О внесении изменений в решение пятьдесят шестой сессии Осакаровского районного маслихата от 13 декабря 2011 года N 439 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение 10 сессии Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 17 августа 2012 года N 100. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 31 августа 2012 года N 8-15-175. Утратило силу в связи с истечением срока применения (письмо секретаря Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 23 апреля 2013 года № 2-43/68)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения (письмо секретаря Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 23.04.2013 № 2-43/68).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение пятьдесят шестой сессии Осакаровского районного маслихата от 13 декабря 2011 года N 439 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-15-161, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 31 декабря 2011 года N 52 (7276)), внесены изменения решением четвертой сессии Осакаровского районного маслихата от 11 апреля 2012 года N 48 "О внесении изменений в решение пятьдесят шестой сессии Осакаровского районного маслихата от 13 декабря 2011 года N 439 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов за N 8-15-169, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 21 апреля 2012 года N 16 (7292)), внесены изменения решением седьмой сессии Осакаровского районного маслихата от 13 июня 2012 года N 79 "О внесении изменений в решение пятьдесят шестой сессии Осакаровского районного маслихата от 13 декабря 2011 года N 439 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов за N 8-15-171, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 23 июня 2012 года N 25 (7301)) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 498 539" заменить цифрами "3 532 513";
цифры "490 889" заменить цифрами "533 742";
цифры "3 959" заменить цифрами "3 515";
цифры "3 001 691" заменить цифрами "2 993 256";
в подпункте 2):
цифры "3 566 999" заменить цифрами "3 600 973";
в подпункте 3):

Осакаров аудандық мәслихатының 2011 жылғы 13 желтоқсандағы елу алтыншы сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 439 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 10 сессиясының 2012 жылғы 17 тамыздағы N 100 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 31 тамызда N 8-15-175. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының хатшысының 2013 жылғы 23 сәуірдегі № 2-43/68 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының хатшысының 23.04.2013 № 2-43/68 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 2011 жылғы 13 желтоқсандағы елу алтыншы сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 439 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-15-161 болып тіркелген, 2011 жылғы 31 желтоқсандағы "Сельский труженик" газетінің N 52 (7276) санында жарияланған), Осакаров аудандық мәслихатының 2012 жылғы 11 сәуірдегі төртінші сессиясының "Осакаров аудандық мәслихатының 2011 жылғы 13 желтоқсандағы елу алтыншы сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 439 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 48 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-15-169 болып тіркелген, 2012 жылғы 21 сәуірдегі "Сельский труженик" газетінің N 16 (7292) санында жарияланған), Осакаров аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 маусымдағы жетінші сессиясының "Осакаров аудандық мәслихатының 2011 жылғы 13 желтоқсандағы елу алтыншы сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 439 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 79 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-15-171 болып тіркелген, 2012 жылғы 23 маусымдағы "Сельский труженик" газетінің N 25 (7301) санында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"3 498 539" сандары "3 532 513" сандарына ауыстырылсын;
"490 889" сандары "533 742" сандарына ауыстырылсын;
"3 959" сандары "3 515" сандарына ауыстырылсын;
"3 001 691" сандары "2 993 256" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"3 566 999" сандары "3 600 973" сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:

1656
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы - интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей - сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
29537
9
Прочие услуги в области образования
35961
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
35961
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
3122
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
16988
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
15851
05
Здравоохранение
1800
2
Охрана здоровья населения
1800
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1800
024
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы за счет трансфертов из республиканского бюджета
1800
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
145235
2
Социальная помощь
127360
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
127360
002
Программа занятости
27004
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
52
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5325
005
Государственная адресная социальная помощь
8970
006
Оказание жилищной помощи
7731
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
8651
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
418
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
33771
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
13894
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

1656
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
29537
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
35961
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
35961
008
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
3122
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
16988
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
15851
05
Денсаулық сақтау
1800
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1800
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1800
024
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу"
1800
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
145235
2
Әлеуметтік көмек
127360
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
127360
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
27004
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
52
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5325
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
8970
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
7731
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
8651
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
418
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
33771
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
13894
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

11486
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
10058
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
17875
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
17875
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
14879
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
749
012
Создание информационных систем
2247
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
846298
1
Жилищное хозяйство
388475
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
41792
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
41792
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
14823
024
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
14823
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8011
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
8011
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
25000
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
25000
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
298849
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
169727
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
104922
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
4200
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
20000
2
Коммунальное хозяйство
415617
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
18383
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
15583
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
2800
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)

11486
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
10058
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
17875
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
17875
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14879
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
749
012
Ақпараттық жүйелер құру
2247
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
846298
1
Тұрғын үй шаруашылығы
388475
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
41792
027
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
41792
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
14823
024
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
14823
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8011
041
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
8011
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
25000
026
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
25000
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
298849
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
169727
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
104922
072
Жұмыспен қамту- 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
4200
074
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға мен жайластыруға
20000
2
Коммуналдық шаруашылық
415617
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
18383
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
15583
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
2800
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі

1027141
в том числе:
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета
245689
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета
636877
Целевые текущие трансферты из областного бюджета
1828
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета
52948
Бюджетный кредит из республиканского бюджета
89799
Целевые текущие:
247517
Из республиканского бюджета:
245689
в том числе:
Отдел образования, физической культуры и спорта района
90511
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
12291
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"
1656
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
15851
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
28493
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
30420
На реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
1800
Отдел занятости и социальных программ района
33009
На введение стандартов специальных социальных услуг
16608
На реализацию мероприятий Программы занятости 2020
16401
в том числе:
частичное субсидирование заработной платы
2519
Создание центров занятости
8030
предоставление субсидий на переезд
1206
организация молодежной практики
4646
Отдел экономики и бюджетного планирования района
10143
На реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
10143
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района
17229
На проведение противоэпизоотических мероприятий
17229
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
5171
На обустройство аульных (сельских) округов на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развития регионов" на 2012 год
5171
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
89626
в том числе:
образование
25000
культура
14823
жилищно-коммунальное хозяйство
23781
дорожная инфраструктура
26022
Из областного бюджета
1828
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
1828
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
1828
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета:
636877
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района
636877
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры

1027141
оның ішінде:
Республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттері
245689
Республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері
636877
Облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттері
1828
Облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері
52948
Республикалық бюджеттен бюджеттік кредит
89799
Нысаналы ағымдағы:
247517
Республикалық бюджеттен:
245689
оның ішінде:
Ауданның білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
90511
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
12291
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбек ақы төлемін жоғарлату
1656
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
15851
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
28493
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту
30420
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізуді іске асыру
1800
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
33009
Арнайы әлеуметтік қызметтерге арналған стандарттарды енгізу
16608
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын жүзеге асыруға
16401
оның ішінде:
жалақының ішінара субсидиялануы
2519
Жұмыспен қамту орталықтарын құру
8030
көшіп қонуға арналған субсидия
1206
жастар тәжірибесін ұйымдастыру
4646
Ауданның экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
10143
Мамандарды ауылдық жергілікті мекендерде әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
10143
Ауданның ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
17229
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар
17229
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5171
2012 жылға "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру
5171
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық жергілікті мекендерді дамытуға
89626
оның ішінде:
білім беру
25000
мәдениет
14823
тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы
23781
жол инфрақұрылымы
26022
Облыстық бюджеттен
1828
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1828
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
1828
Республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері:
636877
оның ішінде:
Ауданның құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
636877
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға

92000
На развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
20000
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
158000
На строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
4200
На развитие систем водоснабжения
362677
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета:
52948
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района
52948
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
8169
На проектирование, развитие, обустройство и приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
10222
Реконструкция водопроводных сетей села Акбулак
34557
Бюджетный кредит
89799
Из республиканского бюджета
89799
Отдел экономики и бюджетного планирования района
89799
Бюджетный кредит для реализации мер социальной поддержки специалистов
89799
Приложение 3
к решению 10 сессии
Осакаровского районного маслихата
от 17 августа 2012 года N 100
Приложение 5
к решению 56 сессии
Осакаровского районного маслихата
от 13 декабря 2011 года N 439
Расходы по аппаратам акимов поселков, аулов (сел),
аульных (сельских) округов района на 2012 год
Наименование
Расходы, тысяч тенге
1
2
Аппарат акима поселка Осакаровка
70633
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
16615
Создание информационных систем
203
Жилищно-коммунальное хозяйство
47290
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
20000
Освещение улиц населенных пунктов
12000
Обеспечение санитарии населенных пунктов
1390
Содержание мест захоронений и погребение безродных
60
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
13840
Транспорт и коммуникаций
6525
Автомобильный транспорт
6525
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6525
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
6525
Аппарат акима поселка Молодежный
50525
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
15221
Капитальные расходы государственных органов
300
Создание информационных систем
181
Жилищно-коммунальное хозяйство
26613
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020

92000
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға мен жайластыруға
20000
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
158000
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
4200
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
362677
Облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері:
52948
Ауданның құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
52948
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
8169
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және сатып алуға
10222
Ақбұлақ ауылының су құбыр желілерін қайта құру
34557
Бюджеттік кредиттер
89799
Республикалық бюджеттен
89799
Ауданның экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
89799
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредит
89799
Осакаров аудандық мәслихатының
2012 жылғы 17 тамыздағы
10 сессиясының N 100 шешіміне
3 қосымша
Осакаров аудандық мәслихатының
2011 жылғы 13 желтоқсандағы
56 сессиясының N 439 шешіміне
5 қосымша
2012 жылға арналған кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округі әкімінің аппараты бойынша шығыстар
Атауы
Шығыстар, мың теңге
1
2
Осакаров кенті әкімінің аппараты
70633
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
16615
Ақпараттық жүйелер құру
203
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
47290
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
20000
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
12000
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
1390
Жерлеу орындарын күтіп ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
60
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
13840
Көлік және коммуникация
6525
Автомобиль көлігі
6525
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
6525
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда селоларда, ауылдық селолық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
6525
Молодежный кенті әкімінің аппараты
50525
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
15221
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
300
Ақпараттық жүйелер құру
181
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
26613
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру