О внесении изменений и дополнений в решение Жалагашского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 51-1 "О бюджете района на 2012-2014 годы"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 26 сентября 2012 года N 11-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 03 октября 2012 года за N 4316. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 24 января 2013 года N 321)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо  Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 24.01.2013 N 321).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жалагашский районный маслихат РЕШИЛИ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 51-1 "О бюджете района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером N 10-6-200, опубликовано в газете "Жалагаш жаршысы" от 12 января 2012 года N 2-3, от 14 января 2012 года N 4, от 18 января 2012 года N 5) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 677 461 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 016 602 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 857 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 719 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 653 283 тысяч тенге;
2) затраты – 4 753 496 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 100 356 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 107 078 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 722 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -97 964 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -97 964 тысяч тенге;
поступление займов - 106788 тысяч тенге;
погашение займов - 9 114 тысяч тенге;
движение остатков бюджетных средств - 78 717 тысяч тенге.";
пункт 1-9 изложить в новой редакции:
"1-9. Увеличить годовой прогноз дохода бюджета района на 2012 год по индивидуальному подоходному налогу на 25 377 тысяч тенге, по налогу на имущество на 105 234 тысяч тенге, по налогу на транспортные средства на 2 000 тысяч тенге, по сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности на 2 000 тысяч тенге, всего 134 611 тысяч тенге.";

"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 51-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2012 жылғы 26 қыркүйектегі N 11-2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 03 қазанда 4316 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 қаңтардағы N 321 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2013.01.24  N 321 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШЕМІЗ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 51-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 10-6-200 болып тіркелген, "Жалағаш жаршысы" газетінің 2012 жылғы 11 қаңтардағы N 2-3, 2012 жылғы 14 қаңтардағы N 4, 2012 жылғы 18 қаңтардағы N 5 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 123- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 4 677 461 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 016 602 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 857 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 719 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 653 283 мың теңге;
2) шығындар – 4 753 496 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 100 356 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 107 078 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 6 722 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -97 964 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 97 964 мың теңге;
қарыздар түсімі - 106788 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 9 114 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 78 717 мың теңге.";
1-9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1-9. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің кірістерінің жылдық болжамы бойынша жеке табыс салығы 25 377 мың теңгеге, мүлiкке салынатын салықтар 105 234 мың теңгеге, көлiк құралдарына салынатын салық 2 000 мың теңгеге, кәсiпкерлiк және кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымдар 2 000 мың теңгеге, барлығы 134 611 мың теңгеге көбейтілсін.";

дополнить пунктами 1-13 и 1-14 следующего содержания:
"1-13. Из расходов бюджета района на 2012 год сократить со следующих бюджетных программ:
По администратору бюджетных программ "Аппарат акима района (города областного значения)":
с бюджетной программы "Капитальные расходы государственного органа" 62 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа":
с бюджетной программы "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа" 477 тысяч тенге;
с бюджетной программы " Обеспечение санитарии населенных пунктов" 120 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел финансов района (города областного значения)":
с бюджетной программы "Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения) " 967 тысяч тенге;
с бюджетной программы "Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность" 100 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел образования района (города областного значения)":
с бюджетной программы "Обеспечение дошкольного воспитания и обучения" 2 273 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел строительства района (города областного значения)":
с бюджетной программы "Строительство и реконструкция объектов образования" 1 618 тысяч тенге;
с бюджетной программы "Строительство жилья" 334 тысяч тенге;
с бюджетной программы "Развитие коммунального хозяйства" 1 000 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)":
с бюджетной программы "Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны" 68 тысяч тенге;
с бюджетной программы "Государственная адресная социальная помощь" 3 268 тысяч тенге;
с бюджетной программы "Жилищная помощь" 2 000 тысяч тенге;
с бюджетной программы "Государственные пособия для детей до 18 лет" 2 310 тысяч тенге;
с бюджетной программы "Капитальные расходы государственного органа" 10 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
с бюджетной программы "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" 800 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)":
с бюджетной программы "Поддержка культурно-досуговой работы" 64 тысяч тенге;
с бюджетной программы "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры" 88 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел внутренней политики района (города областного значения)":
с бюджетной программы "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан" 307 тысяч тенге.
По администратору бюджетных программ "Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)":

мынадай мазмұндағы 1-13 және 1-14-тармақтармен толықтырылсын:
"1-13. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстары бойынша келесі бюджеттік бағдарламалардан қысқартылсын:
"Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" деген бюджеттік бағдарламадан 62 мың теңге;
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламадан 477 мың теңге;
"Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету" деген бюджеттік бағдарламадан 120 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламадан 967 мың теңге;
"Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату" деген бюджеттік бағдарламадан 100 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету" деген бюджеттік бағдарламадан 2 273 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау" деген бюджеттік бағдарламадан 1 618 мың теңге;
"Тұрғын үй салу" деген бюджеттік бағдарламадан 334 мың теңге;
"Коммуналдық шаруашылықты дамыту" деген бюджеттік бағдарламадан 1 000 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету" деген бюджеттік бағдарламадан 68 мың теңге;
"Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек" деген бюджеттік бағдарламадан 3 268 мың теңге;
"Тұрғын үй көмегiн көрсету" деген бюджеттік бағдарламадан 2 000 мың теңге;
"18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар" деген бюджеттік бағдарламадан 2 310 мың теңге;
"Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" деген бюджеттік бағдарламадан 10 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру" деген бюджеттік бағдарламадан 800 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" деген бюджеттік бағдарламадан 64 мың теңге;
"Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламадан 88 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламадан 307 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

с бюджетной программы "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта" 1 025 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел ветеринарии района (города областного значения)":
с бюджетной программы "Организация санитарного убоя больных животных" 1 551 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел предпринимательства района (города областного значения)":
с бюджетной программы "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности" 73 тысяч тенге.";
"1-14. Дополнительные расходы на увеличение средств бюджета района на 2012 год направить на следующее бюджетные программы:
В функциональной группе "Государственные услуги общего характера":
По администратору бюджетных программ "Аппарат акима района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)" 2 292 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа":
в бюджетную программу "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа" 331 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Капитальные расходы государственного органа" 320 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)" 300 тысяч тенге;
В функциональной группе "Образование":
По администратору бюджетных программ "Отдел образования района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Общеобразовательное обучение" 2 623 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)" 4 000 тысяч тенге;
В функциональной группе "Социальная помощь и социальное обеспечение":
По администратору бюджетных программ "Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения)" 1 600 тысяч тенге;
В функциональной группе "Жилищно-коммунальное хозяйство":
По администратору бюджетных программ "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа":
в бюджетную программу "Освещение улиц населенных пунктов" 800 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" 115 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":

"Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламадан 1 025 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру" деген бюджеттік бағдарламадан 1 551 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламадан 73 мың теңге.";
"1-14. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстары бойынша қосымша шығындар келесі бюджеттік бағдарламаларға бағытталсын:
"Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер" деген функционалдық топта:
"Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 2 292 мың теңге;
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 331 мың теңге;
"Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" деген бюджеттік бағдарламаға 320 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 300 мың теңге;
"Бiлiм беру" деген функционалдық топта:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жалпы бiлiм беру" деген бюджеттік бағдарламаға 2 623 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу" деген бюджеттік бағдарламаға 4 000 мың теңге;
"Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету" деген функционалдық топта:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 1 600 мың теңге;
"Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" деген функционалдық топта:
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру" деген бюджеттік бағдарламаға 800 мың теңге;
"Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" деген бюджеттік бағдарламаға 115 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

в бюджетную программу "Функционирование системы водоснабжения и водоотведения" 3 400 тысяч тенге;
В функциональной группе "Культура, спорт, туризм и информационное пространство":
По администратору бюджетных программ "Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Поддержка культурно-досуговой работы" 5 424 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Функционирование районных (городских) библиотек" 340 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях" 305 тысяч тенге;
В функциональной группе "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения":
По администратору бюджетных программ "Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства" 500 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел ветеринарии района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек" 500 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел земельных отношений района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)" 88 тысяч тенге;
В функциональной группе "Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность":
По администратору бюджетных программ "Отдел строительства района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства" 2 921 тысяч тенге;
В функциональной группе "Транспорт и коммуникации":
По администратору бюджетных программ "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа":
в бюджетную программу "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах" 3 535 тысяч тенге;
В функциональной группе "Прочие":
По администратору бюджетных программ "Отдел финансов района (города областного значения)":

"Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі" деген бюджеттік бағдарламаға 3 400 мың теңге;
"Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік" деген функционалдық топта:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Мәдени- демалыс жұмысын қолдау" деген бюджеттік бағдарламаға 5 424 мың теңге;
"Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі" деген бюджеттік бағдарламаға 340 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Әртүрлі спорт түрлері бойынша ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы" деген бюджеттік бағдарламаға 305 мың теңге;
"Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" деген функционалдық топта:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 500 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру" деген бюджеттік бағдарламаға 500 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 88 мың теңге;
"Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі"деген функционалдық топта:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 2 921 мың теңге;
"Көлiк және коммуникация" деген функционалдық топта:
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" деген бюджеттік бағдарламаға 3 535 мың теңге;
"Өзгелер" деген функционалдық топта:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

в бюджетную программу "Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)" 1 500 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Определить размер единовременной социальной помощи на приобретение топлива проживающим и работающим в сельских населенных пунктах специалистам организаций социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности педагогическим работникам образования, медицинским и фармацевтическим работникам организаций государственного сектора здравоохранения в соответствии с законодательством Республики Казахстан в сумме 4 500 тенге.";
приложение 145 указанного решения изложить в новых редакциях согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Главному специалисту аппарата Жалагашского районного маслихата (Б.Мукашев) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах Юстиции и его официальное опубликование в средствах массовой информаций, включая интернет-ресурсы.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель ХІ-сессии
Жалагашского районного
маслихата                                 Д. БАЙМАХАНОВ
Секретарь Жалагашского
районного маслихата                       К. СУЛЕЙМЕНОВ
Приложение 1
к решению Жалагашского районного маслихата

"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергiлiктi атқарушы органының резервi" деген бюджеттік бағдарламаға 1 500 мың теңге.";
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына, ауылдық жерде жұмыс істейтін білім берудің педагог қызметкерлеріне және мемлекеттік денсаулық сақтау секторы ұйымдарының медицина және фармацевтика қызметкерлеріне, Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес отын сатып алу үшін берілетін біржолғы әлеуметтік көмек мөлшері 4 500 теңге көлемінде белгіленсін.";
аталған шешімнің 145-қосымшалары осы шешімнің 123-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Жалағаш аудандық мәслихат аппаратының бас маманы (Б.Мұқашев) осы шешімнің Әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін және оның бұқаралық ақпарат құралдарында, интернет-ресурстарды қоса алғанда ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш аудандық
мәслихатының ХІ-сессиясының
төрағасы                                     Д. БАЙМАХАНОВ
Жалағаш аудандық
мәслихатының хатшысы                         К. СҮЛЕЙМЕНОВ

18620
002
Создание информационных систем
527
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
700
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
100
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
95
018
Капитальные расходы государственного органа
160
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
16803
004
Капитальные расходы государственного органа
150
02
Оборона
2110
122
Аппарат акима района (города областного значения)
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1633
122
Аппарат акима района (города областного значения)
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
477
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
8759
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
8759
04
Образование
2626731
464
Отдел образования района (города областного значения)
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
339823
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
2597
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
2098537
006
Дополнительное образование для детей
51976
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского
27432
464
Отдел образования района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
19221
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)

18620
002
Ақпараттық жүйелер құру
527
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
700
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
100
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
95
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
160
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16803
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
02
Қорғаныс
2110
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1633
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
477
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
8759
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
8759
04
Бiлiм беру
2626731
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлімі
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
339823
021
Республикалық бюджеттен берiлетiн нысаналы трансферттер есебiнен жалпы үлгiдегi, арнайы (түзету), дарынды балалар үшiн мамандандырылған, жетiм балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшiн балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттiк жасқа толмағандарды бейiмдеу орталықтары тәрбиешiлерiне бiлiктiлiк санаты үшiн қосымша ақының мөлшерiн ұлғайту
2597
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) білім бөлімі
003
Жалпы бiлiм беру
2098537
006
Балаларға қосымша бiлiм беру
51976
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
27432
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) білім бөлімі
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19221
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу

13292
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
400
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
10711
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
9927
067
Капитальные расходы подведомс-твенных государственных учреждений и организаций
33807
467
Отдел строительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов образования
19008
05
Здравоохранение
145
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
145
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
274881
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
002
Программа занятости
66564
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива проживающим и работающим в сельских населенных пунктах специалистам организаций социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности педагогическим работникам образования, медицинским и фармацевтическим работникам организаций государственного сектора здравоохранения в соответствии с законодательством Республики Казахстан
10000
005
Государственная адресная социальная помощь
8114
006
Жилищная помощь
10572
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
17610
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
220
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
385
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
34017
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
61525
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индиивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

13292
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
400
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
10711
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
9927
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
33807
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
19008
05
Денсаулық сақтау
145
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
145
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
274881
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
66564
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, "Даңқ" Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
004
Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына, ауылдық жерде жұмыс істейтін білім берудің педагог қызметкерлеріне және мемлекеттік денсаулық сақтау секторы ұйымдарының медицина және фармацевтика қызметкерлеріне отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
10000
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
8114
006
Тұрғын үй көмегiн көрсету
10572
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
17610
009
1999 жылғы 26 шілдеде "Отан", "Даңқ" ордендерiмен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтiк қолдау
220
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
385
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
34017
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
61525
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
4000
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
2185
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
10261
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
10449
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
2140
006
Капитальные расходы государственного органа
1162
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
14592
004
Капитальные расходы государственного органа
150
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
83271
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
17653
006
Капитальные расходы государственного органа
1950
099
Реализации мер социальной поддержки специалистов
16308
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
10595
006
Организация санитарного убоя больных животных
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1473
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1372
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9715
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
24205
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
31551
467
Отдел строительства района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
20319
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
11232
12
Транспорт и коммуникации

002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
4000
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
2185
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10261
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10449
003
Жастар саясаты саласындағы өңiрлiк бағдарламаларды iске асыру
2140
006
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1162
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) Дене шынықтыру және спорт бөлімі
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14592
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
83271
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17653
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1950
099
Мамандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыру
16308
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10595
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1473
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1372
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9715
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
24205
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
31551
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20319
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11232
12
Көлiк және коммуникация

488081
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
40360
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры
203510
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
243402
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
809
13
Прочие
32012
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
9643
003
Поддержка предпринимательской деятельности
293
004
Капитальные расходы государственного органа
150
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
5117
452
Отдел финансов района (города областного значения)
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
3000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
11609
013
Капитальные расходы государственного органа
2200
14
Обслуживание долга
2180
452
Отдел финансов района (города областного значения)
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
2180
15
Трансферты
27283
452
Отдел финансов района (города областного значения)
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
23328
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
3955
Чистое бюджетное кредитование
100356
Бюджетные кредиты
107078
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
107078
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
008
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов

488081
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
40360
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
203510
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
243402
024
Кентішілік (қалаішілік), қала маңындағы ауданішілік қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
809
13
Өзгелер
32012
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9643
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
293
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты
040
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
5117
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергiлiктi атқарушы органының резервi
3000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11609
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
2200
14
Борышқа қызмет көрсету
2180
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
2180
15
Трансферттер
27283
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердi қайтару
23328
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3955
Таза бюджеттік кредиттеу
100356
Бюджеттік кредиттер
107078
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
107078
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
008
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер