Об установлении единого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении в городе Жанаозен
Постановление акимата города Жанаозен Мангистауской области от 29 августа 2012 года № 375. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 13 сентября 2012 года № 2148. Утратило силу постановлением акимата города Жанаозен Мангистауской области от 23 июля 2013 года № 423
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Жанаозен Мангистауской области от 23.07.2013 № 423 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с пунктом 2 статьи 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года № 476 "Об автомобильном транспорте", подпунктом 9) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Жанаозен ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить единый тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении в городе Жанаозен в размере 40 (сорок) тенге.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Жанаозен Т. Кушмаганбетова.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города С. Трумов
Согласовано:
Секретарь Жанаозенского
городского маслихата
Мынбай С.
29 августа 2012 г.

Жаңаөзен қаласында жолаушылар мен багажды қалалық қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдаудың бiрыңғай тарифiн белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 29 тамыздағы № 375 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 13 қыркүйекте № 2148 тіркелді. Күші жойылды -Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 23 шілдедегі № 423 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 23.07.2013 № 423 (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республиксының 2003 жылғы 4 шілдедегі № 476 "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 19-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 9) тармақшасына сәйкес, Жаңаөзен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаңаөзен қаласында жолаушылар мен багажды қалалық қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдаудың бірыңғай тарифі 40 (қырық) теңге көлемінде белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Т. Көшмағанбетовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қала әкімі С. Трұмов
Келісілді:
Жаңаөзен қалалық
мәслихатының хатшысы:
С. Мыңбай
29 тамыз 2012 ж.