О районном бюджете на 2013-2015 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 19 декабря 2012 года N 68. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 29 декабря 2012 года за N 4379. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 07 марта 2014 года N 01-10/556)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 07.03.2014 N 01-10/556).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 429 888 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 177 300 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 27 599 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 33 233 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 191 756 тысяч тенге;
2) затраты – 9 687 727,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 114 641 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 129 825 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 15 184 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 14 195 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 14 195 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -386 675,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 386 675,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 24.12.2013 N 162 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
2. Исключен решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 08.05.2013 N 100 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
3. Учесть, что в областном бюджете на 2013 год за счет республиканского бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты бюджету района в следующих размерах:
1) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 172 360 тысяч тенге;
2) оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования – 16 388 тысяч тенге;

2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы N 68 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 29 желтоқсанда N 4379 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 07 наурыздағы N 01-10/556 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 07.03.2014  N 01-10/556 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШЕМІЗ:
1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 9 429 888 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 177 300 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 27 599 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 33 233 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 191 756 мың теңге;
2) шығындар – 9  687 727,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 114 641 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 129 825 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 15 184 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 14 195 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 14 195 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -386 675,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 386 675,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 24.12.2013 N 162 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енеді және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
2. Алынып тасталды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 08.05.2013 N 100 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
3. 2013 жылға арналған облыстық бюджетте аудан бюджетіне республикалық бюджет есебінен төмендегі көлемде ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғаны ескерілсін:
1) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 172 360 мың теңге;
2) негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға – 16 388 мың теңге;

3) обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому – 2 895 тысяч тенге;
4) на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей 16 134 тысяч тенге;
5) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования 52 723 тысяч тенге;
6) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интелектуальные школы" – 19 690 тысяч тенге;
7) на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 – 79 404 тысяч тенге;
8) введение стандартов специальных социальных услуг 4 507 тысяч тенге;
9) обеспечение деятельности центров занятости населения – 16 191 тысяч тенге;
10) на реализацию мер социальной поддержки специалистов 20429 тысяч тенге;
11) на проведение противоэпизотических мероприятий – 87 242 тысяч тенге;
12) на ремонт объектов коммунально-инженерной, инженерно-транспортной и социальной инфраструктуры и благоустройство сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020 – 202 695 тысяч тенге;
13) на средний ремонт автомобильной дороги районного значения – 162 111 тысяч тенге;
14) на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" 49 544 тысяч тенге;
15) кредит на реализацию мер социальной поддержки специалистов – 129 825 тысяч тенге;
16) на увеличение штатной численности местных исполнительных органов – 12 239 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 08.05.2013 N 100 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013); от 26.07.2013  N 125(вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013); от 09.12.2013 N 159 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013); от 24.12.2013 N 162 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
4. Учесть, что в областном бюджете на 2013 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены целевые трансферты на развитие бюджету района в нижеследующих размерах:
1) исключен решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 25.02.2013 N 81 (вводится в действие с 01.01.2012).

3) үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге – 2 895 мың теңге;
4) жетім сәбиді (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған сәбиді (балаларды) асырап бағу үшін қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайын ақша қаражаттарын төлеуге 16 134 мың теңге;
5) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға 52 723 мың теңге;
6) "Назарбаев зияткерлік мектептері" дербес білім ұйымының оқу бағдарламасы бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға – 19 690 мың теңге;
7) Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға – 79 404 мың теңге;
8) арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге 4 507 мың теңге;
9) халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге – 16 191 мың теңге;
10) мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға 20 429 мың теңге;
11) эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге – 87 242 мың теңге;
12) Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде коммуналдық-инженерлік, инженерлік-көліктік және әлеуметтік инфрақұрылым объектілерін жөндеуге және ауылдық елді мекендерді абаттандыруға - 202 695 мың теңге;
13) аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын орташа жөндеуден өткізуге - 162 111 мың теңге;
14) "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға 49 544 мың теңге;
15) мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін несие – 129 825 мың теңге;
16) жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайтуға – 12 239 мың теңге.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 08.05.2013 N 100 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 26.07.2013 N 125 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 09.12.2013 N 159 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енеді және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 24.12.2013 N 162 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енеді және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
4. 2013 жылға арналған облыстық бюджетте аудан бюджетіне республикалық бюджет есебінен төмендегі көлемде нысаналы даму трансферттерінің қаралғаны ескерілсін:
1) алынып тасталды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 25.02.2013 N 81 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).

2) исключен решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 25.02.2013 N 81 (вводится в действие с 01.01.2012).
3) на строительство жилья коммунального жилищного фонда – 11 200 тысяч тенге;
4) на проект "Расширение системы теплоснабжения в кенте Айтеке би" – 251 058 тысяч тенге;
5) на проект "Реконструкцию систем водоснабжения Байкожинского локального водопровода"– 339 930 тысяч тенге;
6) на проект ""Реконструкция системы водоснабжения в населенном пункте Аксуат" – 209 792 тысяч тенге;
7) на проект "Строительство водопроводных линий для подключения жилых домов в населенном пункте Аксуат – 34 961 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 05.11.2013 N 156 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
5. Учесть, что в областном бюджете на 2013 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджету района в нижеследующих размерах:
1) на содержание инспекторов по охране прав детей в организациях образования – 821 тысяч тенге;
2) на содержание вновь вводимой школы – 22 315 тысяч тенге;
3) на выплату единовременной материальной помощи на оздоровление участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, вдовам воинов погибших в годы Великой Отечественной войны и не вступившим в повторный брак, бывшему несовершеннолетним узникам концлагерей, созданных фашистами в период Второй Мировой войны, лицам, награжденных орденами и медалями бывшего СССР за самоотверженный труд и безупречное выполнение воинских обязанностей в тылу в годы Великой Отечественной войны – 1 738 тысяч тенге;
4) на выплату социальной помощи по оплате коммунальных услуг гражданам, проработавшим не менее 6 месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны – 42 573 тысяч тенге;
5) на содержание вновь вводимого объекта культуры – 17 429 тысяч тенге;
6) на проведение среднего ремонта автомобильной дороги районного значения и улиц населенных пунктов – 680 028 тысяч тенге;
7) на капитальный ремонт железобетонного моста через канал на 5-ом км автодороги "Айтеке би – г. Казалинск" – 125 203 тысяч тенге;
8) на оказание социальной помощи для обучения студентов из числа семей социально-уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям 5 825 тысяч тенге;
9) на благоустройство населенных пунктов - 358 699 тысяч тенге;
10) на проведение семинар - тренингов для психологов организаций образования – 879 тысяч тенге;
11) на выкуп для государственных надобностей жилых домов, находящихся на территории земельного участка, отведенного под строительство средней школы N 204 кента Айтеке би – 50649 тысяч тенге;

2) алынып тасталды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 25.02.2013 N 81 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
3) коммуналдық тұрғын-үй қорының тұрғын үйлерін салуға – 11 200 мың теңге;
4) "Әйтеке би кентінің жылу жүйесін кеңейту" жобасына – 251 058 мың теңге;
5) "Байқожа жергілікті су құбырының сумен қамту жүйесін қайта жаңғырту" жобасына – 339 930 мың теңге;
6) "Ақсуат елді мекенінің сумен қамту жүйелерін құрылымдау" жобасына 209 792 мың теңге;
7) "Ақсуат елді мекенінің тұрғын үйлеріне су құбырын жеткізу желілерінің құрылысы" жобасына – 34 961 мың теңге.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 05.11.2013 N 156 шешімімен (бірінші ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
5. 2013 жылға арналған облыстық бюджетте аудан бюджетіне төмендегі көлемде ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғаны ескерілсін:
1) білім беру ұйымдарында балалардың құқығын қорғау жөніндегі инспекторды ұстау шығындарына – 821 мың теңге;
2) жаңадан іске қосылатын мектептің күтіп-ұстау шығындарына 22 315 мың теңге;
3) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, Ұлы Отан соғысында қаза тапқан жауынгерлердің екінші рет некеге тұрмаған жесірлеріне, екінші дүниежүзілік соғысы кезінде фашистердің құрған концлагерлердің жасы кәмелетке толмаған бұрынғы тұтқындарына, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы жанқиярлық еңбегі мен мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСРО Одағының ордендерімен және медальдарымен марапатталған адамдарға біржолғы материалдық көмекке – 1 738 мың теңге;
4) Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген адамдарға коммуналдық қызметтердің ақысын төлеу үшін әлеуметтік көмекке – 42 573 мың теңге;
5) жаңадан іске қосылған мәдениет объектісінің ұстау шығындарына – 17 429 мың теңге;
6) Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге – 680 028 мың теңге;
7) Аудандық маңызы бар "Әйтеке би - Қазалы қаласы" автомобиль жолының 5-ші шақырымындағы канал арқылы өтетін көпірге күрделі жөндеу жұмыстарын жүргізуге – 125 203 мың теңге;
8) өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарынан білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек көрсетуге 5 825 мың теңге;
9) Елді мекендерді абаттандыруға – 358 699 мың теңге;
10) білім беру ұйымдарының психологтарын семинар - тренингін өткізуге – 879 мың теңге;
11) Әйтеке би кентіндегі N 204 орта мектеп құрылысы үшін бөлінген жер учаскесінің аумағында орналасқан тұрғын үйлерді мемлекеттік мұқтажы үшін сатып алу – 50 649 мың теңге;

12) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 2 672 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 25.02.2013 N 81 (вводится в действие с 01.01.2012); от 08.05.2013 N 100 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013); от 26.07.2013  N 125(вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013); от 04.09.2013 N 134 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013); от 05.11.2013 N 156 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013); от 09.12.2013 N 159 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
6. Учесть, что в областном бюджете на 2013 год предусмотрены бюджету района целевые трансферты на развитие в нижеследующих размерах:
1) исключен решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 25.02.2013 N 81 (вводится в действие с 01.01.2012).;
2) исключен решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 25.02.2013 N 81 (вводится в действие с 01.01.2012).;
3) на софинансирование строительство жилья коммунального жилищного фонда – 1 685 тысяч тенге;
4) на разработку проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы проекта "Реконструкция и расширение систем водоснабжения в городе Казалинск и кенте Айтеке би и водоотведение в кенте Айтеке би"- 257 805 тысяч тенге;
5) на софинансирование проекта "Реконструкция системы водоснабжения Байкожинского локального водопровода – 37 770 тысяч тенге;
6) на софинансирование проекта "Реконструкция системы водоснабжения населенном пункте Аксуат" – 23 310 тысяч тенге;
7) на софинансирование проекта "Строительство водопроводных линий для подключения жилых домов в населенном пункте Аксуат" – 2 184 тысяч тенге;
8) на софинансирование проекта "Расширение системы теплоснабжения в кенте Айтеке би" – 27 895 тысяч тенге;
9) на завершение строительства восьми домов - 7 902 тысяч тенге;
10) на развитие системы водоснабжения в населенных пунктах - 36 528 тысяч тенге;
11) на развитие транспортной инфраструктуры – 6 982 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 25.02.2013 N 81 (вводится в действие с 01.01.2012); от 26.07.2013  N 125(вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013); от 05.11.2013  N 156 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).

12) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 2 672 мың теңге.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 25.02.2013 N 81 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 08.05.2013 N 100 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 26.07.2013 N 125 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 04.09.2013 N 134 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 05.11.2013 N 156 шешімімен (бірінші ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 09.12.2013 N 159 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енеді және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
6. 2013 жылға арналған облыстық бюджетте аудан бюджетіне төмендегі көлемде нысаналы даму трансфертінің қаралғаны ескерілсін:
1) алынып тасталды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 25.02.2013 N 81 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
2) алынып тасталды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 25.02.2013 N 81 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
3) мемлекеттік коммуналдық тұрғын - үй қорының тұрғын үйлерін салуды қоса қаржыландыруға – 1 685 мың теңге;
4) "Қазалы қаласы мен Әйтеке би кентінің ауыз сумен қамту жүйесін және Әйтеке би кентінің кәріз жүйесін кеңейту және қайта жаңғырту" жобасының жоба-сметалық құжаттарын әзірлеп мемлекеттік сараптамадан өткізуге 257 805 мың теңге;
5) "Байқожа жергілікті су құбырының сумен қамту жүйесін қайта жаңғырту" жобасын қоса қаржыландыруға – 37 770 мың теңге;
6) "Ақсуат елді мекенінің сумен қамту жүйелерін құрылымдау" жобасын қоса қаржыландыруға – 23 310 мың теңге;
7) "Ақсуат елді мекенінің тұрғын үйлеріне су құбырын жеткізу желілерінің құрылысы" жобасын қоса қаржыландыруға – 2 184 мың теңге;
8) "Әйтеке би кентінің жылу жүйесін кеңейту" жобасын қоса қаржыландыруға – 27 895 мың теңге;
9) сегіз тұрғын үйдің құрылысын аяқтауға – 7 902 мың теңге;
10) елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйесін дамытуға – 36528 мың теңге;
11) көлік инфрақұрылымын дамытуға – 6 982 мың теңге.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 25.02.2013 N 81 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 26.07.2013 N 125 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 05.11.2013 N 156 шешімімен (бірінші ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).

7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2013 год в размерах 15 674 тысяч тенге.
8. Определить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2013 год согласно приложения 4.
9. Утвердить перечень бюджетных программ развития и формирования уставного капитала или увеличение уставного капитала юридических лиц районного бюджета на 2013 год согласно приложения 5.
10. Утвердить индивидуальные планы финансирования администраторов бюджетных программ города, кента, аульных округов на 2013-2015 годы согласно приложениям 678.
11. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2013 года.
12. распределить образовавшийся свободный остаток бюджетных средств на 1 января 2013 года 55 041 тысяч тенге по нижеследующим программам:
1) На финансирование по невыполненным обязательствам 2012 года 1869 тысяч тенге, в том числе:
464-067 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций" 43647 тысяч тенге;
467-005 "Развитие коммунального хозяйства" на 695 тысяч тенге;
468-003 "Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов" - 850 тысяч тенге;
458-023 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог" - 174 тысяч тенге;
2) 112-001 "Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)" на 907 тысяч тенге;
3) 112-003 "Капитальные расходы государственного органа" на 5675 тысяч тенге;
4) 123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа" на 7 922 тысяч тенге;
5) 452-001"Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)" - 1306 тысяч тенге;
6) 452-003 "Проведение оценки имущества в целях налогообложения" - 2261 тысяч тенге;
7) 452-010 "Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим" - 365 тысяч тенге;
8) 464-003 "Общеобразовательное обучение" на 7 107 тысяч тенге;
9) 451-023 "Обеспечение деятельности центров занятости населения" -1113 тысяч тенге;
10) 467-003 "Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда" на 24 211 тысяч тенге;

7. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2013 жылға арналған резерві 15 674 мың теңге көлемінде бекітілсін.
8. 2013 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқарылуы процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес белгiленсiн.
9. 2013 жылға арналған аудандық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. Қала, кент, ауылдық округі әкімі аппараттары бюджеттік бағдарлама әкімшілері бойынша 2013-2015 жылдарға арналған жеке жоспарларының қаржылар көлемі 678 - қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
11. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
12. 2013 жылдың 1-қаңтарына қалыптасқан бюджет қаражатының 55041 мың теңге қалдықтары төмендегі бағдарламаларға бағытталсын:
1) 2012 жылғы орындалмаған міндеттемелерді қаржыландыруға - 1869 мың теңге, оның ішінде:
464-067 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" 43647 мың теңге;
467-005 "Коммуналдық шаруашылығын дамыту" бағдарламасына 695 мың теңге;
468-003 "Ауданның қала құрылысы даму аумағын және елді мекендердің бас жоспарлары схемаларын әзірлеу" бағдарламасына - 850 мың теңге;
458-023 "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бағдарламасына - 174 мың теңге;
2) 112-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 907 мың теңге;
3) 112-003 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасына 5 675 мың теңге;
4) 123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 7 922 мың теңге;
5) 452-001 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның ( облыстық маңызы бар қаланың ) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына - 1306 мың теңге;
6) 452-003 "Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу" бағдарламасына - 2261 мың теңге;
7) 452-010 "Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу" бағдарламасына - 365 мың теңге;
8) 464-003 "Жалпы білім беру" бағдарламасына 7 107 мың теңге;
9) 451-023 "Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына - 1113 мың теңге;
10) 467-003 "Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу" бағдарламасына 24 211 мың теңге;

11) 458-012 "Функционирование системы водоснабжения и водоотведения" 18370 тысяч тенге;
12) 458-026 "Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)" - 3500 тысяч тенге;
13) 467-006 "Развитие системы водоснабжения и водоотведения" -1200 тысяч тенге;
14) 123-008 "Освещение улиц населенных пунктов" на 9 767 тысяч тенге;
15) 123-011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" на 25 998 тысяч тенге;
16) 455-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры" - 730 тысяч тенге;
17) 455-010 "Капитальные расходы государственного органа" на 1 720 тысяч тенге;
18) 467-010 "Развитие объектов сельского хозяйства" - 8864 тысяч тенге;
19) 473-009 "Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных" на 7 846 тысяч тенге;
20) 473-010 "Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных" - 1600 тысяч тенге;
21) 468-004 "Капитальные расходы государственного органа" - 120 тысяч тенге;
22) 452-012 "Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)" - 3777 тысяч тенге;
23) 452-013 "Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета" на 78 тысяч тенге;
24) уменьшить по бюджетным программам:
123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа" на 5 007 тысяч тенге;
122-006 "Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)" на 41 247 тысяч тенге;
464-003 "Общеобразовательное обучение" 16 483 тысяч тенге;
464-006 "Дополнительное образование для детей" на 3 404 тысяч тенге;;
451-014 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому" на 1 052 тысяч тенге;
451-017 "Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида" на 2 865 тысяч тенге;
451-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения" на 330 тысяч тенге;
123-014 "Организация водоснабжения населенных пунктов" на 799 тысяч тенге;
464-006 "Развитие системы водоснабжения и водоотведения" на 1200 тысяч тенге;

11) 458-012 "Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі" 18370 мың теңге;
12) 458-026 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру" бағдарламасына - 3500 мың теңге;
13) 467-006 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту" бағдарламасына - 1200 мың теңге;
14) 123-008 "Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру" бағдарламасына 9 767 мың теңге;
15) 123-011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" бағдарламасына 25 998 мың теңге;
16) 455-001 "Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына - 730 мың теңге;
17) 455-010 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасына 1720 мың теңге;
18) 467-010 "Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту" бағдарламасына -8864 мың теңге;
19) 473-009 "Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу" бағдарламасына 7 846 мың теңге;
20) 473-010 "Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу" бағдарламасына - 1600 мың теңге;
21) 468-004 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасына - 120 мың теңге;
22) 452-012 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві" бағдарламасына - 3777 мың теңге;
23) 452-013 "Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету" бағдарламасына 78 мың теңге;
24) бюджеттік бағдарламалар бойынша сомалар азайтылсын:
123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 5 007 мың теңгеге;
122-006 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою" бағдарламасы 41 247 мың теңгеге;
464-003 "Жалпы білім беру" 16483 мың теңгеге;
464-006 "Балаларға қосымша білім беру" 3404 мың теңгеге;
451-014 "Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету" бағдарламасы 1 052 мың теңгеге;
451-017 "Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету" бағдарламасы 2 865 мың теңгеге;
451-001 "Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" 330 мың теңгеге;
123-014 "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру" бағдарламасы 799 мың теңгеге;
467-006 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту" 1200 мың теңгеге;

123-008 "Освещение улиц населенных пунктов" на 446 тысяч тенге;
123-011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" на 5705 тысяч тенге;
455-003 "Поддержка культурно-досуговой работы" 5 298 тысяч тенге;
455-032 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций" на 1472 тысяч тенге;
123-022 "Капитальные расходы государственного органа" на 68 тысяч тенге;
464-009 "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" 4077 тысяч тенге;
464-067 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций" 4809 тысяч тенге;
451-005 "Государственная адресная социальная помощь" на 3860 тысяч тенге;
451-006 "Оказание жилищной помощи" на 9 550 тысяч тенге;
451-007 "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" на 508 тысяч тенге;
451-010 "Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому" на 1 307 тысяч тенге;
451-016 "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" на 27 877 тысяч тенге;
123-009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов" на 1 785 тысяч тенге;
467-003 "Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда" 2700 тысяч тенге;
467-005 "Развитие коммунального хозяйства" 1246 тысяч тенге;
467-022 "Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020" 269 тысяч тенге;
455-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры" 378 тысяч тенге;
455-010 "Капитальные расходы государственного органа" 58 тысяч тенге;
473-006 "Организация санитарного убоя больных животных" 1 877 тысяч тенге;
467-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства" 5 тысяч тенге;
468-003 "Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов" 4205 тысяч тенге;
452-012 "Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)" 5350 тысяч тенге;
112-003 "Капитальные расходы государственного органа" на 32 тысяч тенге;
122-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения" на 1 225 тысяч тенге;
122-003 "Капитальные расходы государственного органа" на 120 тысяч тенге;
123-032 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций" на 2 355 тысяч тенге;

123-008 "Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру" бағдарламасы 446 мың теңгеге;
123-011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" бағдарламасы 5 705 мың теңгеге;
455-003 "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" 5 298 мың теңгеге;
455-032 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасы 1 472 мың теңгеге;
123-022 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" 68 мың теңгеге;
464-009 "Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" 4 077 мың теңгеге;
464-067 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" 4 809 мың теңгеге;
451-005 "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек" бағдарламасы 3 860 мың теңгеге;
451-006 "Тұрғын үй көмегі" бағдарламасы 9 550 мың теңгеге;
451-007 "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" бағдарламасы 508 мың теңгеге;
451-010 "Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету" бағдарламасы 1 307 мың теңгеге;
451-016 "18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар" бағдарламасы 27 877 мың теңгеге;
123-009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету" бағдарламасы 1 785 мың теңгеге;
467-003 "Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу" 2700 мың теңгеге;
467-005 "Коммуналдық шаруашылығын дамыту" 1 246 мың теңгеге;
467-022 "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы" 269 мың теңгеге;
455-001 "Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" 378 мың теңгеге;
455-010 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" 58 мың теңгеге;
473-006 "Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру" бағдарламасы 1 877 мың теңгеге;
467-001 "Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" 5 мың теңгеге;
468-003 "Ауданның қала құрылысы даму аумағын және елді мекендердің бас жоспарлары схемаларын әзірлеу" 4205 мың теңгеге;
452-012 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві" 5 350 мың теңгеге;
112-003 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 32 мың теңгеге;
122-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 1 225 мың теңгеге;
122-003 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 120 мың теңгеге;
123-032 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасы 2 355 мың теңгеге;

122-005 "Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности" на 200 тысяч тенге;
458-021"Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах" на 327 тысяч тенге;
464-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования" на 162 тысяч тенге;
123-002 "Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь" на 367 тысяч тенге;
458-004 "Обеспечение жильем отдельных категорий граждан" на 900 тысяч тенге;
458-012 "Функционирование системы водоснабжения и водоотведения" на 143 тысяч тенге;
123-010 "Содержание мест захоронений и погребение безродных" на 1 032 тысяч тенге;
455-009 "Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним" на 895 тысяч тенге;
467-008 "Развитие объектов спорта и туризма" на 3 100 тысяч тенге;
456-002 "Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы" на 1 443 тысяч тенге;
456-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан" на 606 тысяч тенге;
456-003 "Реализация мероприятий в сфере молодежной политики" на 322 тысяч тенге;
467-010 "Развитие объектов сельского хозяйства" на 830 тысяч тенге;
473-010 "Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных" на 90 тысяч тенге;
463-004 "Организация работ по зонированию земель" на 4 300 тысяч тенге;
463-006 "Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел" на 522 тысяч тенге;
123-013 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах" на 15 тысяч тенге;
458-023 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог" на 1 190 тысяч тенге;
493-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма" на 17 тысяч тенге;
493-003 "Капитальные расходы государственного органа" на 21 тысяч тенге;
493-007 "Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"" на 140 тысяч тенге;

122-005 "Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар" бағдарламасы 200 мың теңгеге;
458-021 "Елдi мекендерде жол жүрісі қауiпсiздiгін қамтамасыз ету" бағдарламасы 327 мың теңгеге;
464-001 "Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 162 мың теңгеге;
123-002 "Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру" бағдарламасы 367 мың теңгеге;
458-004 "Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету" бағдарламасы 900 мың теңгеге;
458-012 "Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі" бағдарламасы 143 мың теңгеге;
123-010 "Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу" бағдарламасы 1 032 мың теңгеге;
455-009 "Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету" бағдарламасы 895 мың теңгеге;
467-008 "Cпорт және туризм объектілерін дамыту" бағдарламасы 3 100 мың теңгеге;
456-002 "Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 1 443 мың теңгеге;
456-001 "Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 606 мың теңгеге;
456-003 "Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру" бағдарламасы 322 мың теңгеге;
467-010 "Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту" бағдарламасы 830 мың теңгеге;
473-010 "Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу" бағдарламасы 90 мың теңгеге;
463-004 "Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру" бағдарламасы 4 300 мың теңгеге;
463-006 "Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру" бағдарламасы 522 мың теңгеге;
123-013 "Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бағдарламасы 15 мың теңгеге;
458-023 "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бағдарламасы 1 190 мың теңгеге;
493-001 "Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 17 мың теңгеге;
493-003 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 21 мың теңгеге;
493-007 ""Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау" бағдарламасы 140 мың теңгеге;

451-004 "Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан" на 100 тысяч тенге;
451-009 "Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан","Данк",удостоенных высокого звания "Халық Қаһарманы", почетных званий республики" на 212 тысяч тенге.
25) увеличить по бюджетным программам:
122-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)" на 12 771 тысяч тенге;
123-032 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций" на 6 650 тысяч тенге;
464-006 "Дополнительное образование для детей" на 4 113 тысяч тенге;
451-014 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому" на 500 тысяч тенге;
458-031 "Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов" на 2 387 тысяч тенге;
123-014 "Организация водоснабжения населенных пунктов" на 366 тысяч тенге;
123-009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов" на 20 593 тысяч тенге;
123-006 "Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне" на 1 920 тысяч тенге;
455-003 "Поддержка культурно-досуговой работы" на 5 085 тысяч тенге;
465-007 "Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях" на 3 163 тысяч тенге;
467-008 "Развитие объектов спорта и туризма" на 1 782 тысяч тенге;
455-006 "Функционирование районных (городских) библиотек" на 279 тысяч тенге;
455-032 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций" 17607 тысяч тенге;
456-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан" на 2 734 тысяч тенге;
465-006 "Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне" на 1 398 тысяч тенге;
462-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства" 5476 тысяч тенге;
463-001 "Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)" на 476 тысяч тенге;
468-001 "Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне" на 1 399 тысяч тенге;
493-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма" на 906 тысяч тенге;
469-004 "Капитальные расходы государственного органа" на 240 тысяч тенге;
123-065 "Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц" на 8 000 тысяч тенге;

451-004 "Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету" бағдарламасы 100 мың теңгеге;
451-009 "1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау" бағдарламасы 212 мың теңгеге;
25) бюджеттік бағдарламалар бойынша сомалар көбейтілсін:
122-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" 12 711 мың теңге;
123-032 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" 6 650 мың теңге;
464-006 "Балаларға қосымша білім беру" 4 113 мың теңге;
451-014 "Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету" 500 мың теңге;
458-031 "Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау" 2387 мың теңге;
123-014 "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру" 366 мың теңге;
123-009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету" бағдарламасы 20 593 мың теңге;
123-006 "Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау" 1 920 мың теңге;
455-003 "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" 5 085 мың теңге;
465-007 "Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы" 3 163 мың теңге;
467-008 "Cпорт және туризм объектілерін дамыту" 1 782 мың теңге;
455-006 "Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi" 279 мың теңге;
455-032 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" 17 607 мың теңге;
456-001 "Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" 2 734 мың теңге;
462-001 "Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" 5476 мың теңге;
463-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" 476 мың теңге;
468-001 "Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" 989 мың теңге;
468-001 "Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" 1 399 мың теңге;
493-001 "Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" 906 мың теңге;

458-065 "Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц" на 6 195 тысяч тенге;
123-022 "Капитальные расходы государственного органа" 561 тысяч тенге;
464-009 "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" 5177 тысяч тенге;
464-005 "Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района областного значения)" 5000 тысяч тенге;
451-002 "Программа занятости" 401 тысяч тенге;
458-033 "Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры" 8915 тысяч тенге;
458-041 "Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020" 17763 тысяч тенге;
467-022 "Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020" 2500 тысяч тенге;
467-072 "Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020" 15460 тысяч тенге;
123-010 "Содержание мест захоронений и погребение безродных" 8670 тысяч тенге;
455-009 "Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним" 3403 тысяч тенге;
465-005 "Развитие массового спорта и национальных видов спорта" 2429 тысяч тенге;
456-002 "Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы" 13 920 тысяч тенге;
456-003 "Реализация мероприятий в сфере молодежной политики" 350 тысяч тенге;
458-037 "Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям" 750 тысяч тенге;
452-018 "Капитальные расходы государственного органа" на 1 650 тысяч тенге;
453-001 "Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)" на 146 тысяч тенге;
451-007 "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" на 451 тысяч тенге;
451-017 "Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида" на 2 136 тысяч тенге;
451-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения" на 854 тысяч тенге;

458-065 "Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту" 6 195 мың теңге;
123-022 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" 561 мың теңге;
464-009 "Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" 5177 мың теңге;
464-005 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу" 5000 мың теңге;
451-002 "Еңбекпен қамту бағдарламасы" 401 мың теңге;
458-033 "Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу" 8915 мың теңге;
458-041 "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру" 17763 мың теңге;
467-022 "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы" 2500 мың теңге;
467-072 "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту және (немесе) сатып алу" 15460 мың теңге;
123-010 "Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу" 8670 мың теңге;
455-009 "Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету" 3403 мың теңге;
465-005 "Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту" 2429 мың теңге;
456-002 "Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 13 920 мың теңге;
456-003 "Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру" 350 мың теңге;
458-037 "Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау" 750 мың теңге;
452-018 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасына 1 650 мың теңге;
453-001 "Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 146 мың теңге;
451-007 "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" бағдарламасына 451 мың теңге;
451-017 "Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету" бағдарламасына 2 136 мың теңге;
451-001 "Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 854 мың теңге;

451-021 "Капитальные расходы государственного органа" на 1 212 тысяч тенге;
458-004 "Обеспечение жильем отдельных категорий граждан" на 3 900 тысяч тенге;
465-006 "Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне" на 840 тысяч тенге;
456-005 "Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание" на 1 636 тысяч тенге;
456-006 "Капитальные расходы государственного органа" на 305 тысяч тенге;
473-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии" на 566 тысяч тенге;
467-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства" на 413 тысяч тенге;
458-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" на 621 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 12 в соответствии с решением  Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 25.02.2013  N 81 (вводится в действие с 01.01.2012); с изменениями, внесенными решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 08.05.2013 N 100 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013); от 26.07.2013 N 125(вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013); от 05.11.2013 N 156 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013); от 09.12.2013 N 159 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
13. "программу 122-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)" уменьшить на 448 тысяч тенге, увеличить программу 122-003 "Капитальные расходы государственного органа" на 448 тысяч тенге;
программу 123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа" уменьшить на 166 тысяч тенге, увеличить программу 123-022 "Капитальные расходы государственного органа" на 166 тысяч тенге;
программу 122-006 "Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)" уменьшить на 20638 тысяч тенге, увеличить программу 458-004 "Обеспечение жильем отдельных категорий граждан" на 15000 тысяч тенге, 467-003 "Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда" на 5638 тысяч тенге;

451-021 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасына 1 212 мың теңге;
458-004 "Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету" бағдарламасына 3 900 мың теңге;
465-006 "Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу" бағдарламасына 840 мың теңге;
456-005 "Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 1 636 мың теңге;
456-006 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасына 305 мың теңге;
473-001 "Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 566 мың теңге;
467-001 "Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 413 мың теңге;
458-001 "Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 1060 мың теңге.
Ескерту. Шешім 12-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 25.02.2013 N 81 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 08.05.2013 N 100 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 26.07.2013 N 125 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 05.11.2013 N 156 шешімімен (бірінші ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 09.12.2013 N 159 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енеді және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
13. 122-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 448 мың теңгеге азайтылып, 122-003 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 448 мың теңгеге көбейтілсін;
123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 166 мың теңгеге азайтылып, 123-022 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 166 мың теңгеге көбейтілсін;
122-006 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою" бағдарламасы 20638 мың теңгеге азайтылып, 458-004 "Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету" бағдарламасы 15000 мың теңгеге, 467-003 "Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу" бағдарламасы 5638 мың теңгеге көбейтілсін;

программу 464-009 "Обеспечение дошкольного воспитания и обучения" уменьшить на 254 тысяч тенге, программу 123-004 "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" увеличить на 254 тысяч тенге;
программу 464-003 "Общеобразовательное обучение" уменьшить на 16388 тысяч тенге, программу 464-067 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций" увеличить на 16 388 тысяч тенге;
программу 464-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования" уменьшить на 85 тысяч тенге, программу 464-012 "Капитальные расходы государственного органа" увеличить на 85 тысяч тенге;
программу 458-012 "Функционирование системы водоснабжения и водоотведения" уменьшить на 8102 тысяч тенге, программу 123-014 "Организация водоснабжения населенных пунктов" увеличить на 8102 тысяч тенге;
программу 465-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта" уменьшить на 273 тысяч тенге, программу 465-004 "Капитальные расходы государственного органа" увеличить на 273 тысяч тенге.
1) программу 123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа" уменьшить на 12 тысяч тенге, увеличить программу 123-022 "Капитальные расходы государственного органа" на 12 тысяч тенге;
программу 464-003 "Общеобразовательное обучение" уменьшить на 2903 тысяч тенге, программу 464-067 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций" увеличить на 2903 тысяч тенге;
программу 451-007 "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" уменьшить на 136 тысяч тенге, программу 451-011 "Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат" увеличить на 136 тысяч тенге;
программу 451-014 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому" уменьшить на 14 тысяч тенге, программу 451-067 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций" увеличить на 14 тысяч тенге;
программу 451-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения" уменьшить на 158 тысяч тенге, программу 451-021 "Капитальные расходы государственного органа" увеличить на 158 тысяч тенге;
программу 123-011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" уменьшить на 30 тысяч тенге, программу 123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа" увеличить на 30 тысяч тенге;
программу 455-003 "Поддержка культурно-досуговой работы" уменьшить на 3844 тысяч тенге, программу 123-006 "Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне" увеличить на 3 844 тысяч тенге;

464-009 "Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы 254 мың теңгеге азайтылып, 123-004 "Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы 254 мың теңгеге көбейтілсін;
464-003 "Жалпы білім беру" бағдарламасы 16388 мың теңгеге азайтылып, 464-067 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасы 16388 мың теңгеге көбейтілсін;
464-001 "Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 85 мың теңгеге азайтылып, 464-012 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 85 мың теңгеге көбейтілсін;
458-012 "Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі" бағдарламасы 8102 мың теңгеге азайтылып, 123-014 "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру" бағдарламасы 8102 мың теңгеге көбейтілсін;
465-001 "Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 273 мың теңгеге азайтылып, 465-004 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 273 мың теңгеге көбейтілсін.
1) 123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 12 мың теңгеге азайтылып, 123-022 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 12 мың теңгеге көбейтілсін;
464-003 "Жалпы білім беру" бағдарламасы 2903 мың теңгеге азайтылып, 464-067 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасы 2 903 мың теңгеге көбейтілсін;
451-007 "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" бағдарламасы 136 мың теңгеге азайтылып, 451-011"Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу" бағдарламасы 136 мың теңгеге көбейтілсін;
451-014 "Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету" бағдарламасы 14 мың теңгеге азайтылып, 451-067 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасы 14 мың теңгеге көбейтілсін;
451-001 "Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 158 мың теңгеге азайтылып, 451-021 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 158 мың теңгеге көбейтілсін;
123-011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" бағдарламасы 30 мың теңгеге азайтылып,123-001"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 30 мың теңгеге көбейтілсін;
455-003 "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау"" бағдарламасы 3844 мың теңгеге азайтылып, 123-006 "Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау" бағдарламасы 3844 мың теңгеге көбейтілсін;

программу 455-009 "Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним" уменьшить на 326 тысяч тенге, программу 455-010 "Капитальные расходы государственного органа" увеличить на 326 тысяч тенге;
программу 455-006 "Функционирование районных (городских) библиотек" уменьшить на 192 тысяч тенге, программу 455-032 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций" увеличить на 192 тысяч тенге;
программу 468-001 "Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне " уменьшить на 38 тысяч тенге, программу 468-004 "Капитальные расходы государственного органа" увеличить на 38 тысяч тенге;
программу 458-023 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог" уменьшить на 162 111 тысяч тенге, программу 458-045 "Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов" увеличить на 162 111 тысяч тенге.
2) программу 123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа" уменьшить на 118 тысяч тенге, увеличить программу 123-022 "Капитальные расходы государственного органа" на 118 тысяч тенге;
программу 451-067 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций" уменьшить на 14 тысяч тенге, увеличить программу 451-014 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому" 14 тысяч тенге;
программу 123-009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов" на 369 тысяч тенге, программу 123-013 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах" на 132 тысяч тенге уменьшить, программу 123-011 ""Благоустройство и озеленение населенных пунктов"" увеличить на 501 тысяч тенге;
программу 462-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства" уменьшить на 35 тысяч тенге, увеличить программу 462-006"Капитальные расходы государственного органа" на 35 тысяч тенге.
3) программу 464-009 "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" уменьшить на 6777 тысяч тенге, увеличить программу 464-040 "Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования" на 6777 тысяч тенге;
программу 451-011 "Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат" уменьшить на 18 тысяч тенге, увеличить программу 451-007 "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" 18 тысяч тенге;

455-009 "Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету" бағдарламасы 326 мың теңгеге азайтылып, 455-010 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 326 мың теңгеге көбейтілсін;
455-006 "Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi" бағдарламасы 192 мың теңгеге азайтылып, 455-032 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасы 192 мың теңгеге көбейтілсін;
468-001 "Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 38 мың теңгеге азайтылып, 468-004 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 38 мың теңгеге көбейтілсін;
458-023 "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бағдарламасы 162111 мың теңгеге азайтылып, 458-045 "Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу" бағдарламасы 162 111 мың теңгеге көбейтілсін.
2) 123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 118 мың теңгеге азайтылып, 123-022 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 118 мың теңгеге көбейтілсін;
451-067 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасы 14 мың теңгеге азайтылып, 451-014 "Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету" бағдарламасы 14 мың теңгеге көбейтілсін;
123-009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету" бағдарламасы 369 мың теңгеге, 123-013 "Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бағдарламасы 132 мың теңгеге азайтылып, 123-011 Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" бағдарламасы 501 мың теңгеге көбейтілсін;
462-001 "Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 35 мың теңгеге азайтылып, 462-006 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 35 мың теңгеге көбейтілсін.
3) 464-009 "Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы 6777 мың теңгеге азайтылып, 464-040 "Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға" бағдарламасы 6777 мың теңгеге көбейтілсін;
451-011 "Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу" бағдарламасы 18 мың теңгеге азайтылып, 451-007 "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" бағдарламасы 18 мың теңгеге көбейтілсін;

программу 123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа" уменьшить на 223 тысяч тенге, программу 462-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства" увеличить на 223 тысяч тенге;
программу 464-009 "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" на 4881 тысяч тенге, программу 464-006 "Дополнительное образование для детей" на 1326 тысяч тенге, программу 464-067 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций" на 4018 тысяч тенге уменьшить, программу 464-003 "Общеобразовательное обучение" увеличить на 10 225 тысяч тенге;
программу 464-009 "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" уменьшить на 24 тысяч тенге, программу 123-004 "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" увеличить на 24 тысяч тенге;
программу 464-003 "Общеобразовательное обучение" уменьшить на 13537 тысяч тенге, программу 464-050 "Содержание вновь вводимых объектов образования" увеличить на 13 537 тысяч тенге;
программу 464-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования" уменьшить на 1382 тысяч тенге, программу 464-003 "Общеобразовательное обучение" увеличить на 1152 тысяч тенге, программу 464-006 "Дополнительное образование для детей" увеличить на 230 тысяч тенге;
программу 465-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта" на 210 тысяч тенге, программу 465-004 "Капитальные расходы государственного органа" на 29 тысяч тенге, программу 465-005 "Развитие массового спорта и национальных видов спорта" на 483 тысяч тенге, 465-006 "Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне" на 139 тысяч тенге уменьшить, программу 465-007 "Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях" увеличить на 378 тысяч тенге, программу 465-032 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций" увеличить на 483 тысяч тенге.
4) "программу 112-003 "Капитальные расходы государственного органа" уменьшить на 365 тысяч тенге, программу 112-001 "Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)" увеличить на 365 тысяч тенге;
программу 123-014 "Организация водоснабжения населенных пунктов" уменьшить на 230 тысяч тенге, программу 123-008 "Освещение улиц населенных пунктов" увеличить на 230 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 13 в соответствии с решением  Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 25.02.2013  N 81 (вводится в действие с 01.01.2012); с изменениями, внесенными решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 08.05.2013 N 100 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013); от 26.07.2013  N 125(вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013); от 04.09.2013 N 134 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013); от 05.11.2013 N 156 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013); от 09.12.2013 N 159 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
Председатель XІ сессии
Казалинского районного
маслихата                               Б. Даулетияров
Секретарь Казалинского
районного маслихата                     Т. Боркулаков
Приложение 1
к решению ХІ сессии
Казалинского районного маслихата
от 19 декабря 2012 года N 68
Районный бюджет на 2013 год

123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 223 мың теңгеге азайтылып, 462-001 "Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 223 мың теңгеге көбейтілсін;
464-009 "Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы 4 881 мың теңгеге, 464-006 "Балаларға қосымша білім беру" бағдарламасы 1 326 мың теңгеге, 464-067 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасы 10 225 мың теңгеге азайтылып, 464-003 "Жалпы білім беру" бағдарламасы 11 716 мың теңгеге көбейтілсін;
464-009 "Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы 24 мың теңгеге азайтылып, 123-004 "Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы 24 мың теңгеге көбейтілсін;
464-003 "Жалпы білім беру" бағдарламасы 13 537 мың теңгеге азайтылып, 464-050 "Жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін күтіп-ұстау" бағдарламасы 13 537 мың теңгеге көбейтілсін;
464-001 "Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 1 382 мың теңгеге азайтылып, 464-003 "Жалпы білім беру" бағдарламасы 1 152 мың теңгеге, 464-006 "Балаларға қосымша білім беру" бағдарламасы 230 мың теңгеге көбейтілсін;
465-001 "Жергілікті деңгейде денешынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 210 мың теңгеге, 465-004 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" 29 мың теңгеге, 465-005 "Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту" бағдарламасы 483 мың теңгеге, 465-006 "Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу" 139 мың теңге азайтылып, 465-007 "Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы" бағдарламасы 378 мың теңгеге, 465-032 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасы 483 мың теңгеге көбейтілсін.
4) 112-003 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 365 мың теңгеге азайтылып, 112-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 365 мың теңгеге көбейтілсін;
123-014 "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру" бағдарламасы 230 мың теңгеге азайтылып, 123-008 "Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру" бағдарламасы 230 мың теңгеге көбейтілсін.
Ескерту. Шешім 13-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 25.02.2013 N 81 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 08.05.2013 N 100 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 26.07.2013 N 125 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 04.09.2013 N 134 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 05.11.2013 N 156 шешімімен (бірінші ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 09.12.2013 N 159 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енеді және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
Аудандық мәслихаттың
XІ сессиясының төрағасы                 Б. Даулетияров
Аудандық мәслихат хатшысы               Т. Бөріқұлақов
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы "19" желтоқсандағы
ХІ сессиясының N 68 шешіміне
1-қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет

4219705
003
Общеобразовательное обучение
4075627
006
Дополнительное образование для детей
144078
464
Отдел образования района (города областного значения)
165205
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
22921
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района областного значения)
22608
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
202
012
Капитальные расходы государственного органа
85
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
16134
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
2895
050
Содержание вновь вводимых объектов образования
22315
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
78045
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
322774
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
266167
002
Программа занятости
33901
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, «Халық Қаһарманы», Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом «Отан» из числа участников и инвалидов войны
61
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
17932
005
Государственная адресная социальная помощь
140
006
Оказание жилищной помощи
13348
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
54783
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами «Отан»,«Даңқ», удостоенных высокого звания
«Халық Қаһарманы», почетных званий республики
225
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1639
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
55631
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
72123
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
15271
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1113
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
56607
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

4219705
003
Жалпы білім беру
4075627
006
Балаларға қосымша білім беру
144078
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
165205
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22921
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
22608
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
202
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
85
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
16134
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
2895
050
Жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін күтіп-ұстау
22315
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
78045
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
322774
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
266167
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
33901
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан"орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
61
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
17932
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
140
006
Тұрғын үй көмегі
13348
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
54783
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
225
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1639
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
55631
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
72123
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
15271
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1113
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
56607
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

002
Программа занятости
32073
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
65
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
19294
005
Государственная адресная социальная помощь
20412
006
Оказание жилищной помощи
24501
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
5335
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999
года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания
"Халық Қаһарманы", почетных званий республики
468
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3152
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
51822
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
140592
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
16172
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
55713
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
54136
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1577
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
79482
458
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
10953
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
10953
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
68529
008
Освещение улиц населенных пунктов
23861
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
13238
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
31430
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
277640
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
143016
003
Поддержка культурно-досуговой работы
143016
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
12055
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1380
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях

002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
32073
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан"орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
65
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
19294
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
20412
006
Тұрғын үй көмегі
24501
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
5335
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
468
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3152
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
51822
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
140592
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілерімен қамтамасыз ету
16172
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
55713
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54136
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1577
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
79482
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10953
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
10953
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
68529
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
23861
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
13238
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
31430
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
277640
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
143016
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
143016
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) Дене шынықтыру және спорт бөлімі
12055
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
1380
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы

467
Отдел строительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов образования
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
467
Отдел строительства района (города областного значения)
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
019
Строительство жилья
020
Приобретение жилья
022
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
028
Развитие коммунального хозяйства
029
Развитие системы водоснабжения
033
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
467
Отдел строительства района (города областного значения)
005
Развитие коммунального хозяйства
006
Развитие системы водоснабжения
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
467
Отдел строительства района (города областного значения)
008
Развитие объектов спорта и туризма
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
467
Отдел строительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства
12
Транспорт и коммуникации
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
019
Тұрғын үй салу
020
Тұрғын үй сатып алу
022
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
028
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
029
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
005
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
008
Cпорт және туризм объектілерін дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
12
Көлiк және коммуникация
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі