О внесении изменений в решение Жанаозенского городского маслихата от 12 декабря 2011 года № 47/333 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 11 декабря 2012 года № 11/103. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 14 декабря 2012 года № 2178
В соответствии Бюджетного кодекса Республики Казахсан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 7/78 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 6 декабря 2011 года № 39/448 «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2172 от 11 декабря 2012 года), городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 12 декабря 2011 года № 47/333 «О городском бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-2-180 от 10 января 2012 года, опубликовано в газете «Жанаозен» от 4 февраля 2012 года № 10) следующие изменений:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет города на 2012-2014 годы согласно приложению 1, в том числе на 2012 год, в следующих объемах:
1) доходы – 16 119 100 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 344 774 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 267 552 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 110 549 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 396 225 тысяч тенге;
2) затраты – 16 429 028 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 75 329 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов – 75 329 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 385 257 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 385 257 тысяч тенге».
в пункте 2:
в подпункте 6):
цифры «68,6» заменить цифрами «66,3».
приложения 1,2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 настоящего решения.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                  Секретарь городского                                             маслихата
Д.Медеуов                              С. Мынбай
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
учреждения «Жанаозенский
городской отдел экономики и
бюджетного планирования»
Н. Гумарова

Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 47/333 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2012 жылғы 11 желтоқсандағы № 11/103 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 14 желтоқсанда № 2178 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексіне, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңына және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы № 39/448 «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 7/78 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылғы 11 желтоқсандағы 2172-нөмірімен тіркелген) сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 47/333 «2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылғы 10 қаңтардағы 11-2-180-нөмірімен тіркелген, «Жаңаөзен» газетінде 2012 жылғы 4 ақпандағы 10-нөмірінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мына редакцияда жазылсын:
«1. 2012-2014 жылдарға арналған қала бюджеті 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін, оның ішінде 2012 жылға келесі көлемде:
1) кірістер – 16 119 100 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 9 344 774 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 267 552 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 110 549 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 6 396 225 мың теңге;
2) шығындар – 16 429 028 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 75 329 мың теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 75 329 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 385 257 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 385 257 мың теңге».
2-тармақта:
6) тармақшасындағы:
«68,6» саны «66,3» санымен ауыстырылсын.
аталған шешімнің 1,2 қосымшалары осы шешімнің 1,2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның бірінші ресми жарияланған күннен бастап жүзеге енгізіледі және 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Сессия төрағасы                          Қалалық Мәслихат
хатшысы
Д.Медеуов                                 С. Мыңбай
«КЕЛІСІЛДІ»
«Жаңаөзен қалалық экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы
Н. Ғұмарова

75 547
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
500
Аппарат акима села Кызылсай
40 838
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
40 838
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
40 698
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
140
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 279 636
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
400 865
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
6 057
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
284 899
003
Общеобразовательное обучение
3 090 892
006
Дополнительное образование для детей
144 124
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
29 286
002
Создание информационных систем
936
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
56 993
012
Капитальные расходы государственного органа
454
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
22 303
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
6 634
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета

75 547
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
500
Қызылсай селосы әкімінің аппараты
40 838
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
40 838
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
40 698
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
140
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 279 636
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
400 865
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
6 057
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
284 899
003
Жалпы білім беру
3 090 892
006
Балаларға қосымша білім беру
144 124
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 286
002
Ақпараттық жүйелер құру
936
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
56 993
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
454
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
22 303
020
Республикалық бюдеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
6 634
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру

809
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
54 877
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
180 507
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 724 690
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 724 690
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
881 379
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
845 734
002
Программа занятости
502 671
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 828
005
Государственная адресная социальная помощь
37 362
006
Оказание жилищной помощи
40 002
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
197 731
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6 126
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
16 899
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
11 707
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12 789
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
15 619
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
35 645
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
33 175
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 534
012
Создание информационных систем
936
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4 937 891
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 413 727
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
749 320
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
664 407
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

809
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
54 877
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
180 507
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 724 690
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 724 690
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
881 379
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
845 734
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
502 671
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 828
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
37 362
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
40 002
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
197 731
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6 126
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
16 899
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
11 707
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
12 789
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
15 619
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
35 645
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 175
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 534
012
Ақпараттық жүйелер құру
936
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4 937 891
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 413 727
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
749 320
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
664 407
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі