О внесении изменений и дополнений в решение Аральского районного маслихата N 248 от 23 декабря 2011 года "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 15 февраля 2012 года N 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 01 марта 2012 года за N 10-3-197. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аральского районного маслихата Кызылординской области от 06 февраля 2013 года N 40)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аральского районного маслихата Кызылординской области от 06.02.2013 N 40).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛИ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата N 248 от 23 декабря 2011 года "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в реестре нормативных правовых актов за номером 10-3-194 от 06.01.2012 года, опубликовано в районной газете "Толқын" от 21 января 2012 года N 7) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
"подпункты 1), 2), 3), 4), 5), 6) изложить в следующей новой редакции:
1) доходы – 6 566 319 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 975 107 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 305 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 19 700 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 562 204 тысяч тенге, в том числе субвенции – 4 448 823 тысяч тенге;
2) затраты - 6 673 017 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 22 566 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 28 813 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 247 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит)бюджета - - 76 548 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 76 548 тысяч тенге."
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26.06.2012 N 27 (вводится в действие с 01.01.2012).
Дополнить пунктами "6-36-46-5" следующими содержаниями:
6-3. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрен текущий целевой трансферт из республиканского бюджета на реализацию мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" 300 тыс. тенге.

"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Арал аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы N 248 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2012 жылғы 15 ақпандағы N 9 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 01 наурызда N 10-3-197 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2013 жылғы 06 ақпандағы N 40 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші  жойылды - (Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 06.02.2013 N 40 хаты).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШЕМІЗ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Арал аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы кезекті қырық бірінші сессиясының N 248 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдердің тізілімінде N 10-3-194 06.01.2012 жылы тіркелген, аудандық "Толқын" газетінің 2012 жылғы 21 қаңтардағы N 7 санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтағы:
"1), 2), 3), 4), 5), 6) тармақшалар мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
1) кірістер - 6 566 319 мың теңге, оның ішінде;
салықтық түсімдер - 975 107 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 305 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19 700 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 5 562 204 мың теңге, оның ішінде субвенция көлемі - 4 448 823 мың теңге;
2) шығындар - 6 673 017 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредит беру - 22 566 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 28 813 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 247 мың теңге;
қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -76 548 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 76 548 мың теңге."
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2012.06.26 N 27 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Мынадай мазмұндағы " 6-36-46-5 " тармақтармен толықтырылсын:
6-3. 2012 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттен "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыру үшін ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу жұмыстарына қосымша 300 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферт қаралғаны ескерілсін.

6-4. Учесть, что 14 251 тыс. тенге, образовавшиеся за счет неиспользованных бюджетных кредитов для реализации мер социальной поддержки специалистов перенаправлены на текущие цели.
6-5. Предусмотреть возврат в областной бюджет 12 345 тыс. тенге из неиспользованных и сэкономленных трансфертов областного бюджета и 52 865 тыс. тенге из неиспользованных и сэкономленных трансфертов республиканского бюджета.
Приложения 14 указанного решения изложить в редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель
внеочередной второй сессии
районного маслихата                       А. Жоланов
Секретарь
районного маслихата                       К. Данабай
Приложение 1
к решению внеочередной
второй сессии Аральского
районного маслихата

6-4. 2011 жылы республикалық бюджеттен бөлінген мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттерден игерілмеген 14 251 мың теңгенің мақсатын сақтай отырып қайта бағытталғандығы ескерілсін.
6-5. 2011 жылы республикалық бюджеттен бөлінген трансферттерден игерілмеген және үнемделген 52 865 мың теңгені және облыстық бюджеттен бөлінген трансферттерден игерілмеген және үнемделген 12 345 мың теңгені облыстық бюджетке қайтару көзделсін.
Аталған шешімнің 14-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Аудандық мәслихаттың
кезектен тыс екінші
сессиясының төрағасы                         А. Жоланов
Аудандық мәслихат хатшысы                    К. Данабай

3725274
006
Дополнительное образование для детей
79308
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
39353
9
Прочие услуги в области образования
71631
464
Отдел образования района (города областного значения)
71631
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
23790
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
22027
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
670
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка- сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
16067
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
9077
05
Здравоохранение
1080
9
Прочие услуги в области здравоохранения
1080
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1080
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
1080
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
434769
2
Социальная помощь
388895
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
388895
002
Программа занятости
69471
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
20
004
Согласно законодательству Республики Казахстан оказание единовременной социальной помощи на приобретение топлива проживающим и работающим в сельских населенных пунктах специалистам организаций социального обеспечения, культуры, спорта и работающим в сельской местности педагогическим работникам образования, медицинским и фармацевтическим работникам организаций государственного сектора здравоохранения
8232
005
Государственная адресная социальная помощь
19526
006
Жилищная помощь
34827
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
34954
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
332

3725274
006
Балаларға қосымша білім беру
79308
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
39353
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
71631
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
71631
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23790
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
22027
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
670
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
16067
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
9077
05
Денсаулық сақтау
1080
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
1080
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1080
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
1080
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
434769
2
Әлеуметтік көмек
388895
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
388895
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
69471
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
20
004
Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына, ауылдық жерде жұмыс істейтін білім берудің педагог қызметкерлеріне және мемлекеттік денсаулық сақтау секторы ұйымдарының медицина және фармацевтика қызметкерлеріне Қазақстан Республикасының Заңнамасына сәйкес отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек көрсету
8232
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
19526
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
34827
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
34954
009
1999 жылғы 26 шілдеде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
332

4464
3.Чистое бюджетное кредитование
22566
Бюджетные кредиты
28813
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
28813
Сельское хозяйство
28813
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
28813
008
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
28813
5
Погашение бюджетных кредитов
6247
1
01
Погашение бюджетных кредитов
6247
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
6247
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
-76548
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
76548
7
Поступления займов
28813
Внутренние государственные займы
28813
2
Договоры займа
28813
03
Займы получаемые местным исполнительным органом района (города областного значения)
28813
16
Погашение займов
6247
Погашение займов
6247
452
Отдел финансов района (города областного значения)
6247
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
6247
8
Используемые остатки бюджетных средств
55739
01
01
Остатки бюджетных средств
55739
1
Свободные остатки бюджетных средств
276786
2
Остатки бюджетных средств на конец отчетного периода
155837
Приложение 2
к решению внеочередной
второй сессии Аральского
районного маслихата
от "15" февраля 2012 года N 9
Приложение 4
к решению внеочередной
сорок второй сессии Аральского
районного маслихата
от "23" декабря 2011 года N 248
Бюджет на 2012 год аппарата акима города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
N Наименование КБК-(123001000) Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа КБК-(123002000) Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайщей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь КБК-(123009000) Обеспечение санитарии населенных пунктов КБК-(123011000) Благоустройство и озеленение населенных пунктов КБК-(123005000) Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности КБК-(123008000) Освещение улиц населенных пунктов КБК (123040000) Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета ВСЕГО:
1
Аппарат акима города Аральск

4464
3.Таза бюджеттік кредит беру
22566
Бюджеттік кредиттер
28813
10
Ауыл, су, орман, балык шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
28813
Ауыл шаруашылығы
28813
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
28813
008
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер
28813
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
6247
1
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
6247
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
6247
4. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
-76548
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
76548
7
Қарыздар түсімі
28813
Мемлекеттік ішкі қарыздар
28813
2
Қарыз алу келісім шарттары
28813
03
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органы алатын қарыздар
28813
16
Қарыздарды өтеу
6247
Қарыздарды өтеу
6247
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
6247
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
6247
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
55739
01
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
55739
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
276786
2
Есепті кезең соңындағы бюджет қаражатының қалдықтары
155837
2012 жылғы 15 ақпандағы N 9
Арал аудандық мәслихатының
кезектен тыс екінші сессиясының шешіміне
2-қосымша
2011 жылғы 23 желтоқсандағы N 248
Арал аудандық мәслихатының
кезекті қырық бірінші сессиясының шешіміне
4-қосымша
Аудандағы қала, кент, ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалары бойынша 2012 жылға арналған шығындар көлемі
N Атауы КБК-(123001000) Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер бюджеттік бағдарламасы КБК-(123002000) Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру бюджеттік бағдарламасы КБК-(123009000) Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету бюджеттік бағдарламасы КБК-(123011000) Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру бюджеттік бағдарламасы КБК-(123005000) Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру бюджеттік бағдарламасы КБК-(123008000) Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру бюджеттік бағдарламасы КБК (123004000) Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру бюджеттік бағдарламасы Жинағы
1
Қала әкімінің аппараты