О внесении изменений в решение XXXIX сессии Шахтинского городского маслихата от 9 декабря 2011 года N 760/39 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"
Решение VIII сессии V созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 14 августа 2012 года N 851/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 28 августа 2012 года N 8-8-116. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXXIX сессии Шахтинского городского маслихата от 9 декабря 2011 года N 760/39 "О городском бюджете на 2012 - 2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-8-102, опубликовано 2 марта 2012 года в газете "Шахтинский вестник" N 9), внесены изменения решением III сессии Шахтинского городского маслихата от 6 апреля 2012 года N 788/3 "О внесении изменений в решение XXXIX сессии Шахтинского городского маслихата от 9 декабря 2011 года N 760/39 "О городском бюджете на 2012 - 2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-8-108, опубликовано 20 апреля 2012 года в газете "Шахтинский вестник" N 16), внесены изменения решением IV сессии Шахтинского городского маслихата от 23 апреля 2012 года N 817/4 "О внесении изменения в решение XXXIX сессии Шахтинского городского маслихата от 9 декабря 2011 года N 760/39 "О городском бюджете на 2012 - 2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-8-109, опубликовано 11 мая 2012 года в газете "Шахтинский вестник" N 19), внесены изменения решением V сессии Шахтинского городского маслихата от 8 июня 2012 года N 822/5 "О внесении изменений в решение XXXIX сессии Шахтинского городского маслихата от 9 декабря 2011 года N 760/39 "О городском бюджете на 2012 - 2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-8-114, опубликовано 6 июля 2012 года в газете "Шахтинский вестник" N 27) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5 407 677" заменить цифрами "5 532 105";
цифры "802 588" заменить цифрами "791 399";
цифры "8 505" заменить цифрами "19 694";

Шахтинск қалалық мәслихаттың "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2011 жылғы 9 желтоқсандағы XХXIX сессиясының N 760/39 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының V шақырылған VIII сессиясының 2012 жылғы 14 тамыздағы N 851/8 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 28 тамызда N 8-8-116 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 9 желтоқсандағы XХXIX сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 760/39 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-8-102 тіркелген, 2012 жылғы 2 наурыздағы N 9 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған), Шахтинск қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 6 сәуірдегі III сессиясының "Шахтинск қалалық мәслихаттың "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2011 жылғы 9 желтоқсандағы ХХXIХ сессиясының N 760/39 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 788/3 шешiмiмен өзгерiстер енгiзiлген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-8-108 тіркелген, 2012 жылғы 20 сәуірдегі N 16 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған), Шахтинск қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 23 сәуірдегі IV сессиясының "Шахтинск қалалық мәслихаттың "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2011 жылғы 9 желтоқсандағы ХХXIХ сессиясының N 760/39 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" N 817/4 шешiмiмен өзгерiс енгiзiлген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-8-109 тіркелген, 2012 жылғы 11 мамырдағы N 19 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған), Шахтинск қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 8 маусымдағы V сессиясының "Шахтинск қалалық мәслихаттың "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2011 жылғы 9 желтоқсандағы ХХXIХ сессиясының N 760/39 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 822/5 шешiмiмен өзгерiстер енгiзiлген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-8-114 тіркелген, 2012 жылғы 6 шілдедегі N 27 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"5 407 677" сандары "5 532 105" деген сандарға ауыстырылсын;
"802 588" сандары "791 399" деген сандарға ауыстырылсын;
"8 505" сандары "19 694" деген сандарға ауыстырылсын;

цифры "4 572 819" заменить цифрами "4 697 247";
в подпункте 2):
цифры "5 461 272" заменить цифрами "5 585 700";
2) приложения 1, 4, 5, 6, 7, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата
А. Сатова
СОГЛАСОВАНО
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования города Шахтинск"
О. Файзулина

"4 572 819" сандары "4 697 247" деген сандарға ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"5 461 272" сандары "5 585 700" деген сандарға ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6, 7, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихат хатшысы
Ә. Сатова
КЕЛІСІЛДІ
"Шахтинск қаласының
экономика және бюджеттiк
жоспарлау бөлiмi" мемлекеттiк
мекемесiнiң бастығы
О. Файзулина

2368
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
29306
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
12525
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
2768
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
2768
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
40906
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
40906
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
39466
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
807
021
Капитальные расходы государственного органа
633
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2650788
1
Жилищное хозяйство
469696
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7100
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
7100
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
462596
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
332263
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
84444
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
38889
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
7000
2
Коммунальное хозяйство
1949660
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1408326
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
1403526
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
4800
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
541334
005
Развитие коммунального хозяйства
6100
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
535234
3
Благоустройство населенных пунктов
231432
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа

2368
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
29306
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
12525
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2768
012
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында білім алушылар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
2768
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
40906
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
40906
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39466
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
807
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
633
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2650788
1
Тұрғын үй шаруашылығы
469696
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7100
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
7100
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
462596
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
332263
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
84444
072
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
38889
074
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға
7000
2
Коммуналдық шаруашылық
1949660
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1408326
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
1403526
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
4800
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
541334
005
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
6100
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
535234
3
Елді-мекендерді абаттандыру
231432
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты

2818500
в том числе:
Целевые текущие трансферты
1803979
Целевые трансферты на развитие
997630
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
1803979
в том числе:
Управление образования области
118472
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
22428
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
4097
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка - сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
39603
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
49728
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"
1104
На реализацию мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы за счет трансфертов из республиканского бюджета
1512
Управление координации занятости и социальных программ области
32687
На введение стандартов специальных социальных услуг
10745
На реализацию мероприятий Программы занятости 2020
21942
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
1605559
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
1384358
На проведение мероприятий по решению вопросов обустройства моногородов
221201
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
45813
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
45813
Управление сельского хозяйства области
1448
На проведение противоэпизотических мероприятий
1448
Целевые трансферты на развитие:
997630
в том числе:
Управление строительства области
997630
На проектирование,строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
332263
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
84444
На строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
38889
На развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
7000
На развитие системы водоснабжения
535034
Бюджетные кредиты
16891
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
16891
Бюджетные кредиты на проведение ремонта общего имущества объектов кондоминиум
16891
Приложение 3
к решению VIII сессии
городского маслихата
от 14 августа 2012 года N 851/8
Приложение 5
к решению XXXIX сессии
городского маслихата
от 9 декабря 2011 года N 760/39
Целевые трансферты и бюджетные кредиты администраторам бюджетных программ города на 2012 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего

2818500
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1803979
Нысаналы даму трансферттері
997630
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
1803979
оның ішінде:
Облыстың білім беру басқармасы
118472
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға
22428
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
4097
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
39603
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
49728
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру"
1104
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу"
1512
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
32687
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
10745
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізуге
21942
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
1605559
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығын дамытуға
1384358
Моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге іс-шаралар өткізу
221201
Облыстың жолаушылар көлігі мен автомобиль жолдары басқармасы
45813
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
45813
Облыстың ауыл шаруашылық басқармасы
1448
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізу
1448
Нысаналы даму трансферттері:
997630
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
997630
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
332263
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
84444
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
38889
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға
7000
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
535034
Бюджеттік кредиттер
16891
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
16891
Кондоминиум объектілерінің жалпы мүлкін жөндеу жүргізуге арналған бюджеттік кредиттер
16891
Қалалық мәслихаттың
2012 жылғы 14 тамыздағы
VIII сессиясының N 851/8 шешіміне
3 қосымша
Қалалық мәслихаттың
2011 жылғы 9 желтоқсандағы
ХХХIХ сессиясының
N 760/39 шешіміне
5 қосымша
2012 жылға арналған қалалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы