О внесении изменений в решение 40 сессии Актогайского районного маслихата от 09 декабря 2011 года N 373 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение 7 сессии Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 23 августа 2012 года N 67. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 7 сентября 2012 года N 1928. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 40 сессии Актогайского районного маслихата от 09 декабря 2011 года N 373 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-10-140, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 5 января 2012 года N 53-54 (7318)), в которое внесены изменения и дополнения решением 3 сессии Актогайского районного маслихата от 10 апреля 2012 года N 28 "О внесении изменений и дополнений в решение 40 сессии Актогайского районного маслихата от 09 декабря 2011 года N 373 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-10-145, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 04 мая 2012 года N 19-20 (7337)), внесены изменения решением 4 сессии Актогайского районного маслихата от 08 июня 2012 года N 41 "О внесении изменений в решение 40 сессии Актогайского районного маслихата от 09 декабря 2011 года N 373 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-10-150, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 29 июня 2012 года N 28 (7345)),следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2935296" заменить цифрами "2943496";
цифры "835570" заменить цифрами "852028";
цифры "1431" заменить цифрами "1133";
цифры "4588" заменить цифрами "6217";
цифры "2093707" заменить цифрами "2084118";
в подпункте 2):
цифры "2946403" заменить цифрами "2954603".
2) приложение 1, 4, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата
М. Онгаркулов
СОГЛАСОВАНО
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования
Актогайского района
К. Болганбаев
23 августа 2012 года
Приложение 1
к решению 7 сессии
Актогайского районного маслихата
от 23 августа 2012 года N 67
Приложение 1
к решению 40 сессии
Актогайского районного маслихата
от 09 декабря 2011 года N 373
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы:

Ақтоғай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 09 желтоқсандағы 40 сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 373 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 7 сессиясының 2012 жылғы 23 тамыздағы N 67 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 7 қыркүйекте N 1928 тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 09 желтоқсандағы 40 сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 373 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-10-140 болып тіркелген, 2012 жылғы 5 қаңтардағы "Тоқырауын тынысы" газетінің N 53-54 (7318) сандарында жарияланған), оған Ақтоғай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 10 сәуірдегі 3 сессиясының "Ақтоғай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 09 желтоқсандағы 40 сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 373 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы N 28 шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде - N 8-10-145 болып тіркелген, 2012 жылғы 04 мамырдағы "Тоқырауын тынысы" газетінің N 19-20 (7337) санында жарияланған), Ақтоғай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 08 маусымдағы 4 сессиясының "Ақтоғай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 09 желтоқсандағы 40 сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 373 шешіміне өзгерістер енгізу туралы N 41 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде - N 8-10-150 болып тіркелген, 2012 жылғы 29 маусымдағы "Тоқырауын тынысы" газетінің N 28 (7345) санында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
"2935296" сандары "2943496" сандарына ауыстырылсын;
"835570" сандары "852028" сандарына ауыстырылсын;
"1431" сандары "1133" сандарына ауыстырылсын;
"4588" сандары "6217" сандарына ауыстырылсын;
"2093707" сандары "2084118" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"2946403" сандары "2954603" сандарына ауыстырылсын.
2) көрсетілген шешімнің 1, 4, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы, аудандық
мәслихаттың хатшысы
М. Оңғарқұлов
КЕЛІСІЛДІ
Ақтоғай ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімінің
бастығы
Қ. Болғанбаев
2012 жылғы 23 тамыз
Ақтоғай аудандық мәслихатының
2012 жылғы 23 тамыздағы
7 сессиясының N 67 шешіміне
1 қосымша
Ақтоғай аудандық мәслихатының
2011 жылғы 09 желтоқсандағы
40 сессиясының N 373 шешіміне
1 қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
І. Кірістер:

306
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
300
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
705
5
Планирование и статистическая деятельность
12132
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
12132
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
11467
004
Капитальные расходы государственного органа
665
02
Оборона
4632
1
Военные нужды
4364
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4364
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4364
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
268
122
Аппарат акима района (города областного значения)
268
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
268
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
740
1
Правоохранительная деятельность
740
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
740
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
740
04
Образование
1366538
1
Дошкольное воспитание и обучение
97600
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
97600
003
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
97268
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
332
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1258002
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1258002
004
Общеобразовательное обучение
1213137
005
Дополнительное образование для детей и юношества
24161
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
994
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета

306
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
300
028
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
705
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
12132
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
12132
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) баcқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11467
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
665
02
Қорғаныс
4632
1
Әскери мұқтаждар
4364
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4364
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4364
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
268
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
268
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
268
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
740
1
Құқық қорғау қызметi
740
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
740
021
Елдi мекендерде жол жүрісі қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
740
04
Бiлiм беру
1366538
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
97600
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
97600
003
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
97268
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
332
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
1258002
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1258002
004
Жалпы білім беру
1213137
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
24161
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
994
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту

20042
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных учреждениях образования
36511
На ремонт объектов на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости - 2020
58555
из областного бюджета:
161624
На средний ремонт внутрипоселковых дорог
161624
Целевые трансферты на развитие
515007
в том числе:
из республиканского бюджета:
392399
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
86300
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
12000
На развитие системы водоснабжения

20042
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
36511
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
58555
облыстық бюджеттен:
161624
Поселкеішілік жолдарды орта жөндеуге
161624
Нысаналы даму трансферттері
515007
оның ішінде:
республикалық бюджеттен:
392399
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
86300
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
12000
Сумен қамтамасыз ету жүйесін дамытуға