Об установлении субсидируемых видов удобрений и гербицидов, нормативов субсидий
Постановление акимата Костанайской области от 28 мая 2012 года № 250. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 7 июня 2012 года № 3810. Утратило силу - Постановлением акимата Костанайской области от 11 июня 2013 года № 220
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Костанайской области от 11.06.2013 № 220 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 8 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221, акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить субсидируемые виды удобрений и нормативы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, реализованных отечественными производителями, согласно приложению 1.
2. Установить субсидируемые виды удобрений и нормативы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у поставщика удобрений и (или) у иностранных производителей удобрений, согласно приложению 2.
3. Установить субсидируемые виды гербицидов и нормативы субсидий на 1 килограмм (литр) гербицидов, приобретенных у отечественных поставщиков гербицидов, согласно приложению 3.
4. Признать утратившим силу постановление акимата Костанайской области "Об утверждении субсидируемых видов удобрений и гербицидов, нормативных субсидий" от 10 мая 2011 года № 205 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3760, опубликовано 18 мая 2011 года в газете "Костанайские новости").
5. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               Н. Садуакасов
Приложение 1
к постановлению акимата
от 28 мая 2012 года № 250
Субсидируемые виды удобрений и нормативы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, реализованных отечественными производителями
по
порядку
Субсидируемые виды
удобрений
Единица
измерения
Процент
удешевления
стоимости
одной
единицы, до
Норматив
субсидий на
одну единицу,
тенге
1
Аммофос (46% P2О5, 10%
N)
тонна
50

Тыңайтқыштар мен гербицидтердің субсидияланатын түрлерін, субсидиялардың нормативтерін белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 28 мамырдағы № 250 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 7 маусымда № 3810 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 11 маусымдағы № 220 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 11.06.2013 № 220 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген, Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасының 8-тармағына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлері мен отандық өндірушілер сатқан тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литр, килограмм) арналған субсидиялардың нормативтері 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлері мен тыңайтқыш жеткiзушiден және (немесе) шетелдiк тыңайтқыш өндiрушiлерден сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литр, килограмм) арналған субсидиялардың нормативтері 2-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Субсидияланатын гербицидтер түрлері мен отандық гербицид жеткізушілерден сатып алынған гербицидтердің 1 килограмына (литр) арналған субсидиялардың нормативтері 3-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
4. Қостанай облысы әкімдігінің 2011 жылғы 10 мамырдағы № 205 "Тыңайтқыштар мен гербицидтердің субсидияланатын түрлерін, субсидиялардың нормативтерін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3760 болып тіркелген, 2011 жылы 18 мамырда "Костанайские новости" газетінде жарияланған).
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Н. Садуақасов
Әкімдіктің
2012 жылғы 28 мамырдағы
№ 250 қаулысына 1-қосымша
Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлері мен отандық өндірушілер сатқан тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литр, килограмм) арналған субсидиялардың нормативтері
реттік
нөмірі
Тыңайтқыштардың
субсидияланатын
түрлері
Өлшем
бірлігі
Бір
бірлігінің
құнын
арзандату
пайызы,
дейін
Бір бірлігіне
арналған субсидия
нормативтері, теңге
1
Аммофос (46% P2О5,
10% N)
тонна
50