О внесении изменений в решение маслихата от 8 декабря 2011 года № 450 "Об областном бюджете Костанайской области на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Костанайской области от 17 мая 2012 года № 47. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 мая 2012 года № 3804
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об областном бюджете Костанайской области на 2012-2014 годы" от 8 декабря 2011 года № 450 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3788, опубликовано 5 и 12 января 2012 года в газете "Костанайские новости") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Костанайской области на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 99447911,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5860471,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 328169,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4003,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 93255268,5 тысяч тенге;
2) затраты – 99719219,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1855524,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2406929,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 551405,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 611451,0 тысяча тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 611451,0 тысяча тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2738282,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2738282,8 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        А. Дощанова
Секретарь Костанайского
областного маслихата                       С. Ещанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Управление экономики
и бюджетного планирования
акимата Костанайской области"
__________________ Г. Кисленкова
Приложение
к решению маслихата

Мәслихаттың 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 450 "Қостанай облысының 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы"
Қостанай облысы мәслихатының 2012 жылғы 17 мамырдағы № 47 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 22 мамырда № 3804 тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қостанай облысының 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 450 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3788 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 5 және 12 қаңтарда "Костанайские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай облысының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 99447911,9 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 5860471,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 328169,4 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 4003,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 93255268,5 мың теңге;
2) шығындар – 99719219,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 1855524,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 2406929,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 551405,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 611451,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 611451,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)– -2738282,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2738282,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымша осы шешімнің қосымша сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                            А. Дощанова
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы                       С. Ещанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қостанай облысы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
__________________ Г. Кисленкова
Мәслихаттың