О внесении изменений в решение 2 сессии Жанааркинского районного маслихата от 25 февраля 2012 года N 2/17 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи населению Жанааркинского района"
Решение VIII сессии Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 20 августа 2012 года N 8/52. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 11 сентября 2012 года N 1931
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 2 сессии Жанааркинского районного маслихата от 25 февраля 2012 года N 2/17 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи населению Жанааркинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-12-125, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 7 апреля 2012 года N 16 (9489)), следующие изменения:
в заголовке Правил на русском языке, утвержденных указанным решением, слова "предоставления" заменить словам "оказания";
пункты 89 Правил исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель VIII внеочередной
сессии районного маслихата                 Б. Бекежанова
Секретарь районного маслихата              Д. Жумасейтов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных программ
Жанааркинского района"                     Ш.Ибраева
20 августа 2012 года

Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2012 жылғы 25 ақпандағы 2 сессиясының "Жаңаарқа ауданының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" N 2/17 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының VІІІ сессиясының 2012 жылғы 20 тамыздағы N 8/52 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 11 қыркүйекте N 1931 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2012 жылғы 25 ақпандағы 2 сессиясының "Жаңаарқа ауданының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" N 2/17 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-12-125 болып тіркелген, "Жаңаарқа" газетінің 2012 жылғы 7 сәуірдегі N 16 (9489) санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген орыс тіліндегі Ереженің тақырыбында "предоставления" сөзі "оказания" сөзімен ауыстырылсын;
Ереженің 89 тармақтары алынып тасталсын.
2. Осы шешім оның бірінші ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
VIII сессиясының төрағасы                  Б. Бекежанова
Аудандық мәслихат хатшысы                  Д. Жұмасейітов
КЕЛІСІЛДІ:
"Жаңаарқа ауданының жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Ш. Ибраева
2012 жылғы 20 тамыз