Об утверждении категорий автостоянок (паркингов) в целях увеличения базовой ставки для исчисления налога на земли города Сатпаев, выделенные под автостоянки (паркинги)
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 21 февраля 2012 года N 25. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Карагандинской области 15 марта 2012 года N 8-6-137. Утратило силу решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 18 апреля 2018 года N 265
Сноска. Утратило силу решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 18.04.2018 N 265 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить категории автостоянок (паркингов) и размер увеличения базовой ставки для исчисления налога на земли города Сатпаев, выделенные под автостоянки (паркинги) согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение ІХ сессии Сатпаевского городского маслихата от 23 августа 2001 года N 106 "О базовой ставке земельного налога" (зарегистрировано Управлением юстиции Карагандинской области 1 октября 2001 года за N 441).
Сноска. Решение ІХ сессии Сатпаевского городского маслихата от 23.08.2001 N 106 в РЦПИ не поступало.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экономической реформы, бюджета, коммунального хозяйства и поддержки предпринимательства (председатель Цой Владимир Леонидович).
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата
С. Имамбай
Согласовано:
Заместитель начальника
налогового управления
по городу Сатпаев
Е. Катжанов

Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген Сәтбаев қаласының жерлеріне салықты есептеу үшін базалық ставканы ұлғайту мақсатында автотұрақтардың (паркингтердің) санаттарын бекіту туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы мәслихатының 2012 жылғы 21 ақпандағы N 25 шешімі. Қарағанды облысы Сәтбаев қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 15 наурызда N 8-6-137 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2018 жылғы 18 сәуірдегі N 265 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 18.04.2018 N 265 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген Сәтбаев қаласының жерлеріне салықты есептеу үшін базалық ставканы ұлғайту мөлшері және автотұрақтардың (паркингтердің) санаттары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. "Жер салығының базалық мөлшері туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2001 жылғы 23 тамыздағы ІX сессиясының N 106 шешімінің (2001 жылғы 1 қазанда Қарағанды облысының Әділет басқармасында 441 нөмірімен тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
Ескерту. Сәтбаев қалалық мәслихатының 2001.08.23 ІX сессиясының N 106 шешімі РҚАО-ға түскен жоқ.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономикалық реформа, бюджет, коммуналдық шаруашылық және кәсіпкерлікті қолдау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға (төрағасы Цой Владимир Леонидович) жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихат хатшысы
С. Имамбай
Келісілді:
Сәтбаев қаласы бойынша
салық басқармасы бастығының орынбасары
Е. Қатжанов

21 февраля 2012 года
Приложение
к решению 3 сессии
Сатпаевского городского маслихата
от 21 февраля 2012 года N 25
Категории автостоянок (паркингов) с учетом размера увеличения базовой ставки для исчисления налога на земли города Сатпаев, выделенные под автостоянки (паркинги)
N п/п
Тип автостоянок (паркингов)
Категория автостоянки (паркинга)
Базовая ставка налога на земли города Сатпаев, за исключением земель, занятых жилищным фондом, в том числе строениями и сооружениями при нем за один квадратный метр (в тенге)
Размер увеличения базовой ставки
Базовая ставка налога на земли города Сатпаев, выделенные под автостоянки (паркинги), с учетом размера увеличения (в тенге)
1.
Надземные автостоянки закрытого типа, автостоянки открытого типа
1
8,20
10
82,0
2.
Автостоянки, пристраиваемые к зданиям другого назначения, автостоянки, встроенные в здания другого назначения
2
8,20
9
73,8
3.
Автостоянки, расположенные под зданиями в подземных, подвальных, цокольных или в нижних надземных этажах
3
8,20
8
65,8

2012 жылғы 21 ақпан
Сәтбаев қалалық мәслихатының
2012 жылғы 21 ақпандағы 3-сессиясының
N 25 шешіміне қосымша
Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген Сәтбаев қаласының жерлеріне салықты есептеу үшін ұлғайтылған базалық ставканы ескерумен автотұрақтардың (паркингтердің) санаттары
Рет N
Автотұрақтардың (паркингтің) типтері
Автотұрақтардың (паркингтің) санаты
Тұрғын үй қоры, соның ішінде оның іргесіндегі құрылыстар мен ғимараттар алып жатқан жерлерді қоспағанда, Сәтбаев қаласының жерлеріне бір шаршы метр үшін салынатын базалық салық ставкасы (теңге)
Базалық ставканың ұлғайту мөлшері
Ұлғаю мөлшерін есепке ала отырып (теңге), автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген Сәтбаев қаласының жерлеріне базалық салық ставкасы
1.
Жер үсті жабық түрдегі автотұрақтар, ашық түрдегі автотұрақтар
1
8,20
10
82,0
2.
Басқа мақсаттағы ғимараттарға қосылып салынған автотұрақтар, басқа мақсаттағы ғимараттарға жапсарлас салынған автотұрақтар
2
8,20
9
73,8
3.
Ғимараттар астында жер асты шығыңқы ірге немесе жер үстіндегі, төменгі қабаттарында, жертөлелерде орналасқан автотұрақтар
3
8,20
8
65,8