Об установлении квоты рабочих мест
Постановление акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 05 апреля 2012 года № 52. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 05 мая 2012 года № 11-3-133. Утратило силу постановлением Бейнеуского районного акимата от 12 февраля 2014 года № 21
Сноска. Утратило силу постановлением Бейнеуского районного акимата от 12 февраля 2014 года № 21
В соответствии с Законами Республики Казахстана «О занятости населения» от 23 января 2001 года и «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 05 сәуірдегі № 52 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 05 мамырда № 11-3-133 тіркелді. Күші жойылды - Бейнеу ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 12 ақпандағы № 21 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Бейнеу ауданы әкімдігінің  2014 жылғы 12 ақпандағы № 21 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» және 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» заңдарына сәйкес аудандық әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить в организациях района квоты рабочих мест для инвалидов, лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Исполнение настоящего постановления возложить на начальника государственного учреждения «Бейнеуский районный отдел занятости и социальных программ» Б.Омирбекова.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района К.Абилшеева.

1. Аудандағы ұйымдарда мүгедектер, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының квотасы осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулыны орындау «Бейнеу аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы Б.Өмірбековке жүктелсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.Әбілшеевке жүктелсін.

4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района                            К.Машырыков
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного учреждения
«Бейнеуский районный отдел занятости
и социальных программ»
Б.Омирбеков
05 апреля 2012 года
Приложение к постановлению акимата
района от 5 апреля 2012 года № 52
Перечень организации установливаемых количество квоты рабочих мест для инвалидов, лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций
П/п Название организации Квота рабочих мест для инвалидов Квота рабо- чих мест для лиц, осво- божденных из мест лише- ния свобо-ды Квота рабо-чих мест для несо-вер- шеннолет- них выпускни- ков интернат- ных орга-низа-ций
1
2
3
4
5
1.
Государственное коммунальное предприятие «Бейнеуэнергосервис» на праве хозяйственного ведение акимата Бейнеуского района
в размере трех процентов от общей численности рабочих мест
1
1
2.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Бейнеу орталық аудандық ауруханасы»
в размере трех процентов от общей численности рабочих мест
1
1
3.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Құлшар Бақтыбайұлы атындағы Бейнеу өнер мектебі»
в размере трех процентов от общей численности рабочих мест
1
4.
Государственное учреждение «Устюртская средняя школа»»
в размере трех процентов от общей численности рабочих мест
1
5.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Бейнеусусервис" акимата Бейнеуского района
в размере трех процентов от общей численности рабочих мест
1
1
6.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Балауса балабақшасы»
в размере трех процентов от общей численности рабочих мест
1
7.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Бейнеугазсервис" на праве хозяйственного ведение акимата Бейнеуского района
в размере трех процентов от общей численности рабочих мест
1
1
1
2
3
4
5
8.
Государственное коммунальное учреждение «Акиматсервис» акимата Бейнеуского района
в размере трех процентов от общей численности рабочих мест
1
1
9.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Бейнеу балабақшасы»
в размере трех процентов от общей численности рабочих мест
1
10.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Есет балабақшасы» Бейнеуского районного акимата
в размере трех процентов от общей численности рабочих мест
1
11.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Төлеп балабақшасы» Бейнеуского районного акимата
в размере трех процентов от общей численности рабочих мест
1
12.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Ақжігіт балабақшасы» Бейнеуского районного акимата
в размере трех процентов от общей численности рабочих мест
1
13.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Сыңғырлау балабақшасы» Бейнеуского районного акимата
в размере трех процентов от общей численности рабочих мест
1
14.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Сам балабақшасы» Бейнеуского районного акимата
в размере трех процентов от общей численности рабочих мест
1
15.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Тұрыш балабақшасы» Бейнеуского районного акимата
в размере трех процентов от общей численности рабочих мест
1
16.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Боранқұл балабақшасы» Бейнеуского районного акимата
в размере трех процентов от общей численности рабочих мест
1
17.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Сарға балабақшасы» Бейнеуского районного акимата
в размере трех процентов от общей численности рабочих мест
1
18.
Бейнеуский районный отдел Республиканского государственного предриятия «Центр обслуживания населения» по Мангистауской области»
в размере трех процентов от общей численности рабочих мест
1
19.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Боранкульская районная больница»
в размере трех процентов от общей численности рабочих мест
1
20.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Бейнеу аудандық емханасы»
в размере трех процентов от общей численности рабочих мест
1
Всего
8
17

4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы                       К.Машырықов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Бейнеу аудандық жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Б.Өмірбеков
05 сәуір 2012 жыл
Аудандық әкімдіктің
2012 жылғы 5 сәуірдегі
№ 52 қаулысына қосымша
Мүедектер, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленетін мемлекеттік ұйымдардың тізбесі
Р/с Ұйымдардың атауы Мүгедектер үшiн жұмыс орындарының квотасы Бас бос- тан- дығы-нан айыру орын-дары-нан боса-тыл- ған адам-дар үшін жұмыс орын-дары-ның квотасы Интер-нат- тық ұйым- дарды бітіруші кәмелетке толма-ған- дар үшін жұмыс орындарының квота-сы
1
2
3
4
5
1.
Бейнеу аудандық әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы «Бейнеуэнергосервис» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
жұмыс орындарының жалпы санының үш процентi мөлшерiнде
1
1
2.
«Бейнеу орталық аудандық аурухана» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
жұмыс орындарының жалпы санының үш процентi мөлшерiнде
1
1
3.
«Құлшар Бақтыбайұлы атындағы Бейнеу өнер мектебі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
жұмыс орындарының жалпы санының үш процентi мөлшерiнде
1
4.
«Үстірт орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
жұмыс орындарының жалпы санының үш процентi мөлшерiнде
1
5.
Шаруашылық жүргізу құқығындағы Бейнеу аудандық әкімиятының «Бейнеусусервис» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
жұмыс орындарының жалпы санының үш процентi мөлшерiнде
1
1
6.
«Балауса балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
жұмыс орындарының жалпы санының үш процентi мөлшерiнде
1
1
2
3
4
5
7.
Бейнеу аудандық әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы «Бейнеугазсервис» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
жұмыс орындарының жалпы санының үш процентi мөлшерiнде
1
1
8.
Бейнеу аудандық әкімдігінің "Акиматсервис" мемлекеттік коммуналдық мекемесі
жұмыс орындарының жалпы санының үш процентi мөлшерiнде
1
1
9.
«Бейнеу балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
жұмыс орындарының жалпы санының үш процентi мөлшерiнде
1
10.
Бейнеу аудандық әкімдігінің «Есет балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
жұмыс орындарының жалпы санының үш процентi мөлшерiнде
1
11.
Бейнеу аудандық әкімдігінің «Төлеп балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
жұмыс орындарының жалпы санының үш процентi мөлшерiнде
1
12.
Бейнеу аудандық әкімдігінің «Ақжігіт балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
жұмыс орындарының жалпы санының үш процентi мөлшерiнде
1
13.
Бейнеу аудандық әкімдігінің «Сыңғырлау балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
жұмыс орындарының жалпы санының үш процентi мөлшерiнде
1
14.
Бейнеу аудандық әкімдігінің «Сам балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
жұмыс орындарының жалпы санының үш процентi мөлшерiнде
1
15.
Бейнеу аудандық әкімдігінің «Тұрыш балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
жұмыс орындарының жалпы санының үш процентi мөлшерiнде
1
16.
Бейнеу аудандық әкімдігінің «Боранқұл балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
жұмыс орындарының жалпы санының үш процентi мөлшерiнде
1
17.
Бейнеу аудандық әкімдігінің «Сарға балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
жұмыс орындарының жалпы санының үш процентi мөлшерiнде
1
18.
Маңғыстау облыстық «Халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Бейнеу аудандық бөлімі
жұмыс орындарының жалпы санының үш процентi мөлшерiнде
1
19.
«Боранқұл аудандық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
жұмыс орындарының жалпы санының үш процентi мөлшерiнде
1
20.
«Бейнеу аудандық емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
жұмыс орындарының жалпы санының үш процентi мөлшерiнде
1
Барлығы
8
17