О внесении изменений в решение 40 сессии Актогайского районного маслихата от 09 декабря 2011 года N 373 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение 8 сессии Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 13 ноября 2012 года N 72. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 ноября 2012 года N 1981
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 40 сессии Актогайского районного маслихата от 09 декабря 2011 года N 373 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-10-140, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 5 января 2012 года N 53-54 (7318)), в которое внесены изменения и дополнения решением 3 сессии Актогайского районного маслихата от 10 апреля 2012 года N 28 "О внесении изменений и дополнений в решение 40 сессии Актогайского районного маслихата от 09 декабря 2011 года N 373 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-10-145, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 04 мая 2012 года N 19-20 (7337)), внесены изменения решением 4 сессии Актогайского районного маслихата от 08 июня 2012 года N 41 "О внесении изменений в решение 40 сессии Актогайского районного маслихата от 09 декабря 2011 года N 373 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-10-150, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 29 июня 2012 года N 28 (7345)), внесены изменения решением 7 сессии Актогайского районного маслихата от 23 августа 2012 года N 67 "О внесении изменений в решение 40 сессии Актогайского районного маслихата от 09 декабря 2011 года N 373 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1928, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 14 сентября 2012 года N 40 (7356)), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2943496" заменить цифрами "2989925";
цифры "852028" заменить цифрами "879671";
цифры "1133" заменить цифрами "1269";

Ақтоғай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 09 желтоқсандағы 40 сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 373 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 8 сессиясының 2012 жылғы 13 қарашадағы N 72 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 19 қарашада N 1981 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 09 желтоқсандағы 40 сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 373 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-10-140 болып тіркелген, 2012 жылғы 5 қаңтардағы "Тоқырауын тынысы" газетінің N 53-54 (7318) сандарында жарияланған), оған Ақтоғай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 10 сәуірдегі 3 сессиясының "Ақтоғай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 09 желтоқсандағы 40 сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 373 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 28 шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде - N 8-10-145 болып тіркелген, 2012 жылғы 04 мамырдағы "Тоқырауын тынысы" газетінің N 19-20 (7337) санында жарияланған), Ақтоғай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 08 маусымдағы 4 сессиясының "Ақтоғай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 09 желтоқсандағы 40 сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 373 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 41 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде - N 8-10-150 болып тіркелген, 2012 жылғы 29 маусымдағы "Тоқырауын тынысы" газетінің N 28 (7345) санында жарияланған), Ақтоғай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 23 тамыздағы 7 сессиясының "Ақтоғай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 09 желтоқсандағы 40 сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 373 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 67 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде - N 1928 болып тіркелген, 2012 жылғы 14 қыркүйектегі "Тоқырауын тынысы" газетінің N 40 (7356) санында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
"2943496" сандары "2989925" сандарына ауыстырылсын;
"852028" сандары "879671" сандарына ауыстырылсын;
"1133" сандары "1269" сандарына ауыстырылсын;

306
018
Капитальные расходы государственного органа
3796
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
700
5
Планирование и статистическая деятельность
13073
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
13073
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
12028
004
Капитальные расходы государственного органа
1045
02
Оборона
5352
1
Военные нужды
5084
122
Аппарат акима района (города областного значения)
5084
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5084
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
268
122
Аппарат акима района (города областного значения)
268
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
268
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
740
1
Правоохранительная деятельность
740
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
740
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
740
04
Образование
1364836
1
Дошкольное воспитание и обучение
97766
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
97766
003
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
76091
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
375
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
21300
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1256298
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1256298
004
Общеобразовательное обучение
1211444
005
Дополнительное образование для детей и юношества
24751
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
994
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета

306
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3796
028
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
700
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
13073
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
13073
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) баcқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12028
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1045
02
Қорғаныс
5352
1
Әскери мұқтаждар
5084
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
5084
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5084
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
268
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
268
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
268
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
740
1
Құқық қорғау қызметi
740
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
740
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
740
04
Бiлiм беру
1364836
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
97766
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
97766
003
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
76091
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
375
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
21300
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
1256298
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1256298
004
Жалпы білім беру
1211444
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
24751
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
994
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту

8194
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"
994
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
4906
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
19484
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных учреждениях образования
36511
На ремонт объектов на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости - 2020
58555
из областного бюджета:
161623
На средний ремонт внутрипоселковых дорог
161623
Целевые трансферты на развитие
534253
в том числе:
из республиканского бюджета:
407792
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
101693
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
12000
На развитие системы водоснабжения
285099
На развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020 структуры в рамках Программы занятости 2020

8194
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға
994
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
4906
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға
19484
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
36511
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
58555
облыстық бюджеттен:
161623
Поселкеішілік жолдарды орта жөндеуге
161623
Нысаналы даму трансферттері
534253
оның ішінде:
республикалық бюджеттен:
407792
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
101693
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
12000
Сумен қамтамасыз ету жүйесін дамытуға
285099
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыруға