О внесении изменений в решение районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 385 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 06 января 2012 года N 395. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 17 января 2012 года за N 10-7-149. Утратило силу решением Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 17 мая 2012 года N 46
Сноска. Утратило силу решением Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 17.05.2012 N 46.
В соответствии с статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", РЕШИЛИ:
1. В решение районного маслихата "О районном бюджете на 2012-2014 годы" от 20 декабря 2011 года N 385 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 23 декабря 2011 года за N 10-7-147, опубликован в газете "Жаңақорған тынысы" 4 января 2012 года N 2) внести следующие изменения:
Приложения 14 к решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "6 005 811" заменить на цифры "6 380 632";
цифры "5 039 940" заменить на цифры "5 414 761";
в подпункте 2):
цифры "6 005 811" заменить на цифры "6 380 632";
в подпункте 3):
цифры "7 673" заменить на цифры "109 607";
цифры "0" заменить на цифры "101 934";
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель внеочередная
ХХХХVІІ сессии районного
маслихата                                   С. ЫСКАКОВ
Секретарь районного маслихата               С. ДЮСЕБЕКОВ
Приложение 1
к решению внеочередной XXXXVІІ сессии
Жанакорганского районного маслихата
от 6 января 2012 года N 395
Приложение 1
к решению очередной XXXXVІ сессии
Жанакорганского районного маслихата
от 20 декабря 2011 года N 385
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1.Доходы

"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 385 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2012 жылғы 06 қаңтардағы N 395 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 17 қаңтарда N 10-7-149 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 мамырдағы N 46 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2012.05.17 N 46 шешімімен.
2008 жылғы 4 желтоқсанындағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес ШЕШЕМІЗ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жаңақорған аудандық Мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 385 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 23 желтоқсанда N 10-7-147 болып тіркелген, 2012 жылдың 4 қаңтарда N 2 "Жаңақорған тынысы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 14-қосымшалары осы шешімнің 12- қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын;
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"6 005 811" деген сандар "6 380 632" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 039 940" деген сандар "5 414 761" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"6 005 811" деген сандар "6 380 632" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"7 673" деген сандар "109 607" деген сандармен ауыстырылсын;
"0" деген сандар "101 934" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс ХХХХVІІ сессиясының төрағасы              С. ЫСҚАҚОВ
Аудандық мәслихат хатшысы                     С. ДҮЙСЕБЕКОВ
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2012 жылғы 6 қаңтардағы
кезектен тыс XXXXVІІ сессиясының N 395
шешіміне 1-қосымша
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы кезекті
ХХХХVІ сессиясының N 385 шешіміне
N 1-қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
1
2
3
4
Атауы
1.Кірістер