О районном бюджете на 2013-2015 годы
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 19 декабря 2012 года N 73. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 04 января 2013 года за N 4380. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 08 апреля 2014 года N 57)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 08.04.2014 N 57).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года N 95-IV "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", Закона Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года N 2247 "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Кызылординского областного маслихата от 6 декабря 2012 года N 61 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛИ:
1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 834 224 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 849 464 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 77 170 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 22 309 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 885 281 тысяч тенге;
2) затраты – 5 889 394 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 94 438 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 111 649 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 17 211 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 17 527 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 17 527 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -167 135 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета   167 135 тысяч тенге;
поступление займов – 111 649 тысяч тенге;
погашение займов – 17 211 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 72 697 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 08.05.2013 N 88 (вводится в действие с 01.01.2013); с изменениями, внесенными решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26.07.2013 N 109 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013); от 28.08.2013 N 119 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013); от 29.10.2013 N 123 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013); от 22.11.2013 N 130 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013); от 05.12.2013 N 137 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013); от 25.12.2013 N 141 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).

2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы N 73 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 04 қаңтарда N 4380 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 08 сәуірдегі N 57 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші  жойылды - (Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 08.04.2014 N 57 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы N 95-IV кодексіне, "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі N 2247 Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2012 жылғы 6 желтоқсандағы N 61 шешіміне сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШЕМІЗ:
1. "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет 123-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5 834 224 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 849 464 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 77 170 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 22 309 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 885 281 мың теңге;
2) шығындар – 5 889 394 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 94 438 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 111 649 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 17 211 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 17 527 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 17 527 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -167 135 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 167 135 мың теңге;
қарыздар түсімі – 111 649 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 17 211 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 72 697 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 08.05.2013 N 88 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгеріс енгізілді - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 26.07.2013 N 109 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 28.08.2013 N 119 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 29.10.2013 N 123 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 22.11.2013 N 130 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 05.12.2013 N 137 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 25.12.2013 N 141 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).

2. Учесть, что в 2013 году нормативы распределения доходов в бюджет района установлены по индивидуальному подоходному налогу 100 процентов, по социальному налогу 90 процентов.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 08.05.2013 N 88 (вводится в действие с 01.01.2013).
3. Установить объемы субвенций в районный бюджет в сумме 3 324 746 тысяч тенге.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год за счет средств областного бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в следующих размерах:
1) на содержание инспектора по охране прав детей в организациях образования – 821 тысяч тенге;
2) на содержание вновь вводимой школы N 79 в населенном пункте Кызылтам – 17 492 тысяч тенге;
3) на единовременную материальную помощь участникам, инвалидам Великой Отечественной войны, детям и другим иждивенцам, погибшего (пропавшего без вести, умершего) военнослужащего, которым в связи с этим выплачивается государственное социальное пособие по случаю потери кормильца, его (ее) супруги (супруг), не вступившие в повторный брак, бывшим несовершеннолетним узникам концлагерей, гетто и других мест принудительного содержания, созданных фашистами и их союзниками в период второй мировой войны, лицам, награжденным орденами и медалями бывшего Союза ССР, за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны – 1 085 тысяч тенге;
4) на выплату социальной помощи по оплате коммунальных услуг гражданам, проработавшим в годы Великой Отечественной войны в тылу не менее 6 месяцев - 35 307 тысяч тенге. Размер социальной помощи составляет 49 208 тенге для лиц, проживающих в сельской местности, 103 714 тенге для лиц, проживающих в городской местности;
5) на содержание вновь вводимого сельского клуба в поселке Торетам – 7 822 тысяч тенге;
6) на средний ремонт автомобильной дороги районного значения "Самара-Шымкент-Акжар-Комекбаев" Кармакшинского района (15-30 километр) – 166 752 тысяч тенге;
7) на капитальный ремонт улиц поселка Жосалы Кармакшинского райна – 336 440 тысяч тенге;
8) на разработку проектно-сметной документации с государственной экспертизой капитальных ремонт школ N 113 в населенном пункте Кармакшы, N 26 в поселке Жосалы, N 106 в населенном пункте Ирколь Кармакшинского района – 12 250 тысяч тенге;
9) на проведение капитальные и средние ремонты автомобильных дорог районного значения – 25 656 тысяч тенге;

2. 2013 жылғы аудан бюджеті кірістерінің құрамында ауданға бөлу нормативі жеке табыс салығы 100 пайыз, әлеуметтік салық 90 пайыз болып белгіленгені ескерілсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 08.05.2013 N 88 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Аудандық бюджетке берілетін субвенция көлемі 3 324 746 мың теңге болып белгіленсін.
4. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен төмендегі көлемде ағымдағы нысаналы трансферттер қаралғаны ескерілсін:
1) білім беру ұйымдарында балалардың құқығын қорғау жөніндегі инспекторын ұстауға – 821 мың теңге;
2) жаңадан іске қосылатын Қызылтам елді мекеніндегі N 79 мектепті ұстауға – 17 492 мың теңге;
3) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, қаза тапқан (хабар-ошарсыз кеткен, қайтыс болған) адамның асыраушысынан айрылуына байланысты мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы төленетін балалары мен асырауындағы басқа да жандарға, қайталап некеге отырмаған зайыбына (жұбай), екінші дүниежүзілік соғыс кезінде фашистер мен олардың одақтастары құрған концлагерлердің, геттолардың және басқа да еріксіз ұстау орындарының жасы кәмелетке толмаған бұрынғы тұтқындарына, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы қажырлы еңбегі және мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСР Одағының ордендерімен және медальдарымен марапатталған адамдарға біржолғы материалдық көмекке – 1 085 мың теңге;
4) Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген адамдарға коммуналдық қызметтердің ақысын төлеу үшін әлеуметтік көмекке – 35 307 мың теңге. Әлеуметтік көмек мөлшері ауылдық жерде тұратын азаматтар үшін 49 208 теңге, қалалық жерде тұратын азаматтар үшін 103 714 теңгені құрайды;
5) жаңадан іске қосылатын Төретам кентіндегі ауылдық клубты ұстауға – 7 822 мың теңге;
6) Қармақшы ауданы "Самара-Шымкент-Ақжар-Тұрмағамбет-Көмекбаев" аудандық маңызы бар автомобиль жолын орташа жөндеуге (15-30 шақырым) – 166 752 мың теңге;
7) Қармақшы ауданы Жосалы кентінің көшелерін күрделі жөндеуге – 336 440 мың теңге;
8) Қармақшы ауданы Қармақшы елді мекеніндегі "N 113 "Қаракөл" қазақ орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің, Жосалы кентіндегі "Шоқан Уалиханов атындағы N 26 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің, Иіркөл елді мекеніндегі "N 106 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараттарын күрделі жөндеуден өткізуге мемлекеттік сараптама қорытындысымен жобалық сметалық құжаттарын әзірлеуге – 12 250 мың теңге;
9) аудандық және елді-мекендердің көшелерін маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуден өткізуге – 25 656 мың теңге;

10) на благоустройство населенных пунктов – 284 283 тысяч тенге;
11) на оказание социальной помощи для обучения студентов из числа семей социально-уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям – 5 629 тысяч тенге;
12) на проведение семинар - тренингов для психологов организаций образования – 833 тысяч тенге;
13) на проведение капитального ремонта здания котельной средней школы N 121 поселка Жосалы Кармакшинского района – 9 635 тысяч тенге;
14) на проведение капитального ремонта здания Дома культуры с реконструкцией системы теплоснабжения в сельском округе Жанажол Кармакшинского района – 43 419 тысяч тенге;
15) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 1 659 тысяч тенге;
16) на содержание вновь вводимой школы N 269 в поселке Торетам – 61 785 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 25.02.2013 N 79 (вводится в действие с 01.01.2013); от 08.05.2013 N 88 (вводится в действие с 01.01.2013); от 26.07.2013 N 109 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013); от 28.08.2013  N 119(вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013); от 29.10.2013 N 123 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013); от 05.12.2013 N 137 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
4-1. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в следующих размерах:
1) на проведение противоэпизотических мероприятий – 51 354 тысяч тенге;
2) на введение стандартов специальных социальных услуг – 5 190 тысяч тенге;
3) на реализацию мер социальной поддержки специалистов – 16 313 тысяч тенге;
4) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 82 756 тысяч тенге;
5) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования – 12 291 тысяч тенге;
6) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому – 15 000 тысяч тенге;
7) на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей – 11 622 тысяч тенге;

10) елді мекендерді абаттандыруға – 284 283 мың теңге;
11) өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарынан білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек көрсетуге – 5 629 мың теңге;
12) білім беру ұйымдарының психологтарын семинар-тренингін өткізуге – 833 мың теңге;
13) Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі N 121 орта мектебінің бу қазандығы ғимаратына күрделі жөндеу жұмыстарын жүргізуге – 9 635 мың теңге;
14) Қармақшы ауданы Жаңажол ауылдық округіндегі мәдениет үйі ғимаратын жылумен жабдықтау жүйесін қайта жаңғырту арқылы күрделі жөндеу жұмыстарын жүргізуге – 43 419 мың теңге;
15) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 1 659 мың теңге;
16) жаңадан іске қосылатын Төретам кентіндегі N 269 мектепті ұстауға – 61 785 мың теңге.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 25.02.2013 N 79 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 08.05.2013 N 88 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 26.07.2013 N 109 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 28.08.2013 N 119 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 29.10.2013 N 123 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 05.12.2013 N 137 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
4-1. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджет қаржысы есебінен мынадай мөлшерде ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғаны ескерілсін:
1) эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге – 51 354 мың теңге;
2) арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге – 5 190 мың теңге;
3) мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға – 16 313 мың теңге;
4) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 82 756 мың теңге;
5) негiзгi орта және жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттiк мекемелердегi физика, химия, биология кабинеттерiн оқу жабдығымен жарақтандыруға – 12 291 мың теңге;
6) үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге – 15 000 мың теңге;
7) қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеуге – 11 622 мың теңге;

8) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования – 35 935 тысяч тенге;
9) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе - 11 458 тысяч тенге;
10) на увеличение штатной численности местных исполнительных органов – 9 801 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4-1 с изменениями, внесенными решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26.07.2013 N 109 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013); от 28.08.2013  N 119(вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013); от 05.12.2013 N 137 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013); от 25.12.2013 N 141 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
4-2. Исключено решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26.07.2013 N 109 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
4-3. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты на реализацию мер по содействию экономическому развитию
регионов в рамках Программы "Развитие регионов" - 42 558 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4-3 в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 05.12.2013 N 137 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
4-4. Исключено решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26.07.2013 N 109 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
5. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год за счет средств областного бюджета предусмотрены целевые трансферты на развитие в следующих размерах:
1) на строительство административного здания в поселке Жосалы – 165 100 тысяч тенге;
2) исключено решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 25.02.2013 N 79 (вводится в действие с 01.01.2013).
3) исключено решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 25.02.2013 N 79 (вводится в действие с 01.01.2013).
4) исключено решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 25.02.2013 N 79 (вводится в действие с 01.01.2013).

8) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға – 35 935 мың теңге.
9) үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбек ақыны көтеруге – 11 458 мың теңге;
10) жергілікті атқарушы органдардың штат бірліктерін ұлғайтуға – 9 801 мың теңге.
Ескерту. 4-1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 26.07.2013 N 109 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 28.08.2013 N 119 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 05.12.2013 N 137 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 25.12.2013 N 141 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
4-2. Алынып тасталды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 26.07.2013 N 109 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
4-3. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджет қаржысы есебінен "Өңiрлердi дамыту" бағдарламасы шеңберiнде өңiрлердiң экономикалық дамытуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды iске асыруға – 42 558 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттің қаралғаны ескерілсін.
Ескерту. 4-3-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 05.12.2013 N 137 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
4-4. Алынып тасталды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 26.07.2013 N 109 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
5. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен төмендегі көлемде нысаналы даму трансферттерінің қаралғаны ескерілсін:
1) Жосалы кентіндегі әкімшілік ғимараттың құрылысына – 165 100 мың теңге;
2) алынып тасталды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 25.02.2013 N 79 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
3) алынып тасталды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 25.02.2013 N 79 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
4) алынып тасталды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 25.02.2013 N 79 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).

5) исключено решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 25.02.2013 N 79 (вводится в действие с 01.01.2013).
6) на реконструкцию насосной станции в населенном пункте Комекбаев Кармакшинского района (1-очередь) – 14 735 тысяч тенге;
7) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 14 354 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 дополнено подпунктом 6) в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от от 25.02.2013 N 79 (вводится в действие с 01.01.2013); с изменениями, внесенными решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 28.08.2013  N 119(вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013); от 29.10.2013 N 123 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
5-1. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены целевые трансферты на развитие в следующих размерах:
1) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 50 000 тысяч тенге;
2) исключено решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 25.02.2013 N 79 (вводится в действие с 01.01.2013).
3) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда, в том числе на строительство жилья для очередников – 11 200 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5-1 дополнено подпунктом 3) в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 08.05.2013 N 88 (вводится в действие с 01.01.2013).
6. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов – 111 649 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 25.12.2013 N 141 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
6-1. Учесть выплату вознаграждения по бюджетным кредитам из республиканского бюджета, выделенных для реализации мер социальной поддержки специалистов сельских населенных пунктов в сумме 20 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6-1 в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 29.10.2013 N 123 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).

5) алынып тасталды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 25.02.2013 N 79 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
6) Қармақшы ауданы Көмекбаев елді мекеніндегі су сорғы стансасын қайта жаңғыртуға (1-кезең) – 14 735 мың теңге;
7) инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға – 14 354 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ 6) тармақшамен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 25.02.2013 N 79 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгеріс енгізілді - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 28.08.2013 N 119 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 29.10.2013 N 123 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
5-1. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджет қаржысы есебінен төмендегі көлемде нысаналы даму трансферттері қаралғаны ескерілсін:
1) инженерлiк коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға – 50 000 мың теңге;
2) алынып тасталды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 25.02.2013 N 79 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
3) коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға, оның ішінде кезекте тұрғандарға тұрғын үй салуға – 11 200 мың теңге.
Ескерту. 5-1-тармақ 3) тармақшамен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 08.05.2013 N 88 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджет қаржысы есебінен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттерге – 111 649 мың теңге қаралғаны ескерілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 25.12.2013 N 141 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
6-1. Республикалық бюджет қаржысы есебінен ауылдық елді мекендердегі мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақы төлеуге 20 мың теңге қаралғаны ескерілсін.
Ескерту. 6-1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 29.10.2013 N 123 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).

6-2. Установить погашение бюджетных кредитов, выданных из республиканского бюджета физическим лицам для реализации мер социальной поддержки специалистов сельских населенных пунктов в размере 17 211 тысяч тенге.
7. В связи с роспуском ревизионной комиссии аппарата районного маслихата в районном бюджете на 2013 год учесть возврат трансферта в областной бюджет в сумме 3 955 тысяч тенге.
7-1. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета в 2012 году в областной бюджет в сумме 4 433 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7-1 в соответствии с решением  Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 25.02.2013 N 79 (вводится в действие с 01.01.2013).
7-2. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из областного бюджета в 2012 году в областной бюджет в сумме 29 040 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7-2 в соответствии с решением  Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 25.02.2013 N 79 (вводится в действие с 01.01.2013).
7-3. Использовать (доиспользовать) в 2013 году, сохраняя его целевое назначение, неиспользованные (недоиспользованные) целевые трансферты на развитие, выделенные из областного бюджета в 2012 году на нижеследующие направления:
на разработку проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы строительства административного здания в кенте Жосалы Кармакшинского района и строительство – 29 655 тысяч тенге;
на завершение строительства стадиона в поселке Жосалы Кармакшинского района – 9 569 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7-3 в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 08.05.2013 N 88 (вводится в действие с 01.01.2013).
8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2013 год в сумме 8 117 тысяч тенге.
9. Утвердить перечень бюджетных программ районного бюджета, направленных на реализацию бюджетных инвестиции на 2013 год согласно приложению 4.
10. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета, согласно приложению 5.
11. Утвердить список бюджетных программ на 2013-2015 годы аппаратов акима поселка, аульного (сельского) округа согласно приложениям 678.
12. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2013 года.
Председатель 11-сессии
Кармакшинского районного
маслихата                                О. Бодыбаев
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата                      М. Ерманов
Приложение 1
к решению очередной 11-сессии
Кармакшинского районного маслихата
от "19" декабря 2012 года N 73
Районный бюджет на 2013 год

6-2. 2013 жылға жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен республикалық бюджеттің қаржысы есебінен ауылдық елді мекендердегі мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілген бюджеттік кредиттердің өтеуі 17 211 мың теңге көлемінде белгіленсін.
7. Аудандық мәслихат аппаратының тексеру комиссиясының таратылуына байланысты 2013 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджетке 3 955 мың теңге трансфертті қайтару көзделсін.
7-1. 2012 жылы республикалық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 4 433 мың теңгені облыстық бюджетке қайтару ескерілсін.
Ескерту. Шешім 7-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 25.02.2013 N 79 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
7-2. 2012 жылы облыстық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 29 040 мың теңгені облыстық бюджетке қайтару ескерілсін.
Ескерту. Шешім 7-2-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 25.02.2013 N 79 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
7-3. 2012 жылы облыстық бюджеттен бөлінген нысаналы даму трансферттердің пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) сомасын, олардың нысаналы мақсатын сақтай отырып, 2013 жылы төмендегі бағыттарға пайдаланылсын (түгел пайдаланылсын):
Қармақшы ауданы Жосалы кентінде әкімшілік ғимараты құрылысының мемлекеттік сараптамадан өткізілген жобалық-сметалық құжатын әзірлеу және құрылысына – 29 655 мың теңге;
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі стадион құрылысын аяқтауға – 9 569 мың теңге.
Ескерту. Шешім 7-3-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 08.05.2013 N 88 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2013 жылға арналған резерві 8 117 мың теңге болып бекітілсін.
9. 2013 жылға арналған аудандық бюджеттің бюджеттік инвестицияларды жүзеге асыруға бағытталған бағдарламаларының тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. Аудандық бюджеттің орындалуы барысында 5-қосымшаға сәйкес жергілікті бюджеттік бағдарламалар секвестрлеуге жатпайды деп белгіленсін.
11. Кент, ауылдық (селолық) округ әкімі аппараттарының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 678-қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
12. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық
мәслихатының кезекті
11-сессиясының төрағасы                   О. Бодыбаев
Қармақшы аудандық
мәслихатының хатшысы                      М. Ерманов
Қармақшы аудандық мәслихатының
2012 жылғы "19" желтоқсандағы
кезекті 11-сессиясының N 73
шешіміне 1-қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет

91543
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
753
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
454495
012
Капитальные расходы государственного органа
1069
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11622
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования района (города областного значения) за высокие показатели работы
1500
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
15000
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
66749
050
Содержание вновь вводимых объектов образования
61785
067
Капитальные расходы подведомственных государственных
учреждений и организаций
63106
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
206
467
Отдел строительства района (города областного значения)
31548
037
Строительство и реконструкция объектов образования
31548
05
Здравоохранение
176
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
176
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
176
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
457402
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
457402
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
39962
002
Программа занятости
38200
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
18579
005
Государственная адресная социальная помощь
10324
006
Оказание жилищной помощи
132593
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
51291
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3284
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1720
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
39048
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
87636
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

91543
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
753
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
454495
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1069
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
11622
019
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
1500
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
15000
040
Мектепке дейiнгi бiлiм беру ұйымдарында мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын iске асыруға
66749
050
Жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін күтіп-ұстау
61785
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелерiнiң және ұйымдарының күрделi шығыстары
63106
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
206
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
31548
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
31548
05
Денсаулық сақтау
176
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
176
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
176
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
457402
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
457402
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39962
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
38200
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтiк көмек көрсету
18579
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
10324
006
Тұрғын үй көмегі
132593
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
51291
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3284
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1720
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
39048
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
87636
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

1966
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
38153
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
7478
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1658
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
29017
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
39804
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
14641
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
14641
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
9519
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9519
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
15644
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
10119
006
Организация санитарного убоя больных животных
3063
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2462
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
23439
467
Отдел строительства района (города областного значения)
11168
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
11168
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
12271
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
9208
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
3063
12
Транспорт и коммуникации
29702
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
29702
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
29702
13
Прочие
30274
452
Отдел финансов района (города областного значения)
9331
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
9331
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10449
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
10449
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
10494
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности

1966
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) Дене шынықтыру және спорт бөлімі
38153
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7478
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
1658
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
29017
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
39804
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
14641
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14641
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
9519
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9519
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
15644
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10119
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
3063
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2462
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
23439
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
11168
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11168
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
12271
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9208
003
Ауданның қала құрылысы даму аумағын және елді мекендердің бас жоспарлары схемаларын әзірлеу
3063
12
Көлiк және коммуникация
29702
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
29702
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
29702
13
Басқалар
30274
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
9331
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
9331
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10449
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10449
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
10494
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

17527
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
17527
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
17527
Формирование уставного капитала товарищества с ограниченной ответственности "Туған ел келбеті"
16300
Увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Кармакшытехсервис"

17527
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
17527
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
17527
"Туған ел келбеті" жауапкершілігі шектеулі серіктесінің жарғылық капиталын қалыптастыру
16300
"Қармақшытехсервис" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының жарғылық капиталын ұлғайту

1227
Приложение 5
к решению очередной 11-сессии
Кармакшинского районного маслихата
от "19" декабря 2012 года N 73
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2013 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Приложение 6
к решению очередной 11-сессии
Кармакшинского районного маслихата
от "19" декабря 2012 года N 73
Список бюджетных программ на 2013 год аппаратов акима поселка, аульного (сельского) округа

1227
Қармақшы аудандық мәслихатының
2012 жылғы "19" желтоқсандағы
кезекті 11-сессиясының N 73
шешіміне 5-қосымша
2013 жылға арналған жергілікті бюджеттердің атқарылуы процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Білім беру
Жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
Қармақшы аудандық мәслихатының
2012 жылғы "19" желтоқсандағы
кезекті 11-сессиясының N 73
шешіміне 6-қосымша
Кент, ауылдық округ әкімі аппараттарының 2013 жылға арналған бюджеттік бағдарламаларының тізбесі

Сноска. Приложение 6 в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 05.12.2013 N 137 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование
2. Расходы
310524
01
Государственные услуги общего характера
190864
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 05.12.2013 N 137 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
2. Шығындар
310524
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
190864
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты