О занятости населения по району в 2012 году
Постановление акимата Бейнеуского района от 01 февраля 2012 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 21 февраля 2012 года № 11-3-130
В соответствии с Законом Республики Казахстана от 23 января 2001 года «О занятости населения» и постановлением Правительства Республики Казахстана от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах реализации Закона Республики Казахстана от 23 января 2001 года «О занятости населения» районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:

Аудан бойынша 2012 жылда халықты жұмыспен қамту туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 01 ақпандағы № 5 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 21 ақпанда № 11-3-130 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» қаулысына сәйкес аудандық әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:

1) перечень организации организующих общественные работы 2012 году (приложение 1);
2) перечень работодателей создающих социальные рабочие места на 2012 год (приложение 2);
3) перечень работодателей организующих рабочие места для прохождения молодежной практики на 2012 год (приложение 3).
2. Поручить начальнику государственного учреждения «Бейнеуский районный отдел экономики и финансов» М.Нысанбаеву предусмотреть финансовые средства для выполнения указанных в постановлении мероприятии.

1) 2012 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын ұйымдардың тізбесі (1-қосымша);
2) 2012 жылға әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі (2-қосымша);
3) 2012 жылға жастар практикасынан өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі (3-қосымша) бекітілсін.
2. Қаулыда көрсетілген шаралардың орындалуы үшін қаржы қарау «Бейнеу аудандық экономика және қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы М.Нысанбаевқа тапсырылсын.