О внесении изменений в решение областного маслихата от 6 декабря 2011 года N 39/448 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Мангистауского областного маслихата от 07 декабря 2012 года N 7/78. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 11 декабря 2012 года N 2172
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 2012 года N 1469 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 2011 года N 1428 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2012 - 2014 годы" Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение областного маслихата от 6 декабря 2011 года  N 39/448 "Об областном бюджете на 2012 - 2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2116, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 24 декабря 2011 года N 218) следующие изменения:
1. Утвердить областной бюджет на 2012 - 2014 годы согласно приложению соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы - 81 708 786 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 35 407 129 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 655 718 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 13 191 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 42 632 748 тысяч тенге;
2) затраты - 85 058 749 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 552 804 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 6 749 773 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 196 969 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 552 471 тысяча тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 1 552 471 тысяча тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 11 455 238 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 455 238 тысяч тенге.
в пункте 2:
в подпункте 1):
"Тупкараганскому району" цифры "100" заменить цифрами "98,9";
"Мунайлинскому району" цифры "100" заменить цифрами "86,4";
"городу Актау" цифры "22,1" заменить цифрами "23,6".
в подпункте 2):
"Тупкараганскому району" цифры "100" заменить цифрой "0";
"Мунайлинскому району" цифры "100" заменить цифрой "0";
в подпункте 3):
"Тупкараганскому району" цифры "100" заменить цифрами "0";

Облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 6 желтоқсандағы N 39/448 "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2012 жылғы 07 желтоқсандағы N 7/78 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 11 желтоқсанда N 2172 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" заңына және 2012 жылғы 21 қарашадағы N 1469 "2012-2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы N 1428 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына сәйкес Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 6 желтоқсандағы N 39/448 "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2116 болып тіркелген, "Маңғыстау" газетінің 2011 жылдың 24 желтоқсандағы N 217-218 санында жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға, мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 81 708 786 мың теңге, оның ішінде
салықтық түсімдер бойынша – 35 407 129 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3 655 718 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 13 191 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 42 632 748 мың теңге;
2) шығындар – 85 058 749 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6 552 804 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 6 749 773 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 196 969 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 1 552 471 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 1 552 471 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 11 455 238 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 455 238 мың теңге.
2-тармақта:
1) тармақшада:
"Түпқараған ауданына" "100" саны "98,9" санымен ауыстырылсын;
"Мұнайлы ауданына" "100" саны "86,4" санымен ауыстырылсын;
"Ақтау қаласына" "22,1" саны "23,6" санымен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"Түпқараған ауданына" "100" саны "0" санымен ауыстырылсын;
"Мұнайлы ауданына" "100" саны "0" санымен ауыстырылсын.
3) тармақшада:
"Түпқараған ауданына" "100" саны "0" санымен ауыстырылсын;

"Мунайлинскому району" цифры "65,7" заменить цифрой "0";
"городу Актау" цифры "44,7" заменить цифрами "14,5";
в подпункте 5):
"Мунайлинскому району" цифры "100" заменить цифрой "84,5";
"городу Актау" цифры "19,5" заменить цифрами "23,8";
"городу Жанаозен" цифры "68,6" заменить цифрами "66,3".
в пункте 3:
"Бейнеускому району" цифры "288 978" заменить цифрами "531 734";
"Мангистаускому району" цифры "531 410" заменить цифрами "572 216";
в пункте 4:
цифры "3 510 912" заменить цифрами "3 800 997".
"Каракиянскому району" цифры "1 415 913" заменить цифрами "1 705 998".
в пункте 13:

"Мұнайлы ауданына" "65,7" саны "0" санымен ауыстырылсын;
"Ақтау қаласына" "44,7" саны "14,5" санымен ауыстырылсын.
5) тармақшада:
"Мұнайлы ауданына" "100" саны "84,5" санымен ауыстырылсын;
"Ақтау қаласына" "19,5" саны "23,8" санымен ауыстырылсын;
"Жаңаөзен қаласына" "68,6" саны "66,3" санымен ауыстырылсын.
3-тармақта:
"Бейнеу ауданына" "288 978" саны "531 734" санымен ауыстырылсын;
"Маңғыстау ауданына" "531 410" саны "572 216" санымен ауыстырылсын.
4-тармақта:
"3 510 912" саны "3 800 997" санымен ауыстырылсын;
"Қарақия ауданына" "1 415 913" саны "1 705 998" санымен ауыстырылсын.
13-тармақта:

цифры "382 161" заменить цифрами "272 658".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                      М. Дюсенбаев
Секретарь областного маслихата           Б. Жусупов
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник государственного
учреждения "Управление экономики
и бюджетного планирования
Мангистауской области"
Ш. Ильмуханбетова
07 декабря 2012 г.
П Р И Л О Ж Е Н И Е 1
к решению областного маслихата
от 7 декабря 2012 года N 7/78
Областной бюджет на 2012 год
Кат. Кл Пдк Спк Наименование Сумма, тыс. тенге

"382 161" саны "272 658" санымен ауыстырылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                    М. Дүйсенбаев
Облыстық мәслихат хатшысы         Б. Жүсіпов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Маңғыстау облысының
экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Ш. Илмұханбетова
"07" желтоқсан 2012 жыл
Облыстық мәслихаттың 2012 жылғы
" 7 " желтоқсандағы N 7/78 шешіміне
1-ҚОСЫМША
2012 жылға арналған облыстық бюджет
Сан Сын Кіші сын Ерек Атауы Сомасы, мың теңге

2 362 864
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 631 490
029
Методическая работа
123 021
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
88 895
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
125 000
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
17 404
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организации образования
274 048
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
30 793
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
102 350
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
467 117
061
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"
6 739
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
128
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
150 315
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
140 000
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
271
Управление строительства области
4 845 379
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования

2 362 864
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 631 490
029
Әдістемелік жұмыс
123 021
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
88 895
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау
125 000
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
17 404
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
274 048
047
Аудандардың бюджеттеріне (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақыны белгілеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
30 793
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
102 350
052
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
467 117
061
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 739
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
128
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
150 315
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
140 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 845 379
007
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер

4 121 096
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
104 802
037
Строительство и реконструкция объектов образования
619 481
05
Здравоохранение
16 393 761
253
Управление здравоохранения области
11 400 136
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
70 601
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
149 089
006
Услуги по охране материнства и детства
84 798
007
Пропаганда здорового образа жизни
80 295
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
12 621
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоавктивных веществ
2 231 558
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
3 967 629
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
864 180
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
1 561
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
20 226
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
354 218
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
30 661
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
936
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
21 088
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
206 032
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
57 135
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
57 695
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
35 121
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
387 019
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
473 788
029
Областные базы спецмедснабжения

4 121 096
008
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
104 802
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
619 481
05
Денсаулық сақтау
16 393 761
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
11 400 136
001
Жергілікті денгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске жөніндегі қызметтер
70 601
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
149 089
006
Ана мен баланы қорғау
84 798
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
80 295
008
Қазақстан Республикасында ЖҚТБ індетінің алдын алу және қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
12 621
009
Туберкулезден, жұқпалы және психикалық аурулардан және жүйкесі бұзылуынан, соның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолданылуымен байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
2 231 558
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
3 967 629
011
Жедел және шұғыл көмек көрсету және санитарлық авиация
864 180
012
Қазақстан Республикасының "Саламатты Қазақстан" Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде бас бостандығынан айыру орындарында жазасын өтеп жатқан және босатылған адамдардың арасында АИТВ-жұқпасының алдын алуға арналған әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру
1 561
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
20 226
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
354 218
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
30 661
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
936
018
Ақпараттық талдау орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
21 088
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
206 032
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
57 135
021
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
57 695
022
Бүйрек жетімсіздігі бар ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен, диализаторлармен, шығыс материалдарымен және бүйрегі алмастырылған ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен қамтамасыз ету
35 121
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторлармен қамтамасыз ету
387 019
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
473 788
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары

15 510
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
15 510
262
Управление культуры области
70 742
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
70 742
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
96 550
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
96 550
271
Управление строительства области
7 396 996
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
28 092
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
2 609 905
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 455 000
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
2 000
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
107 582
056
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
194 417
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 296 793
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
32 248
008
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 465 490
010
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
938 115
012
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения

15 510
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберіңде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері
15 510
262
Облыстық мәдениет басқармасы
70 742
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберіңде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері
70 742
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
96 550
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберіңде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері
96 550
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7 396 996
013
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
28 092
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
2 609 905
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
4 455 000
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
2 000
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
107 582
056
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
194 417
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 296 793
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 248
008
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне инжернерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамыту, орналастыру және (немесе) сатып алу дамытуға арналған нысаналы трансферттері
1 465 490
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
938 115
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері