Об утверждении перечня предприятий, организаций, учреждений города Караганды, организующих общественные работы на 2013 год
Постановление акимата города Караганды от 25 декабря 2012 года N 14/151. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 декабря 2012 года N 2081. Утратило силу постановлением акимата города Караганды от 8 января 2014 года № 01/04
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Караганды от 08.01.2014 № 01/04 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Правилами организации и финансирования общественных работ", утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень предприятий, организаций, учреждений города Караганды, организующих общественные работы на 2013 год, виды и объемы работ, источник финансирования и срок участия.
2. Утвердить оплату труда граждан, занятых на общественных работах, в размере двух минимальных заработных плат в месяц.
3.Уполномоченному органу государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Караганды" (Искаков Ж.Б.) заключить с работодателями типовые договора на выполнение общественных работ.
4. Признать утратившим силу постановление акимата города Караганды от 29 декабря 2011 года N 64/03 "Об утверждении перечня предприятий, организаций, учреждений города Караганды, организующих общественные работы на 2012 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-1-149, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 17 января 2012 года N 9 (21216), "Индустриальная Караганда" от 17 января 2012 года N 6 (21170)).
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Караганды Любарскую И.Ю.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2013 года.
Аким города Караганды                      М. Смагулов
Приложение
к постановлению акимата
города Караганды

2013 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын Қарағанды қаласы кәсiпорындарының, ұйымдарының, мекемелерiнiң тiзбесiн бекiту туралы
Қарағанды қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 25 желтоқсандағы N 14/151 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 29 желтоқсанда N 2081 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 8 қаңтардағы № 01/04 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды қаласы әкімдігінің 08.01.2014 № 01/04 (ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 қаулысымен бекiтiлген "Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесiне" сәйкес Қарағанды қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берілген 2013 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын Қарағанды қаласы кәсiпорындарының, ұйымдарының, мекемелерiнiң тiзбесi, жұмыс түрлерi мен көлемдерi, қаржыландыру көзi мен қатысу мерзiмi бекiтiлсiн.
2. Қоғамдық жұмысқа қатысатын азаматтардың еңбекақысы айына екi ең төменгi еңбекақы мөлшерiнде бекiтiлсiн.
3. Уәкiлеттi орган "Қарағанды қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi (Ысқақов Ж.Б.) жұмыс берушiлермен қоғамдық жұмыстарды орындауға үлгi шарттарын жасасын.
4. "2012 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын Қарағанды қаласы кәсіпорындарының, ұйымдарының, мекемелерінің тізбесін бекіту туралы" Қарағанды қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 29 желтоқсандағы N 64/03 қаулысының (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-1-149 тіркелген, "Орталық Қазақстан" газетінің 2012 жылғы 17 қаңтардағы N 9 (21216), "Индустриальная Караганда" газетінің 2012 жылғы 17 қаңтардағы N 6 (21170) жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды қаласы әкiмiнiң орынбасары И.Ю. Любарскаяға жүктелсiн.
6. Осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгiзiледi және 2013 жылдың 1 қаңтарынан пайда болған қатынастарға қолданылады.
Қарағанды қаласының әкімі                  М. Смағұлов
Қарағанды қаласының әкімдігінің