстың білім басқармасы
2773419
003
Арнайы білім беру оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1495748
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
1131358
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
129506
061
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
15803
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру

463992
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения
463992
2
Охрана здоровья населения
1000656
253
Управление здравоохранения области
961186
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
372218
006
Услуги по охране материнства и детства
433290
007
Пропаганда здорового образа жизни
150561
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
4150
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
967
261
Управление образования области
39470
028
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
39470
3
Специализированная медицинская помощь
10320925
253
Управление здравоохранения области
10320925
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
5314141
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
252447
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
417562
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
79930
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
173365
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
509494
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
915945
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
12772
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
2645269
4
Поликлиники
13045357
253
Управление здравоохранения области
13045357
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета

463992
004
Денсаулық сақтау саласындағы орталық уәкілетті орган сатып алатын медициналық қызметтерді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
463992
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1000656
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
961186
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
372218
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
433290
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
150561
012
2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" Мемлекеттік бағдарлама аясында бостандықтан айыру орындарында отырған және босап шыққан тұлғалар арасында АҚТҚ-инфекциясының алдын-алуға арналған әлеуметтік жобаларды іске асыру
4150
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
967
261
Облыстың білім басқармасы
39470
028
Қазақстан Республикасының 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" денсаулық сақтауды дамытудың Мемлекеттік бағдарламасын іске асыру аясында іс-шаралар өткізуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
39470
3
Мамандандырылған медициналық көмек
10320925
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
10320925
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, жүйкесінің бұзылуынан және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
5314141
019
Туберкулезбен ауыратындарды туберкулез ауруларына қарсы препараттармен қамтамасыз ету
252447
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
417562
021
Онкологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
79930
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
173365
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
509494
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
915945
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
12772
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
2645269
4
Емханалар
13045357
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
13045357
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету

124220
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
92
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
99101
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
34540
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
452600
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12045
265
Управление предпринимательства и промышленности области
27880
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
27880
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
22272701
1
Жилищное хозяйство
8890822
256
Управление координации занятости и социальных программ области
35187
041
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на оказание жилищной помощи
35187
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
26155
043
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
26155
261
Управление образования области
321106
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
321106
262
Управление культуры области
72823
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
72823
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
253540
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
253540
271
Управление строительства области
7908695
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
3468000
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
385334

124220
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
92
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
99101
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
34540
037
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттері
452600
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
12045
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
27880
018
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
27880
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
22272701
1
Тұрғын үй шаруашылығы
8890822
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
35187
041
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін тұрғын үй көмегін беруге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
35187
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
26155
043
"Жұмыспен қамту 2020" бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
26155
261
Облыстың білім басқармасы
321106
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
321106
262
Облыстың мәдениет басқармасы
72823
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
72823
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
253540
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
253540
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7908695
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
3468000
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
385334

027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2600000
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
288888
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
1163110
074
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
3363
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
273316
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
273316
2
Коммунальное хозяйство
13381879
271
Управление строительства области
7797502
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
578404
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
419788
033
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
2814204
044
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
636552
058
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
2688973
059
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
659581
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5584377
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
61381
005
Капитальные расходы государственного органа
6746
009
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджету города Приозерск Карагандинской области на поддержание инфраструктуры города

027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
2600000
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
288888
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1163110
074
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
3363
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
273316
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
273316
2
Коммуналдық шаруашылық
13381879
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7797502
013
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
578404
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
419788
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
2814204
044
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
636552
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
2688973
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
659581
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5584377
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
61381
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6746
009
Қарағанды облысы Приозерск қаласының бюджетіне қаланың инфрақұрылымын қолдауға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер

186206
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
52941
005
Капитальные расходы государственного органа
11975
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
76
283
Управление по вопросам молодежной политики области
5020
001
Услуги по реализации молодежной политики на местном уровне
5020
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
2052324
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
2052324
271
Управление строительства области
2052324
019
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
2052324
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
7553848
1
Сельское хозяйство
2334210
255
Управление сельского хозяйства области
2274922
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
91689
002
Поддержка семеноводства
253352
010
Государственная поддержка племенного животноводства
892341
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
212322
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
197370
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
507783
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
101650
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
18415
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
59288
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
59288
2
Водное хозяйство
619692
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
226456
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
140107
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
16278
004
Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем
70071
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
393236
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения

186206
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
52941
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
11975
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
76
283
Облыстың жастар саясаты мәселелері бойынша басқармасы
5020
001
Жергілікті деңгейде жастар саясаты мәселелері жөніндегі қызметтер
5020
09
Отын-энергетикалық кешенi және жер қойнауын пайдалану
2052324
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
2052324
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2052324
019
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйені дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2052324
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
7553848
1
Ауыл шаруашылығы
2334210
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
2274922
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
91689
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
253352
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
892341
011
Өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының шығымдылығы мен сапасын арттыруды мемлекеттік қолдау
212322
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
197370
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
507783
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
101650
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
18415
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
59288
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін мамандарға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
59288
2
Су шаруашылығы
619692
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
226456
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
140107
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
16278
004
Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру
70071
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
393236
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау

46143
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
312500
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
456891
019
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджету города Приозерск Карагандинской области на капитальный ремонт участка подъездной автомобильной дороги к санаторию на побережье озера Балхаш, объекта "Санаторий на побережье озера Балхаш"
233649
020
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджету города Приозерск Карагандинской области на строительство объектов транспортной инфраструктуры объекта "Санаторий на побережье озера Балхаш"
223242
271
Управление строительства области
2666915
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1450272
077
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
1216643
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2218995
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на решение вопросов обустройства моногородов
2218995
14
Обслуживание долга
145948
1
Обслуживание долга
145948
257
Управление финансов области
145948
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
145948
15
Трансферты
28898684
1
Трансферты
28898684
257
Управление финансов области
28898684
007
Субвенции
27108590
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
454168
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
9720
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
1226206
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения
100000
III. Чистое бюджетное кредитование
2217063
Бюджетные кредиты
3265889
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1500000
1
Жилищное хозяйство
1500000
271
Управление строительства области
1500000
009
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья

46143
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру және (немесе) ұлғайту
312500
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
456891
019
Қарағанды облысының Приозерск қаласының бюджетіне Балқаш көлінің жағалауындағы санаторийге кіреберіс автомобиль жолының учаскесін, "Балқаш көлінің жағалауындағы санаторий" объектісін жөндеуге республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
233649
020
Қарағанды облысының Приозерск қаласының бюджетіне "Балқаш көлінің жағалауындағы санаторий" объектісінің көліктік инфрақұрылымының объектілерін салуға берілетін нысаналы трансферттер
223242
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2666915
051
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1450272
077
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
1216643
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2218995
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2218995
14
Борышқа қызмет көрсету
145948
1
Борышқа қызмет көрсету
145948
257
Облыстың қаржы басқармасы
145948
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
145948
15
Трансферттер
28898684
1
Трансферттер
28898684
257
Облыстың қаржы басқармасы
28898684
007
Субвенциялар
27108590
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердi қайтару
454168
017
Мақсатына сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
9720
024
Мемлекеттiк органдардың функцияларын мемлекеттiк басқарудың төмен тұрған деңгейлерiнен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
1226206
029
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қатер төндiретiн табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
100000
III. Таза бюджеттік кредиттеу
2217063
Бюджеттік кредиттер
3265889
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1500000
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1500000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1500000
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға кредит беру

24739213
Целевые трансферты на развитие
19146665
Бюджетные кредиты
3265889
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
24739213
в том числе:
Департамент внутренних дел области
421426
На содержание штатной численности, осуществляющей обслуживание режимных стратегических объектов
93890
На обеспечение безопасности дорожного движения
50414
На содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции
254845
На содержание и материально-техническое оснащение центра временного размещения оралманов и центра адаптации и интеграции оралманов
22277
Управление экономики и бюджетного планирования области
98402
На реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
59288
На решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
39114
Управление туризма, физической культуры и спорта
28007
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ-интернатов для одаренных в спорте детей
1852
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
26155
Управление культуры
72823
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
72823
Управление образования области
4087976
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1485386
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
791581
На обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
61399
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
152360
На обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
250000
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
461195
На установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования
128848
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"
16807
На повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
379824
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020

24739213
Нысаналы даму трансферттері
19146665
Бюджеттік кредиттер
3265889
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
24739213
оның ішінде:
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
421426
Режимдік стратегиялық объектілерге қызмет көрсетуді жүзеге асыратын штат санын ұстауға
93890
Автомобиль жолдарының қауіпсіздігін қамтамасыз етуге
50414
Көші-кон полициясының қосымша штаттық санын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстауға
254845
Оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстауға
22277
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
98402
Әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
59288
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға ауылдық (селолық) округтерді жайластыру мәселелерін шешуге
39114
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
28007
Спорттағы дарынды балаларға арналған мектеп-интернаттардың мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға
1852
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға
26155
Облыстың мәдениет басқармасы
72823
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға
72823
Облыстың білім беру басқармасы
4087976
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
1485386
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға
791581
Үйде оқытылатын мүгедек-балаларды бағдарламалық қамтамасыз етумен, жабдықтармен қамтамасыз етуге
61399
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
152360
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтауға
250000
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
461195
Өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдарының өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақыны белгілеуге
128848
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға
16807
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
379824
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға

321106
На реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
39470
Управление здравоохранения области
8376720
На обеспечение и расширение гарантийного объема бесплатной медицинской помощи
5161184
На закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов
2585637
На материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне
625749
На реализацию социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
4150
Управление координации занятости и социальных программ области
723254
На развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждениях
37752
На введение стандартов специальных социальных услуг
163175
На размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
34540
На реализацию мероприятий Программы занятости 2020
452600
На оказание жилищной помощи
35187
Управление предпринимательства и промышленности области
1014254
На субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса до 2020 года"
935880
На частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса до 2020 года"
4351
На сервисную поддержку ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса до 2020 года"
46143
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
27880
Управление сельского хозяйства области
4625492
На поддержку семеноводства
39587
На государственную поддержку племенного животноводства
752817
На субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
2244251
На проведение противоэпизотических мероприятий
536291
На формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
1052546
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
3142547
На поддержание инфраструктуры города Приозерск Карагандинской области
257000
На решение вопросов обустройства моногородов
2218995
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
273316
На субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
393236
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2148312
На капитальный ремонт дорог областного и районного значения

321106
Қазақстан Республикасының "Саламатты Қазақстан" Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға
39470
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
8376720
Тегін медициналық көмектің кепілдік көлемін кеңейтуге және қамтамасыз етуге
5161184
Дәрі - дәрмек вакциналар және басқа да иммунобиологиялық препараттар сатып алуға
2585637
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға
625749
2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" Мемлекеттік бағдарлама аясында бостандықтан айыру орындарында отырған және босап шыққан тұлғалар арасында АҚТҚ - инфекциясының алдын-алуға әлеуметтік жобаларды іске асыру
4150
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
723254
Медико-әлеуметтік мекемелердегі күндізгі келу бөлімдерінің желісін дамытуға
37752
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
163175
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
34540
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға
452600
Тұрғын үй көмегін беруге
35187
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
1014254
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау
935880
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
4351
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде бизнес жүргізуді сервистік қолдау
46143
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқытуға
27880
Облыстың ауыл шаруашылық басқармасы
4625492
Тұқым шаруашылығын қолдауға
39587
Асыл тұқымды мал шаруашылықты қолдауға
752817
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялауға
2244251
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар
536291
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыруға
1052546
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3142547
Қарағанды облысы Приозерск қаласының бюджетіне қаланың инфрақұрылымын қолдауға
257000
Моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге іс-шаралар өткізу
2218995
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға
273316
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға
393236
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары басқармасы
2148312
Облыстық және аудандық маңызы бар жолдарды күрделі жөндеуге

1661123
На капитальный ремонт участка подъездной автомобильной дороги к санаторию на побережье озера Балхаш, объекта "Санаторий на побережье озера Балхаш"
233649
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
253540
Целевые трансферты на развитие:
19146665
в том числе:
Управление предпринимательства и промышленности области
312500
На увеличение уставных капиталов специализированных региональных организаций
312500
Управление строительства области
17810923
На строительство и реконструкцию объектов образования
355919
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
5503177
На развитие объектов коммунального хозяйства
778404
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2600000
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
3468000
На строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
1046800
На развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
3363
На развитие теплоэнергетической системы
1946960
На развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
956000
На развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
1152300
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1023242
На развитие транспортной инфраструктуры
800000
На строительство объектов транспортной инфраструктуры объекта "Санаторий на побережье озера Балхаш"
223242
Бюджетные кредиты
3265889
в том числе:
Управление строительства области
1500000
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья
1500000
Управление экономики и бюджетного планирования области
502389
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
502389
Управление сельского хозяйства области
763500
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства на селе в рамках Программы занятости 2020
763500
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
500000
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на проведение ремонта общего имущества объектов кондоминиум
500000
Приложение 3
к решению X сессии
Карагандинского областного маслихата
от 5 декабря 2012 года N 106
Приложение 5
к решению XLI сессии
Карагандинского областного маслихата
от 29 ноября 2011 года N 464
Целевые трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на 2012 год
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
Всего

1661123
Балқаш көлінің жағалауындағы санаторийге кіреберіс автомобиль жолының учаскесін, "Балқаш көлінің жағалауындағы санаторий" объектісін жөндеуге
233649
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға
253540
Нысаналы даму трансферттері:
19146665
оның ішінде:
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
312500
Мамандандырылған өңірлік ұйымдардың жарғылық капиталдарын дамытуға
312500
Облыстың құрылыс басқармасы
17810923
Білім беру объектілерінің құрылысына және қайта жөндеуге
355919
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
5503177
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамытуға
778404
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
2600000
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
3468000
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамытуға және тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға
1046800
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға
3363
Жылу энергетикасы жүйесін дамытуға
1946960
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға
956000
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту
1152300
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1023242
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
800000
"Балқаш көлінің жағалауындағы санаторий" объектісінің көліктік инфрақұрылымының объектілерін салуға
223242
Бюджеттік кредиттер
3265889
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
1500000
Тұрғын үйді жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
1500000
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
502389
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
502389
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
763500
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдағы кәсіпкерліктің дамуына ықпал ету үшін бюджеттік кредиттер беру
763500
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
500000
Кондоминиум объектілерінің жалпы мүлкіне жөндеу жүргізуге кредит беру
500000
Қарағанды облыстық мәслихатының
2012 жылғы 05 желтоқсандағы
X сессиясының N 106 шешіміне
3 қосымша
Қарағанды облыстық мәслихатының
2011 жылғы 29 қарашадағы
XLI сессиясының N 464 шешіміне
5 қосымша
2012 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы