О внесении изменений и дополнений в решение XXXXIV сессии Казалинского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 333 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 31 июля 2012 года N 38. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 1 августа 2012 года за N 10-4-177. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 31 января 2013 года N 42)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо  Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 31.01.2013 N 42).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат РЕШИЛИ:
1. Внести в решение ХХXХІV сессии Казалинского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 333 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10-4-165, опубликовано в газете "Қазалы" от 18 января 2012 года за N 7-8, от 21 января 2012 года за N 9-12) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 767 681 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 1 146 992 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6 932 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 13 981 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 599 776 тысяч тенге;
2) затраты – 7 882 962 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 98 723 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 106 788 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 065 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 7000 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 7 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -221 004 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 221 004 тысяч тенге;";
подпункты 2), 3), 4) пункта 3 изложить в следующей редакции:
"2) на единовременную социальную помощь на оздоровление участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, бывшему несовершеннолетнему узнику концлагерей, созданных фашистами в период Второй Мировой войны, вдовам воинов погибших в годы Великой Отечественной войны и не вступившим в повторный брак, лицам, награжденных орденами и медалями бывшего СССР за самоотверженный труд и безупречное выполнение воинских обязанностей в тылу в годы Великой Отечественной войны – 1 785 тысяч тенге;

"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы ХХХXIV сессиясының N 333 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 31 шілдедегі N 38 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 1 тамызда N 10-4-177 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 31 қаңтардағы N 42 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 31.01.2013 N 42 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШЕМІЗ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық Мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы ХХХХІV сессиясының (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 30 желтоқсанда 10-4-165 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қазалы" газетінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы N 7-8 санында және 2012 жылғы 21 қаңтардағы N 9-12 сандарында жарияланған) N 333 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 7 767 681 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 146 992 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 6 932 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 13 981 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 6 599 776 мың теңге;
2) шығындар – 7 882 962 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 98 723 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 106 788 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8 065 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо –      7000 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 7 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -221 004 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –       221 004 мың теңге.";
3-тармақтың 2), 3), 4) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"2) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, Ұлы Отан соғысында қаза тапқан жауынгерлердің екінші рет некеге тұрмаған жесірлеріне, екінші дүниежүзілік соғысы кезінде фашистердің құрған концлагерлердің жасы кәмелетке толмаған бұрынғы тұтқындарына, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы жанқиярлық еңбегі мен мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСРО Одағының ордендерімен және медальдарымен марапатталған адамдарға біржолғы материалдық көмекке 1 785 мың теңге;

3) на социальную поддержку лицам, проработавшим (прослужившим) не менее 6 месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны – 4 7616 тысяч тенге;
4) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) – 415 315 тысяч тенге;";
дополнить подпунктом 7) следующего содержания:
"на благоустройство кента Айтеке би - 101 674 тысяч тенге;";
пункт 10:
третий абзац 2) подпункта изложить в следующей редакции:
"451-005 "Государственная адресная социальная помощь" на 13 900 тысяч тенге;";
подпункт 2) дополнить абзацами семь, восемь, девять, десять, одиннадцать, двенадцать следующего содержания:
"464-003 "Общеобразовательное обучение" на 1 246 тысяч тенге;
451-007 "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" на 744 тысяч тенге;
451-010 "Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому" на 127 тысяч тенге;
451-016 "Государственные пособия на детей до 18 лет" на 32 000 тысяч тенге;
451-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения" на 280 тысяч тенге;
451-011 "Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат" на 1 167 тысяч тенге;
467-020 "Приобретение жилья" на 700 тысяч тенге;";
подпункт 3:
первый абзац изложить в следующей редакции:
"122-003 "Капитальные расходы государственных органов" 7 540 тысяч тенге;
второй абзац изложить в следующей редакции:
464-003 "Общеобразовательное обучение" 21 946 тысяч тенге;
шестой абзац изложить в следующей редакции:
465-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта" 15 724 тысяч тенге;
десятый абзац изложить в следующей редакции:
123-013 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах" 28 526 тысяч тенге;
одиннадцатый абзац изложить в следующей редакции:
458-023 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог" 6 927 тысяч тенге;";
подпункт 3) дополнить абзацами тринадцать, четырнадцать, пятнадцать, шестнадцать, семнадцать, восемнадцать, девятнадцать, двадцать, двадцать один, двадцать два, двадцать три, двадцать четыре, двадцать пять, двадцать шесть следующего содержания:

3) Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген адамдарға коммуналдық қызметтердің ақысын төлеу үшін әлеуметтік көмекке - 47 616 мың теңге;
4) Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге 415 315 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы 7) тармақшамен толықтырылсын:
"7) Әйтеке би кентін абаттандыруға – 101 674 мың теңге;";
10 тармақтың:
2) тармақшасының үшінші абзацы мынадай мазмұнда жазылсын:
"451-005 "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек" бюджеттік бағдарламасы 13900 мың теңгеге;";
2) тармақша жетінші, сегізінші, тоғызыншы, оныншы, он бірінші, он екінші мынадай абзацтармен толықтырылсын:
"464-003 "Жалпы білім беру" бюджеттік бағдарламасы 1 246 мың теңгеге;
451-007 "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" бюджеттік бағдарламасы 744 мың теңгеге;
451-010 "Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы 127 мың теңгеге;
451-016 "18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар" бюджеттік бағдарламасы 32 000 мың теңгеге;
451-001 "Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы 280 мың теңгеге;
451-011 "Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу" бюджеттік бағдарламасы 1 167 мың теңгеге;
467-020 "Тұрғын үй сатып алу" бюджеттік бағдарламасы 700 мың теңгеге;";
3 тармақшаның:
бірінші абзацы мынадай мазмұнда жазылсын:
"122-003 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламасына 7 540 мың теңге;
екінші абзацы мынадай мазмұнда жазылсын:
464-003 "Жалпы білім беру" бюджеттік бағдарламасына 21 946 мың теңге;
алтыншы абзацы мынадай мазмұнда жазылсын:
465-001 "Жергілікті деңгейде денешынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасына 15 724 мың теңге;
оныншы абзацы мынадай мазмұнда жазылсын:
123-013 "Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасына 28 526 мың теңге;
он бірінші абзацы мынадай мазмұнда жазылсын:
458-023 "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасына 6 927 мың теңге;";
3) тармақша он үшінші, он төртінші, он бесінші, он алтыншы, он жетінші, он сегізінші, он тоғызыншы, жиырмасыншы, жиырмасыншы бірінші, жиырмасыншы екінші, жиырмасыншы үшінші, жиырмасыншы төртінші, жиырмасыншы бесінші, жиырмасыншы алтыншы абзацтармен толықтырылсын:

"112-001 "Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)" 950 тысяч тенге;
451-002 "Программа занятости" 4 500 тысяч тенге;
451-017 "Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида" 5 324 тысяч тенге;
451-014 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому" 388 тысяч тенге;
451-023 "Обеспечение деятельности центров занятости населения" 715 тысяч тенге;
123-008 "Освещение улиц населенных пунктов" 5 024 тысяч тенге;
456-002 "Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы" 8 000 тысяч тенге;
456-005 "Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание" 1 400 тысяч тенге;
455-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры" 248 тысяч тенге;
456-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан" 1 500 тысяч тенге;
473-010 "Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных" 2 700 тысяч тенге;
467-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства" 871 тысяч тенге;
468-001 "Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне " 366 тысяч тенге;
458-065 "Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц" 5 000 тысяч тенге;";
пункт 10:
второй абзац изложить в следующей редакции:
"123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа" 36 011 тысяч тенге;
пятый абзац изложить в следующей редакции:
464-009 "Обеспечение дошкольного воспитания и обучения" 18 045 тысяч тенге;
шестой абзац изложить в следующей редакции:
464-006 "Дополнительное образование для детей" 2 171 тысяч тенге;
девятый абзац изложить в следующей редакции:
467-020 "Приобретение жилья" 6 200 тысяч тенге;
десятый абзац изложить в следующей редакции:

"112-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасына 950 мың теңге;
451-002 "Еңбекпен қамту бағдарламасына" 4500 мың теңге;
451-017 "Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілерімен қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасына 5 324 мың теңге;
451-014 "Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету" бюджеттік бағдарламасына 388 мың теңге;
451-023 "Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасына 715 мың теңге;
123-008 "Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру" бюджеттік бағдарламасына 5 024 мың теңге;
456-002 "Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттiк ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасына 8 000 мың теңге;
456-005 "Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасына 1 400 мың теңге;
455-001 "Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасына 248 мың теңге;
456-001 "Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасына 1 500 мың теңге;
473-010 "Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу" бюджеттік бағдарламасына 2 700 мың теңге;
467-001 "Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасына 871 мың теңге;
468-001 "Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасына 366 мың теңге;
458-065 "Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту" бюджеттік бағдарламасына 5 000 мың теңге;";
10 тармақтың:
екінші абзацы мынадай мазмұнда жазылсын:
"123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасына 36 011 мың теңге;
бесінші абзацы мынадай мазмұнда жазылсын:
464-009 "Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасына 18 045 мың теңге;
алтыншы абзацы мынадай мазмұнда жазылсын:
464-006 "Балаларға қосымша білім беру" бюджеттік бағдарламасына 2 171 мың теңге;
тоғызыншы абзацы мынадай мазмұнда жазылсын:
467-020 "Тұрғын үй сатып алу" бюджеттік бағдарламасына 6 200 мың теңге;
оныншы абзацы мынадай мазмұнда жазылсын:

123-009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов" 14 221 тысяч тенге;
одиннадцатый абзац изложить в следующей редакции:
123-011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" 13 533 тысяч тенге;
двенадцатый абзац изложить в следующей редакции:
455-003 "Поддержка культурно-досуговой работы" 7 228 тысяч тенге;";
пункт 11:
дополнить подпунктом 2) следующего содержания:
"2) бюджетную программу 122-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)" уменьшить на 967 тысяч тенге, увеличить программу 122-003 "Капитальные расходы государственных органов" на 967 тысяч тенге;
бюджетную программу 455-003 "Поддержка культурно-досуговой работы" уменьшить на 259 тысяч тенге, программы 455-009 "Обеспечение сохранности историко - культурного наследия и доступа к ним" увеличить на 141 тысяч тенге, 455-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры" на 118 тысяч тенге;
бюджетную программу 458-023 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог" уменьшить на 200 тысяч тенге, увеличить программу 458-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" на 200 тысяч тенге;";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
приложение 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению;
приложение 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель VІ сессии
районного маслихата                      Ш. Уксикбаев
Секретарь районного
маслихата                                Т. Боркулаков
Приложение 1
к решению VІ сессии
Казалинского районного маслихата
от 31 июля 2012 года N 38
Приложение 1
к решению ХХХХІV сессии
Казалинского районного маслихата
от 20 декабря 2011 года N 333
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Сумма, тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование

123-009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасына 14 221 мың теңге;
он бірінші абзацы мынадай мазмұнда жазылсын:
123-011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" бюджеттік бағдарламасына 13 533 мың теңге;
он екінші абзацы мынадай мазмұнда жазылсын:
455-003 "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бюджеттік бағдарламасына 7 228 мың теңге;";
11 тармақ:
мынадай мазмұндағы 2) тармақшамен толықтырылсын:
"2) 122-001 Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы 967 мың теңгеге азайтылып, 122-003 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламасы 967 мың теңгеге көбейтілсін;
455-003 "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бюджеттік бағдарламасы 259 мың теңгеге азайтылып, 455-009 "Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы 141 мың теңгеге, 455-001 "Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы 118 мың теңгеге көбейтілсін;
458-023 "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы 200 мың теңгеге азайтылып, 458-001 "Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы 200 мың теңгеге көбейтілсін;";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
аталған шешімнің 5-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
аталған шешімнің 6-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
VІ сессиясының төрағасы                  Ш. Өксікбаев
Аудандық мәслихат хатшысы                Т. Бөріқұлақов
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы "31" шілдедегі
VІ сессиясының N 38 шешіміне
1-қосымша
Аудандық мәслихатының
2011 жылғы "20" желтоқсандағы
ХХХХІV сессиясының N 333 шешіміне
1-қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

300
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
19286
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
19286
2
Оборона
53309
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2253
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2253
122
Аппарат акима района (города областного значения)
51056
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
51056
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
5015
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5015
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
5015
4
Образование
4757523
464
Отдел образования района (города областного значения)
508719
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
502304
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
6415
464
Отдел образования района (города областного значения)
4152995
003
Общеобразовательное обучение
3981938
006
Дополнительное образование для детей
130015
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
41042
464
Отдел образования района (города областного значения)
95809
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
25984
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района областного значения)
16176
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
188
012
Капитальные расходы государственного органа
778
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета

300
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
19286
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19286
2
Қорғаныс
53309
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2253
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2253
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
51056
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
51056
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
5015
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5015
021
Елді мекендерде жол жүрісі қауіпсіздігін қамтамасыз ету
5015
4
Бiлiм беру
4757523
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
508719
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
502304
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
6415
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4152995
003
Жалпы білім беру
3981938
006
Балаларға қосымша білім беру
130015
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
41042
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
95809
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25984
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
16176
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
188
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
778
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері

17455
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
10141
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
25087
5
Здравоохранение
343
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
343
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
343
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
418766
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
366161
002
Программа занятости
86662
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
57
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
17740
005
Государственная адресная социальная помощь
3928
006
Оказание жилищной помощи
21400
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
53831
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
408
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2626
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
53880
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
90799
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
18232
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
16598
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
52605
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
51279
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1326
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1033092
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
65171
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020

17455
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
10141
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
25087
5
Денсаулық сақтау
343
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
343
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
343
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
418766
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
366161
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
86662
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан"орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
57
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
17740
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3928
006
Тұрғын үй көмегі
21400
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
53831
009
1999 жылғы 26 шілдеде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
408
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2626
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
53880
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
90799
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілерімен қамтамасыз ету
18232
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
16598
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
52605
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51279
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1326
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1033092
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
65171
041
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және аббаттандыру

010
Развитие объектов сельского хозяйства
467
Отдел строительства района (города областного значения)
012
Развитие объектов водного хозяйства
12
Транспорт и коммуникации
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры
13
Прочие
452
Отдел финансов района (города областного значения)
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц

010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
012
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
12
Көлiк және коммуникация
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
13
Басқалар
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту