О внесении изменений и дополнений в решение XXXXIV сессии Казалинского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 333 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 26 ноября 2012 года N 59. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 28 ноября 2012 года за N 4350. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 31 января 2013 года N 42)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо  Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 31.01.2013 N 42).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат РЕШИЛИ:
1. Внести в решение ХХXХІV сессии Казалинского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 333 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10-4-165, опубликовано в газете "Қазалы" от 18 января 2012 года за N 7-8, от 21 января 2012 года за N 9-12) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 776 109 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 1 150 705 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6 936 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 10 607 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 607 861 тысяч тенге;
2) затраты – 7 889 492 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 98 723 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 106 788 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 065 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 11 417 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 11 417 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 223 23 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 223 523 тысяч тенге;";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"резерв местного исполнительного органа района на 2012 год 9 711 тысяч тенге;";
подпункт 5) пункта 3 исключить;

"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы XXXXIV сессиясының N 333 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 26 қарашадағы N 59 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 28 қарашада N 4350 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 31 қаңтардағы N 42 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 31.01.2013 N 42 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШЕМІЗ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық Мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы ХХХХІV сессиясының (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 30 желтоқсанда 10-4-165 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қазалы" газетінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы N 7-8 санында және 2012 жылғы 21 қаңтардағы N 9-12 сандарында жарияланған) N 333 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 7 776 109 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 150 705 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 6 936 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 10 607 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 6 607 861 мың теңге;
2) шығындар – 7 889 492 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 98 723 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 106 788 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8 065 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 11 417 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 11 417 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 223 523 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 223 523 мың теңге.";
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"Ауданның жергілікті атқарушы органының 2012 жылға арналған резерві 9 711 мың теңге;";
3-тармақтың 5 тармақшасы алынып тасталсын;

дополнить подпунктами 8), 9) следующего содержания:
"8) на содержание вновь вводимых школ – 1697 тысяч тенге;
9) на содержание вновь вводимых объектов культуры – 3587 тысяч тенге;";
пункт 3-1:
абзац шестой изложить в следующей редакции:
"на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 – 53 758 тысяч тенге;
дополнить абзацем четырнадцать следующего содержания:
"на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" – 5 956 тысяч тенге;";
"3-3. Установить сумму неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов выделенных из республиканского и областного бюджетов в 2011 году и подлежащих возврату в областной бюджет 2 519 тысяч тенге;";
дополнить пунктом 3-4 следующего содержания:
"3-4. Установить погашение долга местного исполнительного органа 925 тысяч тенге;";
пункт 10:
третий, пятый, шестой, девятый, десятый, одиннадцатый, четырнадцатый, девятнадцатый, двадцать первый, двадцать второй, двадцать девятый, тридцатый абзацы 2) подпункта изложить в следующей редакции:
"451-005 "Государственная адресная социальная помощь" 17 477 тысяч тенге;
123-011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" 2 066 тысяч тенге;
452-012 "Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)" 14 533 тысяч тенге;
451-010 "Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому" на 787 тысяч тенге;
451-004 "Оказание единовременной социальной помощи на приобретение топлива проживающим и работающим в сельских населенных пунктах специалистам организаций социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности педагогическим работникам образования, медицинским и фармацевтическим работникам организаций государственного сектора здравоохранения в соответствии с законодательством Республики Казахстан" на 1 920 тысяч тенге;
451-011 "Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат" на 1 297 тысяч тенге;
122-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)" на 3 520 тысяч тенге;
464-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования" на 629 тысяч тенге;

мынадай мазмұндағы 8), 9) тармақшалармен толықтырылсын:
"8) Жаңадан іске қосылатын мектептердің ұстау шығындарына – 1697 мың теңге;
9) Жаңадан іске қосылатын мәдениет объектілерінің ұстау шығындарына – 3587 мың теңге;";
3-1-тармақ:
алтыншы абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға – 53 758 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он төртінші абзацпен толықтырылсын:
"Назарбаев зияткерлік мектептері" дербес білім ұйымының оқу бағдарламасы бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға – 5 956 мың теңге;";
"3-3. 2011 жылы аудан бюджетіне республикалық және облыстық бюджеттерден бөлініп, пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттердің облыстық бюджетке қайтарылатын сомасы 2 519 мың теңге көлемінде белгіленсін;";
аталған шешім мынадай мазмұндағы 3-4-тармақпен толықтырылсын:
"3-4. Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу 925 мың теңге көлемінде белгіленсін;";
10 тармақтың:
2) тармақшасының үшінші, бесінші, алтыншы, тоғызыншы, оныншы, он бірінші, он төртінші, он тоғызыншы, жиырма бірінші, жиырма екінші, жиырма тоғызыншы, отызыншы абзацтары мынадай редакцияда жазылсын:
"451-005 "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек" бюджеттік бағдарламасы 17 477 мың теңге;
123-011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" бюджеттік бағдарламасы 2 066 мың теңге;
452-012 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві" бюджеттік бағдарламасы 14 533 мың теңге;
451-010 "Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы 787 мың теңге;
451-004 "Ауылдық жерлерде тұратын және жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және және ветеринария ұйымдарының мамандарына, ауылдық жерді жұмыс істейтін білім берудің педагог қызметкерлеріне және мемлекеттік денсаулық сақтау сектор ұйымдарының медицина және фармацевтика қызметкерлеріне, Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес отын сатып алу үшін берілетін біржолғы әлеуметтік көмек көрсету" бюджеттік бағдарламасы 1 920 мың теңге;
451-011 "Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу" бюджеттік бағдарламасы 1 297 мың теңге;
122-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы 3 520 мың теңгеге;
464-001 "Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы 629 мың теңге;

451-016 "Государственные пособия на детей до 18 лет" на 47 000 тысяч тенге;
451-002 "Программа занятости" на 172 тысяч тенге;
473-006 "Организация санитарного убоя больных животных" на 1 755 тысяч тенге;
463-001 "Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)" на 400 тысяч тенге;";
подпункт 2) дополнить абзацами тридцать четыре, тридцать пять, тридцать шесть, тридцать семь, тридцать восемь, тридцать девять, сорок, сорок один следующего содержания:
"464-012 "Капитальные расходы государственного органа" на 154 тысяч тенге;
464-067 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций" на 733 тысяч тенге;
451-003 "Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны" на 57 тысяч тенге;
451-021 "Капитальные расходы государственного органа" на 75 тысяч тенге;
467-005 "Развитие коммунального хозяйства" на 1937 тысяч тенге;        467-006 "Развитие системы водоснабжения и водоотведения" на 1995 тысяч тенге;
467-008 "Развитие объектов спорта и туризма" на 1025 тысяч тенге;
467-010 "Развитие объектов сельского хозяйства" на 81 тысяч тенге;";
подпункт 3) второй, двадцать шестой абзацы изложить в следующей редакции:
"464-003 "Общеобразовательное обучение" 31 125 тысяч тенге;
458-065 "Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц" 9 417 тысяч тенге;";
пункт 10 четвертый абзац изложить в следующей редакции:
"122-006 "Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)" 12 559 тысяч тенге;
шестой абзац изложить в следующей редакции:
464-009 "Обеспечение дошкольного воспитания и обучения" 22 857 тысяч тенге;";
пункт 11 дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
"4) бюджетную программу 455-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры" уменьшить на 145 тысяч тенге, программу 455 - 003 "Поддержка культурно-досуговой работы" увеличить на 145 тысяч тенге;";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;

451-016 "18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар" бюджеттік бағдарламасы 47 000 мың теңге;
451-002 "Еңбекпен қамту бағдарламасы" бюджеттік бағдарламасы 172 мың теңге;
473-006 "Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру" бюджеттік бағдарламасы 1 755 мың теңге;
463-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы 400 мың теңгеге;";
2) тармақшасы отыз төртінші, отыз бесінші, отыз алтыншы, отыз жетінші, отыз сегізінші, отыз тоғызыншы, қырықыншы, қырық бірінші абзацтармен толықтырылсын:
"464-012 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламасы 154 мың теңге;
464-067 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламасы 733 мың теңге;
451-003 "Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан"орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету" бюджеттік бағдарламасы 57 мың теңге;
451-021 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламасы 75 мың теңге;
467-005 "Коммуналдық шаруашылықты дамыту" бюджеттік бағдарламасы 1937 мың теңге;
467-006 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту" бюджеттік бағдарламасы 1995 мың теңге;
467-008 "Спорт және туризм объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарламасы 1025 мың теңге;
467-010 "Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарламасы 81 мың теңге;";
3) тармақшасының екінші, жиырма алтыншы абзацтары мынадай редакцияда жазылсын:
"464-003 "Жалпы білім беру" бюджеттік бағдарламасына 31125 мың теңге;
458-065 "Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту" бюджеттік бағдарламасына 9 417 мың теңге;";
10 тармақтың төртінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"122-006 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою" бюджеттік бағдарламасына 12 559 мың теңге;
алтыншы абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
464-009 "Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасына 22 857 мың теңге;";
11 тармақ мынадай мазмұндағы 4) тармақшамен толықтырылсын:
"4) 455-001 "Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер"" бюджеттік бағдарламасы 145 мың теңгеге азайтылып, 455-003 "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бюджеттік бағдарламасы 145 мың теңгеге көбейтілсін;";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

22679
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
120
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
19430
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
19430
2
Оборона
27593
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2593
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2593
122
Аппарат акима района (города областного значения)
25000
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
25000
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
4941
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4941
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
4941
4
Образование
4784412
464
Отдел образования района (города областного значения)
503823
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
497408
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
6415
464
Отдел образования района (города областного значения)
4154754
003
Общеобразовательное обучение
3981651
006
Дополнительное образование для детей
132061
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
41042
464
Отдел образования района (города областного значения)
125835
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
25499
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
18176
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
188
012
Капитальные расходы государственного органа
624
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета

22679
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
120
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
19430
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19430
2
Қорғаныс
27593
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2593
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2593
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
25000
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
25000
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
4941
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4941
021
Елді мекендерде жол жүрісі қауіпсіздігін қамтамасыз ету
4941
4
Бiлiм беру
4784412
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
503823
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
497408
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
6415
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4154754
003
Жалпы білім беру
3981651
006
Балаларға қосымша білім беру
132061
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
41042
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
125835
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25499
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
18176
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
188
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
624
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері

17455
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
10141
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
53752
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
391716
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
338922
002
Программа занятости
87285
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
15820
005
Государственная адресная социальная помощь
351
006
Оказание жилищной помощи
17352
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
53831
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
408
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1966
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
53493
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
75799
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
16019
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
16598
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
52794
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
51423
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1196
021
Капитальные расходы государственного органа
175
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1042418
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
65171
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
65171
467
Отдел строительства района (города областного значения)
79191
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
48416
020
Приобретение жилья
8600
022
Строительство и (или) приобретение жилья и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
22175
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

17455
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
10141
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
53752
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
391716
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
338922
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
87285
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
15820
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
351
006
Тұрғын үй көмегі
17352
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
53831
009
1999 жылғы 26 шілдеде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
408
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1966
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
53493
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
75799
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілерімен қамтамасыз ету
16019
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
16598
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
52794
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51423
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1196
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
175
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1042418
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
65171
041
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және аббаттандыру
65171
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
79191
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
48416
020
Тұрғын үй сатып алу
8600
022
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды салу және (немесе) сатып алу және дамыту
22175
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі