О внесении изменений в решение XXХХII cессии районного маслихата от 13 января 2012 года N 42/397 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 20 ноября 2012 года N 9/85. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 декабря 2012 года N 2021
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХХХII сессии районного маслихата от 13 января 2012 года N 42/397 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-17-129, опубликовано в газете "Шет Шұғыласы" от 1 марта 2012 года N 09 (10.370)), внесены изменения решением районного маслихата от 12 апреля 2012 года N 2/21 "О внесении изменений в решение ХХХХІІ сессии районного маслихата от 13 января 2012 года N 42/397 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-17-132, опубликовано в газете "Шет Шұғыласы" от 10 мая 2012 года N 19 (10.380)), внесены изменения решением районного маслихата от 12 июня 2012 года N 3/41 "О внесении изменений в решение ХХХХІІ сессии районного маслихата от 13 января 2012 года N 42/397 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-17-136, опубликовано в газете "Шет Шұғыласы" от 5 июля 2012 года N 27 (10.388)), внесены изменения решением районного маслихата от 16 августа 2012 года N 6/60 "О внесении изменений в решение ХХХХІІ сессии районного маслихата от 13 января 2012 года N 42/397 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1927, опубликовано в газете "Шет Шұғыласы" от 13 сентября 2012 года N 37 (10.398)), внесены изменения решением районного маслихата от 9 ноября 2012 года N 8/80 "О внесении изменений в решение ХХХХІІ сессии районного маслихата от 13 января 2012 года N 42/397 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4307588" заменить цифрами "4322588";

Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 13 қаңтардағы ХХХХII сессиясының "2012–2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 42/397 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 қарашадағы N 9/85 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 13 желтоқсанда N 2021 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 13 қаңтардағы ХХХХIІ сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 42/397 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-17-129 болып тіркелген, 2012 жылғы 1 наурыздағы N 09 (10.370) "Шет Шұғыласы" газетінде жарияланған), аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 12 сәуірдегі "Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 13 қаңтардағы ХХХХІІ сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 42/397 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 2/21 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-17-132 болып тіркелген, 2012 жылғы 10 мамырдағы N 19 (10.380) "Шет Шұғыласы" газетінде жарияланған), аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 12 маусымдағы "Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 13 қаңтардағы ХХХХІІ сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 42/397 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 3/41 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-17-136 болып тіркелген, 2012 жылғы 5 шілдедегі N 27 (10.388) "Шет Шұғыласы" газетінде жарияланған), аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 16 тамыздағы "Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 13 қаңтардағы ХХХХІІ сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 42/397 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 6/60 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 1927 болып тіркелген, 2012 жылғы 13 қыркүйектегі N 37 (10.398) "Шет Шұғыласы" газетінде жарияланған), аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 9 қарашадағы "Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 13 қаңтардағы ХХХХІІ сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 42/397 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 8/80 шешімімен өзгерістер енгізілген, келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтың:
1) тармақшасындағы:
"4307588" сандары "4322588" сандарына ауыстырылсын;

цифры "2957416" заменить цифрами "2972416";
в подпункте 2):
цифры "4320331" заменить цифрами "4335331";
2) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Д. Хасенов
Секретарь районного
маслихата                                  А. Смагулулы
Приложение
к решению N 9/85
районного маслихата

"2957416" сандары "2972416" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
"4320331" сандары "4335331" сандарына ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімге 1-қосымшасы осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Д. Хасенов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ә. Смағұлұлы
Аудандық мәслихаттың

424
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
2356765
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3760
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
3760
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
2353005
004
Общеобразовательное обучение
2289451
005
Дополнительное образование для детей и юношества
31611
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
2429
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
29514
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
27343
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
27343
007
Организация профессионального обучения
27343
9
Прочие услуги в области образования
38386
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
28286
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
16339
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
11947
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
10100
037
Строительство и реконструкция объектов образования
10100
05
Здравоохранение
2340
2
Охрана здоровья населения
2340
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
2340
024
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы за счет трансфертов из республиканского бюджета
2340
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
124301
2
Социальная помощь
104858
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
12243
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
12243
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

424
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
2356765
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3760
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
3760
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2353005
004
Жалпы білім беру
2289451
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
31611
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
2429
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
29514
4
Техникалық және кәсiптiк, орта бiлiмнен кейiнгi бiлiм беру
27343
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
27343
007
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
27343
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
38386
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
28286
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
16339
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
11947
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
10100
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
10100
05
Денсаулық сақтау
2340
2
Халықтың денсаулығын қорғау
2340
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2340
024
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу"
2340
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
124301
2
Әлеуметтiк көмек
104858
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
12243
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
12243
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

92615
002
Программа занятости
22061
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8792
005
Государственная адресная социальная помощь
18892
006
Оказание жилищной помощи
1395
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
6980
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
217
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
20721
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4798
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
8759
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
19443
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
19443
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18029
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1414
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
749468
1
Жилищное хозяйство
418899
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
49264
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
49264
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
23000
024
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
23000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
38805
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
5500
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
33305
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
33352
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
33352
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
274478
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда

92615
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
22061
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8792
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
18892
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
1395
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
6980
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
217
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
20721
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4798
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
8759
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
19443
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
19443
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18029
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1414
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
749468
1
Тұрғын үй шаруашылығы
418899
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
49264
027
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
49264
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
23000
024
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
23000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
38805
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
5500
041
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
33305
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
33352
026
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
33352
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
274478
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу