Об определении видов общественных работ для лиц, осужденных к отбыванию наказания в виде привлечения к общественным работам
Постановление акимата города Жанаозен от 08 августа 2012 года № 328. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 12 сентября 2012 года № 2145. Утратило силу постановлением акимата города Жанаозен Мангистауской области от 26 марта 2015 года № 407
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Жанаозен Мангистауской области от 26.03.2015 № 407
В соответствии со статьей 42 Уголовного кодекса Республики Казахстан от 16 юля 1997 года акимат города Жанаозен ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды общественных работ для лиц, осужденных к отбыванию наказания в виде привлечения к общественным работам: благоустройство и уборка территории города.
2. Государственному учреждению "Жанаозенский отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" по согласованию с государственным учреждением "Департамент уголовно-исполнительной системы" ежеквартально представлять в суды списки объектов для отбывания осужденными наказания в виде привлечения к общественным работам.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Кошмагамбетов Т.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней его первого официального опубликования.
Аким города
Трумов. С

Қоғамдық жұмыстарға тарту түрiнде жазаны өтеуге сотталған тұлғаларға арналған қоғамдық жұмыстардың түрлерiн белгiлеу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 08 тамыздағы № 328 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 12 қыркүйекте № 2145 тіркелді. Күші жойылды – Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 26 наурыздағы № 407 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 26.03.2015 № 407 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шілдедегі Қылмыстық кодексінің 42-бабына сәйкес Жаңаөзен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.Қоғамдық жұмыстарға тарту түрінде жазаны өтеуге соталған тұлғаларға арналған қоғамдық жұмыстардың түрлері белгіленсін: қала аумақтарын көріктендіру және жинау.
2.«Жаңаөзен қалалық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы,  жолаушылар көлігі және автомабиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі «Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Маңғыстау облысы бойынша Қылмыстық-атқару жүйесі департаменті» мемлекеттік мекемесімен келісу бойынша қоғамдық жұмысқа тарту түрінде жазаны өтеуге арналған обьектілердің тізімдерін соттарға тоқсан сайын ұсынсын.
3.Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары    Т. Көшмағамбетовке жүктелсін.
4.Осы қаулы әділет орнында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                              С. Трұмов