О внесении изменений и дополнений в решение ХLI сессии Сатпаевского городского маслихата от 8 декабря 2011 года N 489 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 11 июня 2012 года N 44. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Карагандинской области 21 июня 2012 года N 8-6-141. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХLI сессии Сатпаевского городского маслихата от 8 декабря 2011 года N 489 "О городском бюджете на 2012 – 2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-6-133 и опубликовано 6 января 2012 года в N 2 (1973) газеты "Шарайна"), внесены изменения и дополнения решением Сатпаевского городского маслихата от 9 апреля 2012 года N 39 "О внесении изменений и дополнений в решение ХLI сессии Сатпаевского городского маслихата от 8 декабря 2011 года N 489 "О городском бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-6-139 и опубликовано 27 апреля 2012 года в N 28 (1999) газеты "Шарайна"), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 103 097" заменить цифрами "4 104 897";
цифры "2 981 391" заменить цифрами "2 983 191";
в подпункте 2):
цифры "4 129 829" заменить цифрами "4 199 786";
в подпункте 5):
цифру "минус 26 732" заменить цифрами "минус 94 889";
в подпункте 6):
в абзаце первом цифру "26 732" заменить цифрами "94 889";
в абзаце четвертом цифру "26 732" заменить цифрами "94 889";
2) в пункте 3:
в подпункте 1):
после абзаца тринадцатого дополнить абзацем следующего содержания:
"на реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011 – 2015 годы – 1 800 тысяч тенге;";
3) дополнить пунктом 20-3 следующего содержания:
"20-3. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011 – 2015 годы в сумме 1800 тысяч тенге.";

Сәтбаев қалалық мәслихатының "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2011 жылғы 8 желтоқсандағы XLI сессиясының N 489 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы мәслихатының 2012 жылғы 11 маусымдағы N 44 шешімі. Қарағанды облысы Сәтбаев қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 21 маусымда N 8-6-141 тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2012 – 2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2011 жылғы 8 желтоқсандағы XLІ сессиясының N 489 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-6-133 болып тіркелген және "Шарайна" газетінің 2012 жылғы 6 қаңтардағы 2 (1973) нөмірінде ресми жарияланған), "Сәтбаев қалалық мәслихатының "2012 – 2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2011 жылғы 8 желтоқсандағы XLI сессиясының N 489 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2012 жылғы 9 сәуірдегі N 39 шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-6-139 болып тіркелген және "Шарайна" газетінің 2012 жылғы 27 сәуірдегі 28 (1999) нөмірінде ресми жарияланған) өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"4 103 097" сандары "4 104 897" сандарына ауыстырылсын;
"2 981 391" сандары "2 983 191" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"4 129 829" сандары "4 199 786" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"алу 26 732" сандары "алу 94 889" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бірінші абзацтағы "26 732" сандары "94 889" сандарына ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "26 732" сандары "94 889" сандарына ауыстырылсын;
2) 3 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
он үшінші абзацтан кейін мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011 – 2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізуге – 1 800 мың теңге;";
3) келесі мазмұндағы 20-3 тармағымен толықтырылсын:
"20-3. 2012 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011 – 2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізуге республикалық бюджеттен 1 800 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.";

80353
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
50654
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
819
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
28880
05
Здравоохранение
1800
2
Охрана здоровья населения
1800
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1800
024
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы за счет трансфертов из республиканского бюджета
1800
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
235443
2
Социальная помощь
215326
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
202476
002
Программа занятости
59112
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
275
005
Государственная адресная социальная помощь
4343
006
Оказание жилищной помощи
14920
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
41158
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1786
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
40269
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
6989
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
21595
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
12029
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
12850
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
12850
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
20117
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20117
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

80353
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
50654
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
819
020
Республикалық бюджеттен бөлінген трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
28880
05
Денсаулық сақтау
1800
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1800
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1800
024
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу
1800
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
235443
2
Әлеуметтiк көмек
215326
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
202476
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
59112
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
275
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4343
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
14920
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
41158
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1786
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
40269
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
6989
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
21595
023
Тұрғындарды жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
12029
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
12850
012
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында білім алушылар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
12850
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
20117
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20117
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер