О внесении изменений и дополнения в решение 47 сессии Темиртауского городского маслихата от 12 декабря 2011 года N 47/10 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 13 июня 2012 года N 5/4. Зарегистрировано Управлением юстиции города Темиртау Карагандинской области 18 июня 2012 года N 8-3-142. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением V сессии Карагандинского областного маслихата от 8 июня 2012 года N 55 "О внесении изменений в решение XLI сессии Карагандинского областного маслихата от 29 ноября 2011 года N 464 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы"" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 47 сессии Темиртауского городского маслихата от 12 декабря 2011 года N 47/10 "О городском бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-3-131, опубликовано в газете "Второе счастье" от 18 января 2012 года N 1), внесены изменения и дополнения решением 2 сессии Темиртауского городского маслихата от 7 марта 2012 года N 2/5 "О внесении изменений и дополнений в решение 47 сессии Темиртауского городского маслихата от 12 декабря 2011 года N 47/10 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-3-136, опубликовано в газете "Второе счастье" от 6 апреля 2012 года N 4), внесены изменения и дополнения решением 3 сессии Темиртауского городского маслихата от 11 апреля 2012 года N 3/4 "О внесении изменений и дополнений в решение 47 сессии Темиртауского городского маслихата от 12 декабря 2011 года N 47/10 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-3-139, опубликовано в газете "Второе счастье" от 26 апреля 2012 года N 5), следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "9 092 400" заменить цифрами "9 095 910";
цифры "1 120 960" заменить цифрами "1 124 470";
в подпункте 2):
цифры "9 443 662" заменить цифрами "9 447 172";
2) в пункте 2:
цифры "1 120 960" заменить цифрами "1 124 470";
в шестнадцатом абзаце знак препинания "." заменить на знак препинания ";";
дополнить абзацем следующего содержания:

Теміртау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 47 сессиясының N 47/10 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 13 маусымдағы N 5/4 шешімі. Қарағанды облысы Теміртау қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 18 маусымда N 8-3-142 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қарағанды облыстық мәслихатының 2012 жылғы 8 маусымдағы V сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 29 қарашадағы ХLI сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 464 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 55 шешіміне сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 47 сессиясының N 47/10 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-3-131 болып тіркелген, 2012 жылғы 18 қаңтардағы N 1 "Второе счастье" газетінде жарияланған), Теміртау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 7 наурыздағы 2 сессиясының 2/5 "Теміртау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 47 сессиясының N 47/10 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-3-136 болып тіркелген, 2012 жылғы 6 сәуірдегі N 4 "Второе счастье" газетінде жарияланған), Теміртау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 11 сәуірдегі 3 сессиясының 3/4 "Теміртау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 47 сессиясының N 47/10 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-3-139 болып тіркелген, 2012 жылғы 26 сәуірдегі N 5 "Второе счастье" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1. 1-тармақта:
1) тармақшадағы:
"9 092 400" сандары "9 095 910" сандарымен ауыстырылсын;
"1 120 960" сандары "1 124 470" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"9 443 662" сандары "9 447 172" сандарымен ауыстырылсын;
2) 2-тармақта:
"1 120 960" сандары "1 124 470 сандарымен ауыстырылсын";
он алтыншы азатжолдағы "." тыныс белгісі ";" тыныс белгісімен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы азатжолмен толықтырылсын:

2827295
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
2827295
004
Общеобразовательное обучение
2579843
005
Дополнительное образование для детей и юношества
186190
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
2649
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
58613
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
23683
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
23683
007
Организация профессионального обучения
23683
9
Прочие услуги в области образования
62937
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
62937
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
12750
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
50187
05
Здравоохранение
3510
2
Охрана здоровья населения
3510
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
3510
024
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы за счет трансфертов из республиканского бюджета
3510
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
442808
2
Социальная помощь
410264
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
387011
002
Программа занятости
78017
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
64
005
Государственная адресная социальная помощь
4092
006
Оказание жилищной помощи
8092
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
112069
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1788
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
24969
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
43733
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5459
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

2827295
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2827295
004
Жалпы білім беру
2579843
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
186190
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
2649
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
58613
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
23683
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
23683
007
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
23683
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
62937
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
62937
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
12750
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
50187
05
Денсаулық сақтау
3510
2
Халықтың денсаулығын қорғау
3510
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
3510
024
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу
3510
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
442808
2
Әлеуметтiк көмек
410264
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
387011
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
78017
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
64
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4092
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
8092
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
112069
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1788
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
24969
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
43733
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
5459
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету