О внесении изменений в решение Приозерского городского маслихата от 09 декабря 2011 года N 309/46 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 12 марта 2012 года N 3/20. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаша Карагандинской области 26 марта 2012 года N 8-4-271. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Приозерского городского маслихата от 09 декабря 2011 года N 309/46 "О городском бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-264, опубликовано в газете "Взгляд на события" N 007 (913) от 18 января 2012 года) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 2):
цифры "2820679" заменить цифрами "2827438";
в подпункте 5):
цифру "0" заменить цифрами "6759";
в подпункте 6):
в абзаце первом цифру "0" заменить цифрами "6759";
в абзаце четвертом цифру "0" заменить цифрами "6759";
2) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Приозерск қалалық мәслихатының 2011 жылғы 09 желтоқсандағы N 309/46 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 12 наурыздағы N 3/20 шешімі. Қарағанды облысы Балқаш қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 26 наурызда N 8-4-271 тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Приозерск қалалық мәслихатының 2011 жылғы 09 желтоқсандағы N 309/46 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-264 болып тіркелген, 2012 жылғы 18 қаңтардағы N 007 (913) "Взгляд на события" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
2) тармақшадағы:
"2820679" сандары "2827438" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"0" саны "6759" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бірінші абзацтағы "0" саны "6759" сандарына ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "0" саны "6759" сандарына ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.