О внесении изменений и дополнений в решение XXXXIV сессии Казалинского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 333 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 17 мая 2012 года N 33. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 18 мая 2012 года за N 10-4-176. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 31 января 2013 года N 42)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо  Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 31.01.2013 N 42).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат РЕШИЛИ:
1. Внести в решение ХХXХІҮ сессии Казалинского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 333 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10-4-165, опубликовано в газете "Қазалы" от 18 января 2012 года за N 7-8, от 21 января 2012 года за N 9-12) следующие изменения и дополнения:
подпункты 1), 2), пункта 1 изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 7 635 676 тысяч тенге;
налоговые поступления - 1 100 372 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 5 932 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 12 601 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 516 771 тысяч тенге;
2) затраты – 7 755 957 тысяч тенге;";
подпункты 5), 6) пункта 1 изложить в следующей редакции:
5) дефицит (профицит) бюджета - -221 004 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 221 004 тысяч тенге;";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"резерв местного исполнительного органа района на 2012 год 13 775 тысяч тенге;";
пункт 10 дополнить подпунктами одиндватри следующего содержания:
"1) образовавшийся остаток средств на 1 января 2012 года 1 818 тысяч тенге направить на программу 467-003 "Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда";";
"2) уменьшить по бюджетным программам:
123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа" 106 тысяч тенге;
122-006 "Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)" 39210 тысяч тенге;
451-005 "Государственная адресная социальная помощь" 3900 тысяч тенге;
123-009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов" 4652 тысяч тенге;

"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық Мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы ХХХXIV сессиясының N 333 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 мамырдағы N 33 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 18 мамырда N 10-4-176 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 31 қаңтардағы N 42 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 31.01.2013 N 42 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШЕМІЗ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық Мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы ХХХХІV сессиясының (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 30 желтоқсанда 10-4-165 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қазалы" газетінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы N 7-8 санында және 2012 жылғы 21 қаңтардағы N 9-12 сандарында жарияланған) N 333 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер - 7 635 676 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 100 372 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер - 5 932 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12 601 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 6 516 771 мың теңге;
2) шығындар – 7 755 957 мың теңге;";
1-тармақтың 5), 6) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы (профициті) - -221 004 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 221 004 мың теңге;";
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"Ауданның жергілікті атқарушы органының 2012 жылға арналған резерві 13 775 мың теңге;";
10-тармақ мынадай мазмұндағы біріншіекіншіүшінші тармақшалармен толықтырылсын:
"1) 2012 жылдың 1-қаңтарына қалыптасқан бюджет қаражатының қалдығы есебінен 1818 мың теңге 467-003 "Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу" бюджеттік бағдарламасына бағытталсын;";
"2) бюджеттік бағдарламалар бойынша сомалар азайтылсын:
123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" 106 мың теңгеге;
122-006 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою" 39 210 мың теңгеге;
451-005 "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек" 3 900 мың теңгеге;
123-009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету" 4 652 мың теңгеге;

123-011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" 45 тысяч тенге;
452-012 "Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)" 7469 тысяч тенге;";
"3) увеличить по бюджетной программе:
"122-003 "Капитальные расходы государственных органов" 4240 тысяч тенге;
464-003 "Общеобразовательное обучение" 13306 тысяч тенге;
467-005 "Развитие коммунального хозяйства" 1000 тысяч тенге;
467-006 "Развитие системы водоснабжения и водоотведения" 1995 тысяч тенге;
455-009 "Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним" 400 тысяч тенге;
465-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта" 15358 тысяч тенге;
462-099 "Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов" 29 тысяч тенге;
467-010 "Развитие объектов сельского хозяйства" 1500 тысяч тенге;
473-007 "Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек" 1500 тысяч тенге;
123-013 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах" 10000 тысяч тенге;
458-023 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог" 5146 тысяч тенге;
469-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности" 100 тысяч тенге;";
пункт 10:
первый абзац изложить в следующей редакции:
122-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)" 5168 тысяч тенге;
второй абзац изложить в следующей редакции:
123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа" 23 883 тысяч тенге;
шестой абзац изложить в следующей редакции:
464-009 "Обеспечение дошкольного воспитания и обучения" 14 904 тысяч тенге;
девятый абзац изложить в следующей редакции:
467-003 "Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда" 4077 тысяч тенге;
двенадцатый абзац изложить в следующей редакции:
123-011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" 11730 тысяч тенге;
четырнацатый абзац изложить в следующей редакции:
465-006 "Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне" 4 661 тысяч тенге;
девятнадцатый абзац изложить в следующей редакции:
468-003 "Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов" 19 339 тысяч тенге;";
пункт 11:
дополнить подпунктом один следующего содержания:
"1) бюджетную программу 122-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)" уменьшить на 500 тысяч тенге, увеличить программу 122-003 "Капитальные расходы государственных органов" на 500 тысяч тенге;

123-011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" 45 мың теңгеге;
452-012 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві" 7 469 мың теңгеге;";
"3) бюджеттік бағдарламалар бойынша сомалар көбейтілсін:
122-003 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" 4 240 мың теңге;
464-003 "Жалпы білім беру" 13 306 мың теңге;
467-005 "Коммуналдық шаруашылықты дамыту" 1 000 мың теңге;
467-006 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту" 1 995 мың теңге;
455-009 "Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету" 400 мың теңге;
465-001 "Жергілікті деңгейде денешынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" 15 358 мың теңге;
462-099 "Мамандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыру" 29 мың теңге;
467-010 "Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту" 1 500 мың теңге;
473-007 "Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру" 1 500 мың теңге;
123-013 "Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" 10 000 мың теңге;
458-023 "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" 5 146 мың теңге;
469-001 "Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" 100 мың теңге;";
10-тармақ:
бірінші абзац мынадай мазмұнда жазылсын:
122-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" 5 168 мың теңге;
екінші абзац мынадай мазмұнда жазылсын:
123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" 23 883 мың теңге;
алтыншы абзац мынадай мазмұнда жазылсын:
464-009 "Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету" 14 904 мың теңге;
тоғызыншы абзац мынадай мазмұнда жазылсын:
467-003 "Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу" 4 077 мың теңге;
он екінші абзац мынадай мазмұнда жазылсын:
123-011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" 11 730 мың теңге;
он төртінші абзац мынадай мазмұнда жазылсын:
465-006 "Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу" 4 661 мың теңге;
он тоғызыншы абзац мынадай мазмұнда жазылсын:
468-003 "Ауданның қала құрылысы даму аумағын және елді мекендердің бас жоспарлары схемаларын әзірлеу" 19 339 мың теңге;
11-тармақ:
мынадай мазмұндағы бірінші тармақшамен толықтырылсын:
"1) 468-001 "Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы 849 мың теңгеге азайтылып, 469-001 "Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы 849 мың теңгеге көбейтілсін;
123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы 1 035 мың теңгеге азайтылып, 458-001 "Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы 1035 мың теңгеге көбейтілсін;
122-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы 500 мың теңгеге азайтылып, 122-003 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламасы 500 мың теңгеге көбейтілсін;

бюджетную программу 464-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования" уменьшить на 778 тысяч тенге, программу 464-012 "Капитальные расходы государственного органа" увеличить на 778 тысяч тенге;
бюджетную программу 468-001 "Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне" уменьшить на 849 тысяч тенге, программу 469-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности" увеличить на 849 тысяч тенге;
бюджетную программу 123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа" уменьшить на 1035 тысяч тенге, увеличить программу 458-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" на 1035 тысяч тенге;
бюджетную программу 451-007 "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов уменьшить на 324 тысяч тенге, увеличить программу 451-011 "Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат" на 324 тысяч тенге;
бюджетную программу 123-011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" уменьшить на 35300 тысяч тенге, увеличить программу 458-015 "Освещение улиц в населенных пунктах" на 24300 тысяч тенге, программу 455-003 "Поддержка культурно-досуговой работы" на 11000 тысяч тенге;
бюджетную программу 456-006 "Капитальные расходы государственного органа" уменьшить на 102 тысяч тенге, увеличить программу 456-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан" на 102 тысяч тенге;";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
приложение 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению;
приложение 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель внеочередной
V сессии районного маслихата,
Секретарь районного маслихата                  Т. Боркулаков
Приложение 1
к решению внеочередной V сессии
Казалинского районного маслихата
от 17 мая 2012 года N 33
Приложение 1
к решению ХХХХІV сессии
Казалинского районного маслихата
от 20 декабря 2011 года N 333
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Сумма, тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1. ДОХОДЫ
7635676
1
Налоговые поступления
1100372
01
Подоходный налог
465513
2
Индивидуальный подоходный налог
465513
03
Социальный налог
340786
1
Социальный налог
340786
04
Hалоги на собственность
274118
1
Hалоги на имущество

464-001 "Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы 778 мың теңгеге азайтылып, 464-012 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламасы 778 мың теңгеге көбейтілсін;
451-007 "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" бюджеттік бағдарламасы 324 мың теңгеге азайтылып, 451-011 "Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу" бюджеттік бағдарламасы 324 мың теңгеге көбейтілсін;
123-011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" бюджеттік бағдарламасы 35300 мың теңгеге азайтылып, 458-015 "Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру" бюджеттік бағдарламасы 24300 мың теңгеге, 455-003 "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бюджеттік бағдарламасы 11000 мың теңгеге көбейтілсін;
456-006 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламасы 102 мың теңгеге азайтылып, 456-001 "Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы 102 мың теңгеге көбейтілсін;";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
аталған шешімнің 5-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
аталған шешімнің 6-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
V сессиясының төрағасы,
Аудандық мәслихаттың хатшысы                   Т. Бөріқұлақов
Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы
"17" мамырдағы кезектен тыс
V сессиясының N 33 шешіміне
1-қосымша
Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы
"20" желтоқсандағы ХХХХІV сессиясының
N 333 шешіміне 1-қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1. КІРІСТЕР
7635676
1
Салықтық түсімдер
1100372
01
Табыс салығы
465513
2
Жеке табыс салығы
465513
03
Әлеуметтiк салық
340786
1
Әлеуметтік салық
340786
04
Меншiкке салынатын салықтар
274118
1
Мүлiкке салынатын салықтар

004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
17740
005
Государственная адресная социальная помощь
13928
006
Оказание жилищной помощи
21400
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
59379
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
408
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2753
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
53492
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
122799
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12908
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
15883
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
54081
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
51559
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2522
Жилищно-коммунальное хозяйство
919291
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
65171
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
65171
467
Отдел строительства района (города областного значения)
72763
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
48388
020
Приобретение жилья
2200
022
Строительство и (или) приобретение жилья и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
22175
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
29496
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
19670
033
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
9826
467
Отдел строительства района (города областного значения)
442250
005
Развитие коммунального хозяйства
3850
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
438400
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа

004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
17740
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
13928
006
Тұрғын үй көмегі
21400
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
59379
009
1999 жылғы 26 шілдеде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
408
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2753
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
53492
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
122799
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілерімен қамтамасыз ету
12908
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
15883
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
54081
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51559
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2522
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
919291
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
65171
041
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және аббаттандыру
65171
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
72763
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
48388
020
Тұрғын үй сатып алу
2200
022
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды салу және (немесе) сатып алу және дамыту
22175
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
29496
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
19670
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
9826
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
442250
005
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
3850
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
438400
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты

467
Отдел строительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов образования
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
467
Отдел строительства района (города областного значения)
019
Строительство жилья
022
Строительство и (или) приобретение жилья и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
028
Развитие коммунального хозяйства
029
Развитие системы водоснабжения
467
Отдел строительства района (города областного значения)
005
Развитие коммунального хозяйства
006
Развитие системы водоснабжения
9
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
019
Развитие теплоэнергетической системы
467
Отдел строительства района (города областного значения)
009
Развитие теплоэнергетической системы
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
467
Отдел строительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства
467
Отдел строительства района (города областного значения)

467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
019
Тұрғын үй салу
022
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды салу және (немесе) сатып алу және дамыту
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
029
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
006
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
9
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
019
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
009
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі