О внесении изменений в решение районного маслихата "О районном бюджете на 2012-2014 годы" № 49/288 от 12 декабря 2011 года
Решение Бейнеуского районного маслихата от 30 марта 2012 года № 3/18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 11 апреля 2012 года № 11-3-131
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и законом от 23 января 2001 года « О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан»  районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 12 декабря 2011 года № 49/288 « О районном бюджете на 2012-2014 годы » (в государственном реестре регистрации нормативно-правовых актов зарегистрирован  от 10  января 2011 года номером № 11-3-128) следующие изменения:
Утвердить районный бюджет на 2012 год согласно приложению 1 в следующем объеме:
1) доходы – 5480645 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2035087 тысяч тенге;
не налоговые поступления – 4918 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6991 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 3433649 тысяч тенге;
2) затраты – 5502876 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 121350 тысяч теңге:
бюджетные кредиты – 121350 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -22231 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 22231 тысяч тенге:
поступление займов – 121350 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 22231 тысяч тенге.
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции в соответствии с приложениям настоящего решения.

Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 49/288 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 30 наурыздағы № 3/18 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 11 сәуірде № 11-3-131 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне және 2001 жылғы  23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1.  Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 49/288 «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылғы 10 қаңтардағы № 11-3-128 реттік санымен тіркелген) шешіміне мына өзгерістер енгізілсін:
2012 жылға арналған аудандық бюджет 1-қосымшаға сәйкес мына көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5480645 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2035087 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4918 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6991 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3433649 мың теңге;
2) шығындар – 5502876 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 121350 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 121350 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен  операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 22231 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 22231мың теңге:
қарыздар түсімі – 121350 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 22231 мың теңге.        көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің  қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                     Ш.Азанов
Секретарь районного
маслихата                               А.Улукбанов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник ГУ «Бейнеуского районного
отдела экономики и финансов»:
М.Нысанбаев
30 марта 2012г.
Приложение
к решению районного маслихата
от 30 марта 2012 года № 3/18
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 12 декабря 2011 года № 49/288
Бюджет района на 2012 год
Кат Кл Пдк Спк Наименование Сумма, тыс.тенге

2. Осы  шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Сессия төрағасы                         Ш.Азанов
Аудандық мәслихат
хатшысы                                 А.Ұлұкбанов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Бейнеу аудандық экономика және қаржы  бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
М.Нысанбаев
30 наурыз 2012 жыл
2012 жылғы 30 наурыздағы
№ 3/18 шешімге қосымша
2012 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 49 / 288 шешімге 1 қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Сан Сын Ішк Сын Ерек Атауы Сомасы, мың теңге