О внесении изменений и дополнений в решение очередной 47-сессии Кармакшинского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 310 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 3 августа 2012 года N 45. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 22 августа 2012 года за N 10-5-185. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 30 января 2013 года N 12)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо  Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 30.01.2013 N 12).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛИ:
1. Внести в решение очередной 47 сессии Кармакшинского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 310 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10-5-173, опубликовано в районном газете "Кармакшы таны" от 13 января 2012 года N 6-7) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункты 1), 2) изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 5 358 684 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 862 933 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2 914 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 188 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 490 649 тысяч тенге;
2) затраты – 5 481 604 тысяч тенге;";
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 4 850 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 4 850 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;";
подпункты 2), 3), 4) пункта 4 изложить в следующей редакции:
"2) на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, вдовам воинов погибшим в годы Великой Отечественной войны, не вступившим в повторный брак, бывшим несовершеннолетним узникам концлагерей, созданных фашистами в период Второй мировой войны, лицам, награжденным орденами и медалями бывшего СССР, за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны - 1076 тысяч тенге;

"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы кезекті 47-сессиясының N 310 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 3 тамыздағы N 45 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 22 тамызда N 10-5-185 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 қаңтардағы N 12 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2013.01.30 N 12 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШЕМІЗ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы кезекті 47-сессиясының N 310 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 10-5-173 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қармақшы таңы" газетінің 2012 жылғы 13 қаңтардағы N 6-7 санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1), 2) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 5 358 684 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 862 933 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 914 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 188 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 4 490 649 мың теңге;
2) шығындар – 5 481 604 мың теңге;";
4) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 4 850 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 4 850 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;";
4-тармақтың 2), 3), 4) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"2) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, Ұлы Отан соғысында қаза тапқан жауынгерлердің екінші рет некеге тұрмаған жесірлеріне, Екінші дүниежүзілік соғысы кезінде фашистердің құрған концлагерлердің жасы кәмелетке толмаған бұрынғы тұтқындарына, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы жанқиярлық еңбегі мен мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСРО Одағының ордендерімен және медальдарымен марапатталған адамдарға біржолғы материалдық көмекке - 1076 мың теңге;

3) на выплату компенсации взамен коммунальных услуг лицам, проработавшие в годы Великой Отечественной войны в тылу не менее шести месяцев с учетом банковских услуг - 37327 тысяч тенге;
4) на проведение капитальные и средние ремонты автомобильных дорог районного значения – 252775 тысяч тенге;";
подпункт 5) пункта 5 изложить в следующей редакции:
"5) на строительство стадиона в поселке Жосалы – 203655 тысяч тенге;";
дополнить подпунктом 6) следующего содержания:
"6) на разработку проектно сметной документации с проведением государственной экспертизы проекта "Реконструкция и расширение системы водоснабжения населенного пункта Акай" – 13736 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 5-1 исключить;
приложения 146 решения очередной 47 сессии Кармакшинского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 310 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" изложить согласно приложениям 123 к указанному решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель внеочередной
7-сессии Кармакшинского
районного маслихата                      Е. Калмаханов
Временно исполняющий обязанности
секретаря Кармакшинского
районного маслихата                      А. Усенов
Приложение 1
к решению внеочередной 7-сессии
Кармакшинского районного маслихата
от "3" августа 2012 года N 45
Приложение 1
к решению очередной 47 сессии
Кармакшинского районного маслихата
от "20" декабря 2011 года N 310
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

3) Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген адамдарға коммуналдық қызметтердің ақысын төлеу үшін әлеуметтік көмекке, банкілік қызметті қоса алғанда - 37327 мың теңге;
4) аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуден өткізуге – 252775 мың теңге;";
5-тармақтың 5) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"5) Жосалы кентінде стадион құрылысын салуға – 203655 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы 6) тармақшамен толықтырылсын:
"6) Ақай елді мекеніндегі сумен қамту жүйесін қайта жаңғырту және кеңейту жобасының жоба сметалық құжаттарын мемлекеттік сараптама қорытындысымен әзірлеуге – 13736 мың теңге.";
5-1 тармақтың 1) тармақшасы алынып тасталсын;
"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы кезекті 47-сессиясының N 310 шешімінің 146-қосымшалары осы шешімнің 123-қосымшаларына сәйкес жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық
мәслихатының кезектен тыс
7-сессиясының төрағасы                     Е. Қалмаханов
Қармақшы аудандық
мәслихат хатшысының
уақытша міндетін атқарушы                  А. Үсенов
Қармақшы аудандық мәслихатының
2012 жылғы "3" тамыздағы
кезектен тыс 7-сессиясының
N 45 шешіміне 1-қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2011 жылғы "20" желтоқсандағы
кезекті 47-сессиясының N 310
шешіміне 1-қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1.Кірістер

620
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
172
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
14850
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
14850
02
Оборона
1851
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1851
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1851
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1514
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1514
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1514
04
Образование
2974025
464
Отдел образования района (города областного значения)
2948025
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
20422
003
Общеобразовательное обучение
2264239
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
13893
006
Дополнительное образование для детей
101954
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
704
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
475845
012
Капитальные расходы государственного органа
1550
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
9719
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования района (города областного значения) за высокие показатели работы
1500
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
9222
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
1597
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета

620
011
Коммуналдық меншiкке түскен мүлiктi есепке алу, сақтау, бағалау және сату
172
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
14850
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14850
02
Қорғаныс
1851
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1851
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1851
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1514
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1514
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1514
04
Бiлiм беру
2974025
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2948025
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20422
003
Жалпы білім беру
2264239
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
13893
006
Балаларға қосымша білім беру
101954
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
704
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
475845
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1550
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
9719
019
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
1500
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
9222
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
1597
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту

27161
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
12916
006
Капитальные расходы государственного органа
150
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
14095
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8720
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8720
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
38982
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
9694
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2000
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1837
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
25451
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
26176
467
Отдел строительства района (города областного значения)
11634
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
11634
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
14542
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
8242
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
6300
12
Транспорт и коммуникации
336521
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
336521
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
334021
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных
и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
2500
13
Прочие
26775
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
7294
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
7294
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10376
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
10126
013
Капитальные расходы государственного органа
250
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
9105
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности

27161
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12916
006
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
150
099
Мамандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыру
14095
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
8720
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8720
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
38982
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9694
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2000
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын бiрдейлендiру жөнiндегi iс-шараларды жүргiзу
1837
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
25451
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
26176
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
11634
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11634
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
14542
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8242
003
Ауданның қала құрылысы даму аумағын және елді мекендердің бас жоспарлары схемаларын әзірлеу
6300
12
Көлiк және коммуникация
336521
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
336521
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
334021
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
2500
13
Өзгелер
26775
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
7294
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
7294
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10376
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10126
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
9105
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

1170
002
Создание информационных систем
1170
04
Образование
26000
467
Отдел строительства района (города областного значения)
26000
037
Строительство и реконструкция объектов образования
26000
На строительство школы N 185 на 300 мест в ауле Комекбаев
26000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
414950
467
Отдел строительства района (города областного значения)
414950
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
87559
На завершение строительства арендного 2-х квартирного 3-х жилых домов в поселке Жосалы
850
На строительство и (или) приобретение жилья в рамках Программы занятости 2020
86709
005
Развитие коммунального хозяйства
51955
Строительство полигона для выброса твердых бытовых отходов в ауле Акай Кармакшинского района
1080
На разработку проектно-сметной документации с государственной экспертизой на строительство полигона для выброса твердых бытовых отходов в поселке Жосалы
875
Разработка проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы строительства административного здания в кенте Жосалы Кармакшинского района и строительство
50000
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
262656
Строительство станции подкачки в районном центре Жосалы Кармакшинского района
4676
Строительство линии подводки водопровода для жилых домов населенного пункта Акжар Кармакшинского района
128573
Строительство линии подводки водопровода для жилых домов населенного пункта Актобе Кармакшинского района
91573
Софинансирование проекта "Строительство линии подводки водопровода для жилых домов населенного пункта Акжар Кармакшинского района"
7045
Софинансирование проекта "Строительство линии подводки водопровода для жилых домов населенного пункта Актобе Кармакшинского района"
9953
Разработка проектно-сметной документации с государственной экспертизой на реконструкцию систем водоснабжения населенного пункта Т.Комекбаев
2000
Разработка проектно сметной документации с проведением государственной экспертизы проекта "Реконструкция и расширение системы водоснабжения н.п. Акай Кармакшинского района"
13736
Разработка проектно сметной документации с проведением государственной экспертизы объединенного проекта "Строительство системы водопроводных сетей в районном центре Жосалы" 4-ая очередь. Строительство линий водопровода для подключения жилых домов"
5100
022
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
12780
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
245750
467
Отдел строительства района (города областного значения)

1170
002
Ақпараттық жүйелер құру
1170
04
Бiлiм беру
26000
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
26000
037
Бiлiм беру объектiлерiн салу және реконструкциялау
26000
Көмекбаев ауылында 300 орындық N 185 мектептің құрылысы
26000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
414950
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
414950
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
87559
Жосалы кентінде жалдамалы 2 бөлмелі 3 тұрғын үй құрылысын аяқтауға
850
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй салуға және сатып алуға
86709
005
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
51955
Қармақшы ауданы Ақай ауылында қатты тұрмыстық қалдықтарды тастайтын арнайы полигон салу
1080
Жосалы кентінде тұрмыстық қалдықтар тастайтын полигон құрылысына жоба-сметалық құжаттама әзірлеп, мемлекеттік сараптамадан өткізу
875
Қармақшы ауданы Жосалы кентінде әкімшілік ғимараты құрылысының мемлекеттік сараптамадан өткізілген жобалық-сметалық құжатын әзірлеу және құрылысы
50000
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
262656
Қармақшы ауданы Жосалы аудан орталығындағы суды алдын ала айдау станциясының құрылысы
4676
Қармақшы ауданы Ақжар елді мекенінің тұрғын үйлеріне су желісін жеткізу құрылысы
128573
Қармақшы ауданы Ақтөбе елді мекенінің тұрғын үйлеріне су желісін жеткізу құрылысы
91573
"Қармақшы ауданы Ақжар елді мекенінің тұрғын үйлеріне су желісін жеткізу құрылысы" жобасын қоса қаржыландыру
7045
"Қармақшы ауданы Ақтөбе елді мекенінің тұрғын үйлеріне су желісін жеткізу құрылысы" жобасын қоса қаржыландыру
9953
"Қармақшы ауданы Көмекбаев елді мекенінің сумен қамту жүйелерін қайта жаңғырту" жобасының жобалық-сметалық құжатын әзірлеп, мемлекеттік сараптамадан өткізу
2000
"Қармақшы ауданы Ақай елді мекеніндегі сумен қамту жүйесін қайта жаңғырту және кеңейту" жобасының жоба сметалық құжаттарын мемлекеттік сараптама қорытындысымен әзірлеу
13736
"Жосалы кентіндегі су орталығы желілерінің құрылысы 4-ші кезеңі. Тұрғын үйлерге су құбырын жеткізу құрылысы" біріктірілген жобасының қайта жоба сметалық құжаттарын мемлекеттік сараптама қорытындысымен әзірлеу
5100
022
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберiнде инженерлiк коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы
12780
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
245750
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі