О внесении изменений в решение 42 очередной сессии Абайского районного маслихата от 12 декабря 2011 года N 42/499 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение 12 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 21 ноября 2012 года N 12/111. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 ноября 2012 года N 1991. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 42 очередной сессии Абайского районного маслихата от 12 декабря 2011 года N 42/499 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-9-120, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 30 декабря 2011 года N 52 (3901)), внесены изменения решением 4 внеочередной сессии Абайского районного маслихата от 5 апреля 2012 года N 4/41 "О внесении изменений в решение 42 очередной сессии Абайского районного маслихата от 12 декабря 2011 года N 42/499 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-9-130, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 28 апреля 2012 года N 16 (3917)), внесены изменения решением 6 внеочередной сессии Абайского районного маслихата от 8 июня 2012 года N 6/55 "О внесении изменений в решение 42 очередной сессии Абайского районного маслихата от 12 декабря 2011 года N 42/499 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-9-136, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 23 июня 2012 года N 24 (3925)), внесены изменения решением 9 внеочередной сессии Абайского районного маслихата от 16 августа 2012 года N 9/81 "О внесении изменений в решение 42 очередной сессии Абайского районного маслихата от 12 декабря 2011 года N 42/499 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-9-138, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 8 сентября 2012 года N 34 (3935)), внесены изменения решением 11 внеочередной сессии Абайского районного маслихата от 9 ноября 2012 года N 11/102 "О внесении изменений в решение 42 очередной сессии Абайского районного маслихата от 12 декабря 2011 года N 42/499 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 1978, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 17 ноября 2012 года N 44 (3945)), следующие изменения:

Абай ауданы мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 42 кезекті сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 42/499 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданы мәслихатының 12 сессиясының 2012 жылғы 21 қарашадағы N 12/111 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 30 қарашада N 1991 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты өз әрекетін тоқтатты
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Абай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Абай ауданы мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 42 кезекті сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 42/499 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-9-120 болып тіркелген, "Абай-Ақиқат" аудандық газетінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы N 52 (3901) болып жарияланған), Абай ауданы мәслихатының 2012 жылғы 5 сәуірдегі 4 кезектен тыс сессиясының "Абай ауданы мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 42 кезекті сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 42/499 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 4/41 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-9-130 болып тіркелген, "Абай-Ақиқат" аудандық газетінің 2012 жылғы 28 сәуірдегі N 16 (3917) болып жарияланған), Абай ауданы мәслихатының 2012 жылғы 8 маусымдағы 6 кезектен тыс сессиясының "Абай ауданы мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 42 кезекті сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 42/499 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 6/55 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-9-136 болып тіркелген, "Абай-Ақиқат" аудандық газетінің 2012 жылғы 23 маусымдағы N 24 (3925) болып жарияланған), Абай ауданы мәслихатының 2012 жылғы 16 тамыздағы 9 кезектен тыс сессиясының "Абай ауданы мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 42 кезекті сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 42/499 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 9/81 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-9-138 болып тіркелген, "Абай-Ақиқат" аудандық газетінің 2012 жылғы 8 қыркүйектегі N 34 (3935) болып жарияланған), Абай ауданы мәслихатының 2012 жылғы 9 қарашадағы 11 кезектен тыс сессиясының "Абай ауданы мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 42 кезекті сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 42/499 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 11/102 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 1978 болып тіркелген, "Абай-Ақиқат" аудандық газетінің 2012 жылғы 17 қарашадағы N 44 (3945) болып жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:

1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 823 421" заменить цифрами "3 803 421";
в подпункте 2):
цифры "3 873 836" заменить цифрами "3 853 836";
2) приложения 1 и 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 и 2 к настоящему решению.
2. Администраторам бюджетных программ производить расходование бюджетных средств в соответствии с принятым решением Абайского районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
М. Лозинский
Секретарь Абайского
районного маслихата
Б. Цай
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования"
Б. Муталяпова

1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"3 823 421" сандары "3 803 421" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"3 873 836" сандары "3 853 836" сандарына ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімнің 1 және 4 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері Абай ауданы мәслихатының қабылдаған шешіміне сәйкес бюджеттік қаражаттарды жұмсауды жүргізсін.
3. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы
М. Лозинский
Абай аудандық
мәслихаттың хатшысы
Б. Цай
КЕЛІСІЛДІ
"Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Б. Муталяпова

9548
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
9548
04
Образование
1897160
1
Дошкольное воспитание и обучение
258641
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
258641
003
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
0
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
85
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
258556
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1593710
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1953
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
1953
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1591757
004
Общеобразовательное обучение
1514320
005
Дополнительное образование для детей и юношества
47684
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
1766
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
27987
9
Прочие услуги в области образования
44809
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
44809
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
19507
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
120
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
25182
05
Здравоохранение
1800
2
Охрана здоровья населения
1800
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)

9548
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
9548
04
Бiлiм беру
1897160
1
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу және оқыту
258641
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
258641
003
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
0
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
85
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
258556
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
1593710
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1953
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1953
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1591757
004
Жалпы білім беру
1514320
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
47684
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1766
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
27987
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
44809
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
44809
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
19507
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
120
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
25182
05
Денсаулық сақтау
1800
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1800
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі

11905
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
19308
12
Транспорт и коммуникации
225676
1
Автомобильный транспорт
202006
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
107726
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
107726
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
94280
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
94280
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
23670
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
23670
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
23670
13
Прочие
160770
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
10123
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
10123
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
10123
9
Прочие
150647
452
Отдел финансов района (города областного значения)
3000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
3000
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
0
003
Разработка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы
0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
119141
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
12022
013
Капитальные расходы государственного органа
170
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
3749
044
Проведение мероприятий по решению вопросов обустройства моногородов
103200
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
28506
001
Услуги по обеспечению деятельности отдела образования, физической культуры и спорта
12083
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

11905
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
19308
12
Көлiк және коммуникация
225676
1
Автомобиль көлiгi
202006
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
107726
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
107726
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
94280
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
94280
9
Көлік және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
23670
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
23670
037
Әлеуметтiк маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданiшiлiк қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
23670
13
Өзгелер
160770
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
10123
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
10123
4
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10123
9
Өзгелер
150647
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
3000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
3000
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оған сараптама жүргізу
0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
119141
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12022
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
170
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер есебінен "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
3749
044
Моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге іс-шаралар өткізу
103200
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
28506
001
Білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі қызметін қамтамасыз ету
12083
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары

3749
На введение стандартов специальных социальных услуг
7694
На проведение противоэпизоотических мероприятий
13446
На реализацию мер социальной поддержки специалистов
2644
На реализацию мероприятий Программы занятости 2020
20942
в том числе:
частичное субсидирование заработной платы
5037
обеспечение деятельности центров занятости населения
9526
предоставление субсидий на переезд
2662
молодежная практика
3717
На реализацию мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы за счет трансфертов из республиканского бюджета
1800
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
4097
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
1766
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
25182
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
28072
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
40409
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программе занятости 2020
93409
в том числе:
образование
7000
жилищно-коммунальное хозяйство
60912
дорожная инфраструктура
25497
На проведение мероприятий по решению вопросов обустройства моногородов
103200
из областного бюджета
184426
На жилищно-коммунальное хозяйство
70756
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
23670
На капитальный и средний ремонт автомобильных дорог
90000
Целевые трансферты на развитие
242726
из республиканского бюджета
196497
На развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
15000
На строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
14176
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда

3749
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
7694
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге
13446
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыруға
2644
Жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасының іс-шараларын жүзеге асыруға
20942
оның ішінде:
еңбекақыны жартылай жәрдемақылау
5037
халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
9526
көшуге жәрдемақы ұсыну
2662
жастар тәжірибесі
3717
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу"
1800
Негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде биология, химия және физика кабинеттерін оқу құралдарымен жабдықтауға
4097
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға
1766
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
25182
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайтуға
28072
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
40409
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға
93409
оның ішінде:
білім беру
7000
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
60912
жол инфрақұрылымы
25497
Моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге іс-шаралар өткізу
103200
облыстық бюджеттен
184426
Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығына
70756
Әлеуметтiк маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданiшiлiк қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
23670
Ауданға мәнді автомобиль жолдарын орта және күрделі жөндеуге
90000
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
242726
республикалық бюджеттен
196497
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға мен жайластыруға
15000
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберiнде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлiк коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
14176
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға

69343
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
0
На развитие системы водоснабжения
97978
из областного бюджета
46229
На развитие системы водоснабжения
40673
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
0
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
5556
На строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
0
Бюджетные кредиты
69265
из республиканского бюджета
69265
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
21843
Бюджетные кредиты на проведение ремонта общего имущества объектов кондоминиум
47422

69343
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
0
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
97978
облыстық бюджеттен
46229
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
40673
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға
0
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
5556
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберiнде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлiк коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
0
Бюджеттік кредиттер
69265
республикалық бюджеттен
69265
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
21843
Кондоминиум объектілерінің жалпы мүлкін жөндеу жүргізуге арналған бюджеттік кредиттер
47422