О городском бюджете на 2013-2015 годы
Решение 14 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 14 декабря 2012 года N 144. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 26 декабря 2012 года N 2070. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2, 3, соответственно, в том числе на 2013 год, согласно приложению 1, в следующих объемах:
1) доходы – 4094628 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 781957 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 33215 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 38780 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3240676 тысяч тенге;
2) затраты – 4129836 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 10400 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 10400 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 10600 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 45608 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 45608 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 45608 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Саранского городского маслихата Карагандинской области от 15.02.2013 N 157 (вводится в действие с 01.01.2013); от 04.04.2013 N 168 (вводится в действие с 01.01.2013); от 11.07.2013 N 216 (вводится в действие с 01.01.2013); от 19.08.2013 N 228 (вводится в действие с 01.01.2013); от 26.09.2013 N 248 (вводится в действие с 01.01.2013); от 12.11.2013 N 257 (вводится в действие с 01.01.2013); от 29.11.2013 N 266 (вводится в действие с 01.01.2013); от 12.12.2013 N 274 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Установить на 2013 год нормативы распределения доходов в городской бюджет в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу – 50 процентов;
2) по социальному налогу - 50 процентов.
3. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2013 год, согласно приложению 4 к настоящему решению.

2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қарағанды облысы Саран қаласы мәслихатының 14 сессиясының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы N 144 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 26 желтоқсанда N 2070 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес 2013-2015 жылдарға арналған, оның ішінде 1 қосымшаға сәйкес 2013 жылға арналған қалалық бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4094628 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 781957 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 33215 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 38780 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3240676 мың теңге;
2) шығындар – 4129836 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 10400 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 10400 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 10600 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 45608 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 45608 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 45608 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 15.02.2013 N 157 (01.01.2013 бастап қолданысқа енеді); 04.04.2013 N 168 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 11.07.2013 N 216 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 19.08.2013 N 228 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 26.09.2013 N 248 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 12.11.2013 N 257 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 29.11.2013 N 266 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 12.12.2013 N 274 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Қалалық бюджетке 2013 жылға арналған кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1) жеке табыс салығы бойынша - 50 пайыз;
2) әлеуметтік салық бойынша - 50 пайыз.
3. 2013 жылға арналған қалалық бюджетті атқару үдерісінде жергілікті секвестерлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі осы шешімнің 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

4. Утвердить бюджет поселка Актас, согласно приложению 5 к настоящему решению.
5. Утвердить резерв акимата города Сарани на 2013 год в размере 21989 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решениями Саранского городского маслихата Карагандинской области от 19.08.2013 N 228 (вводится в действие с 01.01.2013); от 26.09.2013 N 248 (вводится в действие с 01.01.2013); от 12.11.2013 N 257 (вводится в действие с 01.01.2013); от 29.11.2013 N 266 (вводится в действие с 01.01.2013).

4. Осы шешімнің 5 қосымшасына сәйкес Ақтас кентінің бюджеті бекітілсін.
5. Саран қаласы әкімдігінің 2013 жылға арналған резерві 21989 мың теңге көлемінде бекітілсін.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 19.08.2013 N 228 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 26.09.2013 N 248 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 12.11.2013 N 257 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 29.11.2013 N 266 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.