О внесении изменений в решение XXХХII cессии районного маслихата от 13 января 2012 года N 42/397 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 12 июня 2012 года N 3/41. Зарегистрировано Управлением юстиции Шетского района Карагандинской области 29 июня 2012 года N 8-17-136
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХХХII сессии районного маслихата от 13 января 2012 года N 42/397 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-17-129, опубликовано в газете "Шет Шұғыласы" от 1 марта 2012 года N 09 (10.370)), внесены изменения решением районного маслихата от 12 апреля 2012 года N 2/21 "О внесении изменений в решение XXХХII cессии районного маслихата от 13 января 2012 года N 42/397 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-17-132, опубликовано в газете "Шет Шұғыласы" от 10 мая 2012 года N 19 (10.380)), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4179208" заменить цифрами "4181548";
цифры "2901036" заменить цифрами "2903376";
в подпункте 2):
цифры "4227451" заменить цифрами "4198291";
в подпункте 3):
цифры "75237" заменить цифрами "87372";
цифры "1970" заменить цифрами "2010";
в подпункте 4):

Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 13 қаңтардағы ХХХХII сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 42/397 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 маусымдағы N 3/41 шешімі. Қарағанды облысы Шет ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 29 маусымда N 8-17-136 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 13 қаңтардағы ХХХХIІ сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 42/397 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-17-129 болып тіркелген, "Шет Шұғыласы" газетінің 2012 жылғы 1 наурыздағы N 09 (10.370) санында жарияланған), аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 12 сәуірдегі "Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 13 қаңтардағы ХХХХII сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 42/397 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 2/21 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-17-132 болып тіркелген, "Шет Шұғыласы" газетінің 2012 жылғы 10 мамырдағы N 19 (10.380) санында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтың:
1) тармақшасындағы:
"4179208" сандары "4181548" сандарына ауыстырылсын;
"2901036" сандары "2903376" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
"4227451" сандары "4198291" сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшасындағы:
"75237" сандары "87372" сандарына ауыстырылсын;
"1970" сандары "2010" сандарына ауыстырылсын;
4) тармақшасындағы:

37972
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
27872
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
16339
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
11533
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
10100
037
Строительство и реконструкция объектов образования
10100
05
Здравоохранение
2340
2
Охрана здоровья населения
2340
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
2340
024
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы за счет трансфертов из республиканского бюджета
2340
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
121098
2
Социальная помощь
102185
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
12482
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
12482
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
89703
002
Программа занятости
24296
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8792
005
Государственная адресная социальная помощь
15097
006
Оказание жилищной помощи
1395
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
5100
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
312
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
21121
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4831
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
8759
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
18913
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
18913
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
16399
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

37972
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
27872
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
16339
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
11533
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
10100
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
10100
05
Денсаулық сақтау
2340
2
Халықтың денсаулығын қорғау
2340
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2340
024
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу"
2340
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
121098
2
Әлеуметтiк көмек
102185
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
12482
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
12482
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
89703
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
24296
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8792
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
15097
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
1395
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
5100
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
312
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
21121
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4831
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
8759
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
18913
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
18913
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16399
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу