Об утверждении регламентов государственных услуг
Постановление акимата Мангистауской области от 29 мая 2012 года N 112. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 25 июня 2012 года N 2137. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 15 августа 2013 года № 244
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 15.08.2013 № 244.
В соответствии c законами Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах», от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги «Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства»;
2) регламент государственной услуги «Выдача ветеринарного паспорта на животное»;
3) регламент государственной услуги «Выдача ветеринарной справки».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Муханова К.К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                            Б. Мухамеджанов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник областного управления
сельского хозяйства
Калжанулы Т.
29 мая 2012 года
Утвержден
постановлением акимата
Мангистауской области
от 29 мая 2012 года № 112
Регламент государственной услуги
«Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства»
1. Основные понятия
1. В настоящем Регламенте государственной услуги «Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства» (далее – Регламент) используются следующие понятия и сокращения:
1) государственная услуга – выдача справки о наличии личного подсобного хозяйства;
2) МИО – местный исполнительный орган (акимы поселков, аула (села), аульного (сельских) округов, городские и районные отделы сельского хозяйства и ветеринарии);
3) ЦОН – Центр обслуживания населения;
4) потребитель – физическое лицо;
5) СФЕ – структурно-функциональные единицы.
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах».
3. Предметом правового регулирования Регламента является установление требований к обеспечению соблюдения Стандарта государственной услуги «Выдача справок о наличии подсобного хозяйства», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 2318.
4. Государственная услуга «Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства» (далее – государственная услуга) предоставляется местными исполнительными органами (акимами поселков, аула (села), аульного (сельских) округов, городскими и районными отделами сельского хозяйства и ветеринарии) (далее – МИО), а также через центры обслуживания населения (далее – ЦОН) на альтернативной основе.

Мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 29 мамырдағы N 112 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 25 маусымда N 2137 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2013 жылғы 15 тамыздағы № 244 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 15.08.2013 № 244 қаулысымен.
«Әкімшілік рәсімдер туралы» 2000 жылғы 27 қарашадағы, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) «Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру» мемлекеттік қызмет регламенті;
2) «Жануарға ветеринариялық паспорт беру» мемлекеттік қызмет регламенті;
3) «Ветеринариялық анықтама беру» мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Қ.К. Мұқановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкiмi                             Б. Мұхаметжанов
«КЕЛІСІЛДІ»
Облыстық ауыл шаруашылығы
басқармасының бастығы
Т.Қалжанұлы
29 мамыр 2012 жыл
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2012 жылғы 29 мамырда № 112
қаулысымен бекітілген
«Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру»
мемлекеттік қызмет регламенті
1. Негiзгi ұғымдар
1. Осы «Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру» мемлекеттік қызмет регламентінде (бұдан әрі – Регламент) мынадай ұғымдар мен қысқартулар пайдаланылады:
1) мемлекеттік қызмет – жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру;
2) ЖАО – жергілікті атқарушы орган (кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімдері, қалалық және аудандық ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімдері);
3) ХҚКО – Халыққа қызмет көрсету орталығы;
4) тұтынушы – жеке тұлға;
5) ҚФБ – құрылымдық-функционалдық бірліктер.
2. Жалпы ережелер
2. Осы Регламент «Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9 – 1 бабының 4-тармағына сәйкес әзірленді.
3. Регламенттің құқықтық реттеу мәні Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2318 қаулысымен бекітілген «Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру» мемлекеттік қызмет стандартының сақталуын қамтамасыз ететін талаптарды белгілеу болып табылады.
4. «Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру» мемлекеттік қызметті (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) жергілікті атқарушы органдар (кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімдері, қалалық және аудандық ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімдері) (бұдан әрі – ЖАО) көрсетеді, сондай-ақ баламалы негізде Халыққа қызмет көрсету орталықтары (бұдан әрі – ХҚКО) арқылы ұсынылады.

5. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
6. Государственная услуга оказывается на основании подпункта 3) пункта 1 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года «О государственной адресной социальной помощи» и постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 2318 «Об утверждении стандарта государственной услуги «Выдача справок о наличии подсобного хозяйства».
7. Результатом оказываемой государственной услуги является справка о наличии личного подсобного хозяйства (на бумажном носителе) либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
3. Требования к обеспечению соблюдения стандарта государственной услуги
9. Информация о предоставлении государственной услуги размещена на стендах, расположенных в местах оказания государственной услуги. Адреса и график работы МИО и ЦОН указаны в приложениях 1, 2 к настоящему Регламенту.
10. Сроки оказания государственной услуги:
1) при обращении потребителя в МИО:
государственная услуга предоставляется с момента обращения;
максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги – не более 10 (десяти) минут;
максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги – не более 10 (десяти) минут;
2) при обращении потребителя в ЦОН:
срок оказания государственной услуги с момента сдачи необходимых документов потребителем, указанных в пункте 14 настоящего Регламента составляет не более 2 (двух) дней;
максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги – не более 10 (десяти) минут;
максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги – не более 10 (десяти) минут.
11. В предоставлении государственной услуги потребителю будет отказано в следующих случаях:
1) предоставление неполного пакета документов, указанных в пункте 14 настоящего Регламента;
2) отсутствие данных о наличии личного подсобного хозяйства в похозяйственной книге МИО.
12. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) потребитель подает заявление в ЦОН или в МИО;
2) инспектор ЦОН принимает и регистрирует поступившие документы, выдает справку, подтверждающую сдачу потребителем всех необходимых документов для получения государственной услуги, в которой содержится штамп ЦОН и дата получения потребителем государственной услуги:
3) инспектор накопительного отдела ЦОНа передает документы в канцелярию МИО;
Факт отправки пакета документов из ЦОНа в МИО фиксируется при помощи Сканера штрихкода, позволяющего отслеживать движение документов в процессе оказания государственной услуги.

5. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
6. Мемлекеттік қызмет «Мемлекеттік арнаулы әлеуметтік көмек туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңының 3-бабының 1-тармағының 3) тармақшасы және «Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру» мемлекеттік қызмет стандартын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2318 қаулысы негізінде көрсетiледi.
7. Мемлекеттiк қызмет көрсетудiң нәтижесi жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама (қағаз жеткiзгiште) не мемлекеттiк қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
3. Мемлекеттік қызмет стандартының сақталуын қамтамасыз етуге қойылатын талаптар
9. Мемлекеттiк қызметтi ұсыну туралы ақпарат мемлекеттiк қызмет көрсетiлетiн орындарда орналасқан стендiлерде орналастырылған. ЖАО және ХҚКО мекен-жайлары мен жұмыс кестесі осы Регламенттің 1,  2–қосымшаларында көрсетілген.
10. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдерi:
1) ЖАО-ға өтiнiш берген кезде:
мемлекеттiк қызмет өтiнiш берiлген сәттен бастап ұсынылады;
мемлекеттiк қызметтi алғанға дейiнгi күтудiң ең жоғары шектi уақыты 10 (он) минуттан аспайды;
мемлекеттiк қызметтi тұтынушыға қызмет көрсетудiң ең жоғары шектi уақыты 10 (он) минуттан аспайды;
2) ХҚКО-ға өтiнiш берген кезде:
тұтынушы осы Регламенттің 14-тармағында көрсетiлген қажеттi құжаттарды тапсырған сәттен бастап мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмi 2 (екi) күннен аспайды;
мемлекеттiк қызметтi алғанға дейiнгi күтудiң ең жоғары шектi уақыты 10 (он) минуттан аспайды;
мемлекеттiк қызметтi тұтынушыға қызмет көрсетудiң ең жоғары шектi уақыты 10 (он) минуттан аспайды.
11. Тұтынушыға мемлекеттiк қызметтi ұсынудан мынадай жағдайларда:
1) осы Регламенттің 14-тармағында көрсетiлген құжаттардың толық емес пакетiн ұсынғанда;
2) ЖАО-ның шаруашылық кiтабында жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы деректер жоқ болғанда бас тартылады.
12. Тұтынушыдан мемлекеттік қызметті алуға өтінішті алған кезінен бастап мемлекеттік қызмет нәтижесін беру кезіне дейінгі мемлекеттік қызмет көрсету кезеңдері:
1) тұтынушы ХҚКО –ға не ЖАО-ға өтініш береді;
2) ХҚКО инспекторы түскен құжаттарды қабылдайды және тіркейді, тұтынушыға тұтынушының мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттарды тапсырғанын растайтын анықтама беріледі, онда ХҚКО-ның мөртабаны және тұтынушының мемлекеттік қызметті алатын күні қамтылады.
3) ХҚКО жинақтау бөлімінің инспекторы құжаттарды ЖАО кеңсесіне береді;
ХҚКО-нан құжаттар пакетінің ЖАО-ға жөнелтілу фактісі, мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде құжаттардың қозғалысын қадағалауға мүмкіндік беретін, штрихкод Сканердің көмегімен белгіленеді.

4) сотрудник канцелярии МИО фиксирует в информационной системе ЦОН (в случае отсутствия в МИО собственной информационной системы) и регистрирует поступившие документы и передает руководству МИО;
5) руководство МИО осуществляет ознакомление с поступившими документами и отправляет ответственному исполнителю МИО на исполнение;
6) ответственный исполнитель МИО рассматривает поступившие документы, готовит проект уведомления потребителю, подписывается руководителем или подписывается мотивированный отказ и направляет его в канцелярию МИО;
7) сотрудник канцелярии МИО направляет результат оказания государственной услуги в ЦОН, при этом фиксирует в информационной системе ЦОНа (в случае отсутствия в МИО собственной информационной системы) или выдает потребителю в случае обращения в МИО.
При приеме готового результата государственной услуги от МИО, ЦОНом фиксируется поступившие документы при помощи Сканера штрихкода;
8) инспектор ЦОНа выдает потребителю справку либо мотивированный отказ.
13. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в МИО и ЦОН, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
14. Для получения государственной услуги потребитель представляет следующие документы:
при обращении в МИО потребитель обращается в устной форме с предоставлением удостоверения личности;
при обращении в ЦОН:
1) заявление в произвольной форме;
2) копию удостоверения личности с представлением оригинала для сверки.
15. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ):
1) инспектор ЦОНа;
2) инспектор накопительного отдела ЦОНа;
3) сотрудник канцелярии МИО;
4) руководство МИО;
5) ответственный исполнитель МИО.
16. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 3 к настоящему Регламенту.
17. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведена в приложении 4 к настоящему Регламенту.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающих государственную услугу

4) ЖАО кеңсесінің қызметкері түскен құжатты ХҚКО ақпараттық жүйесінде (ЖАО –да өзіндік ақпараттық жүйе болмаған жағдайда) белгілейді және тіркейді және оны ЖАО басшылығына береді;
5) ЖАО басшылығы түскен құжаттармен танысуды жүзеге асырады және оны орындау үшін ЖАО жауапты орындаушысына жөнелтеді;
6) ЖАО жауапты орындаушысы түскен құжаттарды қарайды, тұтынушыға хабарламаның жобасын дайындайды, оған басшы қол қояды не дәлелді бас тартуға қол қояды және оны ЖАО –ның кеңсесіне жөнелтеді;
7) ЖАО кеңсесінің қызметкері мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін ХҚКО-на жібереді, бұл ретте ХҚКО ақпараттық жүйесінде (ЖАО –да өзіндік ақпараттық жүйе болмаған жағдайда) белгілейді не тұтынушыға ЖАО-ға хабарласқан кезде береді;
ЖАО-нан мемлекеттік қызметтің дайын нәтижелерін қабылдау кезінде ХҚКО штрихкод Сканерінің көмегімен түскен құжаттарды белгілейді;
8) ХҚКО инспекторы тұтынушыға анықтаманы не дәлелді бас тартуды береді.
13. ХҚКО-да және ЖАО-да мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттар қабылдауды іске асыратын тұлғалардың минималды саны бір қызметшіні құрайды.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде іс-әрекет (өзара іс-әрекет) тәртібінің сипаттамасы
14. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн тұтынушы мынадай құжаттарды ұсынады:
ЖАО-ға өтiнiш жасаған кезде тұтынушы жеке куәлiгiн ұсына отырып, ауызша нысанда жүгiнедi;
ХҚКО-ға өтiнiш жасаған кезде:
1) еркiн нысандағы өтiнiш;
2) салыстырып тексеру үшiн түпнұсқасын ұсына отырып, жеке куәлiктiң көшiрмесi.
15. Мемлекеттік қызметті көрсетуге келесі құрылымдық – функционалдық бірліктер (бұдан әрі – ҚФБ) тартылады:
1) ХҚКО инспекторы;
2) ХҚКО жинақтау бөлімінің инспекторы;
3) ЖАО кеңсе қызметкері;
4) ЖАО басшылығы;
5) ЖАО жауапты орындаушысы.
16. Әрбір әкiмшiлiк әрекеттi (рәсiмдi) орындау мерзiмiн көрсетумен әр ҚФБ әкiмшiлiк әрекеттiң (рәсiмнiң) өзара әрекетi мен кезектiлiгiнiң мәтiндiк кестелiк сипаттамасы осы Регламенттiң 3-қосымшасында келтiрiлген.
17. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үрдiсiнде әкiмшiлiк әрекеттердiң қисынды кезектiлiгi мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты айғақтайтын сызба осы Регламенттiң 4-қосымшасында келтiрiлген.
5. Мемлекеттік қызметті көрсететін лауазымды
тұлғалардың жауапкершілігі

18. Сотрудники и должностные лица МИО и ЦОНа несут ответственность за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Выдача справок о наличии
личного подсобного хозяйства»
Перечень местных исполнительных органов по оказанию государственной услуги
№ п/п
Наименование МИО Юридический адрес График работы Контакт ный
телефон
1.
Государственное учреждение «Актауский городской отдел сельского хозяйства и ветеринарии»

18. ЖАО және ХҚКО қызметкерлері мен лауазымды тұлғаларына Қазақстан Республикасының заңнамалық актілеріне сәйкес белгіленген мерзімде мемлекеттік қызметті көрсетуді жүзеге асыруға жауапкершілік жүктеледі.
«Жеке қосалқы шаруашылықтың
болуы туралы анықтама беру»
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі жергілікті атқарушы органдардың тізбесі
№ р/с ЖАО атауы Заңды мекен жайы Жұмыс кестесі Байланыс телефоны
1
«Ақтау қалалық ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі» мемлекеттік мекемесі

город Актау, 4 микрорайон, дом 72, здание городского акимата
Пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13 - 00 до 14-00 часов
8 (7292)
336789
336790
2.
Государственное учреждение «Аппарат акима села Умирзак»
город Актау, село Умирзак
Пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13 - 00 до 14-00 часов
8 (7292)
445272
445158
3.
Государственное учреждение «Бейнеуский районный отдел сельского хозяйства и ветеринарии»
Бейнеуский район, село Бейнеу, здание районного акимата
Пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13 - 00 до 14-00 часов
8(72932)
22550
4.
Государственное учреждение «Аппарат акима Акжигитского сельского округа»
Бейнеуский район, село Акжигит
Пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13 - 00 до 14-00 часов
8(72932)
34448
5.
Государственное учреждение «Аппарат акима села Бейнеу»
Бейнеуский район, село Бейнеу
Пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13 - 00 до 14-00 часов
8(72932)
21262
6.
Государственное учреждение «Аппарат акима Боранкульского сельского округа»
Бейнеуский район, село Боранкул
Пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13 - 00 до 14-00 часов
8(72932)
31237
7.
Государственное учреждение «Аппарат акима Есетского сельского округа »
Бейнеуский район, село Есет
Пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13 - 00 до 14-00 часов
8(72932)
35222
8.
Государственное учреждение «Аппарат акима Ногайтинского сельского округа»
Бейнеуский район, село Ногайты
Пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13 - 00 до 14-00 часов
8(72932)
37010
9.
Государственное учреждение «Аппарат акима Самского сельского округа»
Бейнеуский район, село Сам
Пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13 - 00 до 14-00 часов
8(72932)
36127
10.
Государственное учреждение «Аппарат акима Саргинского сельского округа»
Бейнеуский район, село Сарга
Пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13 - 00 до 14-00 часов
8(72932)
23335
11.
Государственное учреждение «Аппарат акима Сынгырлауского сельского округа»
Бейнеуский район, село Сынгырлау

Ақтау қаласы, 4 шағын аудан, 72 үй, қала әкімдігінің ғимараты
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен аптасына бес күн сағат 9.00 – 18.00 дейін
8(7292)
336789
336790
2
«Өмірзақ ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ақтау қаласы, Өмірзақ ауылы
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен аптасына бес күн сағат 9.00 – 18.00 дейін
8(7292)
445272
445158
3
«Бейнеу аудандық ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Бейнеу ауданы, Бейнеу селосы, аудандық әкімдік ғимараты
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен аптасына бес күн сағат 9.00 – 18.00 дейін
8(72932)
22550
4
«Ақжігіт селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бейнеу ауданы, Ақжігіт селосы
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен аптасына бес күн сағат 9.00 – 18.00 дейін
8(72932)
34448
5
«Бейнеу селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бейнеу ауданы, Бейнеу селосы
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен аптасына бес күн сағат 9.00 – 18.00 дейін
8(72932)
21262
6
«Боранкұл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бейнеу ауданы, Боранқұл селосы
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен аптасына бес күн сағат 9.00 – 18.00 дейін
8(72932)
31237
7
«Есет селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бейнеу ауданы, Есет селосы
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен аптасына бес күн сағат 9.00 – 18.00 дейін
8(72932)
35222
8
«Ноғайты селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бейнеу ауданы, Ноғайты селосы
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен аптасына бес күн сағат 9.00 – 18.00 дейін
8(72932)
37010
9
«Сам селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бейнеу ауданы, Сам селосы
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен аптасына бес күн сағат 9.00 – 18.00 дейін
8(72932)
36127
10
«Сарға селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бейнеу ауданы, Сарға селосы
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен аптасына бес күн сағат 9.00 – 18.00 дейін
8(72932)
23335
11
«Сыңғырлау селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бейнеу ауданы, Сыңғырлау селосы

Пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13 - 00 до 14-00 часов
8(72932)
24333
12.
Государственное учреждение «Тәжен селосы әкімінің аппараты»
Бейнеуский район, село Бейнеу, улица Д.Тажиева, здание «Акиматсер вис»
Пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13 - 00 до 14-00 часов

Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен аптасына бес күн сағат 9.00 – 18.00 дейін
8(72932)
24333
12
«Тәжен селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бейнеу ауданы, Бейнеу селосы, Д. Тәжиев көшесі, «Акиматсервис» ғимараты
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен аптасына бес күн сағат 9.00 – 18.00 дейін

8(72932)
38010
13.
Государственное учреждение «Аппарат акима Толепского сельского округа»
Бейнеуский район, село Толеп
Пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13 - 00 до 14-00 часов
8(72932)
32343
14.
Государственное учреждение «Аппарат акима Турышского сельского округа»
Бейнеуский район, село Турыш
Пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13 - 00 до 14-00 часов
8(72932)
33310
15.
Государственное учреждение «Жанаозенский городской отдел сельского хозяйства и ветеринарии»
город Жанаозен, улица Сатпаева, здание городского акимата
Пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13 - 00 до 14-00 часов
8(7292)
301084
8(72934)
22269
16.
Государственное учреждение «Аппарат акима села Кызылсай»
город Жанаозен, село Кызылсай
Пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13 - 00 до 14-00 часов
8(72934)
25066
17.
Государственное учреждение «Аппарат акима села Тенге»
город Жанаозен, село Тенге, улица Актан Керейулы, 32
Пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13 - 00 до 14-00 часов
8(72934)
21301
18.
Государственное учреждение «Каракиянский районный отдел сельского хозяйства и ветеринарии»
Каракиянский район, село Курык, улица Досан батыра, 6
Пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13 - 00 до 14-00 часов
8 (72937)
21415
19.
Государственное учреждение «Аппарат акима Бостанского сельского округа»
Каракиянский район, село Бостан
Пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13 - 00 до 14-00 часов
8(72937)
61101
61107
20.
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Жетибай»
Каракиянский район, поселок Жетибай, улица Новостройка
Пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13 - 00 до 14-00 часов
8(72935)
26090
26664
21.
Государственное учреждение «Аппарат акима Куландинского сельского округа»
Каракиянский район, село Куланды
Пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13 - 00 до 14-00 часов
8(72937)
71010
71009
22.
Государственное учреждение «Аппарат акима села Курык»
Каракиянский район, село Курык, улица Досан батыра, дом № 4
Пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13 - 00 до 14-00 часов

8(72932)
38010
13
«Төлеп селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бейнеу ауданы, Төлеп селосы
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен аптасына бес күн сағат 9.00 – 18.00 дейін
8(72932)
32343
14
«Тұрыш селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бейнеу ауданы, Тұрыш селосы
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен аптасына бес күн сағат 9.00 – 18.00 дейін
8(72932)
33310
15
«Жаңаөзен қалалық ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Жаңаөзен қаласы, Сәтбаев көшесі, қала әкімдігінің ғимараты
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен аптасына бес күн сағат 9.00 – 18.00 дейін
8(7292)
301084
8(72934)
22269
16
«Қызылсай селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жаңаөзен қаласы, Қызылсай селосы
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен аптасына бес күн сағат 9.00 – 18.00 дейін
8(72934)
25066
17
«Теңге ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жаңаөзен қаласы, Теңге ауылы, Ақтан Керейұлы көшесі, 32
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен аптасына бес күн сағат 9.00 – 18.00 дейін
8(72934)
21301
18
«Қарақия аудандық ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қарақия ауданы, Құрық селосы, Досан батыр көшесі, 6
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен аптасына бес күн сағат 9.00 – 18.00 дейін
8(72937)
21415
19
«Бостан селолық аумағы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қарақия ауданы, Бостан селосы
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен аптасына бес күн сағат 9.00 – 18.00 дейін
8(72937)
61101
61107
20
«Жетібай кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қарақия ауданы, Жетібай кенті, Жаңақұрылыс көшесі
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен аптасына бес күн сағат 9.00 – 18.00 дейін
8(72935)
26090
26664
21
«Құланды селолық аумағы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қарақия ауданы, Құланды селосы
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен аптасына бес күн сағат 9.00 – 18.00 дейін
8(72937)
71010
71009
22
«Құрық селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қарақия ауданы, Құрық селосы, Досан батыр көшесі, № 4 үй
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен аптасына бес күн сағат 9.00 – 18.00 дейін

8(72937)
22110
21572
23.
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Мунайшы»
Каракиянский район, поселок Мунайши
Пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13 - 00 до 14-00 часов
8(72935)
28291
28391
24.
Государственное учреждение «Аппарат акима села Сенек»
Каракиянский район, село Сенек
Пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13 - 00 до 14-00 часов
8(72937)
31341
31394
25.
Государственное учреждение «Отдел сельского хозяйства и ветеринарии Мангистауского района»
Мангистау ский район, село Шетпе
Пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13 - 00 до 14-00 часов
8(72931)
22176
26.
Государственное учреждение «Аппарат акима села Актобе»
Мангистау ский район, село Уштаган
Пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13 - 00 до 14-00 часов
8(72931)
43718
27.
Государственное учреждение «Аппарат Акшимирауского сельского акима»
Мангистау ский район, село Акшимирау
Пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13 - 00 до 14-00 часов
8(72931)
42523
28.
Государственное учреждение «Аппарат акима села Жармыш»
Мангистау ский район, село Жармыш
Пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13 - 00 до 14-00 часов
8(72931)
27201
29.
Государственное учреждение «Аппарат акима села Жынгылды»
Мангистау ский район, село Жынгылды
Пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13 - 00 до 14-00 часов
8(72931)
24432
30.
Государственное учреждение «Аппарат акима села Кызан»
Мангистау ский район, село Кызан
Пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13 - 00 до 14-00 часов
8(72931)
42031
31.
Государственное учреждение «Аппарат акима села Онды»
Мангистау ский район, село Онды
Пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13 - 00 до 14-00 часов
8(72931)
24600
24622
32.
Государственное учреждение «Аппарат акима села Отес»
Мангистау ский район, село Отес
Пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13 - 00 до 14-00 часов
8(72931)
45325
45326
33.
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Отпан»
Мангистау ский район, село Тущыбек

8(72937)
22110
21572
23
«Мұнайшы кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қарақия ауданы, Мұнайшы кенті
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен аптасына бес күн сағат 9.00 – 18.00 дейін
8(72935)
28291
28391
24
«Сенек селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қарақия ауданы, Сенек селосы
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен аптасына бес күн сағат 9.00 – 18.00 дейін
8(72937)
31341
31394
25
«Маңғыстау аудандық ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Маңғыстау ауданы, Шетпе селосы
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен аптасына бес күн сағат 9.00 – 18.00 дейін
8(72931)
22176
26
Ақтөбе селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Маңғыстау ауданы, Ұштаған селосы
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен аптасына бес күн сағат 9.00 – 18.00 дейін
8(72931)
43718
27
«Ақшымырау ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Маңғыстау ауданы, Ақшымырау селосы
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен аптасына бес күн сағат 9.00 – 18.00 дейін
8(72931)
42523
28
«Жармыш селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Маңғыстау ауданы, Жармыш селосы
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен аптасына бес күн сағат 9.00 – 18.00 дейін
8(72931)
27201
29
«Жыңғылды селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Маңғыстау ауданы, Жыңғылды селосы
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен аптасына бес күн сағат 9.00 – 18.00 дейін
8(72931)
24432
30
«Қызан селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Маңғыстау ауданы, Қызан селосы
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен аптасына бес күн сағат 9.00 – 18.00 дейін
8(72931)
42031
31
«Онды ауылының әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Маңғыстау ауданы, Онды селосы
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен аптасына бес күн сағат 9.00 – 18.00 дейін
8 (72931)
24600
24622
32
«Өтес селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Маңғыстау ауданы, Өтес селосы
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен аптасына бес күн сағат 9.00 – 18.00 дейін
8(72931)
45325
45326
33
«Отпан селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Маңғыстау ауданы, Тұщыбек селосы

Пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13 - 00 до 14-00 часов
8(72931)
28010
34.
Государственное учреждение «Аппарат акима села Тущыкудук»
Мангистау ский район, село Тущыкудук
Пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13 - 00 до 14-00 часов
8(72931)
41341
35.
Государственное учреждение «Аппарат акима села Шайыр»
Мангистау ский район, село Шайыр
Пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13 - 00 до 14-00 часов
8(72931)

Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен аптасына бес күн сағат 9.00 – 18.00 дейін
8(72931)
28010
34
«Тұщықұдық селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Маңғыстау ауданы, Тұщықұдық селосы
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен аптасына бес күн сағат 9.00 – 18.00 дейін
8(72931)
41341
35
«Шайыр селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Маңғыстау ауданы, Шайыр селосы
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен аптасына бес күн сағат 9.00 – 18.00 дейін
8(72931)

27694
36.
Государственное учреждение «Аппарат акима Шебирского сельского округа»
Мангистау ский район, село Шебир
Пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13 - 00 до 14-00 часов
8(72931)
41711
37.
Государственное учреждение «Аппарат акима села Шетпе»
Мангистау ский район, село Шетпе
Пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13 - 00 до 14-00 часов
8(72931)
21218
21431
38.
Государственное учреждение «Мунайлинский районный отдел сельского хозяйства и ветеринарии»
Мунайлинский район, село Мангистау, здание общественных организации
Пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13 - 00 до 14-00 часов
8(7292)
465255
466565
39.
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Атамекен»
Мунайлинский район, село Атамекен
Пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13 - 00 до 14-00 часов
8(7292)
340065
330776
40.
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Баскудык»
Мунайлинский район, село Баскудык
Пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13 - 00 до 14-00 часов
8(7292)
344108
330780
41.
Государственное учреждение «Аппарат акима села Баянды»
Мунайлинский район, село Баянды
Пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13 - 00 до 14-00 часов
8(7292)
467100
467101
42.
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Даулет»
Мунайлинский район, село Даулет
Пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13 - 00 до 14-00 часов
8(7292)
466656
330992
43.
Государственное учреждение «Аппарат акима Кызылтобинского сельского округа»
Мунайлинский район, жилой массив Кызылтобе
Пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13 - 00 до 14-00 часов
8(7292)
464654;
464666
44.
Государственное учреждение «Аппарат акима села Мангистау
Мунайлинский район, село Мангистау
Пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13 - 00 до 14-00 часов
8(7292)
465255
465393
45.
Государственное учреждение «Тупкараганский районный отдел сельского хозяйства и ветеринарии»
Тупкараганский район, город Форт-Шевчен ко, улица Н.Онгалбаева, 1
Пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13 - 00 до 14-00 часов

27694
36
«Шебір селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Маңғыстау ауданы Шебір селосы
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен аптасына бес күн сағат 9.00 – 18.00 дейін
8 (72931)
41711
37
«Шетпе селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Маңғыстау ауданы, Шетпе селосы
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен аптасына бес күн сағат 9.00 – 18.00 дейін
8 (72931)
21218
21431
38
«Мұнайлы аудандық ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мұнайлы ауданы, Маңғыстау селосы, қоғамдық ұйымдар ғимараты
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен аптасына бес күн сағат 9.00 – 18.00 дейін
8(7292)
465255
466565
39
«Атамекен селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мұнайлы ауданы, Атамекен селосы
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен аптасына бес күн сағат 9.00 – 18.00 дейін
8(7292)
340065;
330776
40
«Басқұдық селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мұнайлы ауданы, Басқұдық селосы
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен аптасына бес күн сағат 9.00 – 18.00 дейін
8(7292)
344108
330780
41
«Баянды селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мұнайлы ауданы, Баянды селосы
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен аптасына бес күн сағат 9.00 – 18.00 дейін
8(7292)
467100
467101
42
«Дәулет селолық округі әкімдігінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мұнайлы ауданы, Дәулет селосы
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен аптасына бес күн сағат 9.00 – 18.00 дейін
8(7292)
466656
330992
43
«Қызылтөбе селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мұнайлы ауданы, Қызылтөбе елді мекені
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен аптасына бес күн сағат 9.00 – 18.00 дейін
8(7292)
464654
464666
44
«Маңғыстау селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мұнайлы ауданы, Маңғыстау селосы
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен аптасына бес күн сағат 9.00 – 18.00 дейін
8(7292)
465255;
465393
45
«Түпқараған аудандық ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Түпқараған ауданы, Форт-Шевченко қаласы, Н. Оңғалбаев көшесі, 1
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен аптасына бес күн сағат 9.00 – 18.00 дейін

8(72938)
23116
22862
46.
Государственное учреждение «Аппарат акима села Акшукур»
Тупкара ганский район, село Акшукур, улица Б.Кожашева, № 11
Пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13 - 00 до 14-00 часов
8(72938)
23241
47.
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Баутино»
Тупкара ганский район,город Форт-Шевчен ко, поселок Баутино, улица К.Куржиману лы, 6

8(72938)
23116
22862
46
«Ақшұқыр селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түпқараған ауданы, Ақшұқыр селосы, Б. Қожашева көшесі, № 11
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен аптасына бес күн сағат 9.00 – 18.00 дейін
8(72938)
23241
47
«Баутин поселкесі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түпқараған ауданы, Форт-Шевченко қаласы, Баутино поселкесі, Қ. Күржіманұлы көшесі, 6

Пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13 - 00 до 14-00 часов
8(72938)
24846
48.
Государственное учреждение «Аппарат акима села Кызылозен»
Тупкара
ганский район, село Кызылозен, улица С.Сисенбаева, дом № 2
Пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13 - 00 до 14-00 часов
8(72938)
23875
49.
Государственное учреждение «Аппарат акима села Таушык»
Тупкара
ганский район, село Таушык, улица Елмуханбето ва, дом № 6
Пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13 - 00 до 14-00 часов
8(72938)
44205
50
Государственное учреждение «Аппарат акима села Сайын Шапагатова»
Тупкара
ганский район, село Сайын Шапагатова, улица А. Бекенжанова, здание № 17
Пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13 - 00 до 14-00 часов
8(72938)
50102
50103
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Выдача справок о наличии
личного подсобного хозяйства»
Перечень Центров обслуживания населения
по оказанию государственной услуги
Наименование центра обслуживания населения Адрес расположения Номер телефона График работы
1.
Филиал республиканского государственного предприятия «Центр обслуживания населения» по Мангистауской области
город Актау, 15 мкр., здание 67 «б»
8 (7292) 42-23-11, 42-23-16
Ежедневно с поне-
дельника по субботу, за исклю-
чением выходных и празднич-
ных дней, с 9-00 до 20-00 часов без перерыва
2.
Актауский городской отдел № 1
город Актау, 15 мкр., здание 67 «б»
8 (7292) 42-23-19
3.
Жанаозенский городской отдел № 2
город Жанаозен, микрорайон «Шугыла», здание Дельта Банка
8 (72934) 50-3-90, 35-0-72
4.
Мунайлинский районный отдел № 3
Мунайлинский район, село Мангистау, здание общественных организаций
8 (7292) 46-56-83, 46-61-42
5.
Бейнеуский районный отдел № 4
Бейнеуский район, село Бейнеу, улица Косай ата, здание «Центра молодежи»
8 (72932) 2-55-35, 2-56-35
6.
Мангистауский районный отдел № 5
Мангистауский район, село Шетпе, улица Центральная, 15
8 (72931) 22-0-83, 22-0-79
7.
Каракиянский районный отдел № 6
Каракиянский район, село Курык, улица Валиханова, 15
8 (72937) 22-2-10 22-1-41
8.
Тупкараганский районный отдел № 7
Тупкараганский район, город Форт-Шевченко, улица Маяулы, здание 6-д
8 (72938) 2-30-38
9.
Жетыбайский районный отдел № 8
Каракиянский район, поселок Жетыбай, улица Жанакурылыс, здание № 10
8 (72935) 26-9-35 26-9-35
10.
Боранкульское отделение № 9 Бейнеуского района
Бейнеуский район, село Боранкул, 7 аул, здание государственно-
го учреждения «Боранқұл мәдениет»
8 (72932) 3-16-95
11.
Акшукурское отделение № 10 Тупкараганского района
Тупкараганский район, село Акшукур, улица Уштерек, 5
8(72938) 33-28- 44
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
«Выдача справок о наличии
личного подсобного хозяйства»
Описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур)
Таблица 1. Описание действий СФЕ
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
2
Наименование СФЕ
Инспектор ЦОНа
Инспек-
тор накопи-
тельного отдела
Сотрудник канцелярии МИО
Руководство МИО
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием документов
Состав-
ляет реестр и направ-
ляет докумен-
ты
Прием документов, регис-
трация
Ознакомле-
ние с корреспон-
денцией, определение ответствен-
ного исполнителя для исполнения
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распоряди-
тельное решение)
Регистра-
ция в журнале и выдача расписки
Отправка докумен-
тов в МИО
Направле-
ние документов руководст-
ву для наложения резолюции
Наложение резолюции, отправка ответствен-
ному исполнителю
5
Сроки исполнения
15 минут
Не менее одного раза в день
1 час
1 час
6
Номер следующего действия
2
3
4
5
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
№ действия (хода, потока работ)
5
6
7
8
2
Наименование СФЕ
Ответст-
венный исполни-
тель МИО
Руко-
водство МИО
Сотрудник канцелярии МИО
Инспектор ЦОНа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
При обращении потребите-
ля в МИО – оформляет справку или мотивиро-
ванный отказ. При обращении потребите-
ля в ЦОН – осуществ-
ляет проверку полноты документов, оформляет справку или подготав-
ливает мотивиро-
ванный отказ
Ознаком-
ление с коррес-
понден-
цией
Регистра-
ция справки или мотивиро-
ванного отказа в журнале
Выдача справки либо мотивиро-
ванного отказа потребителю
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распоряди-
тельное решение)
Передача документов руководст-
ву для подписания
Подписа-
ние докумен-
та
Передача справки или мотивиро-
ванного отказа потребите-
лю или в ЦОН
Выдаче справки либо мотивиро-
ванного отказа потребителю
5
Сроки исполнения
При обращении потреби-
теля в МИО – государст-
венная услуга предостав-
ляется с момента обращения. При обращении потребите-
ля в ЦОН – в течение 1 рабочего дня
30 минут
В течении рабочего дня
В течение рабочего дня
6
Номер следующего действия
6
7
8
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс
Группа 1 СФЕ Инспектор ЦОНа
Группа 2 СФЕ Сотрудник канцелярии МИО
Группа 3 СФЕ Руководство МИО
Группа 4 СФЕ Ответственный исполнитель МИО
Действие № 1 Прием документов, выдача расписки, регистрация заявления, направление документов в МИО
Действие № 2 Прием заявления из ЦОНа, регистрация, направление заявления руководству МИО
Действие № 3 Определение ответственно го исполнителя для исполнения, наложение резолюции
Действие № 4 Рассмотрение заявления, оформление справки, передача на подпись руководству
Действие № 5 Подписание справки
Действие № 6Регистрация справки и передача справки в ЦОН или выдача потребителю
Действие № 7 Выдача справки потребителю в ЦОН
Таблица 3. Варианты использования. Альтернативный процесс
Группа 1 СФЕ Инспектор ЦОНа
Группа 2 СФЕ Сотрудник канцелярии МИО
Группа 3 СФЕ Руководство МИО
Группа 4 СФЕ Ответственный исполнитель МИО
Действие № 1 Прием документов, выдача расписки, регистрация заявления, направление документов в МИО
Действие № 2 Прием заявления из ЦОНа, выдача расписки, регистрация, направление заявления руководству МИО
Действие № 3 Определение ответствен-
ного исполнителя для исполнения, наложение резолюции
Действие № 4 Рассмотрение заявления, подготовка мотивирован-
ного отказа, передача на подпись руководству
Действие № 5 Подписание отказа
Действие № 6 Регистрация отказа, передача отказа в ЦОН или выдача потребителю
Действие № 7 Выдача отказа потребителю в ЦОН
Приложение 4
к регламенту государственной услуги
«Выдача справок о наличии
личного подсобного хозяйства»
Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий
(схему смотрите в бумажном варианте)
Утвержден
постановлением акимата
Мангистауской области

Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен аптасына бес күн сағат 9.00 – 18.00 дейін
8(72938)
24846
48
«Қызылөзен селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түпқараған ауданы, Қызылөзен селосы, С.Сисенбаев көшесі, № 2 үй
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен аптасына бес күн сағат 9.00 – 18.00 дейін
8(72938)
23875
49
«Таушық селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түпқараған ауданы, Таушық селосы, Елмұханбетов көшесі, № 6 үй
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен аптасына бес күн сағат 9.00 – 18.00 дейін
8(72938)
44205
50
«Сайын Шапағатов селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түпқараған ауданы, Сайын Шапағатов селосы, А.Бекенжанов көшесі, № 17 ғимарат
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен аптасына бес күн сағат 9.00 – 18.00 дейін
8(72938)
50102
50103
«Жеке қосалқы шаруашылықтың
болуы туралы анықтама беру»
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызметті көрсететін
халыққа қызмет көрсету орталықтарының тізімі
Халыққа қызмет көрсету орталығының атауы
Орналасқан мекен-жайы
Теле фон нөмірі
Жұмыс кестесі
1
Маңғыстау облысы бойынша «Халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалы
Ақтау қаласы, 15 шағын аудан, 67 «б» ғимарат
8(7292)
42-23-11,
42-23-16
Демалыс және мереке күндері нен басқа, күн сайын дүйсенбіден сенбі күндері, сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін үзіліс сіз
2
№ 1 Ақтау қалалық бөлімі
Ақтау қаласы, 15 шағын аудан, 67 «б» ғимарат
8(7292)
42-23-19
3
№ 2 Жаңаөзен қалалық бөлімі
Жаңаөзен қаласы, «Шұғыла» шағын ауданы, «Дельта банк» ғимараты
8(72934)
50-3-90 35-0-72
4
№ 3 Мұнайлы аудандық бөлімі
Мұнайлы ауданы, Маңғыстау селосы, қоғамдық ұйымдар ғимараты
8(7292)
46-56-83
46-61-42
5
№ 4 Бейнеу аудандық бөлімі
Бейнеу ауданы, Бейнеу селосы, Қосай ата көшесі, «Жастар орталығы» ғимараты
8(72932)
2-55-35, 2-56-35
6
№ 5 Маңғыстау аудандық бөлімі
Маңғыстау ауданы, Шетпе селосы, Орталық көшесі, 15
8(72931)
22-0-83, 22-0-79
7
№ 6 Қарақия аудандық бөлімі
Қарақия ауданы, Құрық селосы, Уәлиханов көшесі, 15
8(72937)
22-2-10
22-1-41
8
№ 7 Түпқараған аудандық бөлімі
Түпқараған ауданы, Форт-Шевченко қаласы, Маяұлы көшесі, 6-д ғимарат
8(72938)
2-30-38
9
№ 8 Жетібай аудандық бөлімі
Қарақия ауданы, Жетібай кенті, Жаңақұрылыс көшесі, № 10 ғимарат
8(72935)
26-9-35
26-9-33
10
Бейнеу ауданының № 9 Боранқұл бөлімшесі
Бейнеу ауданы, Боранқұл селосы, 7 ауыл, «Боранқұл мәдениет» мемлекеттік мекемесінің ғимараты
8(72932)
3-16-95
11
Түпқараған ауданының № 10 Ақшұқыр бөлімшесі
Түпқараған ауданы, Ақшұқыр селосы, Үштерек көшесі, 5
8(72938)
33-28-44
«Жеке қосалқы шаруашылықтың
болуы туралы анықтама беру»
мемлекеттік қызмет регламентіне
3-қосымша
Әкiмшiлiк iс-әрекеттердің (рәсiмдердiң)кезеңдiлiгiн сипаттау және өзара iс-әрекеті
1-кесте. ҚФБ iс-әрекеттердің сипаттамасы
Негізгі үдерістің (жұмыс барысының, ағынының) іс-қимылы
1
Іс-қимыл (жұмыс барысының, ағынының) №
1
2
3
4
2
ҚФБ атауы
ХҚКО инспек-
торы
Жинақ-
тау бөлімі-
нің инспек-
торы
ЖАО кеңсесінің қызметкері
ЖАО басшылығы
3
Іс-қимылдың (үдерiстiң, рәсiмдеудiң, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттар қабылдау
Тізілім жасайды және құжат-
тарды жібере-
ді
Құжаттар ды қабылдау, тіркеу
Хат-хабар мен танысу, орындау үшін жауапты орындаушы ны анықтау
4
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-басшы-
лық ету шешiмi)
Журналға тiркеу және қолхат беру
Құжаттар ды ЖАО-ға жiберу
Бұрыштама қою үшiн құжаттарды басшылыққа жолдау
Бұрыштама қою, жауапты орындаушы ға жiберу
5
Орындау мерзiмдерi
15 минут
Күнiне бiр реттен кем емес
1 сағат
1 сағат
6
Келесi іс-қимылдың нөмiрi
2
3
4
5
Негізгі үдерістің (жұмыс барысының, ағынының) іс-қимылы
1
Іс-қимыл (жұмыс барысының, ағынының) №
5
6
7
8
2
ҚФБ атауы
Жауапты орындаушы
ЖАО басшылығы
ЖАО кеңсесі нің қызметке рі
ХҚКО инспекторы
3
Іс-қимылдың (үдерiстiң, рәсiмдеудiң, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушы ЖАО-ға хабарласқан кезде –анықтаманы немесе дәлелдi бас тартуды ресiмдейдi. ХҚКО-ға хабарласқан кезде – құжаттардың толықтығын тексерудi iске асырады, анықтаманы ресiмдейдi немесе дәлелдi бас тартуды дайындайды
Хат-хабармен танысу
Анықтама ны немесе дәлелдi бас тартуды журналда тiркеу
Тұтынушыға анықтама беру немесе дәлелдi бас тарту
4
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-басшылық ету шешiмi)
Қол қою үшiн құжаттарды басшылыққа беру
Құжатқа қол қою
Тұтынушы ға немесе ХҚКО-ға анықтама ны немесе дәлелдi бас тартуды беру
Тұтынушыға анықтама беру немесе дәлелдi бас тарту туралы қол қою
5
Орындау мерзiмдерi
Тұтынушы ЖАО-ға хабарласқан кезде –мемлекеттiк қызмет хабарласу сәтiнен көрсетiледi. Тұтынушы ХҚКО-ға хабарласқан кезде-1 жұмыс күнi iшiнде
30 минут
Жұмыс күнi iшiнде
Жұмыс күнi iшiнде
6
Келесi іс-қимылдың нөмiрi
6
7
8
2-кесте. Пайдалану нұсқалары. Негiзгi үдерiсi
Топ 1 ҚФБ ХҚКО инспекторы
Топ 2 ҚФБ ЖАО кеңсесінің қызметкері
Топ 3 ҚФБ ЖАО басшылығы
Топ 4 ҚФБ ЖАО жауапты орындаушысы
№ 1 әрекет  Құжаттар қабылдау, қолхат беру, өтiнiштi тiркеу, құжаттарды ЖАО-ға жолдау
№ 2 әрекет ХҚКО-дан өтiнiштер қабылдау, тiркеу, өтiнiштi ЖАО басшылығына жолдау
№ 3 әрекет  Орындау үшiн жауапты орындаушыны анықтау, бұрыштама қою
№ 4 әрекет  Өтiнiштi қарау, анықтаманы ресiмдеу, басшылыққа қол қоюға беру
№ 5 әрекет  Анықтамаға қол қою
№ 6 әрекет  Анықтаманы тiркеу және анықтаманы ХҚКО-ға беру немесе тұтынушыға беру
№ 7 әрекет  ХҚКО-да анықтаманы тұтынушыға беру
3-кесте. Пайдалану нұсқалары. Баламалы үдерiс
Топ 1 ҚФБ
ХҚКО инспекторы
Топ 2 ҚФБ
ЖАО кеңсесінің қызметкері
Топ 3 ҚФБ
ЖАО басшылығы
Топ 4 ҚФБ
ЖАО жауапты орындаушысы
№ 1 әрекет
Құжаттар қабылдау, қолхат беру, өтiнiштi тiркеу, құжаттарды ЖАО-ға жолдау
№ 2 әрекет
ХҚКО-дан өтiнiштер қабылдау, қолхат беру, тiркеу, өтiнiштi ЖАО-ның басшылығына жолдау
№ 3 әрекет
Орындау үшiн жауапты орындаушыны белгiлеу, бұрыштама қою
№ 4 әрекет
Өтiнiштi қарау. Дәлелдi бас тартуды дайындау, басшылыққа қол қоюға беру
№ 5 әрекет
Бас тартуға қол қою
№ 6 әрекет
Бас тартуды тiркеу, бас тартуды ХҚКО-ға беру немесе тұтынушыға беру
№ 7 әрекет
ХҚКО-ға тұтынушыға бас тартуды беру
«Жеке қосалқы шаруашылықтың
болуы туралы анықтама беру»
мемлекеттік қызмет регламентіне
4-қосымша
Әкiмшiлiк iс-әрекеттердің қисынды кезектілігі арасындағы
өзара байланысты айғақтайтын сызба
(сызбаны қағаз нұсқасынан қараңыз)
Маңғыстау облысы әкімдігінің

от 29 мая 2012 года № 112
Регламент государственной услуги
«Выдача ветеринарного паспорта на животное»
1. Основные понятия
1. В настоящем Регламенте государственной услуги «Выдача ветеринарного паспорта на животное» (далее – Регламент) используются следующие понятия:
1) ветврач – ветеринарный врач подразделения местного исполнительного органа района (города областного значения), города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа;
2) потребитель – физическое и юридическое лицо.
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах».
3. Предметом правового регулирования Регламента является установление требований к обеспечению соблюдения Стандарта государственной услуги «Выдача ветеринарного паспорта на животное», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года № 464.
4. Государственная услуга оказывается ветврачом.
5. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
6. Государственная услуга оказывается на основании подпункта 20) пункта 2 статьи 10, подпункта 12) статьи 10-1, пункта 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года «О ветеринарии», постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 2331 «Об утверждении Правил идентификации сельскохозяйственных животных», постановления Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года № 464 «Об утверждении стандартов государственных услуг в области племенного животноводства и ветеринарии и внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745».
7. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача ветеринарного паспорта на животное (дубликата ветеринарного паспорта на животное, выписки из ветеринарного паспорта на животное) (на бумажном носителе) либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в письменном виде.
3. Требования к обеспечению соблюдения стандарта
государственной услуги
8. Информация о предоставлении государственной услуги размещена на стендах, расположенных в местах оказания государственной услуги. Адреса и график работы ветврачей указаны в приложении 1 к настоящему Регламенту.
9. Государственная услуга предоставляется в следующие сроки:
1) срок выдачи ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное) с момента присвоения животному индивидуального номера или отказ в их выдаче – в течение 3 (трех) рабочих дней;

2012 жылғы 29 мамырда № 112
қаулысымен бекітілген
«Жануарға ветеринариялық паспорт беру»
мемлекеттік қызмет регламенті
1. Негізгі ұғымдар
1. Осы «Жануарға ветеринариялық паспорт беру» мемлекеттік қызмет регламентінде (бұдан әрі – Регламент) мынадай ұғымдар пайдаланылады:
1) ветдәрiгер – ауданның (облыстық маңызы бар қаланың), аудандық маңызы бар қаланың, кенттiң, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтың жергiлiктi атқарушы органы бөлiмшесiнiң ветеринариялық дәрiгерi;
2) тұтынушы – жеке және заңды тұлға.
2. Жалпы ережелер
2. Осы Регламент «Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1 бабының 4-тармағына сәйкес әзірленді.
3. Регламенттің құқықтық реттеу мәні Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 сәуірдегі № 464 қаулысымен бекітілген «Жануарға ветеринариялық паспорт беру» мемлекеттік қызметі стандартының сақталуын қамтамасыз ететін талаптарды белгілеу болып табылады.
4. Мемлекеттік қызметті ветдәрiгер көрсетеді.
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің түрі: автоматтандырылмаған.
6. Мемлекеттiк қызмет «Ветеринария туралы» Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шiлдедегi Заңының 10-бабы 2-тармағының 20) тармақшасының, 10-1-бабының 12) тармақшасының, 35–бабы 2-тармағының«Ауыл шаруашылығы жануарларын бiрдейлендiру ережесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2331 қаулысының, «Асыл тұқымды мал шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту және Қазақстан Респуликасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Респуликасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 сәуірдегі № 464 қаулысының негізінде көрсетіледі.
7. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi – жануарға ветеринариялық паспортты (ветеринариялық паспорттың телнұсқасын, жануарға ветеринариялық паспорттың үзiндiсiн) (қағаздағы тасымалдағышта) беру не жазбаша түрдегi мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады.
3. Мемлекеттік қызмет стандартының сақталуын қамтамасыз етуге қойылатын талаптар
8. Мемлекеттiк қызметтi ұсыну туралы ақпарат мемлекеттiк қызмет көрсетiлетiн орындарда орналасқан стендiлерде орналастырылған. Ветдәрiгерлердің мекен-жайлары мен жұмыс кестесі осы Регламенттің 1–қосымшасында көрсетілген.
9. Мемлекеттiк қызмет мынадай мерзiмдерде ұсынылады:
1) жануарға ветеринариялық паспорты, (жануарға ветеринариялық паспортынан үзiндi беру) мерзiмi, жануарға жеке нөмiр берген сәттен бастап немесе оны беруден бас тартқанда – 3 (үш) жұмыс күн iшiнде;

2) срок выдачи дубликата ветеринарного паспорта на животное со дня подачи владельцем заявления о потере паспорта на его животное – в течение 10 (десяти) рабочих дней;
3) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги – не более 30 (тридцати) минут;
4) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги – не более 40 (сорока) минут.
10. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги является отсутствие присвоенного индивидуального номера животного.
11. Этапы оказания государственной услуги с момента обращения потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) потребитель за получением государственной услуги обращается к ветврачу по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему Регламенту и подает заявление;
2) ветврач регистрирует обращение, осуществляет его рассмотрение, оформляет ветеринарный паспорт на животное (дубликат ветеринарного паспорта на животное, выписку из ветеринарного паспорта на животное) либо мотивированный отказ и выдает результат оказания государственной услуги потребителю.
12. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе
оказания государственной услуги
13. Для получения ветеринарного паспорта на животное (дубликата ветеринарного паспорта на животное, выписку из ветеринарного паспорта на животное) потребитель обращается к ветврачу по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему Регламенту.
14. При обращении для получения ветеринарного паспорта на животное документ, подтверждающий сдачу потребителем необходимых документов, не требуется.
15. При обращении для получения дубликата ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное) заявление потребителя регистрируется в журнале регистрации и выдается талон с указанием даты и времени, срока и места получение потребителем государственной услуги.
16. Для получения ветеринарного паспорта на животное потребителем предоставляется документ, подтверждающий оплату стоимости бланка ветеринарного паспорта на животное. Кроме того, необходимо наличие на животном – присвоенного индивидуального номера.
Для получения дубликата ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное) потребителем предоставляются:
1) письменное заявление произвольной формы;
2) документы, подтверждающие факт утери (порчи) ветеринарного паспорта на животное (при их наличии).

2) жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын беру, жануар иесi жануарға ветеринариялық паспорттың жоғалғаны туралы өтiнiш берген күнiнен бастап - 10 (он) жұмыс күн iшiнде;
3) мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет ұсынудың ең жоғары рұқсат етiлетiн уақыты– 30 (отыз) минуттан аспайды;
4) мемлекеттiк қызметтi алушыға ең жоғары рұқсат етiлетiн қызмет көрсету уақыты – 40 (қырық) минуттан аспайды.
10. Мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тартуға, жануардың берiлген бiрдейлендiру нөмiрi болмауы негiз болып табылады.
11. Тұтынушы мемлекеттік қызметті алу үшін хабарласқан сәттен мемлекеттік қызметтің нәтижесін берген сәтке дейін мемлекеттік қызметті көрсету кезеңдері:
1) тұтынушы мемлекеттік қызметті алу үшін осы Регламенттің 1-қосымшасында көрсетiлген мекен-жайлар бойынша ветдәрiгерге хабарласады және өтініш береді;
2) ветдәрiгер өтiнiштi тiркейдi, оны қарауды жүзеге асырады, жануарға ветеринариялық паспорт (жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын, жануарға ветеринариялық паспорттан үзiндi) немесе дәлелдi бас тартуды ресiмдейдi және тұтынушыға мемлекеттiк қызмет көрсету нәтижесiн бередi.
12. Мемлекеттiк қызмет көрсету үшiн құжаттар қабылдауды iске асыратын тұлғалардың минималды саны бiр қызметшiнi құрайды.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі іс-әрекет (өзара іс-әрекет) тәртібінің сипаттамасы
13. Жануарға ветеринариялық паспорт (жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын, жануарға ветеринарлық паспорттан үзiндi) алу үшiн тұтынушы осы Регламенттiң 1-қосымшасында көрсетiлген мекен-жай бойынша ветдәрiгерiне хабарласады.
14. Жануарға ветеринариялық паспорт алу кезiнде, тұтынушыға қажеттi құжаттар өткiзгенiн растайтын құжат қажет емес.
15. Жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын (жануарға ветеринариялық паспорттан үзiндi) алу үшiн жүгiнген кезде, тұтынушының өтiнiшi тiркеу журналына тiркелiп, мемлекеттiк қызметтi тұтынушыға күнi мен уақыты, мерзiмi және орны көрсетiлген талон берiледi.
16. Жануарға ветеринариялық паспортты алу үшiн тұтынушы жануарға ветеринариялық паспорттың бланкiсiнiң құнын төлегенiн растайтын құжатты бередi. Бұдан басқа, жануарда - жануарға берiлген бiрдейлендiру нөмiрi болуы қажет.
Ветеринариялық паспорттың телнұсқасын (жануарға ветеринариялық паспорттан үзiндi) алу үшiн тұтынушы:
1) еркiн нысандағы жазбаша өтiнiш;
2) жануардың ветеринариялық паспортының жоғалған, бүлiнген фактiсiн растайтын құжаттар (болған жағдайда) қоса бередi.

17. В процессе оказания государственной услуги задействована следующая структурно-функциональная единица (далее – СФЕ): ветврач.
18. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему Регламенту.
19. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведена в приложении 3 к настоящему Регламенту.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающих
государственные услуги

17. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіне келесі құрылымдық-функционалдық бірлік (бұдан әрі – ҚФБ) іске қосылады: ветдәрігер.
18. Әрбір ҚФБ әкімшілік іс-әрекетінің (рәсімінің) кезектілігі мен өзара әрекет етуінің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы Регламенттің 2-қосымшасында келтірілген.
19. Әкімшілік іс-әрекетінің мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі қисынды кезектілігі мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты айқындайтын сызба осы Регламенттің 3-қосымшасында келтірілген.
5. Мемлекеттiк қызметтi көрсететiн жауапты тұлғалардың жауапкершiлiгi

20. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является ветврач.
Ветврач несет ответственность за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Выдача ветеринарного паспорта
на животное»
Перечень ветврачей по оказанию государственной услуги
№ п/п Наименование МИО Юридический адрес График работы Контакт ный
телефон
1.
Государственное учреждение «Актауский городской отдел сельского хозяйства и ветеринарии»

20. Мемлекеттiк қызметтi көрсетуге жауапты тұлға ветдәрiгер болып табылады.
Ветдәрiгер Қазақстан Республикасының заңнамалық актiлерiне сәйкес орнатылған мерзiмдерде мемлекеттiк қызмет көрсетудi iске асыруға жауапты.
«Жануарға ветеринариялық паспорт беру»
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі ветдәрігерлердің тізбесі
№ р/с ЖАО атауы Заңды мекен жайы Жұмыс кестесі Байланыс телефоны
1
«Ақтау қалалық ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі» мемлекеттік мекемесі

8(72938)
23116
22862
46.
Государственное учреждение «Аппарат акима села Акшукур»
Тупкараганский район, село Акшукур, улица Б.Кожашева, № 11
Пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13 - 00 до 14-00 часов
8(72938)
23241
47.
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Баутино»
Тупкараганский район,город Форт-Шевчен ко, поселок Баутино, улица К.Куржиманулы, 6
Пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13 - 00 до 14-00 часов
8(72938)
24846
48.
Государственное учреждение «Аппарат акима села Кызылозен»
Тупкараганский район, село Кызылозен, улица С.Сисенбаева, дом № 2
Пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13 - 00 до 14-00 часов
8(72938)
23875
49.
Государственное учреждение «Аппарат акима села Таушык»
Тупкараганский район, село Таушык, улица Елмуханбето ва, дом № 6
Пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13 - 00 до 14-00 часов
8(72938)
44205
50
Государственное учреждение «Аппарат акима села Сайын Шапагатова»
Тупкараганский район, село Сайын Шапагатова, улица А. Бекенжанова, здание № 17
Пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13 - 00 до 14-00 часов
8(72938)
50102
50103
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги «Выдача ветеринарного
паспорта на животное»
Описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур)
Таблица 1. Описание действий СФЕ
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
№ действия (хода, потока работ)
1
2
2
Наименование СФЕ
Ветврач
Ветврач
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием докумен тов
Рассмотрение документов, оформление ветеринарного паспорта на животное (дубликата ветеринарного паспорта на животное, выписку из ветеринарного паспорта на животное) либо мотивированного отказа
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-рас-
порядительное решение)
Регистра ция в журнале
Выдача результата оказания государственной услуги потребителю
5
Сроки исполнения
В течение 30 минут
В течение 3 рабочих дней при оформлении ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное) В течении 10 рабочих дней при оформлении дубликата ветеринарного паспорта на животное
6
Номер следующего действия
2
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс
Группа 1 СФЕ
Ветврач
Действие № 1
Прием документов, регистрация в журнале
Действие № 2
Рассмотрение документов, оформление ветеринарного паспорта на животное (дубликата ветеринарного паспорта на животное, выписку из ветеринарного паспорта на животное)
Действие № 3
Выдача ветеринарного паспорта на животное (дубликата ветеринарного паспорта на животное, выписку из ветеринарного паспорта на животное) потребителю
Таблица 3. Варианты использования. Альтернативный процесс
Группа 1 СФЕ
Ветврач
Действие № 1
Прием документов, регистрация в журнале
Действие № 2
Рассмотрение документов, оформление и подписание мотивированного отказа
Действие № 3
Выдача мотивированного отказа потребителю
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги «Выдача ветеринарного
паспорта на животное»
Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий
(схему смотрите в бумажном варианте)
Утвержден
постановлением акимата
Мангистауской области
от 29 мая 2012 года № 112
Регламент государственной услуги
«Выдача ветеринарной справки»

8(72938)
23116
22862
46
«Ақшұқыр селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түпқараған ауданы, Ақшұқыр селосы, Б. Қожашева көшесі, № 11
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен аптасына бес күн сағат 9.00 – 18.00 дейін
8(72938)
23241
47
«Баутин поселкесі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түпқараған ауданы, Форт-Шевченко қаласы, Баутино поселкесі, Қ. Күржіманұлы көшесі, 6
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен аптасына бес күн сағат 9.00 – 18.00 дейін
8(72938)
24846
48
«Қызылөзен селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түпқараған ауданы, Қызылөзен селосы, С.Сисенбаев көшесі, № 2 үй
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен аптасына бес күн сағат 9.00 – 18.00 дейін
8(72938)
23875
49
«Таушық селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түпқараған ауданы, Таушық селосы, Елмұханбетов көшесі, № 6 үй
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен аптасына бес күн сағат 9.00 – 18.00 дейін
8(72938)
44205
50
«Сайын Шапағатов селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түпқараған ауданы, Сайын Шапағатов селосы, А.Бекенжанов көшесі, № 17 ғимарат
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен аптасына бес күн сағат 9.00 – 18.00 дейін
8(72938)
50102
50103
«Жануарға ветеринариялық паспорт беру»
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Әкiмшiлiк iс-әрекеттердің (рәсiмдердiң) кезеңдiлiгiн сипаттау және өзара iс-әрекеті
1-кесте. ҚФБ iс-әрекеттердің сипаттамасы
Негізгі үдерістің (жұмыс барысының, ағынының) іс-қимылы
1
Іс-қимыл (жұмыс барысының, ағынының) №
1
2
2
ҚФБ атауы
ветдәрiгер
ветдәрiгер
3
Іс-қимылдың (үдерiстiң, рәсiмдеудiң, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттар ды қабылдау
Құжаттарды қарау, жануарға ветеринариялық паспорт (жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын, жануарға ветеринариялық паспорттан үзiндi) берудi не болмаса мемлекеттiк қызметтi көрсетуден жазбаша түрде дәлелдi бас тартуды рәсiмдеу
4
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-басшылық ету шешiмi)
Журналға тiркеу
Тұтынушыға мемлекеттiк қызмет көрсетудiң нәтижесiн беру
5
Орындау мерзiмдерi
30 минут iшiнде
Жануарға ветеринариялық паспорт (жануарға ветеринариялық паспорттан үзiндi) беру кезiнде 3 жұмыс күнi iшiнде
Жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын ресiмдеу кезiнде 10 жұмыс күнi iшiнде
6
Келесi іс-қимылдың нөмiрi
2
2-кесте. Пайдалану нұсқалары. Негiзгi үдерiс
ҚФБ 1-тобы
ветдәрiгерi
№ 1 әрекет
Құжаттарды қабылдау, журналға тiркеу
№ 2 әрекет
Құжаттарды қарау, жануарға ветеринариялық паспортты (жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын, жануарға ветеринариялық паспорттан үзiндi) рәсiмдеу
№ 3 әрекет
Жануарға ветеринариялық паспорт (жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын, жануарға ветеринариялық паспорттан үзiндi) беру
3-кесте. Пайдалану нұсқалары. Балама үдерiс
ҚФБ 1-тобы
ветдәрiгер
№ 1 әрекет
Құжаттарды қабылдау, журналға тiркеу
№ 2 әрекет
Құжаттарды қарау, дәлелдi бас тартуды ресiмдеу және қол қою
№ 3 әрекет
Тұтынушыға дәлелдi бас тартуды беру
«Жануарға ветеринариялық паспорт беру»
мемлекеттік қызмет регламентіне
3-қосымша
Әкiмшiлiк iс-әрекеттердiң қисынды кезектiлiгi арасындағы өзара байланысты айқындайтын сызба
(сызбаны қағаз нұсқасынан қараңыз)
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2012 жылғы 29 мамырда
№ 112 қаулысымен бекітілген
«Ветеринариялық анықтама беру»
мемлекеттік қызмет регламенті

1. Основные понятия
1. В настоящем Регламенте «Выдача ветеринарной справки» (далее – Регламент) используются следующие понятия:
1) потребитель – физическое или юридическое лицо;
2) ветврач– ветеринарный врач подразделения местного исполнительного органа города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа, осуществляющего деятельность в области ветеринарии.
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах».
3. Предметом правового регулирования Регламента является установление требований к обеспечению соблюдения Стандарта государственной услуги «Выдача ветеринарной справки», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года № 464.
4. Государственная услуга оказывается ветврачом.
5. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
6. Государственная услуга осуществляется на основании подпункта 13) статьи 10-1 и пункта 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года «О ветеринарии», постановления Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года № 464 «Об утверждении стандартов государственных услуг в области племенного животноводства и ветеринарии и внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745».
7. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача ветеринарной справки на бумажном носителе (далее – справка) либо мотивированный ответ об отказе в представлении государственной услуги в письменном виде.
3. Требования к обеспечению соблюдения стандарта государственной услуги
8. Информация о предоставлении государственной услуги размещена на стендах, расположенных в местах оказания государственной услуги. Адреса и график работы ветврачей указаны в приложении 1 к настоящему Регламенту.
9. Государственная услуга предоставляется в следующие сроки:
1) государственная услуга предоставляется в день обращения;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги – не более 30 (тридцати) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги – не более 30 (тридцати) минут.
10. Основаниями для отказа в предоставлении государственной услуги являются следующие случаи:
1) в случае, если животное, продукция и сырье животного происхождения (далее-объект) перемещаются из неблагополучной зоны;
2) обнаружение болезни заразного характера;
3) отсутствие индивидуального номера животного;

1. Негізгі ұғымдар
1. Осы «Ветеринариялық анықтама беру» мемлекеттік қызмет регламентінде (бұдан әрі – Регламент) мынадай ұғымдар пайдаланылады:
1) тұтынушы – жеке және заңды тұлға;
2) ветдәрiгер – ветеринария саласындағы қызметті жүзеге асыратын аудандық маңызы бар қаланың, кенттiң, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтың жергiлiктi атқарушы органы бөлiмшесiнiң ветеринариялық дәрiгерi.
2. Жалпы ережелер
2. Осы Регламент «Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1 бабының 4-тармағына сәйкес әзірленді.
3. Регламенттің құқықтық реттеу мәні Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 сәуірдегі № 464 қаулысымен бекітілген «Ветеринариялық анықтама беру» мемлекеттік қызметі стандартының сақталуын қамтамасыз ететін талаптарды белгілеу болып табылады.
4. Мемлекеттік қызметті ветдәрігер көрсетеді.
5. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
6. Мемлекеттiк қызмет «Ветеринария туралы» Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шiлдедегi Заңының 10-1-бабының 13) тармақшасы және 35-бабы 2-тармағы«Асыл тұқымды мал шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттiк қызметтер стандарттарын бекiту және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 20 шiлдедегi № 745 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 29 сәуiрдегi № 464 қаулысы негiзiнде көрсетiледi.
7. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi – қағаз тасымалдағышта ветеринариялық анықтама (бұдан әрі – анықтама) беру не жазбаша түрдегi мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады.
3. Мемлекеттік қызмет стандартының сақталуын қамтамасыз етуге қойылатын талаптар
8. Мемлекеттiк қызметтi ұсыну туралы ақпарат мемлекеттiк қызмет көрсетiлетiн орындарда орналасқан стендiлерде орналастырылған. Ветдәрігерлердің мекен-жайлары мен жұмыс кестесі осы Регламенттің 1–қосымшасында көрсетілген.
9. Мемлекеттiк қызмет мынадай мерзiмдерде ұсынылады:
1) мемлекеттiк қызмет жүгiнген күннiң iшiнде көрсетiледi;
2) мемлекеттiк қызметтi алуға дейiнгi ең жоғары рұқсат етiлетiн күту уақыты – 30 (отыз) минуттан аспайды;
3) мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет ұсынудың ең жоғары рұқсат етiлетiн уақыты – 30 (отыз) минуттан аспайды.
10. Мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту үшiн мыналар:
1) егер жануар, жануардан алынатын өнiм және шикiзат (бұдан әрi – объект) қолайсыз аймақтан тасымалданған жағдайда;
2) жұқпалы сипаттағы ауру анықталғанда;
3) жануардың жеке нөмiрi болмағанда;

4) несоответствие перемещаемого (перевозимого) объекта, транспортного средства ветеринарно-санитарным требованиям и требованиям безопасности.
11. Этапы оказания государственной услуги с момента обращения потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) потребитель за получением государственной услуги обращается к ветврачу в устной форме;
2) ветврач регистрирует, осуществляет рассмотрение обращения, оформляет справку либо мотивированный отказ и выдает результат оказания услуги потребителю.
12. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
13. Для получения справки потребитель обращается к ветврачу по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему Регламенту.
14. Обращение потребителя государственной услуги регистрируется ветврачом в журнале учета обращения физических и юридических лиц, в котором указывается дата получения потребителем государственной услуги.
15. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет:
1) ветеринарный паспорт на животное;
2) на кожевенно-меховое сырье обязательно наличие ярлыка, с указанием индивидуального номера животного;
3) документ, подтверждающий оплату стоимости бланка ветеринарной справки.
16. В процессе оказания государственной услуги задействована следующая структурно-функциональная единица (далее – СФЕ): ветврач.
17. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено согласно приложению 2 к настоящему Регламенту.
18. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведена согласно приложению 3 к настоящему Регламенту.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающих государственные услуги

4) орны ауыстырылатын (тасымалданатын) объектiнiң, көлiк құралының ветеринариялық-санитариялық талаптарға және қауiпсiздiк талаптарына сәйкессiздiгi негiз болып табылады.
11. Тұтынушы мемлекеттiк қызметтi алу үшiн хабарласқан сәттен мемлекеттiк қызметтiң нәтижесiн берген сәтке дейiн мемлекеттiк қызметтi көрсету кезеңдерi:
1) тұтынушы мемлекеттiк қызметтi алу үшiн ветдәрiгерге ауызша түрде хабарласады;
2) ветдәрiгер өтiнiштi тіркейді, қарауды iске асырады, анықтаманы немесе дәлелдi бас тартуды ресiмдейдi және тұтынушыға қызмет көрсету нәтижесiн бередi.
12. Мемлекеттiк қызмет көрсету үшiн құжаттар қабылдауды iске асыратын тұлғалардың минималды саны бiр қызметкердi құрайды.
4. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiнде iс-әрекет (өзара іс-әрекет) тәртiбiнiң сипаттамасы
13. Анықтама алу үшiн тұтынушы осы Регламенттiң 1-қосымшасында көрсетiлген мекенжай бойынша ветдәрiгерiне хабарласады.
14. Мемлекеттік қызметті тұтынушының өтінішін ветдәрігер жеке және заңды тұлғалардың өтінішін тіркеу журналында тіркейді, онда тұтынушының мемлекеттік қызметті алу күні көрсетіледі.
15. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы ұсынады:
1) жануарға ветеринариялық паспорт;
2) былғары-терi шикiзатына жануардың жеке нөмiрi көрсетiлген жазба белгiнiң болуы мiндеттi;
3) ветеринарлық анықтама бланкiсiнiң құнын төлегендiктi растайтын құжат.
16. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерiсiне келесi құрылымдық-функционалдық бiрлiк (бұдан әрi – ҚФБ) iске қосылады: ветдәрiгер.
17. Әкiмшiлiк iс-әрекетiнiң (рәсiмiнiң) орындалу мерзiмiн көрсетумен әр ҚФБ әкiмшiлiк iс-әрекетiнiң (рәсiмiнiң) кезектiлiгi мен өзара әрекет етуiнiң мәтiндiк кестелiк сипаттамасы осы Регламентке 2-қосымшада келтiрiлген.
18. Әкiмшiлiк iс-әрекетiнiң мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерiсiндегi қисынды кезектiлiгi мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты айқындайтын сызба осы Регламентке 3-қосымшада келтiрiлген.
5. Мемлекеттік қызметті көрсететін жауапты тұлғалардың жауапкершілігі