О внесении изменений в решение 40 сессии Актогайского районного маслихата от 09 декабря 2011 года N 373 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение 4 сессии Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 8 июня 2012 года N 41. Зарегистрировано Управлением юстиции Актогайского района Карагандинской области 19 июня 2012 года N 8-10-150. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 40 сессии Актогайского районного маслихата от 09 декабря 2011 года N 373 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-10-140, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 5 января 2012 года N 53-54 (7318)), в которое внесены изменения и дополнения решением 3 сессии Актогайского районного маслихата от 10 апреля 2012 года N 28 "О внесении изменений и дополнений в решение 40 сессии Актогайского районного маслихата от 09 декабря 2011 года N 373 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-10-145, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 04 мая 2012 года N 19-20 (7337)), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2934216" заменить цифрами "2935296";
цифры "2092627" заменить цифрами "2093707";
в подпункте 2):
цифры "2945323" заменить цифрами "2946403".
2) приложение 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Ақтоғай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 09 желтоқсандағы 40 сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 373 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 4 сессиясының 2012 жылғы 8 маусымдағы N 41 шешімі. Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 19 маусымда N 8-10-150 тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 09 желтоқсандағы 40 сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 373 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-10-140 болып тіркелген, 2012 жылғы 5 қаңтардағы "Тоқырауын тынысы" газетінің N 53-54 (7318) сандарында жарияланған), оған Ақтоғай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 10 сәуірдегі 3 сессиясының "Ақтоғай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 09 желтоқсандағы 40 сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 373 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы N 28 шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде - N 8-10-145 болып тіркелген, 2012 жылғы 04 мамырдағы "Тоқырауын тынысы" газетінің N 19-20 (7337) санында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
"2934216" сандары "2935296" сандарына ауыстырылсын;
"2092627" сандары "2093707" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"2945323" сандары "2946403" сандарына ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

968807
в том числе:
Целевые текущие трансферты
356839
Целевые трансферты на развитие
524596
Бюджетные кредиты
87372
Целевые текущие трансферты
356839
в том числе:
из республиканского бюджета:
195215
На реализацию мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
2559
На проведение противоэпизоотических мероприятий
39334
На реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
6762
На реализацию мероприятий Программы занятости - 2020
16278
На реализацию мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
1080
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
8194
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"
994
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
4906
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
20042
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных учреждениях образования
36511
На ремонт объектов на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости - 2020
58555
из областного бюджета:
161624
На средний ремонт внутрипоселковых дорог
161624
Целевые трансферты на развитие
524596
в том числе:
из республиканского бюджета:
392399
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
86300
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
12000
На развитие системы водоснабжения
285099
На развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020 структуры в рамках Программы занятости 2020
9000
из областного бюджета:
132197
На развитие теплоэнергетической системы
50000
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1333
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
9589
На развитие системы водоснабжения
71275
Бюджетные кредиты
87372
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
87372

968807
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
356839
Нысаналы даму трансферттер
524596
Бюджеттік кредиттер
87372
Ағымдағы нысаналы трансферттер
356839
оның ішінде:
республикалық бюджеттен:
195215
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыруға
2559
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге
39334
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыруға
6762
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға
16278
Қазақстан Республикасы денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға
1080
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
8194
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға
994
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
4906
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға
20042
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
36511
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
58555
облыстық бюджеттен:
161624
Поселкеішілік жолдарды орта жөндеуге
161624
Нысаналы даму трансферттері
524596
оның ішінде:
республикалық бюджеттен:
392399
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
86300
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
12000
Сумен қамтамасыз ету жүйесін дамытуға
285099
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту мен жайластыруға
9000
облыстық бюджеттен:
132197
Жылу-энергетикалық жүйені дамытуға
50000
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
1333
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
9589
Сумен қамтамасыз ету жүйесін дамытуға
71275
Бюджеттік кредиттер
87372
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
87372