О внесении изменения в постановление акимата района от 10 мая 2012 года N 15/01 "Об оказании дополнительной социальной помощи"
Постановление акимата Осакаровского района Карагандинской области от 7 августа 2012 года N 27/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 22 августа 2012 года N 8-15-173. Утратило силу постановлением акимата Осакаровского района Карагандинской области от 20 февраля 2014 года N 14/02
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Осакаровского района Карагандинской области от 20.02.2014 N 14/02.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", от 11 июля 2002 года "О социальной и медико-педагогической коррекционной поддержке детей с ограниченными возможностями", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района от 10 мая 2012 года N 15/01 "Об оказании дополнительной социальной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-15-170, опубликовано в районной газете "Сельский труженик" 16 июня 2012 года N 24 (7300)) следующее изменение:
в подпункте 1) пункта 3 постановления на государственном языке слова "ата-анасының біреуіне және мүгедек баланың" заменить на слова "үйде тәрбиеленетін және оқытылатын мүгедек балалардың ата-анасының біреуіне және".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 апреля 2012 года.
Аким района
С. Аймаков

Аудан әкімдігінің 2012 жылғы 10 мамырдағы N 15/01 "Қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 7 тамыздағы N 27/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 22 тамызда N 8-15-173 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 20 ақпандағы N 14/02 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров ауданы әкімдігінің 20.02.2014 N 14/02 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы", 2002 жылғы 11 шілдедегі "Кемтар балаларды әлеуметтік және медициналық-педагогикалық түзеу арқылы қолдау туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңдарына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2012 жылғы 10 мамырдағы N 15/01 "Қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-15-170 болып тіркелген, "Сельский труженик" аудандық газетінде 2012 жылғы 16 маусымдағы N 24 (7300) жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
мемлекеттік тілдегі қаулының 3 тармағының 1) тармақшасындағы "ата-анасының біреуіне және мүгедек баланың" сөздері "үйде тәрбиеленетін және оқытылатын мүгедек балалардың ата-анасының біреуіне және" сөздеріне ауыстырылсын.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2012 жылғы 1 сәуірден бастап пайда болған қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі
С. Аймақов