О внесении изменений в решение 2 сессии Жанааркинского районного маслихата от 25 февраля 2012 года N 2/17 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи населению Жанааркинского района"
Решение VIII сессии Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 20 августа 2012 года N 8/52. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 11 сентября 2012 года N 1931. Утратило силу решением Жанааркинского районного маслихата области Ұлытау от 28 июня 2024 года № 16/119
Сноска. Утратило cилу решением Жанааркинского районного маслихата области Ұлытау от 28.06.2024 № 16/119 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 2 сессии Жанааркинского районного маслихата от 25 февраля 2012 года N 2/17 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи населению Жанааркинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-12-125, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 7 апреля 2012 года N 16 (9489)), следующие изменения:
в заголовке Правил на русском языке, утвержденных указанным решением, слова "предоставления" заменить словам "оказания";
пункты 8, 9 Правил исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель VIII внеочередной
сессии районного маслихата
Б. Бекежанова
Секретарь районного маслихата
Д. Жумасейтов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных программ
Жанааркинского района"
Ш.Ибраева
20 августа 2012 года

Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2012 жылғы 25 ақпандағы 2 сессиясының "Жаңаарқа ауданының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" N 2/17 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының VІІІ сессиясының 2012 жылғы 20 тамыздағы N 8/52 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 11 қыркүйекте N 1931 тіркелді. Күші жойылды - Ұлытау облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2024 жылғы 28 маусымдағы № 16/119 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ұлытау облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 28.06.2024 № 16/119 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2012 жылғы 25 ақпандағы 2 сессиясының "Жаңаарқа ауданының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" N 2/17 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-12-125 болып тіркелген, "Жаңаарқа" газетінің 2012 жылғы 7 сәуірдегі N 16 (9489) санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген орыс тіліндегі Ереженің тақырыбында "предоставления" сөзі "оказания" сөзімен ауыстырылсын;
Ереженің 8, 9 тармақтары алынып тасталсын.
2. Осы шешім оның бірінші ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
VIII сессиясының төрағасы
Б. Бекежанова
Аудандық мәслихат хатшысы
Д. Жұмасейітов
КЕЛІСІЛДІ:
"Жаңаарқа ауданының жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Ш. Ибраева
2012 жылғы 20 тамыз