О внесении изменений в решение XXXIV сессии Жезказганского городского маслихата от 6 декабря 2011 года N 34/413 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 17 августа 2012 года N 9/74. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 21 августа 2012 года N 8-2-159. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 12 мая 2015 года № 113/01)
Сноска. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 12.05.2015 № 113/01).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXXIV сессии Жезказганского городского маслихата от 6 декабря 2011 года N 34/413 "О городском бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-2-147, опубликованное 6 января 2012 года N 1 (7751), 13 января 2012 года N 2 (7752) газеты "Сарыарқа" и 6 января 2012 года N 1 (297), 13 января 2012 года N 2 (298) газеты "Жезказганская правда"), с внесенными изменениями решением IV сессии Жезказганского городского маслихата от 19 марта 2012 года N 4/25 "О внесении изменений в решение XXXIV сессии Жезказганского городского маслихата от 6 декабря 2011 года N 34/413 "О городском бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-2-151, опубликованное 27 апреля 2012 года N 18 (7768) газеты "Сарыарқа" и 27 апреля 2012 года N 17 (313) газеты "Жезказганская правда"), с внесенными изменениями решением V сессии Жезказганского городского маслихата от 10 апреля 2012 года N 5/42 "О внесении изменений в решение XXXIV сессии Жезказганского городского маслихата от 6 декабря 2011 года N 34/413 "О городском бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-2-153, опубликованное 4 мая 2012 года N 19 (7769) газеты "Сарыарқа" и 4 мая 2012 года N 18 (314) газеты "Жезказганская правда"), с внесенными изменениями решением VII сессии Жезказганского городского маслихата от 13 июня 2012 года N 7/61 "О внесении изменений в решение XXXIV сессии Жезказганского городского маслихата от 6 декабря 2011 года N 34/413 "О городском бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-2-157, опубликованное 29 июня 2012 года N 27 (7777) газеты "Сарыарқа" и 29 июня 2012 года N 26 (322) газеты "Жезказганская правда") следующие изменения:

Жезқазған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы XXXIV сессиясының N 34/413 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 17 тамыздағы N 9/74 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 21 тамызда N 8-2-159 тіркелді. Шешімнің қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды - (Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2015 жылғы 12 мамырдағы № 113/01 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды - (Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 12.05.2015 № 113/01 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы XXXIV сессиясының N 34/413 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8-2-147 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 6 қаңтардағы N 1 (7751), 2012 жылғы 13 қаңтардағы N 2 (7752) "Сарыарқа" газетінде және 2012 жылғы 6 қаңтардағы N 1 (297), 2012 жылғы 13 қаңтардағы N 2 (298) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған), Жезқазған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 наурыздағы IV сессиясының "Жезқазған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы XXXIV сессиясының N 34/413 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 4/25 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8-2-151 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 27 сәуірдегі N 18 (7768) "Сарыарқа" газетінде және 2012 жылғы 27 сәуірдегі N 17 (313) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған), Жезқазған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 10 сәуірдегі V сессиясының "Жезқазған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы XXXIV сессиясының N 34/413 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 5/42 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8-2-153 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 4 мамырдағы N 19 (7769) "Сарыарқа" газетінде және 2012 жылғы 4 мамырдағы N 18 (314) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған), Жезқазған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 13 маусымдағы VII сессиясының "Жезқазған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы XXXIV сессиясының N 34/413 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 7/61 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8-2-157 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 29 маусымдағы N 27 (7777) "Сарыарқа" газетінде және 2012 жылғы 29 маусымдағы N 26 (322) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған), шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:

1) в пункте 1:
в подпункте 1):
в абзаце первом цифры "5770118" заменить цифрами "5889029";
в абзаце втором цифры "4019122" заменить цифрами "4370173";
в абзаце четвертом цифры "10590" заменить цифрами "20590";
в абзаце пятом цифры "1732331" заменить цифрами "1490191";
в подпункте 2):
цифры "5975377" заменить цифрами "6094288";
2) в пункте 3:
цифры "1732331" заменить цифрами "1490191";
3) в пункте 10:
цифры "12053" заменить цифрами "62647";
4) приложения 1456 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.

1) 1 тармақта:
1) тармақшасындағы:
бірінші абзацтағы "5770118" деген сандар "5889029" деген сандармен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "4019122" деген сандар "4370173" деген сандармен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "10590" деген сандар "20590" деген сандармен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы "1732331" деген сандар "1490191" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
"5975377" деген сандар "6094288" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 3 тармақта:
"1732331" деген сандар "1490191" деген сандармен ауыстырылсын;
3) 10 тармақта:
"12053" деген сандар "62647" деген сандармен ауыстырылсын;
4) аталған шешімнің 1456 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

2200
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
1178
5
Планирование и статистическая деятельность
28047
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
28047
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
24497
004
Капитальные расходы государственного органа
3550
02
Оборона
5347
1
Военные нужды
4262
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4262
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4262
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
1085
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1085
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
465
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
620
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
28141
1
Правоохранительная деятельность
28141
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
28141
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
28141
04
Образование
2282336
1
Дошкольное воспитание и обучение
177365
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
177365
003
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
175903
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
1462
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
2046542
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
2046542
004
Общеобразовательное обучение
1857175
005
Дополнительное образование для детей и юношества
134441
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
1987
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета

2200
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
1178
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
28047
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
28047
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24497
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3550
02
Қорғаныс
5347
1
Әскери мұқтаждықтар
4262
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4262
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4262
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
1085
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1085
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
465
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
620
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
28141
1
Құқық қорғау қызметі
28141
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
28141
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
28141
04
Білім беру
2282336
1
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту
177365
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
177365
003
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
175903
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
1462
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
2046542
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2046542
004
Жалпы білім беру
1857175
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
134441
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1987
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту

52939
9
Прочие услуги в области образования
58429
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
58429
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
28944
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
29485
05
Здравоохранение
2250
2
Охрана здоровья населения
2250
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
2250
024
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы за счет трансфертов из республиканского бюджета
2250
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
282036
2
Социальная помощь
262596
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
245730
002
Программа занятости
56845
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3360
005
Государственная адресная социальная помощь
7539
006
Оказание жилищной помощи
926
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
41615
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1700
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
29439
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
61158
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
2889
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
24128
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
16131
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
16866
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
16866
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
19440
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
19440
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

52939
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
58429
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
58429
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
28944
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
29485
05
Денсаулық сақтау
2250
2
Халықтың денсаулығын қорғау
2250
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2250
024
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен Қазақстан Республикасы денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу
2250
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
282036
2
Әлеуметтік көмек
262596
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
245730
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
56845
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3360
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
7539
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
926
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
41615
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1700
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
29439
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
61158
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
2889
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
24128
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
16131
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
16866
012
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында білім алушылар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
16866
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
19440
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
19440
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
Привязка и корректировка проектно-сметной документации на строительство 5-ти этажного 30-ти квартирного арендного жилого дома в городе Жезказган
Строительство 5-ти этажного 30-ти квартирного арендного жилого дома в городе Жезказган
Корректировка проектно-сметной документации 5-ти этажного 30-ти квартирного арендного жилого дома в квартале 74 по ул. Гагарина 70/1

003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
Жезқазған қаласындағы жалға берілетін 5-қабатты 30-пәтерлі тұрғын үйдің құрылысына арналған жобалық сметалық құжаттамасын қосу және түзету
Жезқазған қаласында 5 қабатты 30 пәтерлі жалға берілетін тұрғын үй құрылысы
74 орамдағы Гагарин көшесі, 70/1 5 қабатты 30 пәтерлі жалға берілетін тұрғын үйдің жобалық сметалық құжаттамасын түзету

Привязка 5-ти этажного 30-ти квартирного арендного жилого дома в квартале 74 по ул. Гагарина 70/3
Привязка 4-х этажного 36-ти квартирного жилого дома в квартале 66
Привязка 3-х этажного 18-ти квартирного жилого дома в квартале 69
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры II очереди 8 микрорайона
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
2
Коммунальное хозяйство
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)

74 орамдағы Гагарин көшесі, 70/3 5 қабатты 30 пәтерлі жалға берілетін тұрғын үйді байлау
66 орамдағы 4 қабатты 36 пәтерлі тұрғын үйді байлау
69 орамдағы 3 қабатты 18 пәтерлі тұрғын үйді байлау
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
8 шағын ауданының II кезектегі инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымының құрылысы
074
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға мен жайластыруға
2
Коммуналдық шаруашылық
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі

005
Развитие коммунального хозяйства
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию и модернизацию тепловых сетей города Жезказган
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию внутригородских водопроводных сетей города Жезказган
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию хозпитьевых очистных сооружений города Жезказган

005
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
Жезқазған қаласындағы жылу жүйесін қайта жаңартуға және жетілдіруге жобалық сметалық құжаттама әзірлемесі
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
Жезқазған қаласының қалалық ішкі су құбыры жүйесін қайта жаңартуға жобалық сметалық құжаттама әзірлемесі
Жезқазған қаласының шаруашылық ауыз су тазарту құрылғыларын қайта жаңартуға жобалық сметалық құжаттама әзірлемесі