О внесении изменений в решение пятьдесят шестой сессии Осакаровского районного маслихата от 13 декабря 2011 года N 439 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение 7 сессии Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 13 июня 2012 года N 79. Зарегистрировано Управлением юстиции Осакаровского района Карагандинской области 19 июня 2012 года N 8-15-171. Утратило силу в связи с истечением срока применения (письмо секретаря Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 23 апреля 2013 года № 2-43/68)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения (письмо секретаря Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 23.04.2013 № 2-43/68).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение пятьдесят шестой сессии Осакаровского районного маслихата от 13 декабря 2011 года N 439 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-15-161, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 31 декабря 2011 года N 52 (7276)), внесены изменения решением четвертой сессии Осакаровского районного маслихата от 11 апреля 2012 года N 48 "О внесении изменений в решение пятьдесят шестой сессии Осакаровского районного маслихата от 13 декабря 2011 года N 439 "О районном бюджете на 2012 – 2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов за N 8-15-169, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 21 апреля 2012 года N 16 (7292)) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 496 739" заменить цифрами "3 498 539";
цифры "2 999 891" заменить цифрами "3 001 691";
в подпункте 2):
цифры "3 565 199" заменить цифрами "3 566 999";
в подпункте 3):
цифры "98 775" заменить цифрами "98 046";
цифры "3 159" заменить цифрами "3 888";
в подпункте 5):
цифры "167 235" заменить цифрами "166 506";
в подпункте 6):
цифры "167 235" заменить цифрами "166 506";

Осакаров аудандық мәслихатының 2011 жылғы 13 желтоқсандағы елу алтыншы сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 439 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 7 сессиясының 2012 жылғы 13 маусымдағы N 79 шешімі. Қарағанды облысы Осакаров ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 19 маусымда N 8-15-171 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының хатшысының 2013 жылғы 23 сәуірдегі № 2-43/68 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының хатшысының 23.04.2013 № 2-43/68 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 2011 жылғы 13 желтоқсандағы елу алтыншы сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 439 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-15-161 болып тіркелген, 2011 жылғы 31 желтоқсандағы "Сельский труженик" газетінің N 52 (7276) санында жарияланған), Осакаров аудандық мәслихатының 2012 жылғы 11 сәуірдегі төртінші сессиясының "Осакаров аудандық мәслихатының 2011 жылғы 13 желтоқсандағы елу алтыншы сессиясының "2012 – 2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 439 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 48  шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-15-169 болып тіркелген, 2012 жылғы 21 сәуірдегі "Сельский труженик" газетінің N 16 (7292) санында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"3 496 739" сандары "3 498 539" сандарына ауыстырылсын;
"2 999 891" сандары "3 001 691" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"3 565 199" сандары "3 566 999" сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"98 775" сандары "98 046" сандарына ауыстырылсын;
"3 159" сандары "3 888" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"167 235" сандары "166 506" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"167 235" сандары "166 506" сандарына ауыстырылсын;

1656
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
14187
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
28493
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
30420
На реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
1800
Отдел занятости и социальных программ района
32890
На введение стандартов специальных социальных услуг
16608
На реализацию мероприятий Программы занятости 2020
16282
в том числе:
частичное субсидирование заработной платы
2519
Создание центров занятости
8030
предоставление субсидий на переезд
1087
организация молодежной практики
4646
Отдел экономики и бюджетного планирования района
10507
На реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
10507
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района
17229
На проведение противоэпизоотических мероприятий
17229
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
5171
На обустройство аульных (сельских) округов на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развития регионов" на 2012 год
5171
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
89626
в том числе:
образование
25000
культура
14823
жилищно-коммунальное хозяйство
23781
дорожная инфраструктура
26022
Из областного бюджета
1828
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
1828
На организацию внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
1828
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета:
636877
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района
636877
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
92000
На развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
20000
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
158000
На строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
4200
На развитие систем водоснабжения

1656
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
14187
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
28493
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту
30420
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізуді іске асыру
1800
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
32890
Арнайы әлеуметтік қызметтерге арналған стандарттарды енгізу
16608
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын жүзеге асыруға
16282
оның ішінде:
жалақының ішінара субсидиялануы
2519
Жұмыспен қамту орталықтарын құру
8030
көшіп қонуға арналған субсидия
1087
жастар тәжірибесін ұйымдастыру
4646
Ауданның экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
10507
Мамандарды ауылдық жергілікті мекендерде әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
10507
Ауданның ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
17229
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар
17229
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5171
2012 жылға "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру
5171
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық жергілікті мекендерді дамытуға
89626
оның ішінде:
білім беру
25000
мәдениет
14823
тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы
23781
жол инфрақұрылымы
26022
Облыстық бюджеттен
1828
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1828
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк) және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
1828
Республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері:
636877
оның ішінде:
Ауданның құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
636877
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
92000
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға мен жайластыруға
20000
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
158000
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
4200
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға

362677
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета:
62802
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района
62802
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
17556
На проектирование, развитие,обустройство и приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
10222
На строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
467
Реконструкция водопроводных сетей села Акбулак
34557
Бюджетный кредит
101934
Из республиканского бюджета
101934
Отдел экономики и бюджетного планирования района
101934
Бюджетный кредит для реализации мер социальной поддержки специалистов
101934

362677
Облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері:
62802
Ауданның құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
62802
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
17556
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және сатып алуға
10222
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
467
Ақбұлақ ауылының су құбыр желілерін қайта құру
34557
Бюджеттік кредиттер
101934
Республикалық бюджеттен
101934
Ауданның экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
101934
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредит
101934