О внесении дополнения и изменений в постановление акимата Мангистауской области от 4 мая 2012 года № 83 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2012-2013 учебный год"
Постановление акимата Мангистауской области от 03 августа 2012 года № 189. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 24 августа 2012 года № 2140
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауской области от 4 мая 2012 года № 83 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2012-2013 учебный год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2133, опубликовано в газете "Огни Мангистау" 16 июня 2012 года № 107 (10897)) следующие дополнения и изменения:
в приложении к указанному постановлению:
в пункте 1 "ГККП "Жанаозенский профессиональный лицей":
дополнить строкой следующего содержания:
1211000 Швейное производство и моделирование одежды:
121103 2 Швея
25
11 классов
казахский
10 мес.
строку:
1401000 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений:
140104 2 Штукатур
140115 2 Монтажник по монтажу стальных и железобетонных конструкций
25
25
9 классов
9 классов
казахский
казахский
2 г. 10 мес.
2 г. 10 мес.
изложить в следующей редакции:
1401000 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений:
140115 2 Монтажник по монтажу стальных и железобетонных конструкций
25
9 классов
казахс- кий
2 г. 10 мес.
в строке:
1405000 Монтаж и эксплуатация оборудования и систем газоснабжения:
140501 2 Слесарь по эксплуатации и ремонту газового оборудования
25
9 классов
казахский
2 г. 10 мес.
цифру "9" заменить цифрами "11";
цифры и слова "2 г. 10 мес." заменить цифрами и словом "10 мес.";
в пункте 4 "ГККП "Бейнеуский профессиональный лицей":
в строке:
1303000 Автоматика, телемеханика и управление движением на железнодорожном транспорте:
130302 2 Электромонтер по обслуживанию и ремонту устройств сигнализации централизации, блокировки
25
9 классов
казахский
2 г. 10 мес.
цифру "9" заменить цифрами "11";
цифры и слова "2 г. 10 мес." заменить цифрами и словами "1 г. 10 мес.";
в пункте 6 "ГККП "Мангистауский энергетический колледж":
строки:
0901000 Электрооборудование электростанций, подстанций и сетей (по видам):
090104 3 Техник-электрик
25
9 классов
казахский
3 г. 6 мес.
1403000 Монтаж и эксплуатация внутренних санитарно-технических устройств, вентиляции и инженерных систем (по видам):
140309 3 Техник-сантехник
25
25
9 классов
9 классов
казахский
русский
3 г. 6 мес.
3 г. 6 мес.
изложить в следующей редакции:
0901000 Электрооборудование электростанций, подстанций и сетей (по видам):
090104 3 Техник-электрик
25
11 классов
казахский
2 г. 6 мес.
1403000 Монтаж и эксплуатация внутренних санитарно-технических устройств, вентиляции и инженерных систем (по видам):
140309 3 Техник-сантехник
25
25
9 классов
11 классов
русский казахский
3 г. 6 мес.
2 г. 6 мес.
в пункте 7 "ГККП "Мангистауский политехнический колледж":
строки:
0802000 Сооружение и эксплуатация газонефтепроводов и газонефтехранилищ:
080204 3 Техник-механик
25
9 классов
казахский
3 г. 10 мес.
1014000 Технология машиностроения (по видам):
101402 3 Техник-механик
25
9 классов
казахский
3 г. 6 мес.
1304000 Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам):
130404 3 Техник-программист
25
25
9 классов
9 классов
казахский
русский
3 г. 10 мес.
3 г. 10 мес.
1401000 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений:
140121 3 Техник-строитель
25
25
9 классов
9 классов
казахский
русский
3 г. 6 мес.
3 г. 6 мес.
1517000 Защита в чрезвычайных ситуациях
(по профилю):
151703 3 Техник
25
25
9 классов
9 классов
казахский
русский
3 г. 10 мес.
3 г. 10 мес.
изложить в следующей редакции:
0802000 Сооружение и эксплуатация газонефтепроводов и газонефтехранилищ:
080204 3 Техник-механик
25
11 классов
казахский
2 г. 10 мес.
1014000 Технология машиностроения (по видам):
101402 3 Техник-механик
25
11 классов
казахский
2 г. 6 мес.
1304000 Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам):
130404 3 Техник-программист
25
25
9 классов 11 классов
русский
казахский
3 г. 10 мес.
2 г. 10 мес.
1401000 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений:
140121 3 Техник-строитель
25
25
9 классов 11 классов
русский
казахский
3 г. 6 мес.
2 г. 6 мес.
1517000 Защита в чрезвычайных ситуациях
(по профилю):
151703 3 Техник
25
25
9 классов
11 классов
русский казахский
3 г. 10 мес. 2 г. 10 мес.
в пункте 10 "ГККП "Мангистауский технический колледж":
в строке:
0518000 Учет и аудит
(по отраслям):

"Техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға 2012-2013 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Маңғыстау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 4 мамырдағы № 83 қаулысына толықтыру мен өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 03 тамыздағы № 189 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 24 тамызда № 2140 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Бiлiм туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес, облыс әкiмдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Техникалық және кәсiптiк бiлiмі бар мамандарды даярлауға 2012-2013 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын бекiту туралы" Маңғыстау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 4 мамырдағы № 83 (Нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 2133 болып тіркелген, "Маңғыстау" газетінде 2012 жылғы 16 маусымдағы № 106 (8186) жарияланған) қаулысына мынадай толықтыру мен өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасында:
"Жаңаөзен кәсіптік лицейі" МКҚК" 1-тармағындағы:
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
1211000 Тігін өндірісі және киімдерді моделдеу:
121103 2 Тігінші
25
11 сынып
қазақша
10 ай
мына:
1401000 Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану:
140104 2 Сылақшы
140115 2 Темір бетон және болат бұйымдарын монтаждаушы
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша қазақша
2 ж. 10 ай
2 ж. 10 ай
жол мынадай редакцияда жазылсын:
1401000 Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану:
140115 2 Темір бетон және болат бұйымдарын монтаждаушы
25
9 сынып
қазақша
2 ж. 10 ай
мына:
1405000 Газ жабдықтау жүйесімен жабдықтарды монтаждау және пайдалану:
140501 2 Газ құбырларын пайдалану және жөндеу слесары
25
9 сынып
қазақша
2 ж. 10 ай
жолдағы "9" деген сан "11" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 ж. 10 ай" деген сандар мен сөздер "10 ай" деген сандар мен сөзбен ауыстырылсын;
"Бейнеу кәсiптік лицейі" МКҚК" 4-тармағындағы:
мына:
1303000 Темір жол қозғалысында автоматика, телемеханиканы басқару:
130302 2 Сигнал беру құрылысын орталықтандыру және блокадалау электромонтері
25
9 сынып
қазақша
2 ж. 10 ай
жолдағы "9" деген сан "11" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 ж. 10 ай" деген сандар мен сөздер "1 ж.10 ай" деген сандар мен сөздермен ауыстырылсын;
"Маңғыстау энергетикалық колледжі" МКҚК" 6-тармағындағы:
мына:
0901000 Электростанциялардың электрожабдықтары, кіші станциялар және желілер (түрлері бойынша):
090104 3 Техник-электрик
25
9 сынып
қазақша
3 ж. 6 ай
1403000 Ішкі санитарлық-техникалық құрылғылар мен вентиляцияны монтаждау және пайдалану (түрлері бойынша):
140309 3 Техник-сантехник
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша орысша
3ж. 6 ай
3ж. 6 ай
жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
0901000 Электростанциялардың электрожабдықтары, кіші станциялар және желілер (түрлері бойынша):
090104 3 Техник-электрик
25
11 сынып
қазақша
2 ж. 6 ай
1403000 Ішкі санитарлық-техникалық құрылғылар мен вентиляҒцияны монтаждау және пайдалану (түрлері бойынша):
140309 3 Техник-сантехник
25
25
9 сынып
11 сынып
орысша
қазақша
3ж. 6 ай
2ж. 6 ай
"Маңғыстау политехникалық колледжі" МКҚК" 7-тармағындағы:
мына:
0802000 Мұнай-газ құбырлары мен қоймаларын салу және пайдалану:
080204 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша
3 ж. 10 ай
1014000 Машина құрылысының технологиясы
(түрлері бойынша):
101402 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша
3 ж. 6 ай
1304000 Электрондық есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыздандыру (түрлері бойынша):
130404 3 Техник-бағдарламашы
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
3 ж. 10 ай
3 ж. 10 ай
1401000 Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану:
140121 3 Құрылыс-технигі
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
3 ж. 6 ай
3 ж. 6 ай
1517000 Төтенше жағдайда қорғану (бейін бойынша):
151703 3 Техник
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
3 ж. 10 ай
3 ж. 10 ай
жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
0802000 Мұнай-газ құбырлары мен қоймаларын салу және пайдалану:
080204 3 Техник-механик
25
11 сынып
қазақша
2 ж. 10 ай
1014000 Машина құрылысының технологиясы (түрлері бойынша):
101402 3 Техник-механик
25
11 сынып
қазақша
2 ж. 6 ай
1304000 Электрондық есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыздандыру (түрлері бойынша):
130404 3 Техник-бағдарламашы
25
25
9 сынып
11 сынып
орысша
қазақша
3 ж. 10 ай
2 ж. 10 ай
1401000 Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану:
140121 3 Құрылыс-технигі
25
25
9 сынып
11 сынып
орысша
қазақша
3 ж. 6 ай
2 ж. 6 ай
1517000 Төтенше жағдайда қорғану (бейін бойынша):
151703 3 Техник
25
25
9 сынып
11 сынып
орысша қазақша
3 ж. 10 ай
2 ж. 10 ай
"Маңғыстау техникалық колледжі" МКҚК" 10-тармағындағы:
мына:
0518000 Есеп және аудит
(салалар бойынша):

051803 3 Экономист по бухгалтерскому учету и анализу хозяйственной деятельности
25
9 классов
казахский
2 г. 10 мес.
цифру "9" заменить цифрами "11";
цифры и слова "2 г. 10 мес." заменить цифрами и словами "1 г. 10 мес.";
в пункте 11 "ГККП "Жанаозенский колледж нефти и газа имени Оразмаганбета Турмаганбетулы":
в строке:
0809000 Эксплуатация
нефтяных и газовых месторождений (по профилю):
080922 3 Техник-технолог
25
9 классов
казахский
3 г. 10 мес.
цифру "9" заменить цифрами "11";
цифры и слова "3 г. 10 мес." заменить цифрами и словами "2 г. 10 мес.";
в пункте 13 "ГККП "Мангистауский гуманитарный колледж ":
в строку:
0105000 Начальное образование:
010501 3 Учитель начального образования
010503 3 Учитель иностранного языка начального образования
25
25
25
9 классов
9 классов
9 классов
казахский
русский
казахский
3 г. 10 мес.
3 г. 10 мес.
3 г. 10 мес.
внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
в строке:
01070000 Технология:
010701 3 Учитель технологии основного среднего образования
25
11 классов
русский
2 г. 10 мес.
слово "русский" заменить словом "казахский";
в пункте 14 " ГККП "Бейнеуский гуманитарно-экономический колледж":
в строке:
010100 0 Дошкольное воспитание и обучение:
010101 3 Воспитатель дошкольных организаций
25
9 классов
казахский
3 г. 10 мес.
цифру "9" заменить цифрами "11";
цифры и слова "3 г. 10 мес." заменить цифрами и словами "2 г. 10 мес.";
строку:
0105000 Начальное образование:
010504 3 Учитель казахского языка начального образования
010505 3 Учитель русского языка начального образования
25
25
9 классов
9 классов
казахский
казахский
3 г. 10 мес.
3 г. 10 мес.
изложить в следующей редакции:
0111000 Основное среднее образование:
011101 3 Учитель казахского языка и литературы
011102 3 Учитель русского языка и литературы
25
25
9 классов
9 классов
казахский
казахский
3 г. 10 мес.
3 г. 10 мес.
в пункте 15 " ГККП "Мангистауский колледж туризма":
строку:
0507000 Организация обслуживания гостиничных хозяйств:
050706 3 Менеджер по сервису
25
25
9 классов
9 классов
казахский
русский
3 г. 6 мес.
3 г. 6 мес.
изложить в следующей редакции:
0507000 Организация обслуживания гостиничных хозяйств:
050706 3 Менеджер по сервису
25
25
9 классов
11 классов
казахский
русский
3 г. 6 мес.
2 г. 6 мес.
в пункте 16 "ТОО "Жанаозенский политехнический колледж":
в строке:
1211000 Швейное производство и моделирование одежды:
121108 3 Модельер-конструктор
25
9 классов
казахский

051803 3 Бухгалтерлік есеп жөніндегі экономист және шаруашылық қызметін талдау
25
9 сынып
қазақша
2 ж. 10 ай
жолдағы "9" деген сан "11" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 ж. 10 ай" деген сандар мен сөздер "1 ж.10 ай" деген сандар мен сөзбен ауыстырылсын;
"Оразмағанбет Тұрмағанбетұлы атындағы Жаңаөзен мұнай және газ колледжі" МКҚК" 11-тармағындағы:
0809000 Мұнай және газ кен орындарын пайдалану
(бейін бойынша):
080922 3 Техник-технолог
25
9 сынып
қазақша
3 ж. 10 ай
жолдағы "9" деген сан "11" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 ж. 10 ай" деген сандар мен сөздер "2 ж. 10 ай" деген сандар мен сөздермен ауыстырылсын;
"Маңғыстау гуманитарлық колледжі" МКҚК" 13-тармағындағы:
мына:
0105000 Бастауыш білім беру:
010501 3 Бастауыш білім беру мұғалімі:
010503 3 Шетел тілінен бастауыш білім беру мұғалімі
25
25
25
9 сынып
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
қазақша
3 ж. 10 ай
2 ж. 10 ай
жол мынадай редакцияда жазылсын:
0105000 Бастауыш білім беру:
010501 3 Бастауыш білім беру мұғалімі:
010503 3 Шетел тілінен бастауыш білім беру мұғалімі
25
25
25
9 сынып
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
қазақша
3 ж. 10 ай
3 ж. 10 ай
3 ж. 10 ай
мына:
0107000 Технология:
0107013Технология пәнінің негізгі білім беру мұғалімі
25
11 сынып
орысша
2 ж. 10 ай
жолдағы "орысша" деген сөз "қазақша" деген сөзбен ауыстырылсын;
"Бейнеу гуманитарлық-экономикалық колледжі" МКҚК" 14-тармағындағы:
мына:
010100 0 Мектепке дейінгі білім беру және тәрбиелеу:
010101 3 Мектепке дейінгі мекеме тәрбиешісі
25
9 сынып
қазақша
3 ж. 10 ай
жолдағы "9" деген сан "11" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 ж. 10 ай" деген сандар мен сөздер "2 ж.10 ай" деген сандармен сөзге ауыстырылсын;
мына:
0105000 Негізгі орта білім:
010504 3 Қазақ тілінен бастауыш білім беру мұғалімі
010505 3 Орыс тілінен бастауыш білім беру мұғалім
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
қазақша
3 ж. 10 ай
3 ж. 10 ай
жол мынадай редакцияда жазылсын:
0111000 Негізгі орта білім:
011101 3 Қазақ тілі және әдебиеті мұғалімі
011102 3 Орыс тілі және әдебиеті мұғалімі
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
қазақша
3 ж. 10 ай
3 ж. 10 ай
"Маңғыстау туризм колледжі" МКҚК" 15-тармағындағы:
мына:
0507000 Қонақ үй шаруашылығына қызмет көрсетуді ұйымдастыру:
050706 3 Қызмет көрсетуші менеджер
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
3 ж. 6 ай
3 ж. 6 ай
жол мынадай редакцияда жазылсын:
0507000 Қонақ үй шаруашылығына қызмет көрсетуді ұйымдастыру:
050706 3 Қызмет көрсетуші менеджер
25
25
9 сынып
11 сынып
қазақша
орысша
3 ж. 6 ай
2 ж. 6 ай
"Жаңаөзен политехникалық колледжі" ЖСШ" 16-тармағындағы:
"ЖСШ" деген сөз "ЖШС" деген сөзбен ауыстырылсын;
мына:
1211000 Тігін өндірісі және киімдерді моделдеу:
121108 3 Модельер-конструктор
25
9 сынып
қазақша

3 г. 6 мес.
цифру "9" заменить цифрами "11";
цифры и слова "3 г. 6 мес." заменить цифрами и словами "2 г. 6 мес.";
в пункте 17 "ТОО Актауский транспортный колледж Казахской академии транспорта и коммуникаций им. М. Тынышпаева":
1206000 Организация дорожного движения:
120602 3 Техник
25
9 классов
русский
3 г. 10 мес.
цифру "9" заменить цифрами "11";
цифры и слова "3 г. 10 мес." заменить цифрами и словами "2 г. 10 мес.".
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Нургалиеву Х.Х.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Б. Мухамеджанов
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
начальника управления предпринимательства
и промышленности Мангистауской области
Байдуллина Г.Т.
03 августа 2012 г.
Исполняющий обязанности
начальника управления финансов
Мангистауской области
Усербаева Ш.К.
03 августа 2012 г.
Исполняющий обязанности
начальника управления экономики и
бюджетного планирования
Мангистауской области
Уланова Ж.У.
03 августа 2012 г.
Начальник управления координации
занятости и социальных программ
Мангистауской области
Калмуратова Г.М.
03 августа 2012 г.
Начальник управления образования
Мангистауской области
Жумашева Д.Н.
03 августа 2012 г.

3 ж. 6 ай
жолдағы "9" деген сан "11" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 ж. 6 ай" деген сандар мен сөздер "2 ж. 6 ай" деген сандар мен сөздермен ауыстырылсын;
"М.Тынышбаев атындағы Қазақ көлік және коммуникациялар академиясының Ақтау көлік колледжі" ЖШС" 17-тармағындағы:
мына:
1206000 Жол қозғалысын ұйымдастыру:
120602 3 Техник
25
9 сынып
қазақша
3 ж. 10 ай
жолдағы "9" деген сан "11" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 ж. 10 ай" деген сандар мен сөздер "2 ж. 10 ай" деген сандар мен сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкiмiнiң орынбасары Х.Х. Нұрғалиеваға жүктелсiн.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Облыс әкiмi Б. Мұхаметжанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Маңғыстау облысының білім
басқармасының бастығы
Д.Н. Жұмашева
03 тамыз 2012 ж.
Маңғыстау облысының
жұмыспен қамтуды үйлестіру
және әлеуметтік бағдарламалар
басқармасының бастығы
Г.М. Қалмұратова
03 тамыз 2012 ж.
Маңғыстау облысының
кәсіпкерлік және өнеркәсіп
бастығының міндетін атқарушы
Г.Т. Байдуллина
03 тамыз 2012 ж.
Маңғыстау облысының қаржы
басқармасы бастығының
міндетін атқарушы
Ш.Қ. Өсербаева
03 тамыз2012 ж.
Маңғыстау облысының экономика
және бюджеттік жоспарлау
басқармасы бастығының
міндетін атқарушы
Ұ.Ж. Ұланова
03 тамыз 2012 ж.