Об утверждении перечня работодателей, где будут организованы социальные рабочие места в 2012 году
Постановление акимата города Шахтинска Карагандинской области от 23 февраля 2012 года N 4/3. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шахтинска Карагандинской области 1 марта 2012 года N 8-8-106. Утратило силу - постановлением акимата города Шахтинска Карагандинской области от 22 мая 2012 года N 10/1
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Шахтинска Карагандинской области от 22.05.2012 N 10/1.

2012 жылы әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілер тізімін бекіту туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 23 ақпандағы N 4/3 қаулысы. Қарағанды облысы Шахтинск қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 1 наурызда N 8-8-106 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 2012 жылғы 22 мамырдағы N 10/1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 2012.05.22 N 10/1 қаулысымен.

В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении Республике Казахстан", от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Шахтинска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень работодателей, где будут организованы социальные рабочие места, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шахтинска Рыстина Н.Б.

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына сәйкес, Шахтинск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілер тізімі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Н.Б. Рыстинге жүктелсін.