О городском бюджете на 2013-2015 годы
Решение XIV сессии V созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 11 декабря 2012 года N 895/14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 26 декабря 2012 года N 2064. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы - 4 988 118 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 813 696 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15 270 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 39 012 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 120 140 тысяч тенге;
2) затраты – 5 031 685 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 30 000 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 30 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 73 567 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 73 567 тысяч тенге:
поступление займов – 30 000 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 43 567 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 22.02.2013 N 901/15 (вводится в действие с 01.01.2013); от 03.04.2013 N 913/17 (вводится в действие с 01.01.2013); от 05.07.2013 N 935/19 (вводится в действие с 01.01.2013); от 01.10.2013 N 961/21 (вводится в действие с 01.01.2013); от 15.11.2013 N 973/22 (вводится в действие с 01.01.2013); от 29.11.2013 N 978/23 (вводится в действие с 01.01.2013); от 12.12.2013 N 983/24 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета целевые трансферты из областного бюджета на 2013 год согласно приложению 4.
3. Учесть, что на 2013 год установлены нормативы распределения доходов в областной бюджет, бюджету города Шахтинск в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу – 50 процентов;
2) по социальному налогу – 50 процентов.

2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының V шақырылған XIV сессиясының 2012 жылғы 11 желтоқсандағы N 895/14 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 26 желтоқсанда N 2064 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 988 118 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 813 696 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 15 270 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 39 012 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 4 120 140 мың теңге;
2) шығындар - 5 031 685 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 30 000 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 30 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – алу 73 567 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 73 567 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 30 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 43 567 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 22.02.2013 N 901/15 (01.01.2013 бастап қолданысқа енеді); 03.04.2013 N 913/17 (01.01.2013 бастап қолданысқа енеді); 05.07.2013 N 935/19 (01.01.2013 бастап қолданысқа енеді); 01.10.2013 N 961/21 (01.01.2013 бастап қолданысқа енеді); 15.11.2013 N 973/22 (01.01.2013 бастап қолданысқа енеді); 29.11.2013 N 978/23 (01.01.2013 бастап қолданысқа енеді); 12.12.2013 N 983/24 (01.01.2013 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
2. 2013 жылға арналған қалалық бюджеттің түсімдерінің құрамында, облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
3. Шахтинск қаласының бюджетіне 2013 жылға арналған облыстық бюджетке табыстарды нормативтік бөлу келесі көлемдерде белгiленгенi ескерілсін:
1) жеке табыс салығы бойынша – 50 пайыздан;
2) әлеуметтік салық бойынша – 50 пайыздан.

4. Учесть, что на 2013 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из областного бюджета городу Шахтинск - 1 933 047 тысяч тенге.
5. Учесть, что в составе расходов городского бюджета предусмотрены целевые трансферты администраторам бюджетных программ на 2013 год согласно приложению 5.
6. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2013 год предусмотрены расходы по бюджетным программам поселков Шахан (приложение 6), Долинка (приложение 7), Новодолинский (приложение 8).
7. Утвердить перечень бюджетных программ развития городского бюджета на 2013 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) согласно приложению 9.
8. Утвердить перечень городских бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2013 год, согласно приложению 10.
9. Утвердить резерв акимата города на 2013 год в сумме 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными решением Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 01.10.2013 N 961/21 (вводится в действие с 01.01.2013).
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
Е. Керимкулов
Секретарь городского маслихата
А. Сатова
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющая обязанности
начальника государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
города Шахтинск"
С. Есебаева

4. 2013 жылға арналған Шахтинск қалалық бюджетіне облыстық бюджеттен берілетін субвенциялардың мөлшері 1 933 047 мың теңге сомасында көзделгенi ескерілсін.
5. 2013 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне 5 қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттер көзделгенi ескерілсін.
6. 2013 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында Шахан кенті (6 қосымша), Долинка кенті (7 қосымша), Новодолинский кенті (8 қосымша) кенттер бюджеттік бағдарламасы бойынша шығындар көзделгенi ескерілсін.
7. 2013 жылға арналған қалалық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 9 қосымшаға сәйкес бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөлумен бекітілсін.
8. 2013 жылға арналған қалалық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 10 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. 2013 жылға қала әкімдігінің резерві 0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 9-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 01.10.2013 N 961/21 (01.01.2013 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
10. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы
Е. Керимкулов
Қалалық мәслихаттың
хатшысы
Ә. Сатова
КЕЛІСІЛДІ
"Шахтинск қаласының
экономика және бюджеттiк
жоспарлау бөлiмi" мемлекеттiк
мекемесі бастығының
міндетін атқарушы
С. Есебаева

Сноска. Приложение 4 в редакции решения Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 12.12.2013 N 983/24 (вводится в действие с 01.01.2013).
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего
2217093
в том числе:
Целевые текущие трансферты
1471669
Целевые трансферты на развитие
715424
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
1471669
в том числе:
Управление экономики и бюджетного планирования области
5246
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
5246
Управление образования области
126003
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
23612
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
3112
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
37739
На обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
115
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
55712
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
5713
Управление координации занятости и социальных программ области
7774
На введение стандартов специальных социальных услуг
7774
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
1279803
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
1279803
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
49020
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
49020
Управление сельского хозяйства области
3823
На проведение противоэпизотических мероприятий
3823
Целевые трансферты на развитие:
715424
в том числе:
Управление строительства области
715424
На проектирование, строительство и (или)приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
11126
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
694298
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
10000
Бюджетные кредиты
30000
Управление предпринимательства и промышленности области
30000
На содействие развитию предпринимательства в моногородах
30000
Приложение 5
к решению XIV сессии
городского маслихата
от 11 декабря 2012 года N 895/14
Целевые трансферты и бюджетные кредиты администраторам бюджетных программ города на 2013 год
Сноска. Приложение 5 в редакции решения Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 12.12.2013 N 983/24 (вводится в действие с 01.01.2013).
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего

Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 12.12.2013 N 983/24 (01.01.2013 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
2217093
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1471669
Нысаналы даму трансферттері
715424
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
1471669
оның ішінде:
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
5246
Жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайтуға
5246
Облыстың білім беру басқармасы
126003
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға
23612
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
3112
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
37739
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
115
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
55712
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырған мұғалімдердің еңбек ақысын арттыруға
5713
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
7774
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
7774
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
1279803
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға
1279803
Облыстың жолаушылар көлігі мен автомобиль жолдары басқармасы
49020
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
49020
Облыстың ауыл шаруашылық басқармасы
3823
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізу
3823
Нысаналы даму трансферттері:
715424
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
715424
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
11126
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
694298
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
10000
Бюджеттік кредиттер
30000
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
30000
Моноқалаларда кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге
30000
Қалалық мәслихаттың
2012 жылғы 11 желтоқсандағы
XIV сессиясының
N 895/14 шешіміне
5 қосымша
2013 жылға арналған қалалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 12.12.2013 N 983/24 (01.01.2013 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы

2217093
в том числе:
Целевые текущие трансферты
1471669
Целевые трансферты на развитие
715424
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
1471669
в том числе:
Аппарат акима поселка Шахан
1712
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
1712
Аппарат акима поселка Долинка
1283
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
1283
Аппарат акима поселка Новодолинский
1283
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
1283
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
126003
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
23612
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
3112
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
37739
На обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
115
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
55712
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
5713
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
7774
На введение стандартов специальных социальных услуг
7774
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1328823
На жилищно-коммунальное хозяйство
1279803
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
49020
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
4791
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
968
На проведение противоэпизотических мероприятий
3823
Целевые трансферты на развитие:
715424
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
715424
На проектирование, строительство и (или)приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
11126
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
694298
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
10000
Бюджетные кредиты
30000
Отдел предпринимательства (города областного значения)
30000
На содействие развитию предпринимательства в моногородах
30000
Приложение 6
к решению XIV сессии
городского маслихата
от 11 декабря 2012 года N 895/14
Расходы по бюджетным программам, реализуемые в поселке Шахан на 2013 год

2217093
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1471669
Нысаналы даму трансферттері
715424
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
1471669
оның ішінде:
Шахан кентінің әкім аппараты
1712
Жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайтуға
1712
Долинка кентінің әкім аппараты
1283
Жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайтуға
1283
Новодолинка кентінің әкім аппараты
1283
Жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайтуға
1283
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
126003
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға
23612
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
3112
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
37739
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге
115
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
55712
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырған мұғалімдердің еңбек ақысын арттыруға
5713
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
7774
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
7774
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1328823
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығына
1279803
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
49020
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
4791
Жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайтуға
968
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге
3823
Нысаналы даму трансферттері:
715424
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс,сәулет және қала құрылысы бөлімі
715424
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
11126
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
694298
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
10000
Бюджеттік кредиттер
30000
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
30000
Моноқалаларда кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге
30000
Қалалық мәслихаттың
2012 жылғы 11 желтоқсандағы
XIV сессиясының
N 895/14 шешіміне
6 қосымша
2013 жылға арналған Шахан кентінде іске асырылатын бюджеттік бағдарламалар бойынша шығындар

472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
Приложение N 10
к решению XIV сессии городского
маслихата от 11 декабря 2012 года N 895/14
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестрированию в процессе исполнения городского бюджета на 2013 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование

472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
085
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
Қалалық мәслихаттың
2012 жылғы 11 желтоқсандағы
XIV сессиясының
N 895/14 шешіміне
10 қосымша
2013 жылға арналған қалалық бюджетті орындау барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізімі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
04
Білім беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру