Об организации и финансировании рабочих мест в рамках "Молодежной практики" на 2012 год
Постановление акимата Мангистауского района Мангистауской области от 19 марта 2012 года № 44. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 13 апреля 2012 года № 11-5-132. Утратило силу постановлением Мангистауского районного акимата от 08 июня 2012 года № 131
Сноска. Утратило силу постановлением Мангистауского районного  акимата от 08.06.2012 года № 131.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 « О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан », с пунктом 1 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года за № 213 "О нормативных правовых актах" и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2012 года за № 378 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить согласно приложениям 1 и 2 перечень работодателей на 2012 год, в соответствии с потребностью регионального рынка труда где будут организованы рабочие места для прохождения молодежной практики.
2. Государственному учреждению «Мангистауский районный отдел занятости и социальных программ» (далее - уполномоченный орган) заключить договор с работодателями о создании рабочих мест, в рамках «Молодежной практики».
3. Руководителям предприятий и организаций заключившим договор, обеспечить трудоустройство на рабочие места в рамках «Молодежной практики» в соответстствии с направлением уполномоченного органа.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А.Сарбалаева.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                             Ж.Айтуаров
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
«Мангистауского районного отдела занятости
и социальных программ»
Каимова Санимгул Нахиповна
19 марта 2012 г
Начальник государственного учреждения
«Мангистауского районного отдела
экономики и финансов»
Шабикова Рима Нерражимовна
19 марта 2012 г
Приложение 1 к постоновлению
акимата Мангистауского района
от 19 марта 2012 года № 44
Перечень работодателей на 2012 год где будут организованы рабочие места для прохождения «Молодежной практики»
№ п/п Наименование
работодателей
Наимено- вание профес- сий (должнос-тей) Коли-чес-
тво рабо-чих мест
Раз- мер месячной зара-бот- ной платы(тен-ге) Про-
дол-
жи-
тель-ность работв меся-цах
Источ- ник финанси-рова-
ния
1
Государственное казенное предприятие «Арай»Детский сад» акимата Мангистауского района.
Воспита-
тель
1
26 000
6
Районный бюджет
2
Государственное учреждение «Аппарат акима села Жармыш »
Бухгалтер
1
26 000
6
Районный бюджет
3
Государственное учреждение «Шайырская средняя школа»
Помощник воспита-
тель
1
26 000
6
Районный бюджет
4
Государственное учреждение «Канцелярия Мангистауского областного суда Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан (аппарата Верховного Суда Республики Казахстан)»
Юрист
Програм- мист
1
1
26 000
26 000
6
6
Районный бюджет
5
Государственное учреждение «Мангистауский районный отдел занятости и социальных программ»
Програм- мист
Экономист
1
1
26 000
26 000
6
6
Районный бюджет
6
Государственное учреждение «Аппарат акима села Шетпе»
Програм- мист
1
26 000
6
Районный бюджет
7
Государственное учреждение «Департамент по исполнению судебных актов Мангистауской области Комитета по исполнению судебных актов Министерства Юстиции Республики Казахстан»
Юрист
2
26 000
6
Районный бюджет
8
Государственное учреждение «Мангистауский районный отдел архитектуры, градостройтельст-ва и стройтельства»
Строитель
2
26 000
6
Районный бюджет
9
Государственное учреждение «Аппарат акима Мангистауского района»
Бухгалтер
Програм- мист
1
1
26 000
26 000
6
6
Районный бюджет
10
Государственное учреждение «Мангистауский районный отдел внутренней политики»
Програм- мист
1
26 000
6
Районный бюджет
Приложение 2 к постановлению
акимата Мангистауского района
от 19 марта 2012г.№ 44

2012 жылға "Жастар практикасы" шеңберінде жұмыс орындарын ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 19 наурыздағы № 44 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 13 сәуірде № 11-5-132 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 08 маусымдағы № 131 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2012.06.08 № 131 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңына,Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-1 бабының 1 тармағына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 наурыздағы № 378 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Өңірлік еңбек нарығындағы қажеттілікке сәйкес 2012 жылға жастар практикасынан өтуге арналған жұмыс орындары ұйымдастырылатын жұмыс берушілердің тізбесі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
2. «Маңғыстау аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі»мемлекеттік мекемесі (одан әрі-уәкілетті орган) жұмыс берушілермен «Жастар практикасы» шеңберінде жұмыс орындарын құру туралы шарт жасасын.
3. Шарт жасасқан кәсіпорындар мен ұйымдардың басшылары уәкілетті органның жолдамасына сәйкес «Жастар практикасы» шеңберіндегі жұмыс орындарына жұмысқа орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Сарбалаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                             Ж.Айтуаров
КЕЛІСІЛДІ:
«Маңғыстау аудандық жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Каимова Санимгул Нахиповна
19 наурыз 2012 ж
«Маңғыстау аудандық экономика және
қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесінің
бастығы Шабикова Рима Нерражимовна
19 наурыз 2012 ж
Маңғыстау ауданы әкімдігінің
19 наурыз 2012 жылғы № 44
қаулысына 1 қосымша
2012 жылға «Жастар практикасынан» өтуге арналған жұмыс орындары
ұйымдастырылатын жұмыс берушілердің тізбесі.
р/с Жұмыс берушілер
атауы
Кәсіп- тер (лауа- зымдар)атауы Жұмыс орын-дары-ның саны Бір айлық жалақы мөлшері (теңге) Жұмыс-тың ай бойын-ша ұзақтығы Қаржы-ланды-ру көзі
1
Маңғыстау ауданы әкімдігінің «Арай
«Бала бақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Тәрбиеші
1
26 000
6
Аудан- дық бюджет
2
«Жармыш селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Есепші
1
26 000
6
Аудан- дық бюджет
3
«Шайыр орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Тәрбиеші
көмекші-сі
1
26 000
6
6
Аудан- дық бюджет
4
«Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаменті (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының аппараты) Маңғыстау облыстық сотының кеңсесі» мемлекеттік мекемесі
Заңгер
Програм-мист
1
1
26 000
26 000
6
6
Аудан- дық бюджет
5
«Маңғыстау аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Програм-мист
Эконо-
мист
1
1
26 000
26 000
6
6
Аудан- дық бюджет
6
«Шетпе селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Програм-мист
1
26 000
6
Аудан- дық бюджет
7
«Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Сот актілерін орындау комитетінің Маңғыстау облысы сот актілерін орындау департаменті» мемлекеттік мекемесі
Заңгер
2
26 000
6
Аудан- дық бюджет
8
«Маңғыстау аудандық сәулет, қала, құрылысы және құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құрылысшы
2
26 000
6
Аудан- дық бюджет
9
«Маңғыстау ауданы әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
Есепші
Программист
1
1
26 000
26 000
6
6
Аудан- дық бюджет
10
«Маңғыстау аудандық ішкі саясат бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Программист
1
26 000
6
Аудан- дық бюджет
11
Маңғыстау облыстық денсаулық сақтау басқармасының «Маңғыстау орталық аудандық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Мейір-
бике
Есепші
8
1
26 000
26 000
6
6
Аудан- дық бюджет
12
«Қазақстан Республикасы еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы» Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Маңғыстау облыстық филиалы.
Есепші
Заңгер
1
1
26 000
26 000
6
6
Аудан- дық бюджет
13
ҚР Жер ресурстарын басқару жөніндегі агенттігінің «Жер ресурстары және жерге орналастыру мемлекеттік ғылыми- өндірістік орталығы» РМК шаруашылық жүргізу құқығындағы Маңғыстау еншілес мемлекеттік кәсіпорны
Жерге орналас-тырушы
1
26 000
6
Аудан- дық бюджет
14
«Маңғыстау аудандық кәсіпкерлік бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Шағын бизнес кәсіп-
кері
1
26 000
6
Аудан- дық бюджет
15
«Маңғыстау аудандық тұрғын үй шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары» мемлекеттік мекемесі
Менед- жер
1
26 000
6
Аудан- дық бюджет
16
«Маңғыстау аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Есепші
1
26 000
6
Аудан- дық бюджет
Барлығы
30
Маңғыстау ауданы әкімдігінің
19 наурыз 2012 жылғы №44
қаулысына 2 қосымша