О внесении изменений и дополнений в решение XXXXIV сессии Казалинского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 333 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 03 ноября 2012 года N 51. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 06 ноября 2012 года за N 4334. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 31 января 2013 года N 42)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо  Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 31.01.2013 N 42).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат РЕШИЛИ:
1. Внести в решение ХХXХІV сессии Казалинского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 333 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10-4-165, опубликовано в газете "Қазалы" от 18 января 2012 года за N 7-8, от 21 января 2012 года за N 9-12) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 768 020 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 1 150 705 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6 932 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 10 607 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 599 776 тысяч тенге;
2) затраты – 7 882 868 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 98 723 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 106 788 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 065 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 7 433 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 7 433 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -221 004 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 221 004 тысяч тенге;";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Резерв местного исполнительного органа района на 2012 год 16 775 тысяч тенге;";
пункт 10:
первый, второй, третий, четвертый, пятый, седьмой, девятый, десятый, тринадцатый абзацы 2) подпункта изложить в следующей редакции:

"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы XXXXIV сессиясының N 333 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 03 қарашадағы N 51 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 06 қарашада N 4334 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 31 қаңтардағы N 42 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 31.01.2013 N 42 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШЕМІЗ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық Мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы ХХХХІV сессиясының (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 30 желтоқсанда 10-4-165 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қазалы" газетінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы N 7-8 санында және 2012 жылғы 21 қаңтардағы N 9-12 сандарында жарияланған) N 333 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 7 768 020 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 150 705 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 6 932 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 10 607 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 6 599 776 мың теңге;
2) шығындар – 7 882 868 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 98 723 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 106 788 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8 065 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо –    7 433 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 7 433 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -221 004 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –      221 004 мың теңге.";
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2012 жылға арналған резерві 16 775 мың теңге;";
10-тармақтың:
2) тармақшасының бірінші, екінші, үшінші, төртінші, бесінші, жетінші, тоғызыншы, оныншы, он үшінші абзацтары мынадай мазмұнда жазылсын:

"123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа" 2 636 тысяч тенге;
122-006 "Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)" 69 266 тысяч тенге;
451-005 "Государственная адресная социальная помощь" 16 927 тысяч тенге;
123-009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов" 4 791 тысяч тенге;
123-011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" 1 445 тысяч тенге;
464-003 "Общеобразовательное обучение" на 5 164 тысяч тенге;
451-010 "Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому" на 627 тысяч тенге;
451-016 "Государственные пособия на детей до 18 лет" на 42 000 тысяч тенге;
467-020 "Приобретение жилья" на 1 600 тысяч тенге;";
подпункт 2) дополнить абзацами четырнадцать, пятнадцать, шестнадцать, семнадцать, восемнадцать, девятнадцать, двадцать, двадцать один, двадцать два, двадцать три, двадцать четыре, двадцать пять, двадцать шесть, двадцать семь, двадцать восемь, двадцать девять, тридцать, тридцать один, тридцать два, тридцать три следующего содержания:
"122-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)" на 2 820 тысяч тенге;
122-003 "Капитальные расходы государственных органов" на 391 тысяч тенге;
452-010 "Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим" на 180 тысяч тенге;
122-005 "Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности" на 420 тысяч тенге;
458-021 "Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах" на 74 тысяч тенге;
464-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования" на 316 тысяч тенге;
123-002 "Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь" на 343 тысяч тенге;
451-002 "Программа занятости" на 35 тысяч тенге;
451-004 "Оказание единовременной социальной помощи на приобретение топлива проживающим и работающим в сельских населенных пунктах специалистам организаций социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности педагогическим работникам образования, медицинским и фармацевтическим работникам организаций государственного сектора здравоохранения в соответствии с законодательством Республики Казахстан" на 1 640 тысяч тенге;
451-006 "Оказание жилищной помощи" на 4 048 тысяч тенге;

"123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы 2 636 мың теңге;
122-006 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою" бюджеттік бағдарламасы 69 266 мың теңге;
451-005 "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек" бюджеттік бағдарламасы 16 927 мың теңге;
123-009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы 4 791 мың теңге;
123-011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" бюджеттік бағдарламасы 1 445 мың теңге;
464-003 "Жалпы білім беру" бюджеттік бағдарламасы 5 164 мың теңге;
451-010 "Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы 627 мың теңге;
451-016 "18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар" бюджеттік бағдарламасы 42 000 мың теңге;
467-020 "Тұрғын үй сатып алу" бюджеттік бағдарламасы 1 600 мың теңге;";
2) тармақшасы он төртінші, он бесінші, он алтыншы, он жетінші, он сегізінші, он тоғызыншы, жиырмасыншы, жиырма бірінші, жиырма екінші, жиырма үшінші, жиырма төртінші, жиырма бесінші, жиырма алтыншы, жиырма жетінші, жиырма сегізінші, жиырма тоғызыншы, отызыншы, отыз бірінші, отыз екінші, отыз үшінші абзацтармен толықтырылсын:
122-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы 2820 мың теңге;
122-003 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламасы 391 мың теңге;
452-010 "Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу" бюджеттік бағдарламасы 180 мың теңге;
122-005 "Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар" бюджеттік бағдарламасы 420 мың теңге;
458-021 "Елді мекендерде жол жүрісі қауіпсіздігін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы 74 мың теңге;
464-001 "Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы 316 мың теңге;
123-002 "Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру" бюджеттік бағдарламасы 343 мың теңге;
451-002 "Еңбекпен қамту бағдарламасы" бюджеттік бағдарламасы 35 мың теңге;
451-004 "Ауылдық жерлерде тұратын және жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және және ветеринария ұйымдарының мамандарына, ауылдық жерді жұмыс істейтін білім берудің педагог қызметкерлеріне және мемлекеттік денсаулық сақтау сектор ұйымдарының медицина және фармацевтика қызметкерлеріне, Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес отын сатып алу үшін берілетін біржолғы әлеуметтік көмек көрсету" бюджеттік бағдарламасы 1640 мың теңге;
451-006 "Тұрғын үй көмегі" бюджеттік бағдарламасы 4048 мың теңге;

451-014 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому" на 387 тысяч тенге;
451-017 "Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида" на 2 213 тысяч тенге;
123-008 "Освещение улиц населенных пунктов" на 100 тысяч тенге;        458-015 "Освещение улиц в населенных пунктах" на 686 тысяч тенге;
455-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры" на 84 тысяч тенге;
456-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан" на 215 тысяч тенге;
473-006 "Организация санитарного убоя больных животных" на 1000 тысяч тенге;
463-001 "Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)" на 200 тысяч тенге;
467-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства" на 250 тысяч тенге;
458-023 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог" на 1299 тысяч тенге;";
подпункт 3) первый, второй, третий, четвертый, пятый, шестой, двенадцатый, тринадцатый, четырнадцатый, восемнадцатый, девятнадцатый, двадцатый, двадцать первый, двадцать второй, двадцать четвертый, двадцать пятый, двадцать шестой абзацы изложить в следующей редакции:
"122-003 "Капитальные расходы государственных органов" 12 340 тысяч тенге;
464-003 "Общеобразовательное обучение" 25 095 тысяч тенге;
467-005 "Развитие коммунального хозяйства" 3 550 тысяч тенге;
467-006 "Развитие системы водоснабжения и водоотведения" 2 145 тысяч тенге;
455-009 "Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним" 1 000 тысяч тенге;
465-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта" 15 868 тысяч тенге;
469-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности" 244 тысяч тенге;
112-001 "Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)" 1 100 тысяч тенге;

451-014 "Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету" бюджеттік бағдарламасы 387 мың теңге;
451-017 "Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілерімен қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы 2213 мың теңге;
123-008 "Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру" бюджеттік бағдарламасы 100 мың теңге;
458-015 "Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру" бюджеттік бағдарламасы 686 мың теңге;
455-001 "Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы 84 мың теңге;
456-001 "Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы 215 мың теңге;
473-006 "Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру" бюджеттік бағдарламасы 1000 мың теңге;
463-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы 200 мың теңге;
467-001 "Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы 250 мың теңге;
458-023 "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы 1299 мың теңге;";
3) тармақшасының бірінші, екінші, үшінші, төртінші, бесінші, алтыншы, он екінші, он үшінші, он төртінші, он сегізінші, он тоғызыншы, жиырмасыншы, жиырма бірінші, жиырма екінші, жиырма төртінші, жиырма бесінші, жиырма алтыншы абзацтары мынадай редакцияда жазылсын:
"122-003 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламасына 12 340 мың теңге;
464-003 "Жалпы білім беру" бюджеттік бағдарламасына 25 095 мың теңге;
467-005 "Коммуналдық шаруашылықты дамыту" бюджеттік бағдарламасына 3 550 мың теңге;
467-006 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту" бюджеттік бағдарламасына 2 145 мың теңге;
455-009 "Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасына 1 000 мың теңге;
465-001 "Жергілікті деңгейде денешынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасына 15 868 мың теңге;
469-001 "Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасына 244 мың теңге;
112-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасына 1 100 мың теңге;

451-002 "Программа занятости" 4 637 тысяч тенге;
123-008 "Освещение улиц населенных пунктов" 6 741 тысяч тенге;
456-002 "Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы" 12 000 тысяч тенге;
456-005 "Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание" 3 400 тысяч тенге;
455-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры" 392 тысяч тенге;
456-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан" 2 644 тысяч тенге;
467-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства" 1 015 тысяч тенге;
468-001 "Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне" 510 тысяч тенге;
458-065 "Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц" 5 433 тысяч тенге;";
подпункт 3) дополнить абзацами двадцать семь, двадцать восемь, двадцать девять, тридцать, тридцать один, тридцать два, тридцать три, тридцать четыре, тридцать пять, тридцать шесть следующего содержания:
453-001 "Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)" 144 тысяч тенге;
123-022 "Капитальные расходы государственных органов" 150 тысяч тенге;
122-005 "Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности" 760 тысяч тенге;
451-001 "Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)" 144 тысяч тенге;
451-021 "Капитальные расходы государственного органа" 250 тысяч тенге;
458-033 "Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры" 600 тысяч тенге;
455-032 "Капитальные расходы подведомственных государственных
учреждений и организаций" 6 098 тысяч тенге;
462-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства" 144 тысяч тенге;

451-002 "Еңбекпен қамту бағдарламасы" бюджеттік бағдарламасына 4 637 мың теңге;
123-008 "Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру" бюджеттік бағдарламасына 6 741 мың теңге;
456-002 "Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттiк ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасына 12 000 мың теңге;
456-005 "Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасына 3 400 мың теңге;
455-001 "Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасына 392 мың теңге;
456-001 "Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасына 2 644 мың теңге;
467-001 "Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасына 1 015 мың теңге;
468-001 "Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасына 510 мың теңге;
458-065 "Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту" бюджеттік бағдарламасына 5 433 мың теңге;";
3) тармақшасы жиырма жетінші, жиырма сегізінші, жиырма тоғызыншы, отызыншы, отыз бірінші, отыз екінші, отыз үшінші, отыз төртінші, отыз бесінші, отыз алтыншы абзацтармен толықтырылсын:
453-001 "Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасына 144 мың теңге;
123-022 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламасына 150 мың теңге;
122-005 "Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар" бюджеттік бағдарламасына 760 мың теңге;
451-001 "Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасына 144 мың теңге;
451-021 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламасына 250 мың теңге;
458-033 "Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу" бюджеттік бағдарламасына 600 мың теңге;
455-032 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламасына 6098 мың теңге;
462-001 "Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасына 144 мың теңге;

463-001 "Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)" 144 тысяч тенге;";
пункт 10:
второй абзац изложить в следующей редакции:
"123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа" 38 694 тысяч тенге;
третий абзац изложить в следующей редакции:
452-001 "Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)" 3 184 тысяч тенге;
седьмой абзац изложить в следующей редакции:
464-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования" 1 973 тысяч тенге;
восьмой абзац изложить в следующей редакции:
467-003 ""Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда" 4 105 тысяч тенге;
девятый абзац изложить в следующей редакции:
467-020 "Приобретение жилья" 10 200 тысяч тенге;
десятый абзац изложить в следующей редакции:
123-009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов" 15 721 тысяч тенге;
одиннадцатый абзац изложить в следующей редакции:
123-011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" 22 862 тысяч тенге;
двенадцатый абзац изложить в следующей редакции:
455-003 "Поддержка культурно-досуговой работы" 17 312 тысяч тенге;
четырнадцатый абзац изложить в следующей редакции:
455-006 "Функционирование районных (городских) библиотек" 1 252 тысяч тенге;
пятнадцатый абзац изложить в следующей редакции:
473-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии" 334 тысяч тенге;
девятнадцатый абзац изложить в следующей редакции:
452-012 "Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)" 16 514 тысяч тенге;
двадцатый абзац изложить в следующей редакции:
458-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" 3 338 тысяч тенге;";
пункт 11:
дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) бюджетную программу 464-003 "Общеобразовательное обучение" уменьшить на 20595 тысяч тенге, увеличить программы 464-009 "Обеспечение дошкольного воспитания и обучения" на 7052 тысяч тенге; 464-006 "Дополнительное образование для детей" на 2824 тысяч тенге, 464-005 "Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)" на 2000 тысяч тенге, 464-067 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций" на 8719 тысяч тенге;

463-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасына 144 мың теңге;";
10-тармақтың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасына 38 694 мың теңге;
үшінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
452-001 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 3 184 мың теңге;
жетінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
464-001 "Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 1 973 мың теңге;
сегізінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
467-003 "Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу" бағдарламасына 4 105 мың теңге;
тоғызыншы абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
467-020 "Тұрғын үй сатып алу" бюджеттік бағдарламасына 10 200 мың теңге;
оныншы абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
123-009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасына 15 721 мың теңге;
он бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
123-011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" бюджеттік бағдарламасына 22 862 мың теңге;
он екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
455-003 "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бюджеттік бағдарламасына 17 312 мың теңге;
он төртінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
455-006 "Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi" бағдарламасына 1 252 мың теңге;
он бесінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
473-001 "Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 334 мың теңге;
он тоғызыншы абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
452-012 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві" бағдарламасына 16 514 мың теңге;";
жиырмасыншы абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
458-001 "Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 3 338 мың теңге;";
11-тармақ мынадай мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"3) 464-003 "Жалпы білім беру"" бюджеттік бағдарламасы 20 595 мың теңгеге азайтылып, 464-009 "Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы 7 052 мың теңгеге, 464-006 "Балаларға қосымша білім беру" бюджеттік бағдарламасы 2 824 мың теңгеге, 464-005 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу" бюджеттік бағдарламасы 2 000 мың теңгеге, 464-067 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламасы 8 719 мың теңгеге көбейтілсін;

бюджетную программу 465-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта" уменьшить на 460 тысяч тенге, программу 465-007 "Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях" увеличить на 460 тысяч тенге;
бюджетную программу 456-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан" уменьшить на 126 тысяч тенге, увеличить программу 469-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности" на 126 тысяч тенге;
бюджетную программу 458-023 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог" уменьшить на 1043 тысяч тенге, увеличить программу 458-012 "Функционирование системы водоснабжения и водоотведения" на 1043 тысяч тенге;";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
приложение 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года
Председатель внеочередной
VІІІ сессии районного маслихата,
секретарь районного маслихата                   Т. Буркулаков
Приложение 1
к решению внеочередной VІІІ сессии
Казалинского районного маслихата
от 3 ноября 2012 года N 51
Приложение 1
к решению ХХХХІV сессии
Казалинского районного маслихата
от 20 декабря 2011 года N 333
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Сумма, тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование

465-001 "Жергілікті деңгейде денешынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер"" бюджеттік бағдарламасы 460 мың теңгеге азайтылып, 465-007 "Әртүрлi спорт түрлерi бойынша ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы" бюджеттік бағдарламасы 460 мың теңгеге көбейтілсін;
456-001 "Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы 126 мың теңгеге азайтылып, 469-001 "Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы 126 мың теңгеге көбейтілсін;
458-023 "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы 1043 мың теңгеге азайтылып, 458-012 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі" бюджеттік бағдарламасы 1 043 мың теңгеге көбейтілсін;";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
аталған шешімнің 6-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
кезектен тыс VІІІ
сессиясының төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысы                  Т. Бөріқұлақов
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы "3" қарашадағы
кезектен тыс VІІІ сессиясының
N 51 шешіміне 1-қосымша
Аудандық мәслихатының
2011 жылғы "20" желтоқсандағы
ХХХХІV сессиясының
N 333 шешіміне 1-қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

22679
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
120
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
19430
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
19430
2
Оборона
23593
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2593
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2593
122
Аппарат акима района (города областного значения)
21000
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
21000
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
4941
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4941
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
4941
4
Образование
4763976
464
Отдел образования района (города областного значения)
495870
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
489455
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
6415
464
Отдел образования района (города областного значения)
4141071
003
Общеобразовательное обучение
3967968
006
Дополнительное образование для детей
132061
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
41042
464
Отдел образования района (города областного значения)
127035
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
25812
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
18176
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
188
012
Капитальные расходы государственного органа
778
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета

22679
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
120
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
19430
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19430
2
Қорғаныс
23593
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2593
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2593
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
21000
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
21000
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
4941
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4941
021
Елді мекендерде жол жүрісі қауіпсіздігін қамтамасыз ету
4941
4
Бiлiм беру
4763976
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
495870
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
489455
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
6415
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4141071
003
Жалпы білім беру
3967968
006
Балаларға қосымша білім беру
132061
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
41042
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
127035
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25812
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
18176
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
188
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
778
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері

17455
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
10141
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
54485
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
397447
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
344448
002
Программа занятости
86764
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
57
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
16100
005
Государственная адресная социальная помощь
901
006
Оказание жилищной помощи
17352
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
53831
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
408
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2126
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
53493
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
80799
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
16019
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
16598
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
52999
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
51423
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1326
021
Капитальные расходы государственного органа
250
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1050784
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
65171
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
65171
467
Отдел строительства района (города областного значения)
79191
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда

17455
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
10141
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
54485
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
397447
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
344448
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
86764
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан"орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
57
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
16100
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
901
006
Тұрғын үй көмегі
17352
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
53831
009
1999 жылғы 26 шілдеде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
408
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2126
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
53493
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
80799
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
16019
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
16598
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
52999
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51423
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1326
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1050784
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
65171
041
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және аббаттандыру
65171
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
79191
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу