О внесении изменений в решение 42 сессии Нуринского районного маслихата от 8 декабря 2011 года N 396 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение 7 сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 14 июня 2012 года N 87. Зарегистрировано Управлением юстиции Нуринского района Карагандинской области 19 июня 2012 года N 8-14-175
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 42 сессии Нуринского районного маслихата от 8 декабря 2011 года N 396 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-14-161, опубликовано в газете "Нұра" от 4 февраля 2012 года N 5 (5238)), внесены изменения решением 2 сессии Нуринского районного маслихата от 16 февраля 2012 года N 21 "О внесении изменений в решение 42 сессии Нуринского районного маслихата от 8 декабря 2011 года N 396 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-14-163, опубликовано в газете "Нұра" от 31 марта 2012 года N 13 (5247)), внесены изменения решением 5 сессии Нуринского районного маслихата от 12 апреля 2012 года N 65 "О внесении изменений в решение 42 сессии Нуринского районного маслихата от 8 декабря 2011 года N 396 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-14-171, опубликовано в газете "Нұра" от 21 апреля 2012 года N 17 (5251)) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2886677" заменить цифрами "2888297";
цифры "2561715" заменить цифрами "2563335";
в подпункте 2):
цифры "2910460" заменить цифрами "2912080";
2) приложения 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Э. Таттыбаев
Секретарь районного маслихата              Б. Шайжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования
Нуринского района
М. Мухамеджанова

Нұра аудандық мәслихатының 2011 жылғы 8 желтоқсандағы 42 сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 396 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 7 сессиясының 2012 жылғы 14 маусымдағы N 87 шешімі. Қарағанды облысы Нұра ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 19 маусымда N 8-14-175 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 2011 жылғы 8 желтоқсандағы 42 сессиясының "2012 – 2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 396 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-14-161 болып тіркелген, "Нұра" газетінің 2012 жылғы 4 ақпандағы N 5 (5238) санында жарияланған), Нұра аудандық мәслихатының 2012 жылғы 16 ақпандағы 2 сессиясының "Нұра аудандық мәслихатының 2011 жылғы 8 желтоқсандағы 42 сессиясының "2012 – 2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 396 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 21 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-14-163 болып тіркелген, "Нұра" газетінің 2012 жылғы 31 наурыздағы N 13 (5247) санында жарияланған), Нұра аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі 5 сессиясының "Нұра аудандық мәслихатының 2011 жылғы 8 желтоқсандағы 42 сессиясының "2012 – 2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 396 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 65 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-14-171 болып тіркелген, "Нұра" газетінің 2012 жылғы 21 сәуірдегі N 17 (5251) санында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"2886677" сандары "2888297" сандарымен ауыстырылсын;
"2561715" сандары "2563335" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"2910460" сандары "2912080" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімге 14 қосымшалары осы шешімге 12 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            Э. Таттыбаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Б. Шайжанов
КЕЛІСІЛДІ:
Нұра ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы
М. Мұхамеджанова
4 маусым 2012 жыл
Нұра аудандық мәслихаттың

452
Отдел финансов района (города областного значения)
2222
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
Используемые остатки бюджетных средств
23783
Приложение 2
к решению 7 сессии
Нуринского районного маслихата
от 14 июня 2012 года N 87
Приложение 4
к решению 42 сессии
Нуринского районного маслихата
от 8 декабря 2011 года N 396
Целевые текущие трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2012 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего
283104
в том числе
целевые текущие трансферты
246699
в том числе
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
7886
На реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
7886
значения)
81406
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
32854
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
29167
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
8194
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"
1546
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшихся без попечения родителей
8025
На реализацию мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
1620
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
27873
На реализацию мероприятий Программы занятости 2020
27873
в том числе
частичное субсидирование заработной платы
11624
создание центров занятости
7794
предоставление субсидий на переезд
1022
организация молодежной практики
7433
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
25990
Проведение противоэпизоотических мероприятий
25990
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3281
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
3281
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
100263
в том числе:
образование
49539
жилищно-коммунальное хозяйство

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
2222
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
Бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары
23783
Нұра аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 14 маусымдағы
7 сессиясының N 87 шешіміне
2 қосымша
Нұра аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 8 желтоқсандағы
42 сессиясының N 396 шешіміне
4 қосымша
2012 жылға арналған республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
283104
оның ішінде
Ағымдағы нысаналы трансферттер
246699
оның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
7886
Мамандардың әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
7886
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
81406
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
32854
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиелеушілеріне біліктілік санаты үшін қосымша төлеу көлемін ұлғайтуға
29167
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
8194
"Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1546
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
8025
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізуіне
1620
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
27873
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға
27873
оның ішінде
жалақының ішінара субсидиялану
11624
жұмыспен қамту орталықтарын құру
7794
көшуге субсидиялар ұсыну
1022
жастар тәжірибесін ұйымдастыру
7433
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария
25990
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
25990
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3281
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
3281
Жұмыспен қамту бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту
100263
оның ішінде
білім беру
49539
коммуналдық тұрғын-үй шаруашылығы

10000
дорожная инфраструктура
40724
Бюджетные кредиты
36405
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
36405
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
36405

10000
жол инфраструктурасы
40724
Бюджеттік кредиттер
36405
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
36405
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
36405