О внесении изменений и дополнений в решение XXXXIV сессии Казалинского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 333 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 13 января 2012 года N 339. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 02 февраля 2012 года за N 10-4-167. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 31 января 2013 года N 42)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо  Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 31.01.2013 N 42).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной ХХXХІV сессии Казалинского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 333 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10-4-165 от 30 декабря 2011 года, опубликовано в газете "Қазалы" от 18 января 2012 года за N 7-8, от 21 января 2012 года за N 9-12) следующие изменения и дополнения:
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "6 579 428" заменить цифрами "7 306 597";
цифры "5 510 027" заменить цифрами "6 237 196";
в подпункте 2):
цифры "6 572 227" заменить цифрами "7 299 396";
в подпункте 3):
в строке "чистое бюджетное кредитование" цифры "-8 065" заменить цифрами "89 015";
в строке "бюджетные кредиты" цифры "0" заменить цифрами "97 080";
в подпункте 5):
цифры "15 266" заменить цифрами "-81 814";
в подпункте 6):
цифры "-15 266" заменить цифрами "81 814";
дополнить пунктом 3-13-2 следующего содержания:
"3-1. Учесть, что в областном бюджете на 2012 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты бюджету района в следующих размерах:
1) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 43 577 тысяч тенге;
2) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования – 12 291 тысяч тенге;

"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық Мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы ХХХXIV сессиясының N 333 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 қаңтардағы N 339 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 02 ақпанда N 10-4-167 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 31 қаңтардағы N 42 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 31.01.2013 N 42 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық Мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы ХХХХІV сессиясының (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 30 желтоқсанда 10-4-165 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қазалы" газетінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы N 7-8 санында және 2012 жылғы 21 қаңтардағы N 9-12 сандарында жарияланған) N 333 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтағы:
аталған шешімнің 1-қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын:
1) тармақшадағы:
"6 579 428" деген сандар "7 306 597" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 510 027" деген сандар "6 237 196" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"6 572 227" деген сандар "7 299 396" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"таза бюджеттік кредит беру" деген жолдағы "-8 065" деген сан "89 015" деген сандармен ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттер" деген жолдағы "0" деген сан "97 080" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"15 266" деген сандар "-81 814" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"-15 266 деген сандар "81 814" деген сандармен ауыстырылсын;
аталған шешім мынадай мазмұндағы 3-13-2 тармақтармен толықтырылсын:
"3-1. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте аудан бюджетіне республикалық бюджет қаржысы есебінен төмендегі көлемде ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғаны ескерілсін:
1) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 43 577 мың теңге;
2) орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға – 12 291 мың теңге;

3) обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому – 10 141 тысяч тенге;
4) на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей – 17 455 тысяч тенге;
5) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования – 47 457 тысяч тенге;
6) на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 – 46 943 тысяч тенге;
7) на предоставление специальных социальных услуг - 5 118 тысяч тенге;
8) на обеспечение деятельности центров занятости населения – 15 883 тысяч тенге;
9) для реализации мер социальной поддержки специалистов - 15 603 тысяч тенге;
10) на проведение противоэпизотических мероприятий – 57 305 тысяч тенге;
11) на решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" - 8 938 тысяч тенге;
12) кредитование для реализации мер социальной поддержки специалистов - 97 080 тысяч тенге.
3-2. Учесть, что в областном бюджете на 2012 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены целевые трансферты на развитие бюджету района в следующих размерах:
1) на строительство и (или) приобретение cлужебного жилище - 42 493 тысяч тенге;
2) на развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 11 200 тысяч тенге;
3) Реконструкция и расширение внутрипоселковых водопроводных сетей в г.Казалинск и в кенте Айтеке би - 392 765 тысяч тенге."
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель
XXXХV внеочередной сессии
Казалинского районного
маслихата                              К. Алиаскаров
Секретарь
Казалинского районного
маслихата                              Т. Боркулаков
Приложение 1
к решению сессии
Казалинского районного маслихата
от 13 января 2012 года N 339
Приложение 1
к решению сессии
Казалинского районного маслихата
от 20 декабря 2011 года N 333
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Сумма, тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование

3) үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге – 10 141 мың теңге;
4) жетім сәбиді (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған сәбиді (балаларды) асырап бағу үшін қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайын ақша қаражаттарын төлеуге – 17 455 мың теңге;
5) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға – 47 457 мың теңге;
6) Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға – 46 943 мың теңге;
7) арнайы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге – 5 118 мың теңге;
8) халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге – 15 883 мың теңге;
9) ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға – 15 603 мың теңге;
10) эпизоотияға қарсы шараларды жүргізуге – 57 305 мың теңге;
11) "Өнірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өнірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыру үшін ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыруға – 8 938 мың теңге;
12) ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредит – 97 080 мың теңге.
3-2. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте аудан бюджетіне республикалық бюджет қаржысы есебінен төмендегі көлемде нысаналы даму трансферттерінің қаралғаны ескерілсін:
1) қызметтік тұрғын үй салуға немесе сатып алуға - 42 493 мың теңге;
2) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға немесе сатып алуға – 11 200 мың теңге;
3) "Әйтеке би кентіндегі және Қазалы қаласындағы қыстақішілік су құбырлары жабдықтау жүйесін кеңейту және қайта жаңалау (2-кезең)" - 392 765 мың теңге."
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
кезектен тыс ХХХХV
сессиясының төрағасы                        Қ. Алиасқаров
Аудандық мәслихаты хатшысы                  Т. Бөріқұлақов
Аудандық Мәслихаттың
2012 жылғы "13" қаңтардағы
сессиясының N 339 шешіміне
1-қосымша
Аудандық Мәслихатының
2011 жылғы "20" желтоқсандағы
сессиясының N 333 шешіміне
1-қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

429666
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
375909
002
Программа занятости
76005
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
57
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
17740
005
Государственная адресная социальная помощь
17828
006
Оказание жилищной помощи
21400
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
33731
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
408
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2753
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
54397
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
122799
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12908
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
15883
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
53757
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
51559
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2198
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
622097
467
Отдел строительства района (города областного значения)
53693
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
42493
022
Строительство и (или) приобретение жилья и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
11200
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
9567
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
9567
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
18225
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
8750
033
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры

429666
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
375909
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
76005
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан"орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
57
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
17740
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
17828
006
Тұрғын үй көмегі
21400
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
33731
009
1999 жылғы 26 шілдеде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
408
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2753
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
54397
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
122799
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілерімен қамтамасыз ету
12908
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
15883
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
53757
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51559
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2198
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
622097
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
53693
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
42493
022
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды салу және (немесе) сатып алу және дамыту
11200
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
9567
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
9567
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
18225
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
8750
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу