О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 52/2 "О бюджете Шиелийского района на 2012-2014 годы"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 06 февраля 2012 года N 2/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 20 февраля 2012 года за N 10-9-216. Утратило силу решением Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 04 января 2013 года N 12/2
Сноска. Утратило силу решением Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 04.01.2013 N 12/2.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 и пункта 1 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" районный маслихат (внеочередная сессия) РЕШИЛИ:
1. Внести в решение районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 52/2 "О бюджете Шиелийского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10-9-211 от 23 декабря 2011 года, опубликовано в газете "Өскен Өңір" от 7 января 2012 года N 4-7) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "6 845 732" заменить цифрами "7 034 310";
цифры "1 131 472" заменить цифрами "1 267 445";
цифры "13 038" заменить цифрами "7 069";
цифры "5 657 797" заменить цифрами "5 716 371";
в подпункте 2):
цифры "6 818 592" заменить цифрами "7 057 050";
в подпункте 5):
цифры "-52 868" заменить цифрами "-102 748";
в подпункте 6):
цифры "52 868" заменить цифрами "102 748";
цифры "0" заменить цифрами "49 880";
приложение 1 указанного решения изложить в редакции согласно приложение 1 к настоящему решению.
в пункте 5:
приложение 4 указанного решения изложить в редакции согласно приложение 2 к настоящему решению.
в пункте 7:
приложение 7 указанного решения изложить в редакции согласно приложение 3 к настоящему решению.
2. Изменить слово "приложение 3" на "приложение 7" в пункте 2 решения районного маслихата от 11 января 2012 года "О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 20 декабря
2011 года N 52/2 "О бюджете Шиелийского района на 2012-2014 годы"

"Шиелі ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 52/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2012 жылғы 06 ақпандағы N 2/2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 20 ақпанда N 10-9-216 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2013 жылғы 04 қаңтардағы N 12/2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 04.01.2013 N 12/2 шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Бюджет кодексіне", Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1)-тармақшасына және 7 бабының 1 тармағын басшылыққа ала отырып аудандық мәслихат (кезектен тыс сессиясы) ШЕШЕМІЗ:
1. "Шиелі ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде
2011 жылдың 23 желтоқсанында 10-9-211 нөмірімен тіркелген) аудандық "Өскен Өңір" газетінің 2012 жылғы 7 қаңтардағы N 4-7 шығарлымында жарияланған) аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 52/2 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы:
"6 845 732" деген сандар "7 034 310" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 131 472" деген сандар "1 267 445" деген сандармен ауыстырылсын;
"13 038" деген сандар "7 069" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 657 797" деген сандар "5 716 371" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"6 818 592" деген сандар "7 057 050" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"-52 868" деген сандар " -102 748" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"52 868" деген сандар "102 748" деген сандармен ауыстырылсын;
"0" деген сандар "49 880" деген сандармен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
5 тармақта:
аталған шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
7 тармақта:
аталған шешімнің 7-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 11 қаңтардағы "Шиелi ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджетi туралы" аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 52/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 54/2 шешімінің 2 тармағындағы "3 қосымшаға" деген сөз "7 қосымшаға" деген сөзбен ауыстырылсын.

20508
1
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
18122
2
Создание информационных систем
650
10
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1300
11
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
136
18
Капитальные расходы государственных органов
300
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
16366
1
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
16366
2
Оборона
2208
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2208
5
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1950
6
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
258
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
5033
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5033
21
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
5033
4
Образование
4411828
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
145
5
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
145
464
Отдел образования района (города областного значения)
4411683
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
28460
3
Общеобразовательное обучение
3701011
5
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
16029
6
Дополнительное образование для детей
120609
7
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
373
9
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
462614
15
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
12496
20
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
11527
21
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета

20508
1
Аудандық бюджетті орындау және коммуналдық меншікті (облыстық маңызы бар қала) саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18122
2
Ақпараттық жүйелер құру
650
10
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1300
11
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
136
18
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
300
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
16366
1
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16366
2
Қорғаныс
2208
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2208
5
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1950
6
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
258
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
5033
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5033
21
Елді мекендерде жол жүрісі қауіпсіздігін қамтамасыз ету
5033
4
Бiлiм беру
4411828
123
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, аул (село), ауылдық (селолық) округ әкімі аппараты
145
5
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
145
464
Ауданның білім бөлімі
4411683
1
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28460
3
Жалпы білім беру
3701011
5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткiзу
16029
6
Балаларға қосымша білім беру
120609
7
Аудандық (қалалық) ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
373
9
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
462614
15
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
12496
20
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
11527
21
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту

4708
64
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
53856
5
Здравоохранение
68
Услуги по обеспечению деятельности здравоохранение
68
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
68
2
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
68
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
418144
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
418144
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
31671
2
Программа занятости
57046
3
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
62
4
Предоставить социальную помощь на приобретение топлива проживающим и работающим в сельских населенных пунктах специалистам организаций социального обеспечения, культуры, спорта и работающим в сельской местности педагогическим работникам образования, медицинским и фармацевтическим работникам организаций государственного сектора здравоохранения
21138
5
Государственная адресная социальная помощь
22850
6
Жилищная помощь
28286
7
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
39445
9
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
165
10
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3416
11
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3174
14
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
52998
16
Государственные пособия на детей до 18 лет
124656
17
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
16369
23
Обеспечения занятости и реализации социальных программ
16868
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
656112
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
111177
8
Освещение улиц населенных пунктов
40755
9
Обеспечение санитарии населенных пунктов
8560
11
Благоустройство и озеленение населенных пунктов

4708
64
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
53856
5
Денсаулық сақтау
68
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
68
123
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, аул (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
68
2
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
68
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
418144
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
418144
1
Жергілікті деңгейде ауданның жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31671
2
Еңбекпен қамту бағдарламасы
57046
3
Қайтыс болған Совет одағы батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан"орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
62
4
Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт ұйымдарының мамандарына, ауылдық жерде жұмыс істейтін білім берудің педагог қызметкерлеріне және мемлекеттік денсаулық сақтау секторы ұйымының медицина және фармацевтика қызметкерлеріне отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру
21138
5
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
22850
6
Тұрғын үй көмегі
28286
7
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
39445
9
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерiмен марапатталған, "Халық қаҺарманы" атағын және республиканың құрметтi атақтарын алған азаматтарды әлеуметтiк қолдау
165
10
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3416
11
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу және жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3174
14
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
52998
16
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы
124656
17
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
16369
23
Жұмыспен қамту орталығының қызметін қамтамасыз ету
16868
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
656112
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, аул (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
111177
8
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
40755
9
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
8560
11
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру

40755
9
Обеспечение санитарии населенных пунктов
8560
11
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
61862
12
Транспорт и коммуникации
36100
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
36100
13
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
36100
13
Прочие
10772
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
10772
40
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
10772
Приложение 3
к решению Шиелийского районного маслихата
за N 2/2 внеочередной cессии

40755
9
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
8560
11
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
61862
12
Көлiк және коммуникациялар
36100
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
36100
13
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
36100
13
Өзгелер
10772
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
10772
40
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
10772
Шиелі аудандық мәслихаттың

от 6 февраля 2012 года
Приложение 7
к решению Шиелийского районного маслихата
за N 52/2 внеочередной сессии
от 20 декабря 2011 года
Cписок бюджетного инвестиционного проекта районного бюджета предназначенного на 2012-2014 годы
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Программа
1 2 3 4
Наименование
2. Расходы
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
467
Отдел строительства района (города областного значения)
6
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
8
Развитие объектов спорта и туризма

2012 жылғы "6" ақпандағы
кезектен тыс сессиясының N 2/2
шешіміне 3 қосымшасы
Шиелі аудандық мәслихаттың
2011 жылғы "20" желтоқсандағы
кезектен тыс сессиясының N 52/2
шешімінің 7 қосымшасы
2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеттiң инвестициялық жобаларының тiзiмi
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
1 2 3 4
Атауы
2. Шығындар
7
Тұрғын үй коммуналдық шаруашылық
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) құрылыс бөлімі
6
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
8
Cпорт және туризм объектілерін дамыту