Об установлении размеров ставок фиксированного налога на единицу объекта налогообложения на 2013 год
Решение 13 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 12 декабря 2012 года N 13/118. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 17 января 2013 года N 2111. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо секретаря Абайского районного маслихата от 18 декабря 2015 года № 3-19-240)
Сноска. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо секретаря Абайского районного маслихата от 18.12.2015 № 3-19-240).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить размеры ставок фиксированного налога на единицу объекта налогообложения в Абайском районе на 2013 год, согласно приложению к настоящему решению.

2013 жылға арналған салық салу объектісінің бірлігіне тіркелген салық ставкаларының мөлшерлерін белгілеу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 13 сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы N 13/118 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 17 қаңтарда N 2111 тіркелді. Шешім қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады - (Абай аудандық мәслихатының хатшысының 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 3-19-240 хаты)
Ескерту. Шешім қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады - (Абай аудандық мәслихатының хатшысының 18.12.2015 № 3-19-240 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Абай ауданында 2013 жылға арналған салық салу объектісінің бірлігіне тіркелген салық ставкаларының мөлшерлері, осы шешімге қосымшаға сәйкес белгіленсін.