О внесении изменений в решение городского маслихата от 4 июня 2010 года № 33/295 "О размере и порядке оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам)"
Решение маслихата города Актау Мангистауской области от 24 апреля 2012 года № 3/35. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 29 мая 2012 года № 11-1-179. Утратило силу решением маслихата города Актау Мангистауской области от 12 сентября 2012 года № 6/62
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актау    Мангистауской области от 12.09.2012 № 6/62.
В соответствии со статьей 56 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV «Бюджетный кодекс Республики Казахстан», статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и пунктом 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года № 94 «О жилищных отношениях», городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 4 июня 2010 года № 33/295 «О размере и порядке оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам)» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативныхправовых актов от 14 июля 2010 года за № 11-1-137, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 24 июля 2010 года № 124) следующие изменения:
В приложении к указанному решению:
В преамбуле слова «приказом Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 28 июля 2009 года «Об утверждении Правил исчисления совокупного дохода лица (семьи) претендующего на получение государственной адресной социальной помощи» заменить словами «приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 5 декабря 2011 года № 471 «Об утверждении Правил исчисления совокупного дохода семьи (гражданина), претендующей на получение жилищной помощи, а также на предоставление жилища из государственного жилищного фонда или жилища, арендованного местным исполнительным органом в частном жилищном фонде»;
пункт 8 изложить в новой редакции:
«Совокупный доход семьи исчисляется в соответствии приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 5 декабря 2011 года № 471 «Об утверждении Правил исчисления совокупного дохода семьи (гражданина), претендующей на получение жилищной помощи, а также на предоставление жилища из государственного жилищного фонда или жилища, арендованного местным исполнительным органом в частном жилищном фонде»;
пункт 18 исключить;
в пункте 19 слова «и почтовые услуги связи» исключить.

Қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 4 маусымдағы № 33/295 "Аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға)тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібі туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 24 сәуірдегі № 3/35 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 29 мамырда № 11-1-179 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қаласы мәслихатының 2012 жылғы 12 қыркүйектегі № 6/62 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қаласы мәслихатының 2012 жылғы 12 қыркүйектегі № 6/62 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV «Қазақстан Республикасының бюджеттік кодексі» Кодексінің 56 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі № 94 «Тұрғын үй қатынастары туралы» Заңының 97 бабының 2 тармағына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 4 маусымдағы № 33/295 «Аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібі туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2010 жылы 14 шілдеде № 11-1-137 болып тіркелген, 2010 жылғы 24 шілдедегі № 124-125 «Маңғыстау» газетінде жарияланған) шешіміне төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімніңқосымшасындағы:
кіріспесіндегі«2009 жылғы 28 шілдедегі Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің «Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алуға үміткер адамның (отбасының) жиынтық табысын есептеудің Ережесін бекіту туралы»бұйрығына» деген сөздер «Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының 2011 жылғы 5 желтоқсандағы № 471 «Тұрғын үй көмегін алуға, сондай-ақ мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді немесе жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үйді алуға үміткер отбасының (азаматтың) жиынтық табысын есептеу қағидасын бекіту туралы» бұйрығына» деген сөздермен ауыстырылсын;
8 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«Отбасының жиынтық табысы Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының 2011 жылғы 5 желтоқсандағы № 471 «Тұрғын үй көмегін алуға, сондай-ақ мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді немесе жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үйді алуға үміткер отбасының (азаматтың) жиынтық табысын есептеу қағидасын бекіту туралы» бұйрығына сәйкес есептеледі»;
18 тармақ алынып тасталсын;
19 тармақтағы «және пошталық байланыс қызметтері» деген сөздер алынып тасталсын.

2. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в Департаменте юстиции Мангистауской области и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                     Б.Филиппов
Секретарь городского
маслихата                               М. Молдагулов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
учреждения «Актаускийгородской
отдел занятости исоциальных программ»
Г.Хайрлиева
24 апреля 2012 года
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного учреждения
«Актауский городской отдел экономики
и бюджетного планирования»
А.Ким
24 апреля 2012 года

2. Осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннанкейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Б.Филиппов
Қалалық мәслихат
хатшысы                                 М.Молдағұлов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Ақтау қалалық жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Г. Хайрлиева
2012 жыл 24 сәуір
«КЕЛІСІЛДІ»
«Ақтау қалалық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
А. Ким
2012 жыл 24 сәуір