О внесении изменений и дополнений в решение ХХХIII сессии Улытауского районного маслихата от 06 декабря 2011 года N 392 "О бюджете района на 2012-2014 годы"
Решение II сессии Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 12 апреля 2012 года N 16. Зарегистрировано Управлением юстиции Улытауского района Карагандинской области 20 апреля 2012 года N 8-16-78. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 27 февраля 2013 года № 1-9/32)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 27.02.2013 № 1-9/32).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением III сессии Карагандинского областного маслихата от 03 апреля 2012 года N 37 "О внесений изменений в решение XLI сессии Карагандинского областного маслихата от 29 ноября 2011 года N 464 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХХIII сессии Улытауского районного маслихата от 06 декабря 2011 года N 392 "О районном бюджете на 2012 – 2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-16-76 и опубликовано в газете "Ұлытау өңірі" от 24 декабря 2011 года в N 50 (5820), от 01 января 2012 года N 1 (5821)), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
в первом абзаце:
цифры "2591290" заменить цифрами "2850764";
во втором абзаце:
цифры "2241992" заменить цифрами "2441992";
в третьем абзаце:
цифры "746" заменить цифрами "660";
в четвертом абзаце:
цифры "3957" заменить цифрами "4043";
в пятом абзаце:
цифры "344595" заменить цифрами "404069";
в подпункте 2):
цифры "2527944" заменить цифрами "2860270";
в подпункте 3):
в первом абзаце:
цифры "22768" заменить цифрами "42378";
во втором абзаце:
цифры "24270" заменить цифрами "43686";
в третьем абзаце:
цифры "1502" заменить цифрами "1308";
в подпункте 4):
в первом абзаце:
цифры "3000" заменить цифрами "59780";
во втором абзаце:
цифры "3000" заменить цифрами "59780";
в подпункте 5):

Ұлытау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 06 желтоқсандағы ХХХІІI сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 392 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының II сессиясының 2012 жылғы 12 сәуірдегі N 16 шешімі. Қарағанды облысы Ұлытау ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 20 сәуірде N 8-16-78 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің бітуіне байланысты қолдануы тоқтатылды (Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 ақпандағы № 1-9/32 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің бітуіне байланысты қолдануы тоқтатылды (Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 27.02.2013 N 1-9/32 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және Қарағанды облыстық мәслихатының 2012 жылғы 03 сәуірдегі ІІІ сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 29 қарашадағы XLI сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 464 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 37 шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2012 – 2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Ұлытау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 06 желтоқсандағы XXХІІI сессиясының N 392 шешіміне (нормативтік құқықтық келісімдері мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-16-76 болып тіркелген және "Ұлытау өңірі" газетінің 2011 жылғы 24 желтоқсандағы N 50 (5820), 2012 жылдың 01 қаңтардағы N 1 (5821) сандарында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
бірінші абзацтағы:
"2591290" деген сандар "2850764" деген сандарға ауыстырылсын;
екінші абзацтағы:
"2241992" деген сандар "2441992" деген сандарға ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы:
"746" деген сандар "660" деген сандарға ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы:
"3957" деген сандар "4043" деген сандарға ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы:
"344595" деген сандар "404069" деген сандарға ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"2527944" деген сандар "2860270" деген сандарға ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
бірінші абзацтағы:
"22768" деген сандар "42378" деген сандарға ауыстырылсын;
екінші абзацтағы:
"24270" деген сандар "43686" деген сандарға ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы:
"1502" деген сандар "1308" деген сандарға ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
бірінші абзацтағы:
"3000" деген сандар "59780" деген сандарға ауыстырылсын;
екінші абзацтағы:
"3000" деген сандар "59780" деген сандарға ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:

цифру "0" заменить цифрами "-111663";
в подпункте 6):
цифры "22768" заменить цифрами "111663";
цифры "24270" заменить цифрами "43686";
цифры "1502" заменить цифрами "1309";
цифру "0" заменить цифрами "69286";
2) в пункте 3:
цифры "163427" заменить цифрами "215901";
цифры "14400" заменить цифрами "21400";
в подпункте 4):
цифры "2515" заменить цифрами "4012";
в подпункте 13) заменить знак "." на знак ";";
пункт 3 дополнить подпунктами 14), 15) следующего содержания:
"14) целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020 – 50977 тысяч тенге, в том числе:
образование – 7187 тысяч тенге;
на жилищно-коммунальное хозяйство – 43790 тысяч тенге;
15) трансферты из республиканского бюджета на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020 – 7000 тысяч тенге.":
3) в пункте 4:
цифры "24270" заменить цифрами "43686";
4) в пункте 5:
цифры "200308" заменить цифрами "216242";
в подпункте 1)
цифры "166308" заменить цифрами "118017";
в подпункте 2) заменить знак "." на знак ";";
пункт 5 дополнить подпунктом 3) следующего содержание:
"3) на развитие и обустройство или приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры из районного бюджета - 64225 тысяч тенге.":,
5) в пункте 6:
в подпункте 2):
цифры "44933" заменить цифрами "34933";

"0" деген сан "-111663" деген сандарға ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"22768" деген сандар "111663" деген сандарға ауыстырылсын;
"24270" деген сандар "43686" деген сандарға ауыстырылсын;
"1502" деген сандар "1309" деген сандарға ауыстырылсын;
"0" деген сан "69286" деген сандарға ауыстырылсын;
2) 3 тармақтағы:
"163427" деген сандар "215901" деген сандарға ауыстырылсын;
"14400" деген сандар "21400" деген сандарға ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
"2515" деген сандар "4012" деген сандарға ауыстырылсын;
13) тармақшадағы "." деген белгісі ";" деген белгісімен ауыстырылсын;
3 тармақ келесі мазмұндағы 14), 15) тармақшалармен толықтырылсын;
"14) республикалық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттер есебінен жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеуге – 50977 мың теңге, оның ішінде:
білім беруге – 7187 мың теңге;
тұрғын-үй коммуналдық шаруашылыққа – 43790 мың теңге;
15) республикалық бюджеттен берілген даму трансферттер есебінен жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде инженерлік-инфрақұрылымды дамытуға мен жайластыруға – 7000 мың теңге.";
3) 4 тармақтағы:
"24270" деген сандар "43686" деген сандарға ауыстырылсын;
4) 5 тармақтағы:
"200308" деген сандар "216242" деген сандарға ауыстырылсын;
1) тармақшадағы:
"166308" деген сандар "118017" деген сандарға ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "." деген белгісі ";" деген белгісімен ауыстырылсын;
5 тармақ келесі мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"3) аудандық бюджет есебінен инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, орналастыру және (немесе) сатып алуға – 64225 мың теңге.";
5) 6 тармақтағы:
2) тармақшадағы:
"44933" деген сандар "34933" деген сандарға ауыстырылсын;

1023
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
974
1
Государственная пошлина
974
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
350
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
350
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
180
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
65
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
6
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
23
2
Неналоговые поступления
660
01
Доходы от государственной собственности
294
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
0
02
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в
294
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в
294
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
1
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
1
02
Поступления от реализации услуг, предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
1
04
Штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
98
1
Штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
98
05
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые местными государственными органами
98
14
Прочие штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
06
Прочие неналоговые поступления
267
1
Прочие неналоговые поступления
267
05
Поступления дебиторской, депонентской задолженности государственных учреждений, финансируемых из местного бюджета
07
Возврат неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
267
3
Поступления от продажи основного капитала
4043
03
Продажа земли и нематериальных активов
4043
1
Продажа земли
3763
01
Поступления от продажи земельных участков
3763
2
Продажа нематериальных активов
280
02
Плата за продажу права аренды земельных участков
280
4
Поступления трансфертов
404069
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
404069
2
Трансферты из областного бюджета
404069
01
Целевые текущие трансферты

1023
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
974
1
Мемлекеттік баж
974
02
Мемлекеттiк мекемелерге сотқа берiлетiн талап арыздарынан алынатын мемлекеттiк бажды қоспағанда, мемлекеттiк баж сотқа берiлетiн талап арыздардан, ерекше талап ету iстерi арыздарынан, ерекше жүргiзiлетiн iстер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтiнiштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелiк) соттардың және шетелдiк соттардың шешiмдерiн мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актiлерiнiң атқару парағының және өзге де құжаттардың көшiрмелерiн қайта беру туралы шағымдардан алынады
350
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттiк баж
350
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттiк баж
180
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін мемлекеттік баж
65
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтiк қаруының (аңшылық суық қаруды, белгi беретiн қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тiтiркендiретiн заттар толтырылған аэрозольдi және басқа құрылғыларды, үрлемелi қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрi 4,5 мм-ге дейiнгiлерiн қоспағанда) әрбiр бiрлiгiн тiркегенi және қайта тiркегенi үшiн алынатын мемлекеттiк баж
6
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергенi үшiн алынатын мемлекеттiк баж
23
2
Салықтық емес түсімдер
660
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
294
1
Мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері
0
02
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері
0
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
294
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
294
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландыратын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
1
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
1
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
1
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
98
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетiн түсiмдердi қоспағанда, мемлекеттiк бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң бюджетiнен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелер салатын айыппұлдар, өсiмпұлдар, санкциялар, өндiрiп алулар
98
05
Жергілікті мемлекеттік органдар салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
98
14
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен алынатын өзге де айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
267
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
267
05
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің дебиторлық, депоненттік берешегінің түсімі
07
Бұрын жергілікті бюджеттен алынған, пайдаланылмаған қаражаттардың қайтарылуы
09
Жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсiмдер
267
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
4043
03
Жерді және материалдық емес активтерді сату
4043
1
Жерді сату
3763
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
3763
2
Материалдық емес активтерді сату
280
02
Жер учаскелерін жалдау құқығын сатқаны үшін төлем
280
4
Трансферттердің түсімдері
404069
02
Мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер
404069
2
Облыстық бюджеттен түсетін трансферттер
404069
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер