О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 52/2 "О бюджете Шиелийского района на 2012-2014 годы"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 11 января 2012 года N 54/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 17 января 2012 года за N 10-9-214. Утратило силу решением Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 04 января 2013 года N 12/2
Сноска. Утратило силу решением Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 04.01.2013 N 12/2.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 и пункта 1 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" районный маслихат (внеочередная сессия) РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 20 декабря 2011 года  N 52/2 "О бюджете Шиелийского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10-9-211 от 23 декабря 2011 года, опубликовано в газете "Өскен Өңір" от 7 января 2012 года N 4-7) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5 544 804" заменить цифрами "6 845 732";
цифры "4 356 869" заменить цифрами "5 657 797";
в подпункте 2):
цифры "5 517 664" заменить цифрами "6 818 592";
в подпункте 3):
цифры "-9 791" заменить цифрами "80 008";
цифры "0" заменить цифрами "89 799";
в подпункте 5):
цифры "-36 931" заменить цифрами "-52 868";
в подпункте 6):
цифры "36 931" заменить цифрами "52 868";
цифры "0" заменить цифрами "89 799";
приложение 1 указанного решения изложить в редакции согласно приложение 1 к настоящему решению.
в пункте 7:
приложение 4 указанного решения изложить в редакции согласно приложение 2 к настоящему решению.
2. Пункт 7 дополнить таким содержанием;
Утвердить список инвестиционной бюджетной программы приложением 7 районного бюджета предназначенное на 2012-2014 годы.

"Шиелі ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 52/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2012 жылғы 11 қаңтардағы N 54/2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 17 қаңтарда N 10-9-214 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2013 жылғы 04 қаңтардағы N 12/2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 04.01.2013 N 12/2 шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Бюджет кодексіне", Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1)-тармақшасына және 7 бабының 1 тармағын басшылыққа ала отырып аудандық мәслихат (кезектен тыс сессиясы) ШЕШЕМІЗ:
1. "Шиелі ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде
2011 жылдың 23 желтоқсанында 10-9-211 нөмірімен тіркелген) аудандық "Өскен Өңір" газетінің 2012 жылғы 7 қаңтардағы N 4-7 шығарлымында жарияланған) аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 52/2 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы:
"5 544 804" деген сандар "6 845 732" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 356 869" деген сандар "5 657 797" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"5 517 664" деген сандар "6 818 592" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"-9 791" деген сандар "80 008" деген сандармен ауыстырылсын;
"0" деген сандар "89 799" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"-36 931" деген сандар "-52 868" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"36 931" деген сандар "52 868" деген сандармен ауыстырылсын;
"0" деген сандар "89 799" деген сандармен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
7-тармақта:
аталған шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Мынадай мазмұндағы 7 тармақпен толықтырылсын;
2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеттің инвестициялық бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 7-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решением Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 06.02.2012 N 2/2 (вводится в действие с 01.01.2012)
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель
районного маслихата                       А. Макулбеков
Секретарь
районного маслихата                       С. Оразымбетов
Приложение N 1
к решению Шиелийского районного маслихата
за N 54/2 LIV cессии от 11 января 2012 года
Приложение N 1
к решению Шиелийского районного маслихата
за N 52/2 LIV внеочередной сессии

Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2012.02.06 N 2/2 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы                            Ә. Мақұлбеков
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    С. Оразымбетов
Шиелі аудандық мәслихаттың
2012 жылғы "11" қаңтардағы
LIV сессиясының N 54/2 шешіміне
1-қосымша
Шиелі аудандық мәслихаттың

418588
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
418588
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
31671
2
Программа занятости
57046
3
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
62
4
Предоставить социальную помощь на приобретение топлива проживающим и работаюшим в сельских населенных пунктах специалистам организаций социального обеспечения, культуры, спорта и работающим в сельской местности педагогическим работникам образования, медицинским и фармацевтическим работникам организаций государственного сектора здравоохранения
21138
5
Государственная адресная социальная помощь
22850
6
Жилищная помощь
28286
7
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
39445
9
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
165
10
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3416
11
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3174
14
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
52903
16
Государственные пособия на детей до 18 лет
124656
17
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
16874
23
Обеспечения занятости и реализации социальных программ
16902
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
604942
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
62007
8
Освещение улиц населенных пунктов
25349
9
Обеспечение санитарии населенных пунктов
8560
11
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
28098
467
Отдел строительства района (города областного значения)
542935
6
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
542935
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
226037
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)

418588
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
418588
1
Жергілікті деңгейде ауданның жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31671
2
Еңбекпен қамту бағдарламасы
57046
3
Қайтыс болған Совет одағы батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан"орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
62
4
Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт ұйымдарының мамандарына, ауылдық жерде жұмыс істейтін білім берудің педагог қызметкерлеріне және мемлекеттік денсаулық сақтау секторы ұйымының медицина және фармацевтика қызметкерлеріне отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру
21138
5
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
22850
6
Тұрғын үй көмегі
28286
7
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
39445
9
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерiмен марапатталған, "Халық қаҺарманы" атағын және республиканың құрметтi атақтарын алған азаматтарды әлеуметтiк қолдау
165
10
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3416
11
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу және жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3174
14
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
52903
16
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы
124656
17
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
16874
23
Жұмыспен қамту орталығының қызметін қамтамасыз ету
16902
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
604942
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, аул (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
62007
8
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
25349
9
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
8560
11
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
28098
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
0
16
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
0
18
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
0
12
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
0
467
Ауданның құрылыс бөлімі
542935
6
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
542935
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
226037
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі